Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) okib4100


okib4100
aktív tag

Ave!

Én is beszereztem 2 csomaggal, az egyiket használom most. Hát mit ne mondjak, régóta nem volt ilyen jó gombokkal felszerelt telefonom, w300 meg w910 után kész megváltás :)

Az ára pedig :R

Egy kérdésem van csupán: maga a telefon ki tudná küldeni a rádió hangját BT fülesre, ha antennának a vezetékes füles be van dugva? Most nem megy, de gyanúm szerint azért mert a mellékelt BT füles nem támogatja ezt. Vagy a telefon sem?

PS. a másik csomag telefon + BT egy jó ajánlatért vihető :)

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#52) AMD Power válasza okib4100 (#51) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg nagyon jók a gombjai. Nálunk mondjuk 22k a teló függetlenül. Annyit mondjuk nem ér de így nagyon megérte.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a telefon sohasem akar lemerülni? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#54) okib4100 válasza AMD Power (#53) üzenetére


okib4100
aktív tag

Én ma este tettem másodszor töltőre 01.30- óta. Sztem elég jól bírja főleg h ált be volt kapcsolva a kékfog.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#55) SOAD19


SOAD19
addikt

Na végre idetalált vki! :C Nektek milyen?!: #46. hsz

[ Szerkesztve ]

(#56) okib4100 válasza SOAD19 (#55) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nekem jó. A hozzá adott blútyúk fülessel lejjebb is kell venni a hangerőt mert nagyon hangos, de telefonon át max hangerővel is jól hallható.
Gondolkodom rajta, h veszek egy T-mobilosat is ebből a mobból :))

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#57) Ricardo válasza AMD Power (#49) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem jön elő? Ezt furcsának találom. :U

(#58) SOAD19 válasza okib4100 (#56) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi! Azt még meg tudnád nekem nézni, h felül a hangszórónál neked is el van tömítődve és csak a jobb oldalon látszanak a lyukak?

Thanks! :R

(#59) okib4100 válasza SOAD19 (#58) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nekem főként bal oldalon látszanak :)

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#60) SOAD19 válasza okib4100 (#59) üzenetére


SOAD19
addikt

Ja, tényleg bal oldalon vannak :W És ez szerinted normális, nem akadályozza a hang szabad áramlását?! :F

(#61) okib4100 válasza SOAD19 (#60) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nem vagyok mérnök, így fogalmam sincs mi a célja, avagy h bug vagy feature.
Nekem max hangerőn tökéletesen hallható. Van hogy lejjebb is kell venni 1 fokozattal, főleg ha a fülesen keresztül beszélek.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#62) SOAD19 válasza okib4100 (#61) üzenetére


SOAD19
addikt

OK! Köszi! :R

(#63) PazsitZ válasza okib4100 (#59) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem is bal oldalon látszanak a lyukak, közép és jobb oldalt olyan mintha lenne alatta valami.

Egyedi csengőhangot jól látom, hogy nem lehet beállítani? Vagy csak én vagyok béna és nem találom :F
Pedig még régebbi telókban is volt ilyen funkció.

- http://pazsitz.hu -

(#64) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kolleganom angoltanaranak van ilyen telefonja es azt mondja nem talalja a hangbeallitasokat (utcai, targyalas, stb)...
tudna vki informalni errol?:) Thx:)

(#65) papi77 válasza ThorsHUN (#64) üzenetére


papi77
addikt

Mert ilyen nincs is!
menü>beállítások>hangok és jelzések>csengetési hangerő. Ott van állítási lehetőség!

