Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Karma válasza HellGábor (#350) üzenetére


Karma
félisten

T-s vagy? Csakmert ott külön elő kell fizetni a hívószámkijelzésre.

“All nothings are not equal.”

(#352) aphra2 válasza HellGábor (#350) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nálam a hálón belüli hívókat nem ismerte fel , addig amig nem írtam be az előhívó számot (06 20....) Csak a saját hálózati hívókat nem ismeri , vagy bármely szolgáltatót nem látja?

Karma: erről még nem is hallottam, hogy fizetni kéne a számkijelzésért, ha így van a T-nél, akkor ez elég genya dolog :(((

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#353) Karma válasza aphra2 (#352) üzenetére


Karma
félisten

Csak bizonyos előfizetéses konstrukcióban, de tényleg így van.
Az iPhone topikban volt róla szó.

“All nothings are not equal.”

(#354) HellGábor


HellGábor
csendes tag

T-mobilos előfizetés.. hát ez elég nagy faszság ha igy van.. holnap be is megyek a T-mobilhoz ...

(#355) HellGábor


HellGábor
csendes tag

Megtaláltam.. de hogy ez mekkora F*ság...

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/telefonalas/hivoszamkijelzes

havi kétszáz nem sok.. de hát ilyet.. ez mindig is free volt. .áh..

(#356) Viktor0610 válasza HellGábor (#355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Domino csomagok mellé, és az újabb előfizetéses csomagokhoz ingyen adja a T-Mobile, de a régi csomagot használókra valamiért nem gondolnak... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#357) matthias


matthias
csendes tag

A New PC Studio-ban van olyan opció, hogy alkalmazás telepítése, de mikor kiválasztom a telefont, kiírja, h nem támogatja. Pedig milyen egyszerű lenne így játékot tenni a telóra :)

(#358) HellGábor


HellGábor
csendes tag

Wapos megoldáson kivül eddig még senkinek sem sikerült játékot telepitenie??

(#359) HellGábor


HellGábor
csendes tag

hello,pontosan miylen adatkábel jó ehez..?

(#360) Laca007


Laca007
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy ilyen telefont, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak most akadt vele egy kis problémám, amihez a segítségeteket kérem. Első alkalommal simán levettem a hátlapot, betettem az aksit meg a sim-et, és oké volt. Most azonban, amikor ki akarom cserélni a kártyát, egyszerűen nem akar lejönni a hátlap. Lehet, hogy az enyém hibás, de kárt se akarok tenni benne, szóval ha tudtok valami jó fogást, vagy ti is találkoztatok ilyen problémával, akkor lécci segítsetek.
Köszönöm!

(#361) matthias válasza Laca007 (#360) üzenetére


matthias
csendes tag

Nagyon trükkös a levétele, nekem se ment az elején, finoman megnyomod, és le tudod szedni. Persze érzéssel, hogy nehogy eltörd.

(#362) matthias válasza HellGábor (#359) üzenetére


matthias
csendes tag

Pontosan nem tudom sajnos, de nekem egy régebbi Samsunghoz adott adatkábel jó volt hozzá, szerintem a kábel vége a lényeg. Itt egy link, ha segít valamit.

(#363) aphra2 válasza Laca007 (#360) üzenetére


aphra2
aktív tag

Az alján ott a nyíl, csak párhuzamosan a teló vonalával le kell tolni, és nem elfeszegetni.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#364) leipsing


leipsing
csendes tag

Van 2 ilyen samsung a családba, mind2-nél jelentkezett a hangelmenéses jelenség...
elvittem szervizbe, 10 nap alatt sikerült nekik egy szoftvert cserélni....
De amilyen ügyesek az egyiket úgymegcsinálták hogy még rosszabb mint volt!
Csak segélyhívás semmi más....

Gratulálok Samsung szerviz....

iPhone 4 16 GB

(#365) manokaki


manokaki
őstag

Ma átvettem a az OKtogoni szerviztől a Telom ( Budaörsön is járt ) E6-ot kapott !!!

Le a kalappal elöttük még egy plusz töltöt is adtak hozzá ( véletlenül ) !
És Pannonos volt a Telo , de szerintem független szoftot kapott , mert jobb oldalon alul nem a Wap felirat van hanem telefonkönyv ! De lehet hogy ez az E6-os FW -n már lehet állitani !!!!!!

(#366) Viktor0610 válasza manokaki (#365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, a plusz töltőt nem vitted vissza... :U

Samsung Galaxy A54

(#367) manokaki válasza Viktor0610 (#366) üzenetére


manokaki
őstag

nem esett le rögtön , hogy mivel adtam le !

[ Szerkesztve ]

(#368) Viktor0610 válasza manokaki (#367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miután leesett, visszavitted? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#369) manokaki válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


manokaki
őstag

Debrecenből kicsit nehéz , ahol jelenleg vagyok...

