Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) aphra2 válasza Hikvision (#200) üzenetére


aphra2
aktív tag

Már húzom is lefele, ez tuti, hogy független?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#202) Hikvision válasza aphra2 (#201) üzenetére


Hikvision
senior tag

Persze.

20 éve a PH-n.

(#203) Jag válasza Hikvision (#200) üzenetére


Jag
senior tag

Az nem jó, nekünk XX kell.
A XE = Bulgaria, Estonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Russia, Ukraine, United Kingdom
XX = Austria, Belgium, Netherlands, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

(#204) Hikvision válasza Jag (#203) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nyilván. De fel tudom áldozni ezt a csodálatos magyar nyelvet, azért, h végre tudjam használni ezt a rendkívül bonyolult telefont normálisan. Csak valaki dobjon egy leírást, h mivel mit kell és már rakom is fel, és számolok be a dologról.

20 éve a PH-n.

(#205) Riddle


Riddle
tag

Üdv Mindenkinek !

Samsung márkabolt (mintabolt, és Hivatalos Garancia szervíz), a város szívében is megtalálható, WestEnd City - Center I. emelet hátulsó részén, 1 óra alatt feltolják az új FW-t (függetlent) :K

Remélem segíthettem ;)

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#206) mtoma73


mtoma73
csendes tag

Annak a független fwnek mi a verziója?

(#207) Jim74 válasza aphra2 (#199) üzenetére


Jim74
nagyúr

Milyen újraindulgatásra gondolsz? :F

Riddle: hivatalos márkaszervizben felteszik rá garanciában a fűggetlen fw-t? Ez azért elég hihetetlenül hangzik :U

[ Szerkesztve ]

(#208) mtoma73 válasza Jim74 (#207) üzenetére


mtoma73
csendes tag

Én irtam, hogy a telefon egyszer újraindult az első telefonálásnál, de azóta egyszer sem, és probléma sem volt vele. Hang sem ment el eddig.

(#209) aphra2 válasza Jim74 (#207) üzenetére


aphra2
aktív tag

Válasz fentebb, a független fw-t haverom is mondta, hogy felteszik,
de lehet az már akkor fizetős, nem tudom, de hogy a gari ilyenkor hogy van?
sztem akkor buktad.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#210) Riddle válasza aphra2 (#209) üzenetére


Riddle
tag

Üdv!

Felteszik garanciába az biztos, ugyanis Samsung kártyafüggő telefonomat vittem be anno, mivel az enyiémről már lejárt a gari így nem tudom pontosa, hogy a garit bukod-e, de a Garanciát a Samsung vállalja ;] :U

Egy telefon hívást szerintem megér nem ??? :K

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#211) aphra2 válasza Riddle (#210) üzenetére


aphra2
aktív tag

Egy hívást megér persze :K , csak a héten k*rvára nem tudok ezzel foglalkozni, mert még ÁFA emelés előtt, el kell vásárolnom minden pénzem :D , és nem mindig könnyű a döntés, sokat kell agyalni.
de a jövő hét talán nyugisabban telik.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#212) Hikvision


Hikvision
senior tag

Valami info az új szoftról?

20 éve a PH-n.

(#213) Jim74 válasza Hikvision (#212) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem az E2 eddig hibátlan... :) (Bár a rádiót még mindig nem próbáltam :DDD )

(#214) aphra2 válasza Jim74 (#213) üzenetére


aphra2
aktív tag

A héten rállok erre az E2 dologra én is.
Ma sikerült leejteni betonra :W , persze pofára esett, a kijelzőn lett 3 homokszem által okozott pötty, és a sarkáról lejött a festék is, de a teló müködik,..(mondjuk ez a minimum).
Kell vennem valami tokot neki :K .

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#215) mtoma73 válasza Jim74 (#213) üzenetére


mtoma73
csendes tag

Én is csak megerősithetem, hogy az E2 még mindig jó.

