Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Maximus_


Maximus_
csendes tag

ÜDV.::::::
A pannonos w300i-re sikerült flash témát raknom egy kis munkával de megérte fáradozni nagyon jó lett.
És ha rájövök hogy kell kezelni a progit akkor minden megy.
:DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#102) Blaze13 válasza Maximus_ (#101) üzenetére


Blaze13
tag

Örülök, hogy tudtam segíteni!!
idővel belejössz...mit takar az h kis munka?
lehet betűtípust is:)

R3Dm4N
ezeket csak akkor másold be ha valamit elrontasz(amit elrontasz annak a megfelelőjét változtasd)
Flash menü - FS/tpa/preset/system/desktop/flash
Font (betűkészlet) - FS/tpa/preset/system/fonts

(#103) Blaze13


Blaze13
tag

amit elrontasz annak a megfelelőjét másold be
(az előbb elírtam de már nem bírtam javítani):):)

(#104) R3Dm4N


R3Dm4N
csendes tag

köszi szépen:D

(#105) Blaze13 válasza R3Dm4N (#104) üzenetére


Blaze13
tag

Sikerült??????

(#106) Negrid16


Negrid16
csendes tag

Cső! A telómnak nem találom a'tpa\preset\system\menu' könyvtárát!! :W :W Segítsetek léci!! Köszikeeeeeeeeeee :DD

(#107) Blaze13 válasza Negrid16 (#106) üzenetére


Blaze13
tag

Szia!
Bár nem tom mit akarsz a főmenüvel...mind1
Kéne tudni milyen progival és milyen telefonon keresed...

(#108) Negrid16 válasza Blaze13 (#107) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Hát flash menüt akarok,próbáltam már Far manager-rel,my theme creator-ral, és XS++-al, de nem sikerült!! :O :O (A telóm W880i). És az meg nem megy hogy /kapcsold ki a telot,és nyomd meg a C gombot miközben bedugod az USB-t/. Pedig már feltelepítettem rá a Flash Drivert meg frissítettem is a szoftvert, meg mindent amit a honlapok leírtak :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#109) Barthezz2 válasza békornél (#79) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát erre már nem csak egy flash téma van felrakva. Van GFX patch, az óra dátum stb kijelzése nekem meg erősen ELF gyanus :))

Tom hogy régi a hsz, de azért válaszoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#110) Blaze13 válasza Negrid16 (#108) üzenetére


Blaze13
tag

Hy
SEUS-al frissítetted, mert akkor (elvileg) EZ kell neked
vagy próbáld meg úgy hogy a 2es és 5ös gombot nyomod egyszerre...
(az aláhúzást, dőlt és félkövér betűt csak akkor használd ha valamit kiakarsz emelni...köszi

Barthezz2: jobb később mint soha:) te felraktad ezt a témát?

[ Szerkesztve ]

(#111) Barthezz2 válasza Blaze13 (#110) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem, mert most nem jött be a link :F De GFX patch, és sleepmode elf van a v630@w660-onomon :DDD

Everybody lies.

(#112) Negrid16 válasza Blaze13 (#110) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Köszi sikerült rákapcsolódni végre az Xs++-ban,de az a baj hogy CID53 van a telón és nem lehet feltörni :F :F ilyenkor mi van??

[ Szerkesztve ]

(#113) Barthezz2 válasza Negrid16 (#112) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ilyenkor sajna várni kell míg elkészülnek a cid53-as feltöréssel és a hozzá való progikkal..
(bár ha jól emlékszem valamelyik proginak már tudnia kellene kezelni a cid53-at is, csak patchelni nem lehet még őket, de erre nem eküszöm meg)

Everybody lies.

(#114) Negrid16 válasza Barthezz2 (#113) üzenetére


Negrid16
csendes tag

És nem lehet CID53 ast-CID49 re tenni??? (kicserélni) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115) Barthezz2 válasza Negrid16 (#114) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

sajna visszafele nem megy a dolog.. :(

Everybody lies.