Az sem volt egyszerü hogy felhozzam !

(#370) Viktor0610 válasza manokaki (#369) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem folytatom tovább, csak ennyit írok zárásképp': gondolom, ha fordítva lett volna, tehát a szervizben maradt volna valamilyen tartozékod, gondolom, nem zártad volna le ennyivel... :U

Téma részemről off.

Samsung Galaxy A54

(#371) manokaki


manokaki
őstag

Remekül olvassa a 8Gb-os memkarit is !

(#372) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nem kell ennyire sajnálni "szegény" szervizt. Nekem ezzel a retek telefonnal már vagy 10K-t kihúztak a zsebemből csak útiköltség miatt... Egyébként ma hoztam el, úgy néz ki, h Raktak rá ismét egy E2-t meg "Kalibrálták", és most úgy tűnik, h végre sikerült megcsinálniuk, használhatóra a telefont. De amint tudom, adom el, megutáltam ezt a sz*rt egy életre :DDD

20 éve a PH-n.

(#373) Lacosz


Lacosz
csendes tag

Sziasztok!

Én is átestem a hangszórós problémán, de nekem még más gondom is volt a S3310-sel. Végigolvastam a fórumot és csak Saycz hozzászólásánál találkoztam a telefon kikapcsolós majd újraindulós hibájával, ami nálam is megvan. Nekem ez akkor csinálja, amikor én próbálok v.kit hívni, de többszöri csöngésre se veszi fel az illető a telefont, és megnyomom a hívásmegszakítás gombot (vagy a mégse lehetőséget választom), ill. amikor engem hívnak és mielőtt még kicsöngne, akkor kapcsol ki, majd újraindul a telefon. Hát ez igen csak bosszantó, és nekem is az E2-es szoftver van fent (és én már kétszer jártam a Samsung szervízben, mind a West End-es mind az Aradi utcaiba). :((
Van egy másik gondom a Bluetooth-al és a kábeles csatlakozással is, amikor megpróbálok kapcsolatot teremteni a PC Studio és a telefon között. Mikor megnyomom a search device ikont és megtalálja a készülékemet, majd a csatlakozás gomb megnyomása után sokszor ezt a hibaüzenetet kapom: "A készülék nincs készenléti módban. A kommunikáció nem tartható fennt." Sokadszori próbálkozásra sikerül kapcsolatot teremteni, míg a párom másik tipusú Samsung-ját azonnal csatlakoztatja a PC Studio. A csatlakozási problémára tud valaki v.mi megoldást, vagy v.szinű ez is Pannon szoftver hiba? :F

"Go ahead, make my day!"

(#374) matthias válasza Lacosz (#373) üzenetére


matthias
csendes tag

A készenléti módos dolog nem hiba, az a lényeg, hogy nem férsz hozzá a telefonhoz, ha nem a készenléti képet nézed rajta, tehát ha bármilyen menüben vagy, már nem jó.

(#375) Nordik


Nordik
őstag

Lehet beneveznénk a családból egy ilyen készülékre.
Olvasom itt a topicot és látom, hogy sokatoknak vannak problémái vele. De nagyrészt gondolom ezek szoftveres bugok.
T-nél vásárolnánk, az ő szoftverük milyen? Ott is hasonlóan sok probléma van, vagy teljesen hálózatfüggetlen?

(#376) aphra2 válasza Nordik (#375) üzenetére


aphra2
aktív tag

Jellemzően a Pannonos szoft miatt van (volt) gond, a T-sek eddig nem panaszkodtak, úgy rémlik.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#377) Lacosz


Lacosz
csendes tag

Köszi Matthias a tippet, megoldódott a Bluetooth-os "probléma". :R Nemsokára viszem szoftver frissítésre a telót. Tudja valaki, hogy hányas a legújabb szoftververzió a Pannonéknál. Mert ha még mindig az E2-es, akkor még várok a szervizzel.
Egyébként jó kis telefon lenne ez, csak a hívásnál való kikapcsolásos szoftveres hibát tudnám nélkülözni. Eddig szerencsém volt a telcsikkel, mert nekem eddig ez az első bug-os telefonom. Most kamatostul megkaptam a szervizbe járást! :-(

"Go ahead, make my day!"

(#378) manokaki válasza Lacosz (#377) üzenetére


manokaki
őstag

E6 -os a legutolso pannonos FW, legalább is az Oktogonon az Aradi utcában ezt teszik rá, ha náluk adod le..

Ezzel már semmi gondod nem lesz ! :C

De igatábol nem ök rakják rá hanem tovább küldik Budaörsre és ott frissitik illetve kalibrálják , ha még nem volt ..

