Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#303) Zsolto


Zsolto
őstag

Csak most jutottam hozzá, hogy elolvassam, jó és őszinte, kíméletlen teszt. Csak félig off a hozzászólásom, mert az Samu új TouchWizéről szól, de más készülék kapcsán.

Pár napig volt egy S5230-am, 12e ficcsért vettem a Pannontól, azt hittem, ennyi pénzért nem lehet olyan rossz, hogy ne legyen jó. Hát olyan rossz volt: szombaton vettem és hétfőn már adtam is el.

Bocha írta:

"Hogy őszinte legyek, nem értem ezeknek a Widgeteknek a lényegét, nagyok, rondák, nehezen használhatók, egymásra csúsznak, csak a baj van velük — sokkal jobban értékelnék egy aktív készenléthez hasonló dolgot."

Telitalálat ez a mondat, az egész widgetesdi nekem is az agyamra ment. Tíz percet bíbelődtem a beállításával, aztán hopp, egy rossz mozdulat és minden összekavarodott. Arról nem beszélve, hogy ki- majd bekapcsolás után minden másképp volt, mint ahogy beállítottam. Ez volt a fő ok, amiért eladtam az S5230-at, a családban nem volt senki, akit annyira utálnék, hogy rásózzam szegényt. Fél óra próbálgatás után a gyerekeim is félretették, a lányom a W910i-hez képest, a fiam a D900i-hez képest tartotta vacaknak. És ezt fejlesztette tovább a Samu a Jetben :U

Szóval amennyire tetszett nekem a Samu billentyűs telefonjainak az iránya, szoftvere, kezelhetősége, annyira nem vagyok kibékülve a tapis modelljeikkel. Mondom ezt úgy, hogy bő fél éve megtaláltam a számomra ideális telefont, egy Samsung i780-at. Na az egy finom vas, igazi szürke eminenciás.

Bocs a hosszú eszmefuttatásért.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.