Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) lorcsi


lorcsi
veterán

alapértelmezetten mi az a számsor amivel párosítani lehet másik telefonnal?

(#402) aphra2 válasza lorcsi (#401) üzenetére


aphra2
aktív tag

Szerintem bármi, én csak 1-est szoktam oszt csá..

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#403) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Pannonos telefonon hogy lehet elérni h smsben T9-el ékezetesek legyenek a betűk? Hiába teszem a beállításoknál akár ékezetesre akár Automatikusra, nem használ ékezetes betűket, sőt ha hozzáadni akarok új szót akkor sem enged ékezetes betűt bevinni...

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#404) Viktor0610 válasza Dolby (#403) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint ez nem megoldható.

Samsung Galaxy A54

(#405) Dolby válasza Viktor0610 (#404) üzenetére


Dolby
senior tag

Most nézem hogy rossz topicba jöttem :-D 2 telefon között vacilláltam, s3310 és c3050, és megláttam ezt a topicot és bejöttem automatice :-D

Sry

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#406) Hory84


Hory84
tag

Sziasztok!

Kérdésem az hogy meglehet azt oldani hogy rögtön teljes hangerőn szóljon a csengőhang híváskor?
Bármit állítok az első kicsengés mindig halk.

(#407) Viktor0610 válasza Dolby (#405) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, szerintem ez egyik (Samsung) telefonban sem megoldható.

Samsung Galaxy A54

(#408) Hory84 válasza Viktor0610 (#407) üzenetére


Hory84
tag

Ha a hangosodó dallamot állítom be akkor is ugyanúgy szól mintha simán csak a dallam lenne beállítva, vicccccccc

(#409) Viktor0610 válasza Hory84 (#408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem neked válaszoltam, de próbáld meg azt, hogy eggyel lejjebb veszed a hangerőt -Nokia telefonokon ez a megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#410) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
valaki tudna segíteni nekem,hogy mi a s3310 kódja,hogy downloadba kerüljön a telo és másik firmwaret tudjak rárakni,mert sehol nem találom azt a billentyű kombinációt?
Valakinek sikerült már firmwaret cserélni ezen a típuson?
válaszokat előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek

(#411) aphra2 válasza espi38 (#410) üzenetére


aphra2
aktív tag

Házilag eddig nem nagyon sikerült senkinek, ha visszaolvastál..... :U

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#412) Dolby válasza Viktor0610 (#407) üzenetére


Dolby
senior tag

Az e250ben gond nélkül működött ékezetekkel a T9. Azóta lejjebb adták a színvonalat?

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#413) espi38 válasza aphra2 (#411) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok!
Akkor azért nem találok sehol sem leírást.hogy hogy tudom feltölteni rá egy másik firmwaret!
Flash program meg van hozzá-a friss firmware szintén de még az a kód hiányzik!
Ha valaki tudja irja meg nekem legyen szíves-akár priviben is,előre is nagyon köszönöm!
Üdv mindenkinek Laca

(#414) Hikvision válasza espi38 (#413) üzenetére


Hikvision
senior tag

Én frissítettem rajta, de kalibrálás nélkül már írtam, h csak szarabb lett. Felrakod a gépre a Samsung modem drivert, megnyitod a Downloadert, rákötöd a telefont a gépre, felismeri mint modemet, eszközkezelő, megnézed melyik com portot kapta, azt beállítod a downloaderbe alatta Baudnak meg a 921K-t. Letöltöd a firmware amit rá akarsz tenni, kicsomagolod, és kirakod egy tetszőleges mappába a tartalmát (imgset,calset,rsrc1,rsrc2,avila.tfs) Ezeket értelem szerűen betallózod a Loaderbe, mindet a maga helyére. Bepipálod az all Downloadot. Kikapcsolod a telefont,megnyomod a START gombot a loaderbe, összedugod a kábellal a telefont, és már Egyből a BOOT LOADER fogad. Ilyenkor klikk a Downloadra, és durván 5perc alatt le is frissíti. Kb Ennyi. Nálam Járt haverom szintén pannonos s3310-e, az jó lett, h ráraktam az F1-et nem kellett kalibrálni, az enyém nem. Vihettem be És visszadobták rá a pannonos retek fw-t, egy kalibráció mellett. De legalább most már jó. Jah és mindegy az FW-k számozása, mindegyikben van magyar nyelv. kipróbáltam vagy 7 félét.

20 éve a PH-n.

