Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Blaze13 válasza Barthezz2 (#150) üzenetére


Blaze13
tag

Megerősítem....
én is így olvastam hogy az IEMEI szám alapján megy rá a frissítés, és a szolgáltatós telefonokra nem lehet megoldani

(#152) burns


burns
tag

És valami más megoldás ami kezeli a CID53as telokat ?

(#153) Blaze13 válasza burns (#152) üzenetére


Blaze13
tag

(#154) burns válasza Blaze13 (#153) üzenetére


burns
tag

Köszönöm :R

(#155) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hali all!
Van már olyan progi (jd-n kívül), ami kezeli a CID53-as telókat? JD jó fájlátvitelre, debrandre pedig nem a legjobb...vmi megoldás? :F (olyanra gondolok, mint az XS)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#156) Negrid16 válasza tDr1v3r (#155) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Cső!! Szerintem a Far megapack lenne a legjobb a CID53-as telók kezeléséhez!!!(megnyitod,alt+F1,just da flasher, utána kiválasztod mien telód van (ha nem találod db2020 avgy próbálgasd), utána Jump down into a large rabbit-hole. És C gomb vagy 2,5 és megy ennyi!! :DD :DD

(#157) tDr1v3r válasza Negrid16 (#156) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fentvan nekem is. Csak nekem arra kellene, hogy a ****** trés fw-t kicseréljem széép eredetire. JD meg nem ajánl fel fw flashelést... :F

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#158) Negrid16 válasza tDr1v3r (#157) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Arra aszzem az XS+++ jó :F aszzem :))

(#159) dani3l


dani3l
őstag

Miért nem ismeri fel a SEUS a telom? úgy csatlakoztatom ahogy írja, és nem történik semmi, kijön egy ablak, hogy új hardver, de nem talál hozzá illesztőprogramot. Az a2uploader sem látja.. Lehetséges hogy az a probléma hogy Vistat használok, és nem kompatibilis?

(#160) Blaze13 válasza dani3l (#159) üzenetére


Blaze13
tag

Hy
kikapcsolva dugod rá?....nyomod a C-t?...ha nem jó akkor próbáld a 2-es és 5-ös gombot egyszerre

(#161) dani3l válasza Blaze13 (#160) üzenetére


dani3l
őstag

Hali!
Úgy sem jó, az azt hiszem w760-hoz való..

Viszont mindenhol azt olvasom, hogy DCU-60 -as kábelre van szükség.. enyém 65-ös.. nemtudom, van-e valami különbség. lehet ez a gond? majd valamelyik nap még megpróbálom xp-n, hátha a vista nem tetszik neki, aztán meglátjuk mi lesz

(#162) Blaze13 válasza dani3l (#161) üzenetére


Blaze13
tag

Szerintem itt a kábellel lesz a hiba...de azért próbáld meg, majd kiderül...

(#163) tDr1v3r válasza dani3l (#161) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kábel probléma. A2uploader nekem működik, V640-en teszteltem Vista alatt ;)
Viszont van egy kis új modom...tesómék hoztak nekem franciából EREDETI K618 házat, amit ma este fel is rakok a telómra. :D
Ami mostantól kb. k610.@.k618.@w660 hybrid lett :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#164) dani3l válasza tDr1v3r (#163) üzenetére


dani3l
őstag

Nah megoldódott a probléma, jó volt a kábel, csak kellett hozzá drivert feltenni, mert a SEUS valamiért nem tette meg..
Viszont most adódott egy másik gond, nemtudom, ez orvosolható-e valahogy:
Találtam néhány flash menüt, de ezek közül csak 3-4 volt kimondottan a telomhoz, a többinél nem írta, melyikhez jó. Ami az én telomhoz volt, az mködik is frankón, viszont a többit, ha beállítom, megjelenik szépen a menü, meg tudok is benne mozogni meg minden, csak a menüpontokba nem tudok belépni.. Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#165) Blaze13 válasza dani3l (#164) üzenetére


Blaze13
tag

Hy
erre nem lesz megoldás...azokat nem fogod tudni használni... :(

(#166) dani3l válasza Blaze13 (#165) üzenetére


dani3l
őstag

Kár, pedig volt pár, ami nagyon tetszett.. :( de közben találtam egy csomó másikat :)
de ha valaki tudna nekem egy olyant adni, aminek a neve Grouped, és 4db 3as 'kupacba' rendezte a menü ikonokat, és még működik is a telefonon, azt nagyon megköszönném! :)