Az első: NOKIA 1611

(#66) zombinyul


zombinyul
addikt

Tegnap kaptam egy ilyen édesanyáméktól.Nagyon kellemesen csalódtam rajta.Először is (-optimista módon-) leírom azokat a dolgokat,amelyeket én előnyben részesítek :)

- A kamera meglepetést okozott,gyorsan mozgó tárgyakat is meglepően jól követ a kicsi,de annál gyorsabb optika
- Ahogy szól rajta az MP3 az egy "álom",csangőhangnál(is) elképesztő hangos,és tiszta
- Minőségi külső,nem recseg,nem ropog,drágább telefonokat meghazuttoló kölsővel bír(mindenkikinézte legalább 30 ezer Forintos készüléknek,arra is volt példa,hogy T650-esnek nézték),ráadásul alumínium(hatású) házzal
- A kijelző szerintem meglepően jó,W300-asnál sokkal jobb(a színárnyalatok pedig a W300-as fele kellene hogy billentsék a mércét),nem látom pixelesnek,éles kép,szép színek
- Remek rádió
- Ajándék bluetooth headset(bár nem lesz rá szükségem,azthiszem,a sima headset nekem szimpatiksuabb)
- MP3 lejátszó mellett elégséges memória
- Erős akku,egész napos bluetoothozás,hangos zenélés,és rengeteg telefonálás mellett 2 nap
És még amik pillanatnyilag nem jutnak eszembe :DD

Amiket hátránynak vélek:

- A videó felvétel hiánya(bár ezt nem hiányolom túlzottképp,viszont a lejátszást annál inkább)
- Nem lehetséges zene lejátszás közben hangerőt állítani,sőt,mindössze 4 lépcsőben állítható a hangereje is,amit kevésnek tartok,de lehet vele élni
- Kicsit(hangszűlyozom:kicsit) buta menürendszer,bár nekem tökéletesen megfelel
- Képtelenség USB-t használni vele,de legalább bluetoothom van

Mindezek véleményem szerint közel sem vészes hibák.Nem zavarnak,akkor is imádom ezta kis jószágot :)
Hiába volt már sok okostelefonom is(6260-as,N-Gage,3660 stb.),és egyszerűen okos telefonjaim,azt hiszem,a 1112-es Nokiám mellett ez tetszik a legjobban :)
Remélem nem volt túl hosszú,és unalmas hozzászólásom...Ha valakit érdekel valami,készséggel állok rendelkezésére.
További szép napot.Üdv.:Boros András,Zombinyul

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#67) zombinyul


zombinyul
addikt

Nem pirulós fejet kívántam bebiggyeszteni,hanem kettőspont bét' szerettem vona írni,node már mind1,letelt az 5 perc :D PazsitZ-nek üzenem,hogy valóban nem lehet egyedi csengőhangot beállítani,de ez nem is tűnt volna fel,ha nem látom hozzászólásod,soha nem használom.:)
Sziasztok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#68) Mamuska válasza zombinyul (#66) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor nem nagyon lőttek mellé az ősök, már ami az ajándékot illeti. Nagyon pöpecül néz ki tényleg, az viszont nagy hiba hogy nem bővíthető. Játékokat próbáltál már rajta? Egyik barátomnak ez fontos szempont, hogy menjenek rajta játékok, meg sokáig bírja az aksi, és akkor ajánlanám neki ezt. A videózás meg tényleg értelmetlen ennél a telefonnál, az n82 minősége alatt minek videózni.

(#69) zombinyul válasza Mamuska (#68) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen,nagyon eltalálták,örülök neki :)
És igen,nekem viszi a játékokat.Sima Java-s programokat is,ilyen például az angol-magyar,magyar aggol,és németes szótár.Rajta van a Legyen Ün is Milliomos is :DD
Egyedül,amivel probléma van az az,hogy a témáknak körülbelül a felét ismeri fel,amit én fabrikáltam hozzá,az sem kiváltképpen jó.De van amit kezel szépen.A videó valóban értelmetlen normális felbontásban,nem is hiányolom.A bővíthetőség nélkül tudok élni,ami program nekem ell rajta van,egy pár kép is,a csengőhangom,és marad hely a fényképező számára is,zenét hallgatni pedig ott van az MP3 lejátszó.A kinézetéve egyetértek,tényleg gyönyörű kis ketyere :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#70) zombinyul


