Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) PROTRON válasza Synthwave (#29) üzenetére


PROTRON
addikt

Elhiszem hogy gamelésnél nem fontos a billzet jobb széle, de nagyon kevés olyan munkakörnyezetet ismerek ahol a kurzorok hiánya megengedhető, ellenben némelyik kurzoros billzet alig nagyobb a kurzor nélkülieknél, mivel a 60 és a 65% között is gyártónként eltérő a szélességgel történő játék.
BTW én az F4-en kívül egyik F billt se használnom, amit még aláírok hogy fontos a dedikált nulla és dedikált ESC gombok elkülönülése numpad hiányában, de nem feltétlenül igénylem hogy ezek teljes távolságot kapjanak, be lehetne zsúfolni a tab fölé hogy a billzet teljes magassága terén ne kelljen növelni.

A használt árat nem hasonlítottam vadonatújhoz, csak leírtam hogy helyén kéne kezelni a dolgokat, mert vannak akik képesek használt piacon, sorozatgyártott(tehát boltban elérhető) termékek esetében ráírni az eladóra hogy adja már drágábban, mert különben az Ő ajánlata tűnik lehúzásnak.
Az árral az a baj hogy innen csak emelkedni fog a következő 1-2 évben, aztán majd nagyon soká csökkenni. Egyébként nem véletlen írtam hogy beesett 50k alá a mini V3 nyáron, szerintem annál többet ezek mint irodai munka eszközök sem érnek. Az egyedileg kézzel gyártottak már más tészta, pláne ha ergonómiáról beszélünk, de ameddig egy bill megtartja ezt a klasszikus formát amíg nincs egyedileg a megrendelő kezére ergonómiázva, addig nincs extra szolgáltatás, csak fing reszelgetés.

Valóban nem jártam még egyszer sem körbe a PBT vs ABS kupakok közti különbséget, valamelyik átlyukad ha túl sokat DOOM-olsz? Mert az hogy lekopik az nem érv a felesleges pénzkidobás mellett.
Az hogy az eltérő felület miatt más a tapintási élmény, az meg egyén függő, de szintén jobban preferálom az egyénhez igazítható megoldásokat, pl ha valami köztes felületet én rá tudok rakni. Tehát megint csak nem találom árbeli érték növelő tényezőnek, hisz lehet nálam pont kényelmetlenséget okozna.
A hot swap átlagembernek tudod mit jelent? Még egy olyan dolog amire a hype miatt ráfogja hogy hú dejó hogy kifizettem a felárat, aztán 1x 10 db billentyűvel kipróbálja, majd 3 évig ugyanazzal használja amivel megvette eredetileg. Van még 1 réteg, aki 1x tényleg lecseréli.
Akkor lenne értelme hogy ha tényleg havonta cserélgetné, mert folyamatos jönnek fejlesztések, de szevasz ilyen nincs csak a billzetekkel tényleg fanatikusan foglalkozók meg a reviewerek terén érdekes. Ezért nem sorolom értéknövelők közé, mert átlag gamerek közül aki tényleg le akarja cserélni, annak még külön hátrány hogy gyárilag fel van pakolva egy adag, hisz szedegetheti ki őket.

Mivel nem próbáltam így az összeszerelési minőségbeli különbséget nem tudom felmérni, de ha a legfőbb különbség az abs-pbt kupakok, akkor nincs kérdés részemről a parasztvakítási rangsorban. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.