(#379) Hikvision


Hikvision
senior tag

Na ja, de azt kéne tudni, h a Kalibrálás alatt pontosan mit is értenek...

20 éve a PH-n.

(#380) Viktor0610 válasza Hikvision (#379) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem azt mondta a szervizes, mikor visszakaptuk a megjavított S3310 telefont, hogy a szoftvert és a hardvert hangolják össze olyankor.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#381) Hikvision válasza Viktor0610 (#380) üzenetére


Hikvision
senior tag

Értem, akkor azt kéne megtudni, h ezt hogyan is csinálják és akkor nem lenne semmi gond.

20 éve a PH-n.

(#382) Viktor0610 válasza Hikvision (#381) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért lényeges ez? :U

Gondolom, mindenféle műszerekkel vizsgálják a gépet, aztán úgy bütykölik.

Samsung Galaxy A54

(#383) mrtozo


mrtozo
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Ezt a kódot U600-nál sikeresen használom:
*#9998*4678255# ezt beütöd, leokézod, kiírja a telefon, hogy ''Bekapcsolva'', bemásolod az egyéb fájlok mappájába a kívánt játék .jad és .jar fájlját, a .jad-ot kiválasztva Opciók, megkérdezi, hogy telepítse-e, igent nyomsz, és telepítve van.
Megjegyzés: PC stúdió szükséges mert csak így lehet másolni az egyéb fájlokba.

(#384) Vicarious


Vicarious
csendes tag

Nekem is hasonló a problémám. Júliusban vettem, augusztusban szerviz, új szoftver, de semmit sem használt. Most egy darabig jó volt, ám manapság megint kezdi. Újraindul randomra, E2-vel. Megint szerviz. ÁÁÁÁÁ Remélem E6 lesz rajta, és HIBÁTLANUL fog működni. Nagyon irritáló.

(#385) Athes88


Athes88
tag

Heló, nemrég vettem egy ilyen S3310-es telót, de csak egy hétre rá, amikor megjött a megrendelt USB és micro SD kártya hozzá akkor kellett csalódnom h nem lehet rárakni játékokat. (letölteni meg 800-1000-ért aligha fogok)
És tom h elvileg nem lehet rátenni de biztos nincs vmi trükk amivel esetleg mégis lehetne?
Mert más fajta samsung-oknál ki lehet ezt trükközni, akkor ennél miért ne lehetne vhogyan, bár én eddig még nem jöttem rá.
Meg akkor minek van olyan mappa h "egyéb fájlok" ? Csak oda kéne rakni, mer hát még témát sem lehet felnyomni rá, igaz az nem is gáz, mivel van benne szerkesztő. Én már csak arra tok gondolni h vmi programot kell felrakni, ami a game-ekhez kell.
Mindenesetre hálás lennék ha vki előrukkkolna egy fasza ötlettel ezzel kapcsolatban... :F

(#386) erdoke válasza Athes88 (#385) üzenetére


erdoke
titán

Töltsd fel a tárhelyedre, és telepítsd onnan.

A legjobb aláírás a héten

(#387) Athes88 válasza erdoke (#386) üzenetére


Athes88
tag

Ja jó lenne az, de sajnos még telepíteni sem engedi, azt írja ki h nem támogatott a fájltípus.(jad-ra és jar-ra egyaránt) Pedig már van rajta egy játék, viszont mivel az az Alkalmazásokon belül van, az kívülről nem elérhető, oda nemtom bemásolni a játékokat... :(((

(#388) y1nx


y1nx
csendes tag

Sziasztok!

1, Mikor beütöm a *#1234#-et akkor azt irja ki, hogy S/W VER : S3310BSIG2 és D/L date: 20090728. A kérdés pedig, hogy ez szerintetek jó? vagy vigyem vissza garira, hogy rakjanak rá ujjabbat? [T-mobile-s vagyok]

2, Videoval kapcsolatban, mivel a Pc suite szép és jó, van benne video konvertáló, viszont amit átkonvertáltam [nem kis idö...] és ráraktam a telora [bluetooth on án] olyat ir ki, hogy nem támogatott [közben lejátszotta kb 1-2 percig] vagy a bitsebesség tul nagy. Ezt nem értem miért irja ki [family guy 5. évadbol..] mikor a spíler c. filmet simán viszi, pedig az 2orás

válaszotokat előre is köszönöm !

(#389) mrtozo válasza Athes88 (#387) üzenetére


mrtozo
csendes tag

(#383) mrtozo
Helló, ez a hozzászólásom pont a JAVA alkalmazások, illetve játékok memória kártyáról való telepítését tenné lehetővé. Én samsung U600-nál tökéletesen használom.
Nem vállalok felelősséget, ha még sem sikerülne, és a teló meghibásodik!!!!