zombinyul
addikt

Amit viszont észrevettem,hogy viszonylag könnyedén karcolódik a kijelzőjénél.Tokban tartom,vigyázok rá,mint a szemem fényére,és mégis.Ez zavaró,tekintettel arra,hogy új telefon,szeretném új állpotban tudni.Vagy a karcolódás(nagyon kis karcok,csak ha megtörik rajtuk a fény,"oldalasan" tartva a telefont,akkor látszik meg)nem vesz le az értékből?És minden telefon könnyen karcolódik így? :( :U :F :W Előre is köszönöm válaszotokat.
Sziasztok

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#71) zombinyul


zombinyul
addikt

Lenne egy fontos kérdésem,örülnék ha kapnék választ.A telefonomnak nagyon jólbírta az akkuja.egy skálát merült 2 nap alatt,pedig rendesen volt használva,sok telefonálás,sok fényképezés,zene,bt.Csodálkoztam is.Akkor újraindítottam a telefont,és meglepődve tapasztaltam a következő hibaüzenetet:Pöltsem a telefont,mert le van merülve,a töltöttségjelző teljesen üres volt.Ilyet még soha nem csinált,még nincs 3 hetes a telefon.Szerintetek mi lehet a probléma?Vigyem be garanciálisan megnézetni?Nincs ötletem,remélem nem fordul többet eő,tekintettel arra,hogy eléggé zavaró a töltöttségjelző "hiánya".Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#72) mrlujoak válasza zombinyul (#71) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha szoftveresen (SEUS frissítés, alaphelyzetbe visszaállítás) nem látsz eredményt, akkor valószínű a töltésvezérlő, vagy a töltésjelző ment tönkre. Ezt szervizben javítják.

Most akkor semmit nem mutat az akku piktogram?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#73) zombinyul válasza mrlujoak (#72) üzenetére


zombinyul
addikt

De,mutat.Tudod,nem volt teljesen feltöltődve,hanem 1 szint merülés volt rajta,és onnan nem haladt tovább.Töltés közben tökéletesen mozog a töltésjelző,és ezen történésig sem volt semmi probléma,a töltöttségjelző mindig is összehgban volt az akkunak töltöttségével.A merülés reális volt,miáltal soha nem bírt ki ilyen mértékű használatot azelőtt(nagyon sok telefonálás,SMS,bt,rengeteg fényképezés,és zenehallgatás),csak éppen ezt nem jelezte,csak ki-bekapcsolás után,amikor kérte az etetést.Most teljesen feltöltöttem,nyokodom,vároma fejleményeket.Remélem nincs baja,csak egyéni és pillanatnyi probléma volt.Az igazat megvallva szoftverbajra gyanakodtam,miáltal édesanyámnak is ugyan ott,és ugyan akkor vettünk egy T280-ast,ami érdekes módon gyorsabb az enyémnél.Azon 4mp egy új témát beállítani,az enyémen majdnem 7.vagy ez esetleg azon is múlik,hogy mennyire van tele a memória?Anyuénak van 7 mega szabadon,nekem pedig 1.A SEUS frissítést megpróbálom,köszönöm a tanácsot,és a segítséget.
Üdv.:zombinyul

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#74) zombinyul


zombinyul
addikt

Úgy néz ki megjavult...Már feles alatt vagyok :) Hamár túlvagyok egy életveszélyes helyzeten ennyi jó nem ártott... :DD Remélem így is marad,különben tökönszúrom magam,az tuti. :U :W

