Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) aphra2 válasza lorcsi (#450) üzenetére


aphra2
aktív tag

Szolgáltató?... egyébként nekem sincs semmi bajom (most már ) vele.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#452) ronson


ronson
őstag

10nap használat után jelentem, nekem F1 softtal minden féle hiba megszünt a telefonon.

(#453) lorcsi válasza aphra2 (#451) üzenetére


lorcsi
veterán

t-é

milyen f1 soft:?
na holnap utána olvasok..

(#454) Hikvision válasza lorcsi (#450) üzenetére


Hikvision
senior tag

Már nekem sincs, de 4hónapig használni se tudtam :W

20 éve a PH-n.

(#455) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Nekem is megvan egy hete. T-s, G2 szofttal. Teljesen rendben van. Sony után kicsit szokni kell. De tetszik. :DD

Kérdésem is lenne. Engedély nélkul ugye nem lép fel a netre a készulék? Mondjuk zenéhez nem gyűjt infot a netről? Köszi a segítséget előre is!

(#456) lorcsi válasza Hikvision (#454) üzenetére


lorcsi
veterán

mi volt 4 hónapig?
soft hiba?

jobbacsabba: nem hiszem, hogy önnálló életet élne :)
csak azt csinálja amit csináltatsz vele ;)

[ Szerkesztve ]

(#457) Jag válasza jobbacsabba (#455) üzenetére


Jag
senior tag

Magától nem, de olyan ba**tt lassú az egész hogy ha hívást meg akarod szakítani, vagy befejezni, akkor a jobb felső gombbal teszed ezt ugye meg. 1x hiába nyomod meg, mert szarik rá, ha viszont többször nyomod meg, ez lehet akár 20 is, mire reagál, addigra szépen felkúszik a wapra. Ha nem veszed észre, akkor billzár bekapcsol és szépen ketyeg egész nap a wapod...
Kivan ez találva.

(#458) jobbacsabba válasza Jag (#457) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Köszi a válaszokat. Valóban nem egy sebességbajnok, de engem nem zavar. Jobb felső gomb szerintem az összes T-s készüléknél névjegyzék, szóval azzal tuti nem jutok fel a wapra. :D
A kérdésem indoka az volt, hogy felraktam két albumot az sd kártyára és mindkét mappába raktam egy cover.jpg -t, amit az egyik album esetén megjelenít a másiknál nem. Akkorezmosthogyúgy?

(Mondjuk tud okosságot... az előző telómról átmentettem tesóim hívóképét, és ikon nézetben frankón mutatja a teljes képet amiből kiszerkesztettem kb. 1 éve számítógépen. :F )

(#459) matthias


matthias
csendes tag

Én kitöröltem a WAP profilt, úgyhogy ha akarnék se tudnék felmenni a WAP-ra :) Hát, tényleg nem a leggyorsabb a telefon, de ez szerintem még bőven belefér, minden funkciójával elégedett vagyok, szép képeket is csinál, zene, film lejátszással sincs gond, minden oké:) Billentyűzár mellett amúgy sem tudna szerintem benyomódni a WAP gomb... bár ki tudja

(#460) Wictor válasza matthias (#459) üzenetére


Wictor
senior tag

Én tudtam vele anno zsebwapozni... :D Nem tudom hogy, de sikerült.

(#461) Jag válasza matthias (#459) üzenetére


Jag
senior tag

Na akkor még egyszer. (Kezd olyan érzésem lenni, mintha a samsungot használnám.) :DDD
"mire reagál, addigra szépen felkúszik a wapra. Ha nem veszed észre, akkor billzár bekapcsol és szépen ketyeg egész nap a wapod..."