(#216) hubesz1


hubesz1
csendes tag

Gyanítom az E2-es firmware-rel sikerült kijavítaniuk ezt a hangelmenős problémát. Nekem az E1-es van, és produkálja a hibát, páromnak az E2-es került fel, és semmi galiba. Mondjuk, neki egy héttel későbbi a feltöltés dátuma.
Ezeket a firmware-eket le lehet valahogy menteni a telóról? Mert akkor ugye a gari kérdés is megoldódna, amennyiben egyéb hiba esetén, vissza lehetne tölteni rá a "backup"-ot.
Én is visszaviszem az enyémet, hogy rakják rá az E2-eset, bár ki tudja, lehet, azóta újabb is van...

(#217) aphra2


aphra2
aktív tag

Meg van az E2, Oktogon....9 előtt vittem be, 10-kor már csörögtek, hogy kész.
Megkérdeztem, függetlent csak a gari lejárta után nyomnak rá,
mondjuk nem bonyolódtam bele de a gari 1 év a hűség meg 2 év, most akkor melyik után?
Végül is mindegy, ha jó akkor felőlem lehet pannonos az fw.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#218) Jim74 válasza aphra2 (#217) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az Oktogonnál helyben megcsinálták? :Y
Akkor lehet, hogy rájöttek, hogy nem kellene 1 hétig utaztatni a telefonokat egy félórás műveletért? :U

(#219) aphra2 válasza Jim74 (#218) üzenetére


aphra2
aktív tag

Hogy helyben ,vagy nem ,azt nem tudom, de picit több mint 1 óra után hívtak ,hogy kész,
a pecséten Teréz krt 24 van, tehát messze nem vitték,.. ha vitték.

Szerk. konkrétan az Aradi utcai samsung szervizbe vittem.

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#220) Jim74 válasza aphra2 (#219) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor lehet, hogy már nem Budaörsre hordják, hanem a Teréz krt.-ra...
Szerintem gyakorlatilag a "Márkaszerviz" csak átvevőhely és alvállalkozókkal csináltatják a munkát...

[ Szerkesztve ]

(#221) aphra2


aphra2
aktív tag

Valakinek működik az ébresztéskor az automatikus bekapcsolás?
Nálam csak a legelső fw-vel ment, azóta se az E1 , se az E2-vel, nem kapcsol be,...
és igen bevan állítva, hogy kapcsoljon.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#222) Hikvision


Hikvision
senior tag

Voltam ma bent a Csoda oktogon szervizben. Bevittem a telefont meg a garancia jegyet, mondtam, h szoftvert kéne frissíteni, erre mondták h durván 1hét az átfutási idő. Mondom ne vicceljenek velem, itt olvastam h helyben megcsinálják. Erre mondták, h jól van akkor adjam oda a telefont meg a gar. jegyet és jöjjek vissza 30perc mulva. :Y hát mondom ha ez valami sufnyi gsm szerviz lenne akkor azt mondom, h szerencsém volt de így azért elég érdekes a dolog. Na mind1. Visszamentem 30perc múlva odanyomták a kezembe a telefont meg a gari jegyet, és viszlát. Kocsiba kapcsolom be nézem, rajta van az E2 FW. na mondom akkor teszt. Az első telefonálásnál kikapcsolt a telefon. Utána bekapcsolásnál nem talált hálózatot, aztán vagy 5 restart +gyári beállítások és tudtam hivni, de kb 15-20sec után eldobja a hálózatot. TEHÁT Szarabb lett mint volt :Y :DDD Köszönjük Neked Samsung S3310. EBBEN TÉNYLEG JÓK!!!!!

20 éve a PH-n.

(#223) Jag válasza Hikvision (#222) üzenetére


Jag
senior tag

:DDD
Óriásit csalódtam a márkában.

Nekem speciel az E1 eddig műxik, de a menü lassúsága egyre jobban idegesít.
Nem lehet ezt a szar áttűnést valahogy kikapcsolni?