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#75) zombinyul


zombinyul
addikt

Persze,hogy megint hiba,bár most 2-vel a teljes merültség felett játszotta el :((( :W .Teljesen üres piktogramm mellett sok telefonálást kibírt azelőtt,most meg(éjszaka,természetesen nyomkodás nélkül) kettesen fogta,és 3 óra alat lemerült,holott onnan 1 napig legalább bírnia kellene.Mindezek mellett(állítólag) nem lehetett engem hívni,mert az illető "ki lett sípolva"(azért állítólag,mert csak nála fordult elő ezen jelenség,ráadásul háromszor egymás után,ilyesmire senki nem panaszkodott sem azelőtt,sem azóta,pedig sokat hívnak).Kezdem megbízhatatlan számba venni a kis Sony Ericssont,akármennyire is megszerettem minden szempontból:(.Magába a márkában már rég nem bízok.:U:(
remélem számíthatok segítségetekre. :F
Üdv.:Zombinyul

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#76) mrlujoak válasza zombinyul (#75) üzenetére


mrlujoak
veterán

Voltál már vele szervizben azóta?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#77) zombinyul válasza mrlujoak (#76) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem,sajnos idő szűkében vagyok.Azóta nem tapasztaltam ezt a jelenséget,csak az anyuénak vannak furcsa dolgai.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#78) mrlujoak válasza zombinyul (#77) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jaj, Te vagy - most esett le - aki itt "szenved" egy rossz modellel. :)
Írtam az azonnali mobilos kérdések topikba...

Szóval. Nem sajnálkozni, nem a SE-t lesajnálni és nem megbízhatónak kikiáltani.
Tessék elvinni szervizbe, mert hibás modellt sikerült kifognod. :K

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) zombinyul válasza mrlujoak (#78) üzenetére


zombinyul
addikt

Épp ez zavar,hogy manapság rengeteg ismerősöm hibás példányt fog ki(túlzás nélkül:10-ből 8).Ami szerintem koránt sem jó statisztika,így sajnos nem tudom a márkát jónak,megbízhatónak kikiáltani.Sajnos személyes tapasztalat. :( :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#80) mrlujoak válasza zombinyul (#79) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és amennyiben ezen ismerőseid legális (nem szürke, nem fekete import, nem 0 perces himbilimbi megoldással piacra dobott) módon jutottak a mobilokhoz, akkor ott a gyártó által vállalt 2 éves garancia, amely pont az ilyen dolgokra való...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) zombinyul válasza mrlujoak (#80) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez így van,szoktam is figyelmükbe ajánlani :) Általában újonnan vásárolták valamely szolgáltatónál-kivéve azon esetekben,ahol GSM boltokban jutottak hozzá a delikvensek a készülékükhöz.Ott nem érvényes a garancia,de a többi esetben természetesen igen.Nem fekete,szürke import himbilimbi módon,hanem teljesen legális telefon vásárlás útján beszerzett telefonok. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#82) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

össze lehet kötni a t280-as telót a géppel, hogy fényképeket másoljak?
ha igen mit kell feltelepíteni?

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#83) mrlujoak válasza SunBreeze (#82) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem.
A T280-as nem támogatja az adatkábelt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#84) mrlujoak válasza SunBreeze (#82) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ja, majdnem elfelejtettem.
A telefonnal BT-on keresztül tudsz költséghatékonyan adatot cserélni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#85) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

káár, de köszi

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#86) PazsitZ válasza zombinyul (#69) üzenetére


PazsitZ
addikt

Bár látom régi poszt, de lehetséges rárakni plusz javas cuccokat? Ha igen hogyan :F ?

- http://pazsitz.hu -

(#87) zombinyul válasza PazsitZ (#86) üzenetére


zombinyul
addikt

Persze,lehet,egyszerűen tedd rá bluetooth-szal,és telepítsd:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88) PazsitZ válasza zombinyul (#87) üzenetére


PazsitZ
addikt

Valóbanm működik, csak én bénáztam, köszi!

- http://pazsitz.hu -

(#89) zombinyul válasza PazsitZ (#88) üzenetére


zombinyul
addikt

Szívesen,ha segítség kell,szólj!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#90) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Hali!