(#462) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Nem először nyitok témát Samsug SGH-S3310-de most levezetném mi is az én nagy problémám-hátha valaki tud segíteni rajtam!
Nos feltelepítettem a Samsung PC studiot-a program azonnal megtalálja a telot és csatlakozik!
A frissitéssel vagyok gondban állandóan megáll a BCM2 13*1 Downloader!
Megpróbálom betölteni a programot,hogy lássátok mit csinál:*
Connecting to target phone
Try to open COM1 > Comport Detected
Send the Download start signal > > > OK
NAND device check............. > > > FAIL
NAND Bad block check > > > FAIL

USB Download mode -> Available

* NAND Flash all erase
Open Comport > > > OK
Set Target Phone BaudRate > > > OK
Now NAND All blocks erasing > > > OK

* NAND : Imgset Download
Open Comport > > > OK
imgset Download start!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Download Completed ( Elapsed Time : 21.9s)

* NAND : Rsrc1 Download
Open Comport > > > OK
Now Rsrc1 Download start!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Download Failed ( Elapsed Time : 20.4s)
Amikor töltené az Rsrc1 fájlt,egy kis idő múlva a program megáll és a következőt írja ki
Error flashing image set:No respone at the target phone!
És ezt csinálja bármelyik firmwareval próbálom!
Mi lehet a gondja,tudna segíteni valaki!Hálás lennék!
Üdvözlet

(#463) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Elmondanátok a véleményeteket a készülékről? Hibáit előnyeit.
Barátnőm nézte ki magának, T-Mobilnál Dominóban 18.000 Ft. Megéri?
Köszi

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#464) Hikvision válasza Land (#463) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nekem a 0foritot se érte meg. Olvass vissza. Jah és sztem egyáltalán nem valami csajos telefon :DDD

20 éve a PH-n.

(#465) Louies


Louies
tag

hi all!
van egy pannonos 3310, olyan hibát produkál,h nem lehet elérni a hívást váró félt. Pedig neki a téterő elméletileg 5ös. Tapasztalt valaki hasonlót? Az új SW van rajta ami már elvileg OK.
priviben
thx. Üdv...

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#466) Jag válasza Land (#463) üzenetére


Jag
senior tag

5 ezeré' megkapod az enyémet. Igaz, kissé viseletes, mert a gyerek használja játéktelefonnak. (mert ennyit ér) Telefonálni nem nagyon fogsz tudni vele, de még a menüt nézegetni is gyötrelem, de legalább hangosan lehet vele mp3-at hallgatni. Ugyan azon a hangszórón jön a csengő hang is, amit max hangerőn sem hallasz, ha normál állapotban az asztalra teszed, mert hátul van a hangszóró...Érted? :-) Leteszed az asztalra a telefont és mindjárt bekapcsoltad a néma üzemmódot. :-DD Zseniális...

(#467) jorgi22


jorgi22
tag

Sziasztok!
Most készülök venni egy használt, pannonos Samsungot!
És azt szeretném megkérdezni, hogy garanciális ügyintézésnél, csak a garanciapapírra van szükség (mint például a Nokiánál), vagy a vásárlást igazoló számlára is (csak, mert akkor azt is el kell kérnem)?!
Előre is köszi a segítséget!!!!

(#468) Lionidas


Lionidas
csendes tag

Kb három hónapig használtam ezt a telót (ameddig múlthéten el nem lopták), azalatt volt vele pár tapasztalatom. Ez egy elegáns telefon, de aki zenehallgatásra veszi, annak semmiképp sem ajánlanám. Egy adatkábel annyiba kerül, hogyha azt az összeget inkább a vételbe öli, kap egy olyat, amihez adnak, mert kékfogakon elég macerás feltölteni a zenéket. A memóriakártyára (mert magára a telóra 2-3 szám fér) úgy lehet feltenni őket, hogy átküldjük bluetoothon a memóriára, onnan pedig átmozgatjuk a helyére.
Amúgy nekem levehetetlen volt a hátlap, erre pár augusztusban írtam is ide egy megoldást.
Szóval, most nem rohanok vissza a pannonhoz egy másikért.