(#415) espi38 válasza Hikvision (#414) üzenetére


espi38
őstag

Szia Saycz!
Sajnos nekem megáll downloader rsrc1 fájlnál-nem tudom miért?
downloadnál Nand device checknél Failt ir ki a többinél okét!
ez lehet a baj?
Ha tudod akkor mit csinálok rosszul?
Válaszodat előre is köszönöm!
Üdv Laca

(#416) Hikvision válasza espi38 (#415) üzenetére


Hikvision
senior tag

Akkor lehet h nem jó fw-d van. majd később töltök 1et rapidra ami nálam be vállt.

20 éve a PH-n.

(#417) Lacosz


Lacosz
csendes tag

Sziasztok!

Most csütörtökön elhoztam a szervizből a kis "szemem fényét". Hát, mit mondjak, nem lett tökéletes. :W Hívás megszakításkor időnként még mindig kikapcsol, de hívás fogadásnál eddig szerencsére még nem kapcsolt ki. A frimware verzióm az alábbi: S3310CJIE2; D/L date: 2009.09.25
Gyanítom, hogy nem a legújabb frimware van rajta, mert olvastam, hogy másoknak E6-os van már fent. Még tesztelgetem egy pár napig, de valószínű visszaadom a Pannonnak ez a remek készüléket. Úgy tudom csak 3 munkanappal a vásárlás után cserélik ki másikra. Tudna segíteni v.ki, hogy milyen indokkal cseréli ki a Pannon a 3 napon túl a készüléket. Nekem megvan több mint 3 hónapja, abból kb. 1 hónapot volt szervizben, és még mindig nem működik tökéletesen. Normális esetben elvileg ennek is elegendő indoknak kellene lennie, hogy kicseréljék, de gondolom, ez nem így működik. Volt valakinek rajtam kívül ilyen kikapcsolásos gondja, mert lehet hogy ez egyedi hiba, és akkor elvileg ki kéne hogy cseréljék. :F A válaszokat előre is köszönöm. :R

"Go ahead, make my day!"

(#418) aphra2 válasza Lacosz (#417) üzenetére


aphra2
aktív tag

Lehet hogy egyedi hiba, vagy az fw frissitésnél nem csináltak valamit jól, mert nekem is E2 van 2009. 06. 30. dátummal , és nem kapcsolgatott még ki soha, ill az E2-vel nálam már tökéletesen működik.
Az E6 úgy rémlik .hogy csak a T-s szolgáltatónál van, a többi kérdést passzolnám.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#419) Hikvision válasza Lacosz (#417) üzenetére


Hikvision
senior tag

A Pannont nem érinti a problémád amint letelt a 3munkanap. Ha Meg akarod csináltatni akkor irány a budaörsi Telemax. Leadod a telt meg a garancialevelet, és 4munkanapon belül már kész is! És ők tényleg megcsinálják, csak oda kell figyelni amikor átveszed,h tényleg jó-e.

20 éve a PH-n.

(#420) ronson


ronson
őstag

Felraktam az F1 szoftot, eddig minden ok, java mostmár egyszerűen telepíthető, a képnézegetés is kicsit gyorsabb lett, nincs wap gomb(bár nekem van wap előfizum).
Az ebay-en 366ft-ért vettem gyári adatkábelt hozzá. :DDD

Saycz: gyári visszaállítást csináltál az új szoft telepítése után? Mert nekem pesten frissítették E2-re, visszajött, tiszta xar volt(a szokásos hangproblémával vittem be és vissza jött úgy, hogy dobálta az sd kártyát és újraindulgatott) , közben rájöttem, hogy már Miskolcon is van szervíz, oda bevittem, a srác nyomott a menübe egy teljes visszaállítást és utánna jó lett. Azt mondta ez nagyon fontos szoft frissítés után. :F

(#421) Hikvision válasza ronson (#420) üzenetére


Hikvision
senior tag

Persze, h csináltam, sőt, még földhöz is vágtam, de attól sem javult meg :DDD

20 éve a PH-n.

(#422) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Végig olvastam a fórumot, mert ilyen telőt szeretnék venni a T-nél. Ha jól emlékszem, csak pannonosoknak volt bajuk a szoftverrel? A T-sek mennek rendesen?
A válaszokat előre is köszönöm!

A hívószámokhoz szerintem a számhordozás miatt mostmár mindenképpen kell a 06/+36 XX kombó, érdemes erre figyelni. Szerintem.

RE: #420 ronson
Melyik szolgáltató milyen verziójú FW-ét frissítetted, és hogyan? Tudsz segíteni?
Köszi.

(#423) Hikvision válasza jobbacsabba (#422) üzenetére


Hikvision
senior tag

Ezek szerint mégse olvastad végig a fórumot, sőt még az aktuális oldalt se.

20 éve a PH-n.

(#424) jobbacsabba válasza Hikvision (#423) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Huhh. Most aztán válaszoltál.