(#116) Blaze13 válasza Barthezz2 (#115) üzenetére


Blaze13
tag

Amit linkeltem hogy EZ az cid53-ast kezel mert a k850-emet is aval csináltam próbáld azzal...:)

(#117) Barthezz2 válasza Blaze13 (#116) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, láttam ezt itt én is, csak alatta ott a support list:
(DB3150-es telefonok: C702, C902, G502, G705, K630, K660, K850, V640, T700, TM506, W595, W760, W890, W902, W910, W980, Z750, Z770, Z780.)
De nekem valami olyan rémlik hogy az xs is kezeli már a cid53-at, vagy csak én tudom rosszul? :F

Everybody lies.

(#118) Negrid16 válasza Blaze13 (#116) üzenetére


Negrid16
csendes tag

De az elveszi a garanciát nem? :F :F és valami olyasmit olvastam hogy nem hibás a Program vagy valami ilyesmi.......De am köszi az eddigi segítséget :C :C

(#119) Blaze13 válasza Barthezz2 (#117) üzenetére


Blaze13
tag

azt tudom de más nem kezeli a cid 53-as telókat max ez
nemtom én próbáltam még rég xs-el, de akkor azzal nem volt jó 3.1-es vagy 2-es verziószámú

am igen elveszíted a garit de bármelyik programmal elveszíted ha belepiszkálsz...

(#120) Barthezz2 válasza Negrid16 (#118) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

sőt már attól ugrott a gari, hogy megnézted hogy cid53.. Bár ha a szervizesek nem nézegetnek bele, hogy turkáltad-e már a szoftot, akkor nincs baj

és valami olyasmit olvastam hogy nem hibás a Program vagy valami ilyesmi.......
ezt itt nem egészen értem :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#121) Negrid16 válasza Blaze13 (#116) üzenetére


Negrid16
csendes tag

És az a2uploader-t hogy kell használni?

(#122) Negrid16


Negrid16
csendes tag

Ja nem ismeri fel a mappákat, csak annyit ír hogy CID 53-om. :O :O Sajna ezzel sem lehet kezelni a W880i-ket :F :F Kár..... Ha mégis lenne olyan program amivel tudnék flash menüt csinálni W880i-re akkor mindenképp szóljatok. köszi mindent :DD :DD :DD

(#123) Barthezz2 válasza Negrid16 (#122) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

nézd át ezt, ha valamivel lehet moddolni, akkor az itt meglesz..

beleolvasva ugy nézem nincs szó ilyenről :( nem olvastam el mindent, ugyhogy ha unatkozol azért nekieshetsz..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#124) Barthezz2 válasza Negrid16 (#122) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

hahaaa mit találtam neked :)) elvileg ezzel a programmal menni fog :K

Everybody lies.

(#125) Blaze13 válasza Barthezz2 (#124) üzenetére


Blaze13
tag

én ezt a progit sosem szerettem...nekem valahogy nem esett kézre... :DDD

(#126) Barthezz2 válasza Blaze13 (#125) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

nemtom, én egy csomó mindenre ezt használtam(om). Meghát ha msá nem kezeli neki akkor választás nincs nagyon :DDD

Everybody lies.

(#127) Negrid16 válasza Barthezz2 (#124) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Ajjjjj :O :O :O :O Csak ezt ne :W :W De nem baj kipróbálom :DD :DD És leírnád,vagy adnál 1 linket ahol le van írva hogy kell használni?? :DD :DD :DD Mer sűrűn elakadom :DD :DD És am ne nézzetek annyira hülyének csak még kezdő vagyok :D :D Köszi :))

(#128) Krisz987


Krisz987
csendes tag

Sziasztok!!
Olyan kérésem volna hogy vki tudna nekem dobni egy olyan linket ahonnan tudok leszedni k850i hez flash menüt!! mert kerestem már nagyon sokat,működik(Vagyis mégse :W :W ) is fel tudom rakni csak az a baj hogy a menüből nem lehet továbblépni :W ! vagy esetleg egy ötlet hogy mitől lehet ez!! Válaszokat előre is köszi!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#129) Barthezz2 válasza Krisz987 (#128) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ilyet még nem tapasztaltam.. biztos jó helyre teszed fel? (bár ha nem oda tennéd meg menü sem lenne..)

