Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TotO'


TotO'
aktív tag

Szép írás! de ha jól gondolom akkor ezel ugrott a gari !? :F

4a || Neuzer Courier DT

(#2) brumesz


brumesz
aktív tag

k750től lefelé(tehát a régebbiek) nem kompatibilisek,a w300i pedig elvileg igen!
jó,mindenre kitérő írás,én anno k750et moddoltam meg,nem is kicsit,csak arra még iylen menük nem voltak :(
90% hogy ugrott...bár hallottam oylat hogy a szervizes fiúk cask mosolyogtak és megcsinálták ugyanúgy a telót! :))

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) ent


ent
őstag

Elméletileg ha vmi bement az ki is tud jönni:D

unbranded telefon kell hozzá!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#4) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

A CID száma a telónak az a száma ami védi a teló szoft.-ját az ilyen piszkálgatások ellen. Ha SEUS-sal frisetessz az felnyomja CID53-ra...

Oda mentem, ahol vagyok!

(#5) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Jó lett! :C
Bár még nem estem neki... 2 kérdés. S500i Pannon függőre is menne a dolog vagy tényleg csak független telóra lehet megcsinálni? :U K850i-vel is működik vagy meg kell várni az XS++ új verzióját? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6) Tomaaasz válasza Beowulf_78 (#5) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Ha a K850 CID52-es akkor megy vele. A pannonos szoft. tiltja a flash menüt! Csak a vodás nem, és csak W-s telóval megy....!

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#7) ent válasza Tomaaasz (#6) üzenetére


ent
őstag

Köszi építő jellegű hszed. Javítottam, ileltve hozzá fűztem egy linket. Várom további megjegyzéseidet. :R illetve mástól is.

sok sok oldal foglalkozik valójában a kérdéssel. Ezért nem is szeretnék bemásolgatni mindent, a forrásoknál megtalálható a két link. Viszont a mezei felhasználókat sokszor nem érdeklik miért? hanem csak a hogyan?

szerk: K850i nek cid53 as "védelme" van.

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8) cannibal


cannibal
senior tag

Akkor k750i-t is lehet cicomázni vele?:) Esetleg van hozzá vmi ilyesmi téma amit meg lehet nézni mit lehet belőle kihozni? Érdekelne a dolg:)

(#9) ent válasza cannibal (#8) üzenetére


ent
őstag

cid49 már feltört, K750 nek ilyen van. Elméletileg akad. Utána nézek felteszem logoutba.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10) ent válasza cannibal (#8) üzenetére


ent
őstag

Neked ez kell...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#11) Beowulf_78 válasza ent (#7) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ez tök jó hogy megvitattátok...de most akkor mi is van a K850i-vel? Megy vagy nem megy a flash? :U Akkor a Pannonos S500i kilőve, de a független K850i-vel kapcsolatosan mi a helyzet? Hol tudom megnézni hogy CID53 e avagy sem? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#12) ent válasza Beowulf_78 (#11) üzenetére


ent
őstag

Még nem adtákki /csinálták meg a flashelős prgiját. Elméletileg van már, gyakorlatilag várni kell még.

Bővebben:

The K850 and W910 can't be modded yet as their new hardware platform and security isn't hacked.

Please do not post threads about:

* Changing the menu in K850/W910
* Adding flash menu's to K850/W910
* Patching the K850/W910
* Installing new fonts to K850/W910
* Using XS++, SETool2 Lite, FAR Manager or JDFlasher with K850/W910

Because the answer will be NO!

Thank you.

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#13) ent válasza Beowulf_78 (#11) üzenetére


ent
őstag

Van másik megoldás is, hogy ne várj rá:

The only way you can flash K850/W910 is on Davinci team.

10 euro's for 1 flash.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#14) Beowulf_78 válasza ent (#12) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Oké akkor egyenlőre tök jó, mert az S500i is sztornó és a K850i is. :DDD Akkor nem küzdök vele, majd ha ki is tudom próbálni. ;)

mod: 1 flash theme 10EUR? :Y Jó olcsó... :DDD Neten keresztül megy? Vajon ők mivel és hogyan csinálják? :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#15) ent válasza Beowulf_78 (#14) üzenetére


ent
őstag

Addig nesze egy kis érdekesség: :DDD

Shake theme k850i re

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#16) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Ha most k750i-m van w800i softal akkor SEUS-ba mit valasszak ki (k750i/w800i)?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#17) Ste válasza ent (#15) üzenetére


Ste
addikt

szolgáltató függő telóra gyri natúr szoft feltöltésével mi a helyzet?