(#167) xXxFairPlay válasza ent (#3) üzenetére


xXxFairPlay
csendes tag

Helloka en egesz idajig eljutotam tovab nem igazodok el lecives segits ::::::::::::::::: válaszd a „File Transfer” funkciót. Menj a memória kártyádon vagy a telefon memóriájában lévő „theme” könyvtárba és másold be a témákat (csak a *.thm fájlokat). Ezt a lépést máshogy is megcsinálhatod, pl a telefon explorer segítségével vagy memória kártyaolvasó segítségével. :))

(#168) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

valaki tudna segiteni a telomra flash menut rakni lecives aki tud segitsen koszike es bocs akit zavartam:) sony ericsson w810i - im van. koszonom :)

(#169) Blaze13 válasza xXxFairPlay (#168) üzenetére


Blaze13
tag

kéne tudni a cid védelmét...és h frissítteted-e(ha nem akkor ne is tedd)
amúgy a memória és Sim kártyát ki kell venni flash-elésnél :K

(#170) xXxFairPlay válasza Blaze13 (#169) üzenetére


xXxFairPlay
csendes tag

49 a kid vedelme , frisitetem sajna ezek szerint es a kartyat es a simet sem vetem ki (es most hogy frisitetem meg lehet oldani?) koszi edigis

(#171) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

megcsinaltam a fleselest de nem mukodik pedig kivetem belole a kartyat es a simet is de csak a kepet jelinit meg a temakban es nem temakat amiket bele rakok nem tudnal adni nekem par flesh menut messengeren at kuldened az idem kovacs_richi2008 de leci segitsetek :(

[ Szerkesztve ]

(#172) b3er válasza xXxFairPlay (#171) üzenetére


b3er
aktív tag

Mi nem működik? fogadjunk ,a hálózaticuccokkal van gondja.

[ Szerkesztve ]

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#173) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

hat az nem mukodik hogy beleteszem a swf fajlokat es es miko kihuzom ako csak a kep lesz a tema kepje es nem a tema erted? :((( lehet en rontom el de nem megy s nem ertem mert valaki masen keresztul nem tudna segiteni?
kovacs_richi2008 lecives valaki :)

(#174) b3er válasza xXxFairPlay (#173) üzenetére


b3er
aktív tag

Holnap felveszlek mer ma este iszogatni megyek haverokkal, ha elfelejteném nyugodtan felvehetsz msnre: b3er@freemail.hu

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#175) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

nincs frimelem nekem de leci ne felelycs fel veni es segit valahogy potolom osztan koszi es varom (jo bulizast ma) :))

(#176) Blaze13 válasza xXxFairPlay (#175) üzenetére


Blaze13
tag

talán tudok segíteni...mond el meddig jutottál... :))

(#177) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

hat nem kapok ojan flash menuket amejiknek meg van az swf es a thm is erted ijen kelene kuldene valaki vagy adna cimet ahonat szegyek le koszonom. :DD

(#178) b3er válasza xXxFairPlay (#177) üzenetére


b3er
aktív tag

Ment 1 Privátod, mert nemakarok más Weboldalakat reklámozni a fórumon

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#179) szente


szente
addikt

hali
segitene nekem valaki?van egy t-mobile-os w880-am cid 53-mal.a farban csak oflash és pfs mappákat találok a xs pedig azt mondja ha rákattintok a start sfx-re hogy nem támogatja a telefonomat.ötlet?
üdv

(#180) Blaze13 válasza szente (#179) üzenetére


Blaze13
tag

próbáld meg Ezzel
én is ezzel csináltam a k850i-t :)

(#181) szente válasza Blaze13 (#180) üzenetére


szente
addikt

próbálkoztam már vele de nem igazán jött össze....lépésről lépésre le tudnád nekem írni?abból a fórumból nem sok használhatót tudtam szedni... :R

(#182) Blaze13 válasza szente (#181) üzenetére


Blaze13
tag

feltelepítetted?

(#183) szente válasza Blaze13 (#182) üzenetére


szente
addikt

persze...van itt már minden:far manager jd flasherrel,xs++,a2uploader,de egyikkel sem jött össze...először vitte a flash témákat,de frissítettem seus-szal,és azóta nem megy(így lett cid53-as a telefon).