Negrid16: itt ugyan nincs leírva cid53-ra de szerintem ugy csináld ahogy cid52-re kell.
azaz Far elindít, ALT+F1, a listában SEFP, majd enter, aztán device: DCU60, speed: 115200, a boot script: itt meg kikeresed a telód, vagy az annak megfelelő platformot, aztán Enter the matrix
kilépéshez meg ha végeztél katt duplán felül a ".."-ra, addig mig nem kérdez valamit, ott meg yes, lehuzhatod a telt és bekapcs.

nem értem mért nem szereti ezt senki, legegyzserűbb, belépsz, aztán onnatól meg mint a totalcommander.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#130) fphs


fphs
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi. Flash menüt szeretnék felrakni k770-es CID53-as telóra. Le flasheltem farral ill. jd flasher-rel, custom is volt rendesen. Eddig oké. De amikor a menüket raknám fel a bfs mappába nem enged be folyton hibát ír ki és már kapcsol is be a telcsi. Tanácsoljatok valamit légyszi

fphs

(#131) Blaze13 válasza Krisz987 (#128) üzenetére


Blaze13
tag

Szia!
Ezen az oldalon van egy pár...itt
Az oldal orosz és csak regisztrációval enged tölteni...ha nem tudsz oroszul EZ SEGÍT

Nekem is ez volt a problémám, nagyon sokat próbáltam és a végén rájöttem, hogy nem mind jó, sőt van olyan ami jó de mégse...(ez egy kicsit furi :D )...mind1 olyanokat keress ahol megtalálod az ébresztőóra ikonját, mert különben nem lesz ébresztő lehetőség a telefonban

fphs: mivel próbáltad? :F

(#132) fphs válasza Blaze13 (#131) üzenetére


fphs
csendes tag

Köszi kérdésedet, már megoldottam, de azért leírom, ha átha mást is érdekel. Nem bonyolult, az egészet ott rontottam el, hogy egy másik helyen levő leírást néztem, és az nem volt jó, mert nem a bfs mappába kellett beleraknom a swf fájlt - ammi ugye nem sikerült - hanem az ofs mappába. De nagy szívás volt. Sok időmet elvett, dehát jól körbejártam a témát, mire elszántam magam, és mostanra kész is lett. Ha érdekel valakit az egész segíthetek.( már amennyit értek hozzá :) )

fphs

(#133) Blaze13 válasza fphs (#132) üzenetére


Blaze13
tag

akkor nem te rontottad el hanem a leírás volt a rossz :D :D

és mostmár érted akkor a dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

(#134) fphs válasza Blaze13 (#133) üzenetére


fphs
csendes tag

Hát az túlzás, hogy értem, de kapisgálom. Amúgy meg igazad van a leírás volt rossz. És hát annyi leírás kering már fent, az ember azt sem tudja melyiket csinálja. De legalább jó lett a telefon se romlott el, csak 2 napomba került

fphs

(#135) Blaze13 válasza fphs (#134) üzenetére


Blaze13
tag

nekem 1-2 hét + kb 1 hónapot vártam arra h a k850i-t kezelje valami program
csak azért 1-2 hét mert amikor bejött, nekem senki sem segített és próbáltam mindent, majd kaptam egy linket hogy ha elrontanám akkor visszabírom onnan állítani...és akkor már volt elég bátorságom és csináltam...