tegnap próbálkoztam XS++-al, de nem akart összejönni a dolog :U vagy beapcsolt a W880, vagy elindult az Usb, de kapcsolat nem volt. Igaz pannonos a teló, de gondoltam hátha.

ha ezek még nem mennének, akkor pusztán annyi: a két szoft gombot (konkértan csak a jobb oldali Wap irritál) hogyan lehet megváltoztani? beállítások között erre nincs lehetőség

köszönöm a segítséget

(#18) Beowulf_78 válasza ent (#15) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi. :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#19) kavicssli


kavicssli
addikt

tartsd nyomva a „c” billentyűt és NYOMVA TARTVE :R Gratula az iráshoz! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#20) cannibal válasza ent (#10) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi :R

(#21) ent válasza Ste (#17) üzenetére


ent
őstag

Elméletileg a brand, kártyafüggő telcsikhez nem okés. Előtte a törvény által büntetendő cselekedetet kellene végezned!

Utána ha megvan, akkor olvastam vmelyik fórumban, hogy a soft gombok funkcióját is meg lehet változtatni crackelés után. Majd megnézem mert erre másik progi kell.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#22) ent válasza ReFleXx (#16) üzenetére


ent
őstag

k750it kell választanod.

szerk:
kavicssli: thx, javítottam.

Többiek: estleg ha vki szánna pici időt a próbára, tapasztalatokat írhatna.

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#23) gizda válasza ent (#3) üzenetére


gizda
senior tag

és mikor rákattintasz a „Desktop style” nevére ez pontosan hol található :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#24) ent válasza gizda (#23) üzenetére


ent
őstag

Kattints az írásban a tmc képre, kijön egy nagyobb és ott van egy piros ovális karika, nyillal. Oda.

Más: Tudja vki, hogy kell főoldalra kirakatni logout írást? Tartunk a 410. nézőnél, szentem sokaknak akad még kedve SE telcsikkel bíbelődni!

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#25) copin


copin
őstag

Láttam már szebb menüket is.

ent Egy mod, vagy házigazda dönti el, mi lesz kiemelve.

[ Szerkesztve ]

(#26) Kephamos


Kephamos
addikt

W810i-n is működik a dolog? Ha jól tudom az én telefonomon most vannak flash menük, csak nem működnek, mert a témobil lebutította, mint állat. Lassan lejár a gari, úgyhogy lehet frissíteni lassacskán. Ha ezt végigcsinálom, akkor működni fog? :F

(#27) ktg3


ktg3
őstag

p1-i n simán műköik egyébként..
a trés -szoftvert isrottam le anno
minden hibátlanul lezajlott

(#28) ent válasza Kephamos (#26) üzenetére


ent
őstag

Természetesen. W telcsik elve támogatják

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#29) poczabence


poczabence
tag

Jó írás, grat!

Viszont a FAR+SEFP kombón kívül írhattál/linkelhettél volna a FAR+JDFlasher kombóról is. Ami szerintem jóval biztonságosabb, mint az SEFP. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) Beowulf_78 válasza copin (#25) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én is láttam már szebbeket, de hogy ekkora pofátlan vagy hogy ent veszi a fáradtságot és berakja te meg nekiállsz fikázni... :((( 4-5 témát azért elmentettem mert azok kifejezetten pofásak voltak. :U Szóval ráadásul annyira nem is voltak gázosak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#31) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Jelenleg CSAK W szoftos telók, a K770, T650 és a K850 kezelik a flash menüket!
Egyéb K szériára, stb, NEM lehet flash menüket tenni!
A pannonos szoftot le lehet gyalulni. :P
SEUS-sal ne frissítsetek mert az CID52ből csinál CID53-mat.
Itt a lista amit a SEUS CID53ra frissít:
here is the list of phones that will be upgraded to cid53 with seus
K530c
K550i
K550iM
K610i
K618i
K770i
K790i
K800i
K810i
K818c
S500i
T650i
T658c
V630i
W580i
W610i
W660i
W710i
W830i
W850i
W880i
W888c
Z610i
Z710i
Amúgy szép írás! :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#32) ent válasza poczabence (#29) üzenetére


ent
őstag

Sajna nem volt időm rá. Illetve ha neked lenne szívesen venném. Küldj léci egy rövidke ismertetőt, illetve miért biztonságosabb. Negatív vélemény is vélemény. Le is írtam logoutba, várom fejlesztő PÜ ket.

Sőt, most már várom is tőled, hogy segíts bővíteni!!!!! De el ne feledd, nem a más oldalokon található íráoskra vagyok kíváncsi, mezei felhasználó szöveggel írd....