(#184) Blaze13 válasza szente (#183) üzenetére


Blaze13
tag

próbáld ezzel a2uploader
kapcsold ki a telefont
szedd ki a memória kártyát és a Sim-et
indítsd el a programot
nyomj a FileSystem tool-ra
tartsd nyomva a "C" vagy a "2es+5ös" gombot
csatlakoztasd a telefont
ide másold be az swf file-t ---> FS/tpa/preset/system/desktop/flash
ide meg a thm file-t ---> FS/tpa/user/theme
shuttdonw FS manager
húzd le a telefont
aksi ki...majd be...a kártyákat is...
kapcsold be a telefont és nézd meg sikerült-e ;)

(#185) szente válasza Blaze13 (#184) üzenetére


szente
addikt

eddig jutottam...:[link]

[ Szerkesztve ]

(#186) xXxFairPlay


xXxFairPlay
csendes tag

sikerul a fleseles es megerte faxa es koszonom a segitsegeket :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#187) Blaze13 válasza xXxFairPlay (#186) üzenetére


Blaze13
tag

szívesen :))

szente: nagyjából középen van a FileSystem tool...arra katt majd nyomd a C gombot a telefonodon...és csatlakoztasd...

[ Szerkesztve ]

(#188) szente válasza Blaze13 (#187) üzenetére


szente
addikt

ez már a csatlakozás utáni állapot...gondolom ott a bal oldalon ki kellene valaminek jönni nem?

(#189) Blaze13 válasza szente (#188) üzenetére


Blaze13
tag

de-de...akkor ez nem kezeli...próbáld afar-al...azt nem használtam..de nézek vmi használati utasítást ;)

(#190) szente válasza Blaze13 (#189) üzenetére


szente
addikt

az a baj,hogy a farban meg nincsen bflash mappa.... :(

(#191) Blaze13 válasza szente (#190) üzenetére


Blaze13
tag

dehogy nincs
[link]
mennyj lefele...:)

(#192) szente válasza Blaze13 (#191) üzenetére


szente
addikt

(#193) Blaze13 válasza szente (#192) üzenetére


Blaze13
tag

[Talán ez másik verzió]

[ Szerkesztve ]

(#194) szente válasza Blaze13 (#193) üzenetére


szente
addikt

vírusosnak jelzi a nod..... :(
szerintem váltsunk át pübe,mert ezt valaki meglátja balhé lesz... :R

[ Szerkesztve ]

(#195) dani3l válasza Blaze13 (#184) üzenetére


dani3l
őstag

minek kiszedni a SIM-et meg a memóriakártyát? amilyen leírás alapján én csináltam, ott nem írtak ilyesmit.. mondjuk a memkarit én is kivettem a biztonság kedvéért, de a simet minek?

(#196) Blaze13 válasza dani3l (#195) üzenetére


Blaze13
tag

Nem tom nekem is mondták...és így olvastam...inkább kiszedem...elvileg elveszhetnek az adatok...meg ilyenek...

(#197) Kloden


Kloden
senior tag

Hellotok!

C702-m van T-s. Namost ha jól vettem ki, semmilyen úton-módon nem lehet rátenni flash menüt, még ezzel a módszerrel sem, mert nem lehet gyári szoftot tenni rá sehogyansem. (Nem érdekel a gari elvesztése sem)
Lécci erősítsetek meg vagy cáfoljatok, privi is jöhet ha van megoldás! :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#198) Kloden válasza Kloden (#197) üzenetére


Kloden
senior tag

Még ha kifüggetleníttetem a telót, akkor sem lehet flash menüt rávarázsolni? :F

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#199) Blaze13 válasza Kloden (#198) üzenetére


Blaze13
tag

Hello!
szerintem próbáld meg
Neki sikerült:):)
tudod hogy mit hova kell?
ha nem akkor segítek
sok sikert

(#200) Kloden válasza Blaze13 (#199) üzenetére


Kloden
senior tag

Na most neki w300-a van, az nem számít?
Próbáljam meg akkor az A2uploaderrel a flash menüt?
Ha jól látom a CDA számot törli a progi, akkor soha többé nem tudom majd frissíteni a szoftot rajta? (lehet nagyon hülye kérdés de nem értek hozzá :B )
:R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.