Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) aphra2


aphra2
aktív tag

Mindenkinek van már tuti E2-es szoft? :D a sz@rból hozom vissza a topicot :DD

OFF:
Csak miheztartás végett írom: a múlt héten vettem egy nokia 3120 classicot, a samu mellé,...háát elég nagy csalódás, nem mélyedek a részletekbe, de korántsem olyan szar ez a samsung mint ami a fórum eddigi hozzászólásaiból esetleg kitűnik.
(vannak jó dolgok a nokiában, de összességében többet vártam)

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#252) hubesz1


hubesz1
csendes tag

Nekem is másodjára az E2 került fel, és azóta nincsen bajom vele. A telefon lassulására pedig annyit, hogy ha az ember létrehoz egy egyszerű témát, egyszerű háttérrel, meg színekkel, akkor észrevehetően, gyorsul a telefon reakcióideje.
Olvasgattam egy kicsit, és kiderült, hogy a gyári menük (lila és zöld alapú animált szépségek) flash alapúak és az Adobe-bal közösen feljesztette ki a Samsung, csakúgy mint az Eleven világ elnevezésű megoldást. Ezek tényleg szép funkciók, de ennek a telónak a hardvere kicsit lassú hozzá. Aki szereti a szépet, az szokjon hozzá a lassuláshoz, akinek a sebesség számít, az meg pár gyors kattintással létrehozhat egy egyszerű, gyors témát.

(#253) Riddle


Riddle
tag

Üdv Mindenkinek !

Nos végig olvasgattam ezen fórumot, Mivel Nekem is ilyen készülékem van (SGH GT-S3310), gyári kártyafüggetlen, egyenesen a Samsungtól, és tökéletesen jól működik :B

PTomi92 -vel egyet kell értenem ugyanis Apunak vettünk egyet T-Mobile -nál, szintén rendesen működik, hozzá teszem mindkét telefon (Adobe) ide, vagy oda, kellemesen gyors a gyári témával (kékeszöld default)... :K

Megkédeztem a Samsung-tól, és igen, tudnak a "hang elmenés, akadás" nagyméretű problémájáról, és nagy méreteket ölt függő (elsősorban Pannon -os mobiloknál, hiszen ők voltak az első forgalmazók)...

Rákérdeztem, hogy ezen hibajelenséget tapasztalták-e gyári kártyafüggetlen Samsung mobiloknál, a válasz nem, nincs probléma, csak a függőkkel ;)

Az orvoslásról annyit, hogy nem veszít garanciát az sem aki szolgáltatónál vásárolta, mert függő szoft kerül rá, de nem az a gány amit a szolgáltató tol fel rá, hanem egy sim lock-os normal gyártói FW, ezért nem lehetséges akuttan 1 óra alatt megoldani, csak a központban Budaörsön (kb.: 12 munkanap)

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#254) Viktor0610 válasza Riddle (#253) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltató nem tesz a telefonra semmilyen "gány" szoftvert, azt is a Samsung tette fel. ;)

Samsung Galaxy A54

(#255) Riddle válasza Viktor0610 (#254) üzenetére


Riddle
tag

Szerintem nem a gyártó tol fel olyan FW-t, ahol a Menü- Nevek, helyett, a Menü-WAP van ;] :U

Vagy csak az ominózus szolgáltató az, aki rá akarta applikálni a WAP "gombot" (funkciót) és ez lehet a probléma forrása... :U

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#256) Viktor0610 válasza Riddle (#255) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát akkor mégegyszer.
A szolgáltató nem tesz fel semmilyen szoftvert a telefonra, maximum jóváhagyja azt. ;) Még csak nem is módosítja, utalok itt a WAP-gomb ráapplikálására.

(Az már más kérdés, hogy elégséges és megfelelő tesztek elvégzése nélkül hogyan lehet forgalomba engedni egy telefont, de mindegy... :U )

Samsung Galaxy A54

(#257) S Zsolt


S Zsolt
csendes tag

Sziasztok!

Én is rákattantam erre a telóra, mert muszáj volt a Pannonhoz átmennem, hisz a család, meg a haveri kör egytől-egyig Pannonos, és mindenki izélgetett, hogy jó lenne már engem is 3 Ft/perc-ért hívni DJuice-ban... :)