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#33) ent válasza Tomaaasz (#31) üzenetére


ent
őstag

Helyesbítek, W széria és a k770,t650,k850 kezeli. (az egyik fórumba egy k800 vagy k810 ről is írtak, meg is keresem vhol)

Szerk: A SEUS nem is azért kell, hogy frissítsd telefonodat (az írsát követve kell végezni a flash menü felrakását SE telefonra!!!) a flash menüvel kapcsolatosan!!! A SEUS biztosítja, hogy a pc dre fel legyen telepítve flashdrive. de köszönöm építő jellegű hszed, beteszek egy figyelmeztetőt. :R

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#34) Tomaaasz válasza ent (#33) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

:R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#35) Vassili


Vassili
tag

akkor én most k750i re tudok flasht rakni ezzel az xs++ szal vagy nekem faral kell?? meg k750i hez való flash filet plusz témát tudsz linkelni??? mert akkor még most megcsinálom:D

Ja és az mennyiben gáz Ha T-mobilos a teló tehát kártyafüggő??? :F

[ Szerkesztve ]

(#36) ent válasza Vassili (#35) üzenetére


ent
őstag

Kártyafüggő telcsikkel nem okés a dolog.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#37) ent válasza Vassili (#35) üzenetére


ent
őstag

FAR-ral + [link]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#38) ent


ent
őstag

:R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#39) poczabence


poczabence
tag

@Vassili!

K750 nem támogatja a flash-t! Szóval nem tudsz rá flash menüket rakni, csak a főmenü ikonokat tudod megváltoztatni.

@Ent!

Majd megpróbálok valamit összehozni. Ha a más oldalakon érted pl. az SE-Portált is, akkor végülis az valamennyire az enyém is, hiszen ott egy szerkesztő voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) ent válasza poczabence (#39) üzenetére


ent
őstag

Előre is megköszönöm!!! :R

Kibővítjük Szerkesztők listájára. Thomaaasz már megvan.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#41) Tomaaasz válasza ent (#40) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Izé.... Tomaaasz nem Thomaaasz... :C :U
MOD.:
Ehez a védelemhez még nem készült el a legfrissebb törés, azaz xs++, stb. progi.

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#42) ent válasza Tomaaasz (#41) üzenetére


ent
őstag

:R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#43) vazzz válasza Vassili (#35) üzenetére


vazzz
őstag

Ha raksz rá egy R1BC002 w800 szoftot, akkor utána menni fog a flash menü, feltéve, ha cid49-es a telód.

ent: jó lett az írás :R , én is gondolkoztam már, hogy írok egy blogot erről, de csak az tartott vissza, hogy majd mindenki nekiesik a telójának, de nincs tisztában az alapokkal sem, majd jön sírva, hogy papírnehezék lett a telefonjából. Más fórumok 70%-a is erről szól. Érdemes lenne megemlíteni, hogy semilyen felelősséget nem vállalsz a leírt dolgokért....

[ Szerkesztve ]

(#44) ent válasza vazzz (#43) üzenetére


ent
őstag

:R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#45) ádyz


ádyz
addikt

Megjegyzem, én a V630i-met frissítettem már SEUS-al, és maradt CID52-es. :K

Amúgy jó írás, gratula.

(#46) poczabence válasza vazzz (#43) üzenetére


poczabence
tag

Halkan megjegyzem, hogy nem fog menni a flash, akkor sem. :( A w800i szoft egyedül az R1L002-es verzióban támogatta a flasht, de akkor sem menüként, hanem háttérképként lehetett berakni...

(#47) vazzz válasza poczabence (#46) üzenetére


vazzz
őstag

Igazad van, sorry, nem jól emlékeztem. :R

(#48) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! nekem W900 am van , minden ugyanúgy csináltam ahogy le van irva bemásoltam a flash file okat oda ahova kellett ott is voltak az eredeti 2 mellett. ahogy le van irva shutdown. teló be és az össze új témára azt irja h sérült. visszadugtam és mikor megint ahoz a mappához mentem ahol a flash fájlok vannak akkor csak az eredeti 2 volt ott. ez miért van?

Üdv: Laca

(#49) ádyz válasza skylinelaca (#48) üzenetére


ádyz
addikt

Milyen szoftver van rajta?

Ez csak eredeti szoftverrel megy.

[ Szerkesztve ]

(#50) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

hogy érted h eredeti szoft? nem függő gyárilag független ,egyedül szoftfrissítve volt!

Üdv: Laca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.