(#224) AMD Power válasza Hikvision (#222) üzenetére


AMD Power
titán

Westend Samsung szervizbe kell vinni őket ha baj van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225) Jim74 válasza aphra2 (#221) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mit értesz automatikus bekapcsolás alatt? Ha azt, hogy kikapcsolt állapotban is ébreszt a telefon, akkor nálam működik. De, ha azt hogy ébresztés után bekapcsol a telefon, telefon és feláll a hálózatra, akkor az nálam sem működik. Viszont, ha kikapcsolom az automatikus bekapcsolás funkciót, akkor kikapcsolt állapotban nem ébreszt.

(#226) aphra2 válasza Jim74 (#225) üzenetére


aphra2
aktív tag

Azt ,hogy ébresztés után bekapcsolja magát pin kérése nélkül, mert amig nem volt fw csere addig müködött.
Kikapcsolt állapotban nálam is müködik az ébresztés, ( még jó hogy ez megy)

Saycz: a Samsung szervizbe voltál, az Aradi utcában?
Nekem egyből jó lett, eddig nincs újra indulás, talál hálózatot is, nem megy el a hang, bár 2 nap után ezt még korainak tartom kijelenteni :D
Viszont E2 óta nem jelzi a teló a hálózati infót vagy mit , tehát ,hogy hol vagyok, nem irja hogy Budapest, vagy a metró állomást, csak hogy pannon , oszt csáá..
Szinte biztos vagyok benne hogy ez a sok hülyeség amit csinál a pannon szoft miatt van, gyárilag nem lehet ennyire szar egy teló.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#227) Jim74 válasza aphra2 (#226) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem várok egy fél évet hátha lesz addigra valami jó szoft, és akkor majd újra elmegyek a szervizbe...

(#228) mtoma73 válasza aphra2 (#226) üzenetére


mtoma73
csendes tag

A hálózat infót nem be kell csak állitani valamelyik menüpontban? Lehet a frissités miatt ez alapból ki van kapcsolva.

(#229) hubesz1


hubesz1
csendes tag

Azért az is érdekes, hogy kergetjük az E2-es firmware-t, miközben függetlenből E6-nál tartanak...
Persze lehet, hogy a függetlenek más metódus alapján számozódnak...[link]

(#230) aphra2 válasza mtoma73 (#228) üzenetére


aphra2
aktív tag

Az lehet , de még véletlenül se találtam olyan opciót, és eddig sem állítottam külön,
de ez legyen a legnagyobb hibája, csak zavar hogy a szoft buzerálással nem teljes értékü a teló,.... de legalább nem megy el a hang :DD .

Ez az Aradi utcai szerviz tényleg összevissza müködik, másik fórumon olvasom , hogy az elkészült telóról küldenek sms-t, engem meg csak simán felhívtak, mondjuk minegy,
de ahogy esik úgy puffan :F :D

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#231) mtoma73 válasza aphra2 (#230) üzenetére


mtoma73
csendes tag

Engem fel sem hivtak, én telefonáltam 1 hét múlva, miközben a következő munkanapon már rá volt töltve az új fw.

(#232) Jag válasza Hikvision (#222) üzenetére


Jag
senior tag

Itt egy buheraszoftver hozzá.
Még nem próbáltam, egy flashelos oldalon találtam. Firmwaret még keresem.

(#233) hubesz1


hubesz1
csendes tag

Sikerült megszereznem az E6-os firmware-t (gyári, független) Az egyetlen gond az, hogy ezt nem lehet csak úgy feltenni a pannonos telókra. Amit ezután írnék, az úgyis ki lenne moderálva (jogosan), viszont annyit leírok, hogy otthoni módszerekkel nem lehet a hálózati lockot feloldani, legalább is az én tudásom alapján. A korábban belinkelt progi jó lenne akkor, ha a teló már független.
Azért az tényleg vicc, hogy az E2-es firmware-t várom én is, hogy rátegye a szerviz, miközben E6 is van, sőt F1 is, bár az nem tartalmazza a magyar nyelvet..

(#234) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok
Ma vettem egy ilyen s3310-est a T-mobile-nál, és olvastam h sok embernek gondja van a teló szoftverével
hol tudom megnézni h milyen szoftver van a telón?érdemes elvinni abba a márkaszervízbe?
Hogy lehetne feltenni a legújabb szoftvert ha ez nem kártyafüggetlen?

