Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Picit mennyé ki a szabadba sztem.

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

trollmode on
mi értelme a blogolásnak ha minden bejegyzésben ugyanaz szerepel?

[ Szerkesztve ]

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Nem mint Moderátor kérdezem, de nem lehetne inkább, hogy a Logoszférára írod a napi szösszeneteidet?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Serpiko válasza veector (#1) üzenetére


Serpiko
addikt

Kifogok menni, ha nem lesz többé játék a világon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5) Serpiko válasza westcoastog (#2) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem akarom össze piszkítani a steam nevű topoikot ez nem oda való ott írtam ezekről. De ide jöttem mert rászóltak, hogy ne írogassak ilyeneket. Ezt íróm mert ez érdelek és ez foglalkoztat sajnos ez van szégyellem magam. Azért szerepel ugyanaz mert ugyanaz a téma a napi ajánlat illetve a steam akciók. Még annyit azért íróm mert jólesik kiírni magamból így nem izgulok annyira.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6) veector válasza Serpiko (#4) üzenetére


veector
senior tag

Van kint is játék. Nem feltétlen videó, de játék. Pl kutya+labda kombó, vagy bicikli vagy egyéb hasonló őskori tevékenységek. Ja és nem fog oly hamar megdegleni a szemed.

(#7) westcoastog válasza Serpiko (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Ahogy Viktor is írta, go logoszféra, annyit írsz amennyit csak jól esik, és mások nem tudnak beleszólni. ;)
(#8) Serpiko
értelmezni tessék tudni
új téma indítása jobb felül, csak a tiéd más nem szólhat bele.

[ Szerkesztve ]

(#8) Serpiko válasza Viktor77 (#3) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha szeretnéd eltűnök innen, de szívem szerint szeretnék itt maradni. :K Viszont, ha gond szólj és koccolok innen is nem gond. :(

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9) SzlobiG válasza Serpiko (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

Logoszférába írd oda való senkit nem érdekel hogy izgulsz a steamra, ott nem fog senki se szólni azt írsz kb amit akarsz...

(#10) Viktor77 válasza Serpiko (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Mondom, nem mint Moderátor írtam. Nem tilthatom meg, hogy naponta beírd ugyanezeket, és nem is fogom. Egyszerűen nem látom értelmét annak, amit csinálsz. És látod, elöbb-utóbb egyre több embert fogsz magadra haragítani, ami indulatokat fog szülni, aminek nem lesz jó vége.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Serpiko válasza veector (#6) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van, holnap elmegyek haverokkal kerékpározni. Tényleg nem tesz jót a szemnek már így is szódásüveg a kukkerem ellátok vele Kubáig.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#12) Mr.Csizmás válasza Serpiko (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

új logoszféra blog indítása

;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) westcoastog


westcoastog
veterán

Amúgymeg játék a szabadban. :DDD

(#14) Viktor77 válasza westcoastog (#13) üzenetére


Viktor77
titán

A védőálarcos jó rég lehetett napon, ha védeni kell az arcát a fénytől. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Van EGY (1) ötletem!

Miért nem írod ezeket az EDDIG MEGNYITOTT BEJEGYZÉSEIDBE? Mondjuk az elsőbe?
Ja mert akkor nem kapnál kiemelt figyelmet és nem húznád fel naponta mindenki agyát :F

nem zavar, hogy egy semmirekellő és beteg ember vagy (nem, tényleg nem), de akkor NE szúrd ki vele mindenki szemét! :W

bocs a személyeskedésért, de ez már-már dühítő

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#16) Serpiko válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Serpiko
addikt

Rendben megértettem megyek. Azt akarom mindenkinek jó legyen… Bye! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17) Viktor77 válasza sz4blya (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Ez 3 órát ért, és a te múltaddal legközelebb végleg kiraklak.

Attól függetlenül, hogy én sem értek egyet azzal amit csinál, semmilyen szabályzatot nem sért, és elolvasni (+kommentelni) sem kötelező.
Személyeskedni meg végképp nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) Serpiko válasza sz4blya (#15) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért ez egy kicsit kemény volt haver. Téma befejezve végleg. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#19) Z86


Z86
őstag

Tényleg elég megszállott vagy :D

(#20) Serpiko válasza Z86 (#19) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom, de akkor is imádom a setamet. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#21) szőröscica válasza Serpiko (#20) üzenetére


szőröscica
addikt

Mit szeretsz rajta?

(#22) danih válasza sz4blya (#15) üzenetére


danih
addikt

Ezért kár volt.
Serpiko egy dolgozó, közben tanuló srác, aki nem a szülei nyakán él.
Miért nem hagyod meg neki, hogy azt csinálja, ami neki jólesik?
A topikspam miatt pedig vagy kap figyelmeztetést, vagy nem, az a modik dolga.