[ Szerkesztve ]

(#469) jobbacsabba válasza Land (#463) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Ha még aktuális... :)
Ami az én telómra a hozzászólásokból igaz, az az hogy kissé lassú a menüje. Engem nem zavar, de ha sokszor lépsz a menübe (naptárazol, jegyzetelsz, smst írsz) akkor biztos zavaró lehet. Ha csak a piros és zöld gombot használod, akkor nem fog zavarni a sebessége. A hangszóróval nekem semmi gondom nincs, jól szól rajta a zene és a csengőhang is. Ha zenét akarsz rá pakolni, nem kell sem blútúsz sem köldökzsinór, a telefonnal formázott kártyára a Parancsnok gond nélkül másolja fel a zenét és a telefon gond nélkül lejátsza. A hozzáadott füles nem a legjobb, ezt lehet cserélni akarod majd. Az antennája nem túl erős az előző telómhoz képest (SAR értékek: régi sony: 0,93 W/Kg; új samu: 0,412 W/Kg), de ígyis csak valahol a metróban lép le a hálózatról. Az, hogy ennyi pénzt megér-e, te döntöd el.

(#470) Benyoka007


Benyoka007
csendes tag

halihó! légyszi mondja el vki h sima pc software-vel h tudok játékokat felrakni a telóra. Előre is köszi

(#471) Land


Land
veterán

Vodafone 541 lett végül:) Érintőképernyős teló 15k-ért:D És gyors a menüje.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#472) jobbacsabba válasza Benyoka007 (#470) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Hali! Nem próbáltam, de ha simán felmásolod, nem működnek a játékok. Ha mindent a 440 hozzászólásban linkelt leírás alapján csinálsz, menni fog.

(#473) Lionidas


Lionidas
csendes tag

Eh... ma jöttem rá, hogy vaterán párszáz forintért lehet venni samu adatkábelt. Mindegy... a menüje kiakasztott, így még mindig nem befutó nálam.

(#474) Benyoka007


Benyoka007
csendes tag

hi nekem nemsikerült a linkben megadottak alapján. akinek így működött az pls írja le nekem h hogyan csinálta, előre is köszi

(#475) jobbacsabba válasza Benyoka007 (#474) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Pontosan mindent úgy, ahogy az oldal ír. Nem volt samu szoftver telepítve mikor először próbáltam ki a leírtakat. Nekem a COM11 porton kapcsolódik a telefon a géphez.
Én így csinálom:
- A játékhoz amit telepíteni szeretnék ha nincs készítek egy jad fájlt és egy mappába másolom.
- Telefont rákötöm a gépre és kiválasztom, hogy PCstudio módban kapcsolódjon. Ezután elindítom a TK fileexplorert (asszem benne volt a driver rar fájlban).
- Megadom a portot amin a telefont keresse (a ? jel mellett) majd csatlakoztatom.
- A játékot mappástul átmásolom a telefon megfelelő mappájába és kilépek.
- Beütöm a kódokat és kész a telepítés.
Megjegyzem, nem minden játék indult el és nem mindegyik volt élvezhető.
Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#476) Benyoka007


Benyoka007
csendes tag

na igen, nálam ottvan a probléma h egyik porton sem kapcsolódik. de igazából aztvettem észre h beírom h pl COM11 leokézom nemcsinálok semmi csak visszalépek a settingsbe és már nincs is ott a COM11. ennek ígykel működnie?:)

(#477) szarvasx válasza Benyoka007 (#476) üzenetére


szarvasx
csendes tag

Felinstalláltad a mobile 1.0 drivereket?
A TKfileExplorer-ben a settings-ben probálgasd a com portokat,(com4, com5 ..... nekem a com7 lett a jó. Ne foglalkozz vele,hogyha visszamész a settings-be akkor nekem is eltünik a beállított port.) és kattints a connect gombra.Ha eltalálod a megfelelő com portot akkor látod a telefon belső memóriáját.