Miért csinálja azt, hogy bekapcsolom és csak a piros letevő gomb világít és ennyi megáll a tudomány?!

Köszi!

Üdv!

(#91) SE_HELP válasza Stylewars_kp (#90) üzenetére


SE_HELP
tag

Elsőre két oka lehet a problémának, az egyik, hogy az akkumulátor túlmerült a készülékben. Próbáld meg rádugni töltőre, hátha az segít. A másik, ami szintén tipikus hiba lehet, hogy a szoftver megállt, bár ez kevésbé valószínű.

Ha a töltés nem segítene, ne keseredj el, lehet hogy annyira túlmerült az akkumulátor, hogy a telefon a töltővel már nem tudja feltölteni. Ha ez lenne gond, akkor vidd be a Sony Ericsson Westend mintaboltba, ott megoldják az akksi problémát pillanatok alatt, illetve másban is tudnak segíteni.

(#92) Bálint14 válasza SE_HELP (#91) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Sziasztok! Nem tudtok egy oldalt amelyen lelehet tölteni a magyar nyelvet a telóra?

(#93) sdd2 válasza Bálint14 (#92) üzenetére


sdd2
veterán

Ha SEUS-t csinálsz nem rakja rá? Vagy külföldi a telefon?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#94) Bálint14 válasza sdd2 (#93) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Helló! Nem tudom hogy mti jelent az hogy SEUS. Akitöl vettem azt nondja hogy magyarországon vette.

(#95) Lacazr93 válasza Bálint14 (#94) üzenetére


Lacazr93
senior tag

http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?t=3769 kapd le a programot, aztán mehet a frissítés :)

(#96) Bálint14 válasza Lacazr93 (#95) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Meg néztem de nem támogatja .

(#97) sdd2 válasza Bálint14 (#94) üzenetére


sdd2
veterán

Sony Ericsson Update Service.

A Sony Ericsson honlapjáról le tudod szedni és frissíteni a telefont az alapján amit ír.Csak az utasítást kell követni.Sok sikert.Innen töltsd le

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#98) Bálint14 válasza sdd2 (#97) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Ügyen nem veszik el a függetlensége ?

[ Szerkesztve ]

(#99) Lacazr93 válasza Bálint14 (#98) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Csak akkor ha házilag lett függetlenítve :)

(#100) Bálint14 válasza Lacazr93 (#99) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Nem támogatja a telefon.

(#101) sdd2 válasza Bálint14 (#100) üzenetére


sdd2
veterán

Mit nem támogat? Az SEUS felismeri és megcsinálja a frissítést.Tuti hogy felismeri.Kövesd az utasításokat ha letöltötted.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#102) Lacazr93 válasza Bálint14 (#100) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Olyan nincs hogy nem támogatja. Az még a legújabb telefonokat is frissíti gond nélkül :) Hol nézted hogy nem támogatja?

(#103) Bálint14 válasza Lacazr93 (#102) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Mondom hogy nem támogatja : http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication/t280i?cc=hu&lc=hu

(#104) sdd2 válasza Bálint14 (#103) üzenetére


sdd2
veterán

És amit mondtam hogy szedj le azt leszedted és elindítottad?Azzal tuti megy.Valahogy csak frissítik a szoftverét.Máshogy meg nem lehet.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#105) Bálint14 válasza sdd2 (#104) üzenetére


Bálint14
csendes tag

Nem . Elküldöd a linket ? És mit tölcsek le ?

[ Szerkesztve ]

(#106) sdd2 válasza Bálint14 (#105) üzenetére


sdd2
veterán

Ott van a link a hozzászólásomba.[link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#107) sdd2 válasza sdd2 (#106) üzenetére


sdd2
veterán

Szoftver frissítés.Ha nem akkor pasz.Akkor irány szervíz hogy frissítsék.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.