Ez a telefon volt a legszimpatikusabb, de én már azon szerencsétlenek közé tartozom, akik 15990Ft-ért vették a készüléket. Mivel számhordozással váltok szolgáltatót, még nincs SIM-kártya a cuccban, de ez nem hiszem, hogy orvosolná a problémát... A telón E2 szoftver van, így remélem beszélgetés közben nem lesz hangelmenős probléma, DE! Én ezt a készüléket azért is választottam, hogy amellett, hogy van egy fasza kis telóm, ami jól néz ki, és elméletileg strapabíró a fémház miatt, tudok rajta zenét is hallgatni... Azt még elviselem, hogy alapból az összes zenét a könyvtárakban visszafelé listázza ki, hisz ha én rakom őket listába a probléma megoldódik. Ezzel elérkeztünk egy másik problémához, hogyha nem listába rakom a lejátszandó zenéket, csak a könyvtárból indítom, akkor a hülye csak azt a számot játssza le, amit elindítottam, nem ugrik át automatikusan a következőre, nekem kell tovább léptetnem. Még ezt is elviselném, hisz a listát csak egyszer kell elkészíteni, utána max bővíteni kéne az új zenékkel, de az már nem okozna nagy problémát...
Viszont a drágám csinál egy drabális baromságot, és félek, hogy a probléma egyedi, hisz senki nem írta. Ha véget ér egy szám, a telefon újraindul... Igen! Újraindul... A guta megüt, eddig Motoroláim voltak, és bár nem tudtak sok extrát, de amik benne voltak azok működtek...
Hozzátenném, hogy az említett hiba csak headsettel jön elő, a saját hangszóróval nem, de akkoris... Ja és lejátszási listán nem mindig, csak néha jelentkezik a hiba.... Huráááá! :)
A poén az, hogy most péntek hajnal van, és hétvégére utazok nyaralni, szóval nem tudom visszavinni cseréltetni... Bár asszem a 3 nap cseregari, az munkanapra vonatkozik, szal' talán kedden...
Érdekelne, hogy másoknál is jelentkezik-e ez a hiba, pl az E6 szoftvereseknél hátha már nincs...
Tudom, hogy a telefon nem arra van, hogy zenét hallgassunk, de a Samsungnak van egy headsetje, ami a mikrofonból kifelé egy jack-kimenetet ad nekünk, és még egy tökös fülest is adnak hozzá, ezzel már (tekintve, hogy az aksija sokat bír) egy egész jó kis multi készüléket kaphatnánk, de így... Félek attól is, hogy beteszek egy MP3 csengőhangot, és a teló a csengőhang végén is esetleg újraindulna, na ez tenné használhatatlanná...
Tiszta röhej, hogy egy csomó barátomnak van Samsungja, többnyire olcsóbb kategóriából, és azokkal semmi probléma nincs (ezért is sikerült rábeszélniük a márkaváltásra, nameg azért, mert a Pannonnál gyakorlatilag nincs Motorola... :)

Örülnék, ha kipróbálnátok amit írtam, hogy tudjam egyedi-e a probléma, vagy általános...
Ebből talán kiderülhet, hogy készülékcsere, vagy várjak az új Pannon szoftverre, vagy esetleg a gari lejártára... :)

Előre is köszi! :)

(#258) Riddle válasza S Zsolt (#257) üzenetére


Riddle
tag

Üdv S Zsolt !

Kipróbáltam, nekem működik, szépen váltja a számokat :K

Memóriakártya milyen, gondolom arról játszod le a számokat (albumokat) :U :F

Esetleg onnan, nem olvassa jól, vagy nem komálja a mem card-ot, csak egy gondolat :U :F

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#259) aphra2


aphra2
aktív tag

A pannon oldal, meg a PH-s tesztnél a specifikációnál is azt írják, hogy van kihangosítás,
hol? Mert én nem találtam sehol, sztem nincs ...vagy igen?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#260) Riddle válasza aphra2 (#259) üzenetére


Riddle
tag

Üdv aphra2 !

Igen van kihangosítás, beszédhangot, Stereo FM Rádiót, és Média lejátszó -t is ki lehet hangosítani, nem tudom melyikre gondoltál :F :U ;)

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#261) aphra2 válasza Riddle (#260) üzenetére


aphra2
aktív tag

A rádió, és a lejátszó az tiszta,... a beszédet nem tudom, hogy kell.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#262) Riddle válasza aphra2 (#261) üzenetére


Riddle
tag

aphra2

Hívás közben, kétszer meg kell nyomni a menü gombot ("navi gyűrű közepe"), vagy options, ---> majd speacker on ;] ;)

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#263) aphra2 válasza Riddle (#262) üzenetére


aphra2
aktív tag

Köszönöm :R ,.. ezt nem tudtam.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#264) pazo77


pazo77
tag

Sziasztok! Beérkező SMS-eknél nektek sem írja ki a küldő nevét ill. csak ha + 36...... formában van benne a telefonkönyvben ?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#265) N.GÁBOR válasza Riddle (#253) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Szia Riddle

Nagyon tetszik a telefon, azonban az eddigi negatív tapasztalatok ismeretében nem mertem beruházni rá. Kizárólag független készülék jöhet nálam szóba ( vagy vodás, de ott meg nincsen), és látom, hogy neked az van és nincsen vele semmi gondod. Esetleg megtudnád mondani, hogy te hol tettél szert a készülékre?
Eddig nem volt vele semmilyen kellemetlen élményed?

Előre is köszönöm válaszodat.

Üdv Gábor

May the force be with you!

(#266) aphra2 válasza pazo77 (#264) üzenetére


aphra2
aktív tag

Az sms-t nem tudom ,mert nem szoktam, de a a hívót is csak akkor ismerte fel (hálón belül) ha a 06 20-at elé írtam,.... f@sza volt kb 50 nevet manuálisan átszerkesztgetni.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#267) Riddle válasza N.GÁBOR (#265) üzenetére


Riddle
tag

Szia Gábor !

