Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Soderes:] Kalandjaim a Hardveraprón (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Nem kell csodálkozni semmin sem ha apróhirdetésről van szó... ugyan olyan tipikus MAGYAR emberek hirdetnek itt is mint a többi oldalon csak annyi a különbség, hogy itt lehet értékelni. Volt hogy echte ugyan azt a hirdetést találtam meg itt mint Jófogáson csak éppen ott olcsóbb volt pár ezer Ft-al.

Az hogy nem válaszol valaki napokig már meg sem lepődők nem egy ilyen élményem volt itt miközben ahogy írtad az illető többször is be volt jelentkezve.

Nem tudom mi alapján szelektálnak egyesek, hogy ki érdemel választ és ki nem. Azt tudom, hogyha valaki gorombáskodik vagy erősen alkudozik akkor az megy tiltó listára, hogy többé nehogy keresztezzék egymást az útjaink.

A legnagyobb probléma az értékelő rendszerrel az, hogy ezt sokan kihasználják és előszeretettel hirdetnek úgy terméket, hogy az a boltban olcsóbb.
"Jobban bízok egy 10 éve regelt 250 pozitív értékelésű tag-ban mint a tegnap alakult online noname webáruházban."
Biztos van aki így gondolkodik még ha többért is hirdeti mint a bolt.
További vonzata még a sok pozitívnak a fellengzős viselkedés, nagyképűség. (erre is volt egy remek példám)

Nekem is sok kalandom volt itt, mind leírni sokáig tartana. :K

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Soderes:] Kalandjaim a Hardveraprón (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.