És még1 kérdés ha bluetooth-on küldenek valamit hogy lehet beállítani h alapbol a memoriakártyára mentse?
Kösz a válaszokat!

(#235) aphra2 válasza PTomi92 (#234) üzenetére


aphra2
aktív tag

*#1234# ezzel nézed a szoft verziódat.
A T-s szoftverrel nem biztos hogy gond van,... teszteld, aztán kiderül.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#236) PTomi92 válasza aphra2 (#235) üzenetére


PTomi92
aktív tag

De hogy tudom megnézni?a beállításoknál van valami telefon infó vagy ilyesMI? a többi kérdésemre nem tudod a választ véletlenül?:D

(#237) aphra2 válasza PTomi92 (#236) üzenetére


aphra2
aktív tag

Ház úgy ,hogy beütöd a *#1234# a tárcsázóképernyőre, a többire nincs infóm, mert memo kártyám sincs.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#238) PTomi92 válasza aphra2 (#237) üzenetére


PTomi92
aktív tag

s3310xxie6
20090528
ez azt jelenti h az E6os szoftver van rajta?eddig nyúztam a telót semmi hibát nem találtam talán egy picivel lassabb mint a régi nokia6233

(#239) aphra2 válasza PTomi92 (#238) üzenetére


aphra2
aktív tag

Igen E6,.... ha nem megy egy a hang, akkor szinte biztos hogy minket csak a pannon szivatott :W , és nem a telefon.
Mondjuk E2-vel már nekünk is jó ,.. de addig :O

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#240) Jim74


Jim74
nagyúr

Ha letelik az 1 év garancia, akkor tutira rakatom rá a független legújabb szoftvert, mert botrány, amit a pannon előadott ezzel fw verzióval... :(( Legalább kiadhatnának egy elnézést közleményt, vagy jóváírhatnának a számlánkon mondjuk X Ft-ot méltányosságból... Azért arra kíváncsi lennék, hogy ezt a hibás programot a Samsung csinálta, vagy a Pannon barkácsolta rá már házilag? Mert, ha az utóbbi, akkor a Samsung helyében is fenékbe billenteném a Pannont...

(#241) hubesz1 válasza Jim74 (#240) üzenetére


hubesz1
csendes tag

Hát gyanítom a pannon hamarabb elő akart rukkolni a piacon egy ilyen "ütős és jó árú" telefonnal, mint az S3310, ami sikerült is, hiszen bő egy hónappal hamarabb volt a elérhető a teló a pannonál,mint a magentás szolgáltatónál. Csakhogy gyanítom, amíg a T-Mob. lényegesen nagyobb multi révén több pénzt tud áldozni, a legújabb firmware saját cégére szabására, addig a pannont szorította az idő, hogy minél előbb piacra dobja a 990Ft-os akciót, annak ellenére is akár, hogy lehet hogy tisztában voltak a korai firmware bugjaival. Inkább kiadták így, a user úgyis elviszi-megveszi, a hűség megköttetett, ráérnek utána javítgatni frissíteni a telefont. Jövő hét elején visszakapom újra az enyémet, kíváncsi leszek, hogy esetleg a pannonnak is lesz-e már E6-os megoldása. Mert, ha nem akkor lehet verni náluk az asztalt, hogy a T-csoportnál bezzeg gyárilag azzal jönnek. Ez szerintem egyértelműen a pannon szégyene, nem a Samsungé...

(#242) aphra2 válasza hubesz1 (#241) üzenetére


aphra2
aktív tag

Végül is mindegy ,hogy E2, vagy E6, ha jól működik, nekem eddig jó, most már nincs hang probléma, nem indulgatott még újra , és nem is fagyott le.
Viszont, az ébresztésnél 2 napig működött a szundi opció, aztán azóta se, cserébe el is aludtam egyszer, tehát van még mit csiszolni a szofton, de a fő funkció a telefonálás legalább megy :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#243) Jim74 válasza aphra2 (#242) üzenetére


Jim74
nagyúr

De ez annyira felháborító, hogy egy nem alsókategóriás telefont tényleg csak telefonálásra és sms küldésre tudsz használni, mert a szolgáltató belesz*rt a tesztelésbe... :(

(#244) Solger


Solger
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy hogyan írhatok vele teljes (asszem 320 vagy 360 karakter) hosszúságú sms-t? Csak 160 karaktert vesz 1 sms-nek, a többi szöveget már 2. sms-ként küldi. Köszi a válaszokat!