(#425) amargo


amargo
addikt

Sziasztok,

Nemrégiben kaptam egy ilyen készüléket, előtte olvastam, hogy voltak gondok a készülékkel.
t-mobile os és S3310BSIG2 a firmware, 20090713.

Eddigi tapasztalataim szerint 1x indult újra, mikor hívtam valakit, majd éppen felvenni készült én meg lerakni és újra indult a telefon. Ez eddig 1x fordult elő.

Kérdés ez is alap dolog ennél a telefonnál, orvosolható vagy esetleg éppen a föld-hold állása zavarta meg?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#426) aphra2 válasza amargo (#425) üzenetére


aphra2
aktív tag

A termék specifikációban nem olvastam sehol, hogy a hívás kezdeményezés-befejezés alkalmával újra kéne indulnia, szintúgy még utalás sem volt a föld-hold állás együtállásra. Ezért szerinzem ez nem alap dolog ,hanem hiba :D .

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#427) amargo válasza aphra2 (#426) üzenetére


amargo
addikt

Akkor jól gondoltam.

Éppen 5perce volt, hogy csörgés közben, amikor a hívó fél fel vette volna a telefont újra indult a készülék.

Akkor most jól megfrissítik nekem is, remélem jó lesz utána.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#428) Lacosz


Lacosz
csendes tag

Sziasztok!

Na a mai nap hívás fogadáskor is újraindult. :-( Olyan, mintha el se vittem volna múltkor szervizbe. Sajnálattal látom, hogy másnál is van ilyen kikapcsolós probléma, pláne T-mobil-osnál, mert ilyet még nem olvastam a fórumon.
Saycz, már kétszer is volt a Telemax-nál a telefon, de ugyanúgy nem csinálták meg, mint legutóbb az Aradi utcában. Szóval nem tudom mi tévő legyek, már nagyon tele van a hócipőm ezzel a készülékkel. Esküszöm, legközelebb az lesz, ha visszakapom a szerviztől már ott helybe kipróbálom, és amint kikapcsol, azonnal dobom vissza a pult mögé, hogy kalibrájjátok' még, mert xar. :o

[ Szerkesztve ]

"Go ahead, make my day!"

(#429) Hikvision válasza Lacosz (#428) üzenetére


Hikvision
senior tag

Az Aradi Utca, a Telemaxba hordja javítani. a restart pedig sztem nem kalibrálási gond, mert kalibráláskor, a térerő részéhez nyúlnak. Én azt mondom, h próbáld meg otthon rárakni a Nyers XXF1-es fw-t. Utána Maximum irány a Telemax megint :DDD. Ha leszeded, a hátlapot, akkor látsz Telemaxos matricát? Az enyémen már van 4 :DDD

20 éve a PH-n.

(#430) Hikvision válasza jobbacsabba (#424) üzenetére


Hikvision
senior tag

Huhh. Akkor most kénytelen leszel tényleg visszaolvasni...

20 éve a PH-n.

(#431) jobbacsabba válasza Hikvision (#430) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Ilyennek születtél, vagy képzed magad?
Nincs semmi alapod kétségbe vonni amit állítok, addig míg az ellenkezőjét nem támasztod alá. Ha meg nem tudsz vagy nem akarsz válaszolni, ne érezd úgy, hogy hozzá kell szólnod.

(#432) Wictor válasza jobbacsabba (#431) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem kell visszaolvasni, ott van a bal felső sarokban a részletes keresés menüpont... :K

(#433) Hikvision válasza jobbacsabba (#431) üzenetére


Hikvision
senior tag

Képzem magam, és egyre jobb vagyok :DDD

Te mondtad, h visszaolvastál mindent. Aztán kérdezted, h hogy lehet fw-t frissíteni, amit én elötted az aktuális oldal tetején részletesen leírtam. Aztán kérdezted, h a T-sekkel szokott-e gond lenni, amikor ez már kb. sz*rrá volt tárgyalva ezelőtt. Én nem vontalak kétségbe, saját magad hazudtolod meg azzal, h azt írtad, h te visszaolvastál. Ez Ennyi. Menni Előre :DDD

20 éve a PH-n.

(#434) jobbacsabba válasza Hikvision (#433) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Akkor úgy tűnik itt csúnya félreértés lesz... Elmagyarázom: a frissítést nem is tőled kérdeztem. Ha ronson válaszolna és nem úgy csinálta mint te, akkor a haverodéval szerencséd volt, vagy úgy csinálta mint te akkor a sajátodat cseszted el. (Lássuk be a te leírásod alapján vagy sikerül, vagy nem.) És nem mindenkiről derült ki a hozzászólásai alapján, hogy melyik szolgáltatónál vette a telefonját, vagy esetleg független-e.
Szóval akkor jó gyakorlatozást. :DDD

(#435) ronson válasza jobbacsabba (#434) üzenetére


ronson
őstag

Én teljes mértékben Saycz leírása alapján csináltam meg. Számomra teljesen érthetően leírta.
Köszönet neki. :R

Nekem 3 nap alatt teljesen tökéletes az F1 szoftal, pedig azelőtt nekem is újraindulgatott és sokszor megszünt a kapcsolata a benne lévő SD-vel.