(#478) Benyoka007


Benyoka007
csendes tag

én felraktam mindent amit abban a leírásban írtak és kipróbáltam COM 30ig de nekem nem működik:(

(#479) ORCA58


ORCA58
addikt

Nejemnek vettem 1 hónapja T-M..-os. nagyon meg vagyunk vele elégedve. 2GB kártya van benne . Rengeteg album és videó lett rápakolva. A belső memóriát nem érdemes képek és zenék tárolására használni, nem túl nagy Szépen működik mind a zene mind a videó lejátszás.
A füles tényleg nem a legjobb, akinek nem tetszik vehet hozzá jobbat. A PC minden módban azonnal felismeri. Ha nincs valakinek kábel, akkor kártyaolvasóval lehet felrakni zenét és videót az SD kártyára.
Telefonálás és során sem volt vele soha semmi gond. A menüjén sem tűnt fel, hogy zavaróan lassú lenne. Tény más teló után meg kell szokni. (Ez fordítva is igaz)
Az aksi sokáig bírja. Pl 6-7 óra zenehallgatás + normál használat esetén egy hét.

Aki füles nélkül akarja hallgatni (#466), azt csak sajnálni tudom. A mobilok hangja ilyenkor (mellékesen a telefonok 98%-ára igaz) olyan gyenge, hogy egy néhai sokat szidott Sokol rádió hozzá képest HIFI.

A Hozzá adott PC szoftver egyébként rendkívül gyenge tudású, de hatalmas méretű és lassú. Szinte semmire sem jó. Amit tud és amit hazánkban enged az működik is. Kár hogy nincs hozzá (még nem találtam) egy MyPhoneExplorer-hez hasonló.

(#480) matthias válasza ORCA58 (#479) üzenetére


matthias
csendes tag

Teljesen egyetértek, azzal egészíteném ki, hogy akinek van USB vagy beépített bluetooth a gépéhez, az a PC Studio-val tud a memóriakártyára másolni, tehát nem csak a telefonra enged először.

Mellesleg a program nem lenne rossz, de ami videót konvertálok vele, az kb. a 7. percnél elkezd elcsúszni, mármint a hang, és egy idő után nézhetetlen, nem csak telefonon, gépen sem. Több helyen próbáltam, több gépen, mindenhol jelentkezett a gond. Másnál is?

(#481) Athes88


Athes88
tag

Heló, nekem is olyan gondom van mint a fentebbi kollégának: ezzel a Com-mal van a bajom már vagy 24-ig beírkáltam őket de egyikre sem akar csatlakozni, mégis mennyi ezeknek a Com-oknak a száma, meddig lehet max írni? :F

(#482) Athes88


Athes88
tag

Valahol olvastam h meg is lehet nézni a vezérlőpult->rendszer>eszközkezelő-ben ennek a Com portnak a számát de én ott nemigen találok erre semmit...

(#483) szarvasx válasza Athes88 (#482) üzenetére


szarvasx
csendes tag

Nem lehet látni az eszközkezelőben,hogy melyik COM portot használja a telefon. Nekem csak az USB eszközök között van egy samsung USB driver ha csatlakoztatva van a telefon. A leírás is azt mondja, hogy probálgatni kell, de ha már com24-ig eljutottál akkor ott valami más baj van.
PC Studio volt installálva a gépre? Eltávolítottál minden Samsung drivert ( vezérlőpult-> programok telepítése és törlése) ?

(#484) Athes88


Athes88
tag

Van egy Samsung-os dolog még fent, ez: "Samsung USB Mobile Device Software"
De ha ezt letörlöm akkor sztem nem fogja látni a telót, így nemtok se felrakni/gépre másolni dolgokat...

(#485) Athes88


Athes88
tag

Illetve még egy fontos dolog: Ez a módszer tutkóra nem kúrja el a telót? Mert nem szeretném ha elb*szná...

(#486) szarvasx válasza Athes88 (#485) üzenetére


szarvasx
csendes tag

Nekem is csak ez van: "Samsung USB Mobile Device Software 0.48MB"
Esetleg, ha van lehetőséged próbáld egy másik számítógépre rákötni a telot, hátha valami progival vagy driver-rel veszik össze a telód.