G.

(#245) hubesz1 válasza Solger (#244) üzenetére


hubesz1
csendes tag

Az összes szolgáltatónál 160 karakterig 1 sms. Utána is lehet írni, hiszen a teló összefűzi, de egy sms maximum 160 karaktert tartalmazhat (egyes típusoknál a nem standard ékezetes betűk miatt ez akár a harmada is lehet! )

(#246) Cserk


Cserk
csendes tag

Üdv
Nekem is sikerült belenyúlnom a jóba...
Két ilyen készülék is a család birtokában van. Első szervízjárat az újpesti "C"-betűs hivatalos márkaszervízben történt meg. A pólusban lettek leadva hangproblémával. Egy hét után visszakaptuk őket, hogy a hálózaton végzett tartós tesztelés során nem volt tapasztalható a hibajelenség!!!!!!!!!! Magyarul nem csináltunk vele semmit, majd visszahozod megint... Ez is történt. Bevittem a telókat és közölték, hogy TÍZ munkanap múlva értesítenek. Ez nem történt meg. A tizedik munkanap leteltével berohantam meló után, hogy még négy előtt odaérjek, mert akkor zárnak. Közölték, hogy még nincsenek kész a telefonok. Na ekkor durrant el az agyam...Kértem a telókat, még ha nincsenek is készen meg a panaszkönyvet. Erre valahogy az egyik teló hirtelen elkészült, de a másik sajnos problémás és három szervizes után most már a főnök fog vele foglalkozni. Hát mondtam, hogy nem fog vele foglalkozni, mert elviszem. Írtam egy kis bejegyzést a panaszkönyvbe és elhoztam a telókat. Az egyikhez neem nyúltak a másikon E2 szoft van. Ez július elsején történt. Azóta a hangprobléma megszűnt...Egészen eddig...ma már kétszer megcsinálta a mókát. Mellesleg ha rádiót hallgatok huzamosabb ideig rajta akkor úgy megfagy, hogy akksi levételével lehet csak újraindítani, mert nem reagál semmire, csak "...szól a rádióóóóó...".

Szerintetek?

(#247) polonic


polonic
félisten

Sziasztok!
Szeretnék ilyen telefont venni, de az olvasottak alapján kicsit elbizonytalanodtam. Mindenkinek pannonos készüléke van itt? Az E6-os szoftverrel van valakinek? Eddig egy ember írta, hogy neki. Ezzel már tökéletesen működik? Másnak mi a tapasztalata vele? Ja és ha függetlent veszek a fotomarketben, jó ára van szerintem, gyári garanciás, azt E6-os szoftverrel adják szerintetek?

(#248) aphra2 válasza polonic (#247) üzenetére


aphra2
aktív tag

Az E2 az a pannonos szoft, az E6 a T-s, hogy a függetlenen mi van azt még nem tudjuk ,mert ilyen tulaj még nem írt ide, de egyszerű, mert ha engedik ,hogy bekapcsolt állapotban megnézd (pl: egy bemutató darabot) akkor megtudod nézni mi van rajta, fentebb olvasva leírva a kód.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#249) gg72 válasza Cserk (#246) üzenetére


gg72
veterán

Pannonos telók?

(#250) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Nekem Tmobile-os készülék van E6os szoftverrel eddig teljesen jól működött pedig mindent kipróbáltam rajta!
Bár kisebb sms-t lehet vele írni mint a nokia-val mivel nem kezeli az ékezetet jól, és ha bluetooth-on küldenek valamit akkor azt csak a telóra akarja menteni nem lehet valahogy beállítani h alapbol a memóriakártyára mentse???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.