(#436) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Feladtam ennek a telcsinek a szoft frissítését bármivel próbálkozom megáll a program,
ha valaki köztetek Pesti rárakhatná nekem egy gyári független firmwaret!
Várom a vállalkozok jelentkezését!
Üdv Laca

(#437) Hikvision válasza jobbacsabba (#434) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hát az élet bizony ilyen, vagy sikerül vmi vagy nem :DDD Egyébként meg teljesen random, h melyik 3310 bírja el a független szoftot házilag hibátlanul. Mint már említettem a haverommal 1x-re vettük 1helyről, és mégse lett jó csak neki. Márpedig az fw- frissítést nehéz elrontani, ha egy kicsit odafigyel az ember.Egyébként, meg elég 1xü kideríteni, h kinek mi a szolgáltatója, mert majdnem mindeni leírta, h milyen fw van a telefonján gyárilag, amiből 1értelműen látszik, h melyik szolgáltató rakta rá. De a sok off helyett inkább tényleg visszaolvashatnál, és értelmezhetnéd a már leírtakat. ;)

20 éve a PH-n.

(#438) Hikvision válasza ronson (#435) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nincs mit, használd egészséggel. :R

20 éve a PH-n.

(#439) Lacosz válasza Hikvision (#429) üzenetére


Lacosz
csendes tag

Szia Saycz!

Hát nekem is van már 2 matricám. Megpróbálom az útmutatásaid alapján feltölteni a Nyers XXF1-es fw-t. Remélem összejön, és nem kell tovább sz...nom ezzel a telefonnal.

"Go ahead, make my day!"

(#440) szarvasx válasza Athes88 (#387) üzenetére


szarvasx
csendes tag

http://3310metro.blogspot.com/2009/09/way-to-install-java-games-and.html

Ezen az oldalon van egy részletes leírás, hogy hogyan tudtok játékokat feltölteni a telefonra USB kábel segítségével. Kibróbáltam, működik. :N

(#441) ronson válasza szarvasx (#440) üzenetére


ronson
őstag

Én inkább ajánlom a gyári softver használatát, abban egyszerűen csak telepíteni kell a jar vagy jad fájlokat.

Saycz leírása alapján elég egyszerű.

(#442) matthias válasza ronson (#441) üzenetére


matthias
csendes tag

Én próbáltam a PC Studio-ból telepíteni a játékokat, de azt írja, hogy a telefon nem támogatja. Ugyanez van a szoftverfrissítésnél. Csak a WAP-ról letöltött játékokat telepítette. Sokan mondták, hogy JAD fájl kell, mert azt engedi telepíteni, hát nekem nem tud vele semmit csinálni. Belenyúlkálni meg nem akarok a telefonba sehol, szóval nekem marad az a pár játékom :)

(#443) szarvasx válasza matthias (#442) üzenetére


szarvasx
csendes tag

Matthias !

Az "általam" leírt módszerrel nem kell bántani a telefon firmware-t!. (A gari miatt én nem nagyon mertem bántani a FW-t .)
Csak be kell másolni a telefon exe\java\games mappájába a jar és a jad file-okat.
Utána beírni a kódokat és feltelepül a java alkalmazás. Igaz kell még szerezni egy USB kábelt a másoláshoz.

(#444) ronson válasza szarvasx (#443) üzenetére


ronson
őstag

USB kábelt 366ft-ért vettem az ebayen :C

(#445) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Nekem formailag tetszik ez a teló!És az ára se rossz! :K

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#446) pawee


pawee
tag

sziasztok, most állok telo vásárlás szélén és mivel nem vok nagy telefon guru a segítségetek kérném. konkréten ez a telefon is a látószögben van és az lenne a kérdés erre vonatkozólag, hogy erre fel lehet-e tenni valahogy a picel viewert utólag? :R

Minden input az ördögtől érkezik!

(#447) Jag válasza pawee (#446) üzenetére


Jag
senior tag

Ha jót akarsz magadnak, még csak a közelébe sem mész ennek a s*arhalomnak...

(#449) Hikvision válasza Jag (#447) üzenetére


Hikvision
senior tag

:DDD

20 éve a PH-n.

(#450) lorcsi válasza Jag (#447) üzenetére


lorcsi
veterán

:F
nekem semmi bajom a telóval

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.