Ennek hiánya miatt írja ki,hogy nem támogatott fájl típus.
Viszont, ha az internetről töltöd le közvetlenül a telefonodra, akkor még működhet.
Sok JAVA program van ami nem megy, vagy nem úgy működik ahogy kellene!! (nekem U600-on kb.: 80%)

y1nx-nek
1. A hétvégén kipróbáltam a T-mobilnál ,megnéztem a verziót is, szerintem ez a legújabb.
2. Ezt a progit még nem használtam videó készítésére. Nagyon sokat számít a bitráta a képnél, és a hangnál is. Próbálj ki egy 10 perc körülit többféle bitrátával. A kiterjesztés is számíthat, mp4 vagy 3gp. Az U600-on nem nézünk filmeket, az SE-P990-em meg hát....

[ Szerkesztve ]

(#390) matthias válasza y1nx (#388) üzenetére


matthias
csendes tag

Nemrég próbáltam egy 40 perces videót átkonvertálni, és mielőtt átküldtem volna telefonra, belenéztem. Hát a gépen is ugyanúgy elcsúszott a hang a videó vége felé, tehát szerintem nem a telefon hibája a bitsebességes dolog. Más megoldást kell keresni. Bár az való igaz, hogy mint sok más telefon, ez sem játszik le akármilyen felbontású és bitsebességű videót. Amúgy erre a kijelzőre (240x320) én MP4-et javaslok, mert szerintem sokkal szebb mint a jó minőségű 3GP.

(#391) petertaylor


petertaylor
csendes tag

Hello.
Eladó Samsung s3310 új garanciás tmobilos, kártyával a kártyán 3300huf 91 perc és 116sms van (köbö 9000huf)

Ára
20000huf

06-30-419-1542

(#392) petertaylor


petertaylor
csendes tag

Hello.
Eladó SamsungS3310 uj garanciás tmobilos , kártyával a kártyán 3300huf 91perc és 116sms van.

ÁRA:
20000 HUF

06-30-419-1542

(#393) Hikvision


Hikvision
senior tag

Annyiér az enyém is eladó, Pannonos E2kalibrált,betelt garanciafüzettel :DDD

20 éve a PH-n.

(#394) aphra2 válasza Hikvision (#393) üzenetére


aphra2
aktív tag

Azóta jó?? amennyiért vetted átveszem... :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#395) tonyo47


tonyo47
csendes tag

kis segitség kéne

(#396) tonyo47


tonyo47
csendes tag

sziasztok

(#397) tonyo47


tonyo47
csendes tag

minden hivom ismeretlenként jelenik meg miért van ez és hogyan tudom beállitani

(#398) Hikvision válasza aphra2 (#394) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hát amióta bekalibrálták a telemaxba E2-vel azóta jó volt, csak b*szta a fejemet a kíváncsiság, h jó lenne lecserélni az elavult pannonos E2-t a tuti független F1-re a Loaderrel. Aztán egyik este frissítettem is, jó is lett az fw, de megint nem lehetett vele telefonálni :DDD Akkor gyorsba a Loaderrel kitöröltem belőle a boot loadert, ennek hatására bekapcsoláskor csak a sárga boot loaderes szöveg volt benne, tehát nem látták, h én piszkáltam F1-el a telt.Másnap bevittem egyből a telemaxhoz budaörsre, h reggel nem ébresztett a kis szememfénye és csak ez a csúnya sárga szöveg van rajta ;] Szó nélkül bevették kivizsgálásra, rá 5napra jött az sms- h mehetek érte. Megyek bekapcsolom még ott, látom újra pannonos E2 ;] Na mondom azt akkó' kalibráltátok-e? Erre nagy vakarózás, hát h azt szerintük nem kell, na mondom jó akkor próbahívás, hoppá 1.5percnél már dobta is a hálózatot. Na akkor mondta a srác h gyorsan bekalibrálják nekem ott helybe. Elvitték a titokszobába 10perc múlva már hozták is vissza. Kipróbáltam tökéletes volt, azóta mindenhol max a térerőm 3G-vel meg minden kutyaf*szával, úgy rácsavarták a kalibrációt :DDD Ez volt az én kis történetem. Köszönöm Samsung,Aradi U.,Telemax,BCM Downloader etc... :DDD

20 éve a PH-n.

(#399) Hikvision


Hikvision
senior tag

Ja és ha valakinek nem tetszik, h variáltam a telefonnal meg a szervizzel akkor csak, annyit h idáig hiába volt maga a kis ketyere 0forint, kb 15ezrembe van és most a 4.hónap után tudom használni rendesen. Még egyszer: Köszönöm Telemax :R

20 éve a PH-n.

(#400) aphra2 válasza Hikvision (#399) üzenetére


aphra2
aktív tag

Minden jó, ha jó a vége.. :C telefonálj sokat, hogy bepótold azt a 4 hónapot.. :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.