(#23) Mr.Csizmás válasza danih (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

topikspam nincs, amíg nem sért szabályt, írhatja a steamos dolgait.

spec engem nem zavar különösebben, hogy eggyel több, vagy kevesebb topic. ha nagyon örömködik, akkor meg ránézek a steamra, hogy mi az a csuda akció :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) k. válasza sz4blya (#15) üzenetére


k.
őstag

Nézd, amellett, hogy megkaptad érte a ban-t, hozzátenném, hogy te sem vagy jobb. Én sosem szólok hozzá a rinyálós" nincs csajom" topicjaidba, amiknek alapvetően szintúgy semmi értelme. Hagyd, ő igy érzi jól magát, csinálhatja a fórum keretei között. Nemhiszem, hogy bárkit is zavart volna rajtad kivül.

(#25) Serpiko válasza szőröscica (#21) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam, jó játékok sok jó barát egy helyen kell ennél több. Ja és még fel is pöcsöli a gémeket nekem ezzel sem kell foglalkoznom. Meg igényesen van megcsinálva az egész a gémek egy helyen eltöltés és már mehet is a kockulás nem hagyom el a gémeket, legfeljebb csak eltulajdonítani tudnák tőlem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26) Serpiko válasza danih (#22) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27) szőröscica


szőröscica
addikt

Ez a "kell ennél több?" kérdés eszembe juttatta a röfögő kecskéket. :U

(#28) Serpiko válasza k. (#24) üzenetére


Serpiko
addikt

Átmegyek a logoszféára vagy hová így lesz a legjobb mindenkinek. Nem gond ez számomra megteszem értetek. Akit érdekel a dolog meg amit írók az majd benéz oda. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#29) danih válasza Serpiko (#28) üzenetére


danih
addikt

Vagy, ha akasz, egy fő-izgulós topikot fenntarthatsz, ahol azokkal beszélgethetsz, akit szintén érdekel... Azért senki sem orrolhat meg...

(#30) Serpiko válasza danih (#29) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam Fő-izgulós toppik ez tetszik már megis van a címe a toppiknak. De hol indítsak ilyet melyik forum részen? Talán a PC szerkcion beül?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#31) danih


danih
addikt

Sztem a legcélszerűbb saját bejegyzésként, vagy a Fáradt Gőzben...
Sokaknak van "barátságos offolós topikjuk", pl. amd felhasználók, akármi. Lehetne ennek mintájára "Steam kedvelők barátságos izgulós topikja" is, de nem tudom, mi kell ehhez (pl. mod jóváhagyás, vagy akármi)....
Kérdezz meg egy modot!

(#32) xdx@


xdx@
aktív tag

Nem értem miért kell leszólni Serpiko-t, ahogy danih is mondta, tanul, dolgozik szóval nem az anyja pénzéből vásárol játékokat, barátnője is van. :U

[ Szerkesztve ]

(#33) szőröscica válasza danih (#31) üzenetére


szőröscica
addikt

Azért az izgi topik lenne:

-fú, de várom már a napi akciót
-ja, én is
-már csak 3 óra
-ja, tényleg
-úgy érzem, hogy ma kitesznek magukért
-ja, szerintem is
-a tegnapi akció elég gyenge volt
-hát, lehetett volna jobb
-ez a mai is harmatos lett
-ja, szerintem is
-na, de majd holnap!
-már most izgulok!
-ja, én is
.............

:DDD

(#34) Viktor77 válasza danih (#31) üzenetére


Viktor77
titán

Nem rossz ötlet, a Lokálban kényelmesen elfér egy ilyen topic.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) Serpiko válasza szőröscica (#33) üzenetére


Serpiko
addikt

+1
Kb. ilyen lesz azért remélem nem. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36) danih válasza Viktor77 (#34) üzenetére


danih
addikt

Azaz, Lokál, nem a Fáradt gőz...
'Szal Serpiko, azt hiszem indíthatod :)

(#33) joamilestoné: nem csak, offolni is lehetne, vagy bármit, steam-eseknek nincs ilyenjük még :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Serpiko válasza Viktor77 (#17) üzenetére


Serpiko
addikt

Moderátor bácsi hol indíthatók ilyen steam izgulós topikot? Már látom kicsit lassú voltam. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#38) westcoastog válasza Serpiko (#35) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha meg akció van beírod a topikodba hogy melyik játék és mennyiért, ne csak az legyen hogy szét izguljátok magatokat, másoknak is hasznára válhat :DDD Nos? :))

(#39) Serpiko
Steam felhasználók csevegős off topikja? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Serpiko válasza danih (#31) üzenetére


Serpiko
addikt

Az engedélyeddel ez lenne a címe mert nagyon tetszik---Steam kedvelők barátságos izgulós topikja

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#40) danih válasza Serpiko (#39) üzenetére


danih
addikt

Ahogy gondolod, vagy
Steam felhasználók barátságos izgulós topikja
lehet ez jobb, mint a "kedvelők"...