[ Szerkesztve ]

(#136) Krisz987 válasza Blaze13 (#131) üzenetére


Krisz987
csendes tag

Ohhh!! köszi szépen!! Már teljesen kiidegelt hogy egy se akart müködni!! Köszi szépen a helpet!!! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#137) Negrid16 válasza Barthezz2 (#129) üzenetére


Negrid16
csendes tag

Köszz igazad volt Far manager-rel működik :DD :DD És Média player skin-t hogy kell?? :DDD :DDD

(#138) Barthezz2 válasza Negrid16 (#137) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nálam ha a SEFP-be lépsz akkor: TPA/System/Multimedia/MP/Skin mappába átmásolod mappástól a skint és működnek is!

Everybody lies.

(#139) Blaze13 válasza Barthezz2 (#138) üzenetére


Blaze13
tag

A a2uploader-ben is ott van, de szerintem ez mindegyik progival ugyanott található

(#140) Barthezz2 válasza Blaze13 (#139) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Progival igen, csak azt nem tudom hogy sz újabb telókon nem-e más a fáljszerkezet, azért írtam hogy nálam ott..

Everybody lies.

(#141) pisty6666


pisty6666
csendes tag

Hello!
Van egy Se V640i m és megcsináltam K630ra viszi a flash menüket meg minden,csak v.miért nem lép tovább a főmenüböl sehová.
mi lehet a baj?

Pedig ezt az utasítást követtem.:

"" 1. Telepítsük fel gépünkre az A2Uploader és a SEUS programokat. (Az A2Uploader használatáról =>

1.1.) Ha lejött, először telepítsük fel a mellékelt USB drivert! Csak így fog tudni csatlakozni a telefonhoz a program.

1. 2.) Ha megvagyunk, indítsuk el az A2Uploadert.

1.3.) Kattintsunk a "File System Tool" gombra, és csatlakoztassuk a telefonunk a következő módon: kapcsoljuk ki, tartsuk lenyomva a "C" gombot, és dugjuk rá az USB-re. Ekkor a program megkezdi a csatlakozást. Ha sikerült, jobb oldalon megjelennek a telefon adatai, és mellette az FS szerkezete.

1. 4.) Ekkor a File Systemnél gyakorlatilag azt csinálunk, amit akarunk, ugyanúgy tudunk tuningolni, ahogy azt más telefonoknál is tettük. Ha megvagyunk, és ki szeretnénk lépni, egyszerűen csak kattintsunk a "Shutdown FS Manager" gombra (ez fontos)

2. Az A2Uploader-rel töltsük fel a letöltött és kicsomagolt customize_upgrade.xml -t a 'tpa/preset/custom' mappába. Majd nyomjunk egy 'Shutdown FS manager'-t és húzzuk le a telefont.

Az akksit vegyük ki 10mp-re.

3. Kapcsoljuk be a telefont (ha jól csináltuk a customizálást, akkor az SE logo után "Kis türelmet" üzenetet látunk), majd írjuk be a PIN-t. Ha elindult a telcsi, ismét kapcsoljuk ki.

Az akksit vegyük ki 10mp-re.

4. Indítsuk el a SEUS-t, válasszuk ki készüléknek a K630i-t. Kövessük a SEUS utasításait. A frissítés végeztével húzzuk le a telefont, majd az akksit vegyük ki 10mp-re.

5. NE KAPCSOLJUK be a telefont, hanem ismét indítsuk el az A2Uploader-t és töltsük fel a kicsomagolt 'menu.ml' fájlt a 'tpa/preset/system/menu mappába. Majd nyomjunk egy 'Shutdown FS manager'-t

és húzzuk le a telefont. Az akksit vegyük ki 10mp-re.

6. Most már bekapcsolhatjuk telefonunkat. Ha elindult lépjünk be a 'Menü => Beállítások => Kapcsolódás => Internetbeállítások => Kapcsolódás ezzel:' menüjébe és töröljük az összes hozzáférési pontot. Látogassunk el [L: http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetup/k800i?cc=HU&lc=hu]IDE[/L] és küldjük el telefonunkra a kívánt beállításokat (Internet, E-mail, MMS). A beállítások küldése ingyenes, de egyszerre csak 1-et telepítsünk (tehát amíg az elküldött beállítást nem telepítettük, ne küldjünk újat, csak utána).