Ha pontosan követed a leírást nem hiszem , hogy valamit is elrontana. (Én kb 20 játékot töltöttem fel a telóra, és semmi gond. )

(#487) Athes88


Athes88
tag

Bocsesz, azóta rájöttem h az a Samsung-os USB progi az lenne amit a leírásban fel kell tenni, szal a régiből akkor ezek szerint már semmi sincs fent. Még azért megpróbálom a Com-okat max 24-ig beírkálni és ha egyikkel sem sikerül megtalálnom a telómat akkor talán megcsinálhatom a másik gépemen, bár az eléggé elavult már...

(#488) Hikvision


Hikvision
senior tag

Ha valakinek esetleg egy ilyen pöpec kis ketyere kellene nekem van eladó :))
[link]

20 éve a PH-n.

(#489) Athes88


Athes88
tag

Na nekem azóta sem sikerült az a trükközés: beírtam két különböző gépen is a Com-okat 1-24-ig de csakis az 1-re és a 2-re volt vmi megmozdulás de sajnos kis idő múlva ezt az üzenetet kaptam: "Error:The communication link is lost". Szal nálam úgy néz ki, nem fog összejönni a dolog, de ez tipikus olyan, h vkinek működik, vkinek meg nem, ennyi...

(#490) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Hogy lehet ingyen szoftvert frissíteni és esetleg JAVA játékokat rárakni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#491) CHIPman válasza CHIPman (#490) üzenetére


CHIPman
nagyúr

T-mobileos, de nem lenne nagy hátbavágás, ha gyári szoft menne rá.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#492) Athes88


Athes88
tag

Ha ezt kapom akkor mi van? (Ha más portot írok be akkor meg aszondja próbáljak másikat)

(#493) Jvanek


Jvanek
csendes tag

Sziasztok! Ébreszt a Samsung S3310-es kikapcsolva?

(#494) aphra2 válasza Jvanek (#493) üzenetére


aphra2
aktív tag

Igen :K

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#495) Carmine


Carmine
csendes tag

Helló emberek. nem tudom hogy jó helyre írom e de nagyon fontos lenne és kérem ha tudtok segítsetek!!
Van nekem egy samsung S3310-es telefonom.csinált egy olyat hogy lezárta magát ha bekapcsolom kiírja hogy telefonzát. Bevittem rózsaszínékhez azt mondták 5000-ért javítják. Arra lennék kíváncsi hogy szofverfrissítés segítene e rajta?
Ha nem törölnétek innen a hozzászólást és kapnék választ nagyon hálás lennék.

(#496) lorcsi


lorcsi
veterán

nekem újabban akkor indul újra, ha a mem kártyán lévő zenékben mászkálok
elég idegesítő :((

(#497) Bibendum


Bibendum
csendes tag

Kérdésem az lenne, hogy aki mostanában (2010-ben) vett ilyen telefont, kártyafüggetlenül, az tapasztalt hibát, leállást, némulást?

(Végigolvastam a fórumot.)

Köszi!

(#498) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Ma rendeltem meg a telót (T betűsöktől). Kérdésem az volna ,hogy a gyári headset amit adnak hozzá az milyen? Cserélhető rajta a fülhallgató rész vagy egyben van az egész ? Válaszotokat előre is köszönöm :R

(#499) Piero89 válasza Piero89 (#498) üzenetére


Piero89
aktív tag

Topic népszerűségére tekintve...saját magam adom a választ mert megjött a teló :D

Nem szétszedhető.... jó tudom a tesztben is írták... de az független volt...csak bíztam benne hátha...

Egyébként a csatlakozója milyen Samsung telókkal egyezik meg.. mert vennék hozzá átalakítót..csak tudnom kéne kompatibilis e vele... és listákban nem szerepel sehol sem és kétlem hogy csak ennek a telónak van egyedi csatlakozója...

(#500) Bibendum válasza Piero89 (#499) üzenetére


Bibendum
csendes tag

akkor esetleg megírhatnád, hogy fagyogat -e vagy eldobja -e a hálózatot. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.