(#41) Serpiko válasza westcoastog (#38) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezen szét kacagtam magam „ne csak az legyen hogy szét izguljátok magatokat” nagyon nagy duma. Ígérem az akciók is benne lesznek. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#42) Serpiko válasza danih (#40) üzenetére


Serpiko
addikt

Most már későre jár az idő, de holnap beindítom a topikot és mehet az izgulás ezerrel. :D

Ez az: Steam felhasználók barátságos izgulós topikja holnap indul...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#43) Serpiko válasza danih (#40) üzenetére


Serpiko
addikt

[link]

Itt kell indítanom csak, hogy jó helyen indítsam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#44) D1Rect


D1Rect
félisten

Én annyira izgulok, hogy már reggel hatkor felkeltem, pedig csak este 7-kor van az ákcijó! ;] :DDD

(#45) 7 válasza D1Rect (#44) üzenetére


7
addikt

Excitement -- you're doing it wrong :(

:P

Felhívjuk kedves fórumozóink figyelmét, hogy a fórum nyelve a magyar!

(#46) danih


danih
addikt

Akkor sem nyúlok gyógyszerhez... :)

(#47) Serpiko válasza D1Rect (#44) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor, ha beindul a Lokálban a topik ott segítünk legyőzni az izgulásod. :B :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#48) Serpiko válasza danih (#46) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem is kell gyógyszer azért lesz a toppik majd az segíts és nem kell ilyen cuccokhoz nyúlni. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#49) westcoastog válasza Serpiko (#47) üzenetére


westcoastog
veterán

Na folyik már az izgulás? :DDD

(#50) Serpiko válasza westcoastog (#49) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulok már mindjárt itt a hét óra. A toppik lassan indulni fog még nem csináltam meg. remélem ott nem lesz gond és nem fognak kiutálni. Ez majd kiderül, ha igen akkor magamra nyitom a gázt a drága gázt pedig a szekrényben van olcsó ruhaszárító kötél. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#51) westcoastog válasza Serpiko (#50) üzenetére


westcoastog
veterán

Ne tedd! Többet nem fogsz tudni játszani... :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) Serpiko válasza westcoastog (#51) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van erre nem is gondoltam odaát nincs játék. :D :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#53) danih válasza Serpiko (#50) üzenetére


danih
addikt

LOL látom szeretsz túlozni :)
Az a baj, hogy a mostani steam-es napi akció nem minőségi AAA címekből tevődik össze. Ez még nem az a nyári nagy leszállítási hullám, amit sokan várunk!

(#54) Serpiko válasza danih (#53) üzenetére


Serpiko
addikt

Túlzok tudom, de figyeld csak meg lesz az a nagy nyári akció tudom mivel Gabe bácsikám mondta. :DD Lassan indul a toppik a Lokálon. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#55) westcoastog


westcoastog
veterán

Én egyetlen steam akciót szeretek, amikor a cs source le van víve 1000 forint alá, de akkor is csak a nyálam csorog utána, ugyanis nem tudok vásárolni steamről, néha el játszogatnék a cs-vel. :)

(#56) danih válasza westcoastog (#55) üzenetére


danih
addikt

Az ilyesmikben szoktak segíteni egymásnak itt a fórumon, én is tudok pl...

(#57) Serpiko válasza westcoastog (#55) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg én is. :XD Nos elindult a lokálon a toppik. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#58) westcoastog válasza danih (#56) üzenetére


westcoastog
veterán

Pontosabban? :))
(#59) Serpiko
Ergo tehát lehet ajándékozni steamben? Van pár játékom steamen de dobozosak meg vga-hoz kuponként jártak.

Na ha valamikor lesz egy kis pénzem amit félretudok tenni erre, majd lehet kérem segítségteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#59) Serpiko válasza westcoastog (#58) üzenetére


Serpiko
addikt

Arra gondol szerintem, ha szeretnéd megveszi neked a gémet. De akár én is megveszem neked ha kell.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#60) danih válasza westcoastog (#58) üzenetére


danih
addikt

Pl. úgy, hogy megveszik neked a cuccot, giftelik steam-en, te meg (ha nincs netbankod) beslattyogsz az emberke bankjának legközelebbi fiókjába és a számlájára rakod a pénzt (vagy személyesen odaadod)...
Az, hogy melyik momentum van előbb, a giftelés, vagy a fizetés, abban mindig a másik féllel kell megállapodni :)
Akkor a legérdekesebb a dolog, ha mondjuk 4-packra gyűjt valaki társakat, mert tök jó árakat lehet így megcsípni.

[ Szerkesztve ]

(#61) westcoastog válasza danih (#60) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez így tökéletes. :K
Lehet te leszel az emberem, neked már van bejáratott helyed/neved itt a fórumon. :))
(#62) danih
Okés, már csak a jézuskának kellene bekopognia 2000 forinttal. :DDD

Azért az mekkora már, most steamen 1500 forint a source, dobozos verzióban meg 7000.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62) danih válasza westcoastog (#61) üzenetére


danih
addikt

Persze, én is tudok segíteni, csináltuk már ezt itt nem egyszer :)

(#63) Serpiko válasza danih (#62) üzenetére


Serpiko
addikt

:C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#64) xdx@


xdx@
aktív tag

(#65) Serpiko válasza xdx@ (#64) üzenetére


Serpiko
addikt

+1 :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.