7. Ha a leírtak alapján végezted a moddolást, akkor máris egy K630i-t tartassz a kezedben!

A Flashmenühöz tartozó 'SWF' fájlokat a 'tpa/preset/system/desktop/flash' mappába másoljuk az A2Uploader progival, a 'thm' fájlokat pedig a 'tpa/user/theme' mappába, szintén az A2Uploader progival.

""

Magyarországon a legnagyobb! http://www.technomixes.hu

(#142) Blaze13 válasza pisty6666 (#141) üzenetére


Blaze13
tag

Egy kicsit feljebb olvastál volna ott lenne a válasz...mind1 én se szeretek visszaolvasni :DD

Nem mindegyik flash menü jó, próbálgass sokat és akkor, majd biztos akad valami...

ITT VAN PÁR...

ha nem tudsz oroszul EZ SEGÍT

[ Szerkesztve ]

(#143) pisty6666 válasza Blaze13 (#142) üzenetére


pisty6666
csendes tag

Köszi.

Magyarországon a legnagyobb! http://www.technomixes.hu

(#144) Negrid16


Negrid16
csendes tag

Csá! Megint én vok. Aszzeretném kérdezni hogy hol lehet letölteni Sony Ericsson betűtípust? És hogy működik a Cam driver? Léci segítsetek köszi!! :)

(#145) Barthezz2 válasza Negrid16 (#144) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az összes *.tff kiterjesztésű betűtípus jó a telefonra, csak valamelyik, ehet hogy kicsit kisebb, vagy nagyobb, meg kell próbálni, illetve arra figyelj, hogy az ékezetek meglegyenek.
A cam driver müködésén nemtudom mit értesz :F Az egy driver ahhoz hogy működjön a kamera, és azt tudod cseélgetni ha akarod. Fixfokúszos kameráknál túl nagy javulást nem hoz, de autofokusz esetén elég jók keringenek a neten.
a camdriver0.dat a hátlapi, a camdriver1.dat meg az előlapi kamera. a helyük: ifs\settings\camera

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#146) Blaze13 válasza Barthezz2 (#145) üzenetére


Blaze13
tag

Ami lemaradt: :P ;]
Font-(betűtípus) --> FS/tpa/preset/system/fonts
Én az Old English-t használom, azon van ékezet és normális a méret is

[ Szerkesztve ]

(#147) Barthezz2 válasza Blaze13 (#146) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt nem kérdezte hova kell tenni :P :DDD
Amugy meg kijavítanám magam, az a *.tff az *.ttf akart lenni :))

Everybody lies.

(#148) Blaze13 válasza Barthezz2 (#147) üzenetére


Blaze13
tag

De én tudom, hogy az lett volna a következő kérdés :P :P

És jó is hogy kijavítottad magad mert teljesen összezavarodtam :Y :DDD

(#149) burns


burns
tag

Sziasztok !

T-mobilos W880i van es seus-al szeretnem frissiteni a szoftveret, de nem
a t-mobilosra hanem az eredetire ami kezeli a flash menut !
Nem tudjatok milyen beallitasokat kell hasznalnom a seusban, hogy
az eredeti szoftver keruljon a telefonra ?

(#150) Barthezz2 válasza burns (#149) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudomásom szerint seus-al már nem lehet megoldani, ha igaz régen volt az, hogy te magad választhattad ki, hogy milyen telefon stb, de most már ha jól emlékszem talán iemei szám alapján azonosít, így ha T-s, akkor azt is fog rá tenni..
Meg nem esküszöm rá, azért még várd meg valaki reagálását, de ha jol tudom akkor sajnos ez a helyzet

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.