Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jarod1


Jarod1
addikt

nincs címed? miért hol laksz a holdon? vagy hajléktalan vagy?

(#2) Somatom válasza Jarod1 (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Egyik sem. Kamionsofőr vagyok egy német cégnél. Az Alival nehéz időpontot egyeztetni, hogy akkor hozzák, amikor épp Magyarországon vagyok. Ezért kellene egy depó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Amazonnál tudsz lockerekbe rendelni. Lennie kell rengeteg helyen, benzinkutak, gyorséttermek stb. A szállítási címnél tudod kiválasztani.

(#4) Viktor77 válasza Somatom (#2) üzenetére


Viktor77
titán

És nincs egy barátod, ismerősöd akivel ezt el lehet intézni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Somatom válasza aero. (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Bevallom, láma vagyok ebben. Sztem ilyen hely legfeljebb Németországban lenne, Magyarországon nem. De, az Amazon.de -n nem is találok B5 -öt. Az Amazon.com -on lenne, de azt írja, hogy az én kantrimba korlátozottan szállítanak és kapásból rá akar tenni a cuccra 80 Dollárt. Akkor még a gyüjtőpont témakör szóba sem került.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) aero. válasza Somatom (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Végül is arra alapoztam, hogy gyakran jársz Németo.-ban. :B

(#7) Somatom válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Ez most komoly? Milyen reakcióra számítasz? Hogy a homlokomhoz csapok, mert ez a lehetőség eddig meg sem fordult a fejemben? Ezt az opciót inkább lezárnám azzal, hogy nincs.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Somatom válasza aero. (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Ha nem EU -ból jön, akkor meg kéne verekednem a cuccért a német vámhivatallal. Ezt inkább kihagynám. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) UnA válasza Somatom (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Küldtem privátot. :)

(#10) Somatom válasza UnA (#9) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) Hieronymus válasza aero. (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Amazonnál tudsz lockerekbe rendelni."

Tud, csak 4 napon belül el kell onnan vinnie.
Ez prime tagsággal és 24 órán belüli szállítással is legalább 5 napi előtervezést igényel.
Ráadásul csak az Amazon forgalmazású termékekre kérhető ez a szállítási mód.
Kicsit hosszabb időt enged meg a Hermes csomagállomásokra kért csomag, de oda sem lehet több hetes várakozozási időre számítani.

Ha kínai eladótól sikerül vásárolnia, akkor még rosszabb a helyzet. Konkrét címet kell megadni és kivárni a több hetes - hónapos várakozási idővel.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) aero. válasza Hieronymus (#11) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tudom, hogy mukodik, de nyilvanvaloan tervezest igenylo dolog, ugy mint az eredeti otlet.:) Egyik sem nagy truvaj, ha mukodhet, akkor 1) tudom mikor megyek oda? Igen 2) amazontol rendelek? Igen.:)
Remeljuk azota megoldodott. Amazonnal kinai eladotol vasarolni semmi ertelme kb.

[ Szerkesztve ]

(#13) Somatom válasza Hieronymus (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Áhhh, ez nem opció. A B2 -t, B3 -at forgalmazták itthon. A B4 ugyebár babona miatt kimaradt. A B5 -öt 2018 -ban itthon is beharangozták, de aztán mégsem jött Európába (az a tippem, hogy a GDPR miatt). Szóval, Amazon.de -ről nem valószínű, hogy be lehetne szerezni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Hieronymus válasza Somatom (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Van valami ajánlat a DE Amazonon.
[link]

Nem tudom mennyire korrekt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) aero. válasza Somatom (#13) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha van fuvarod Angliaba, akkor szivesen segitek, ha meg nem oldodott meg, sajnos csak ezt tudom felajanlani.:)

(#16) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Írtam privátot.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) Somatom válasza aero. (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Köszönöm, de arra egyáltalán nem járok (pedig, szerettem a kompos kaját, csak gyorsan kellett megenni, hogy ne csúszkáljon a tálca az asztalon, amikor kiér a hajó a kikötőből :) ).
Elvileg oldódik a probléma. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Postán ha nyitsz egy postafiókot és oda kéred a cuccokat az nem jó? Nem tudom mennyi ideig őrzik meg ezeket, de a simán postán maradó dolgokat kb 3 hétig megőrzik.

Szerk: vagy ez csak egyszeri alkalom lenne? Mert akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#19) iceQ!


iceQ!
addikt

Én mindent a céghez rendelek, ha gondolod ide mindig jöhet. 0-24 porta szolgálat van, bármikor érte tudsz jönni. Dobj Pm-t ha még esedékes.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.