Hát evvel én is így voltam, hogy kizárólag gyárilag kártyafüggetlen készülék jöhet csak szóba, szerintem a hálófüggőn ne agyalj ;)

Én csak azt tudom mondani, hogy meg vagyok vele elégedve, minden műkszik rendesen :B :K

Persze, Samsung mintabolt és szervíz WestEnd- ben, ezért is írtam, hogy egyenesen a gyártótól :B

aphra2 !

Szívesen, örülök, hogy segíthettem, most már tudod ;) :K

Egyébként, Pc -vel összekötve (USB adatkábelen) egyszerűbb szerkeszteni a telefonkönyvet, de amúgy mindent, akár sms-t is írhattok a Pc billentyűzetén, és egy egér klick, a küldés :U :K

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#268) N.GÁBOR válasza Riddle (#267) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Már függetlenül is elég jó áron kapható, ha jól láttam akkor az xxlgsm-nél is olyan 26 körül. jelenlegi X700-asom is elképesztően jól teljesít, így elképzelhető, hogy ezen telefon révén hű maradok a márkához.

Köszönöm a segítséget Riddle

Üdv Gábor

May the force be with you!

(#269) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Csáó! Most jött meg a telóm, kb. 5 órája, még töltöm felfele :) Hol tudom megnézni milyen verziójú az fw? JAVA progik felejtősek? :(

(#270) gergobaby válasza gergobaby (#269) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Hoppá, visszaolvastam, megtaláltam az fw verziót, ami E6 Az jó? :D

Ui.: T-Mobilos...

[ Szerkesztve ]

(#271) N.GÁBOR válasza gergobaby (#270) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Nekem még nincs ilyen telóm, de azt hiszem örülhetsz :DD

May the force be with you!

(#272) Riddle válasza N.GÁBOR (#268) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

Nincs mit, nagyon szívesen, örülök, ha segíthettem, (imádom a Samsung -ot, előtte is az volt) ;] :B

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#273) gergobaby válasza N.GÁBOR (#271) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Sirály, köszi :) Holnap reggel leveszem a töltőről, és próbálgatom összevissza :) Amugy ezt is 16 órát tölteni kell? Mert sehol sem irják :S

(#274) Riddle válasza gergobaby (#273) üzenetére


Riddle
tag

Üdv gergobaby !

A gyártó által kapott információk szerint (szervízes), legelső alkalommal ki kell kapcsolnia magától a készüléknek, majd kikapcsolva tölteni kb 16 órát legalább, utána (elkövetkező alkalmakkal) nem szabad, hogy kikapcsoljon magától a telefon csak az elsőnél lehetséges, egészséges, az első 3 alkalommal kikapcsolva kell tölteni ;] :K

Igen 16 órát, ajánlott tölteni ;]

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#275) gergobaby válasza Riddle (#274) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Akkor most elrontottam valamit, mert én bekapcsolva töltöm 11 óra óta... Most micsináljak? Kapcsoljam ki és ugy töltsem reggelig?

(#276) gergobaby válasza Riddle (#274) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Akkor most elrontottam valamit, mert én bekapcsolva töltöm 11 óra óta... Most micsináljak? Kapcsoljam ki és ugy töltsem reggelig?

Szerk.: Dupla, sry

[ Szerkesztve ]

(#277) Riddle válasza gergobaby (#276) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

El, nem rontottál semmit (úgy egészségesebb lett volna, de nem lesz baja), kapcsold ki a telefont és úgy töltsd tovább (le ne húzd a töltőről!!!) :K ;)

2.-3. alkalommal kikapcsolva töltöd ennyi, az első 15 alkalom számít az akkuknál, tehát max a 4. töltést is kikapcsolva töltöd, így megvan a 3 ;)

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#278) gergobaby válasza Riddle (#277) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet, megtörtént a telefont kikapcsoltam, és nem huztam le a töltőről, innentől ujrakezdjem a 16 órát? Tehát akkor holnap délig?

[ Szerkesztve ]

(#279) Riddle válasza gergobaby (#278) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

Szívesen, nincs mit ;)

A lényeg az, hogy 24 óránál többet, ne legyen egyhuzamban a töltőn, ha belefér, akkor tedd azt, hogy mostantól számold a 16 órát :U :B

Arra ügyelj, hogy most már ne kapcsoljon ki, majd magától a telód, a jővőben :K

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#280) gergobaby válasza Riddle (#279) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Ha kikapcsolástól számolom akkor 25 órát lenne egyhuzamban... akkor 24 után vegyem le, tehát holnap reggel 11-kor?

(#281) Riddle válasza gergobaby (#280) üzenetére


Riddle
tag

gergobaby !

Igen, 24 óra töltés után vedd le, na bummm... akkor 1 órával kevesebbet tölt, nem gond ;) :Y

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#282) gergobaby válasza Riddle (#281) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Szia, Riddle!

Okés, köszönöm szépen a segítségedet, akkor ezek szerint járok el:)

(#283) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Riddle életet leheltél ebbe a topikba :)

Jelenlegi X700-as telefonomnak egyetlen baja van, az hogy néha-néha öntudatra ébredve megtagadja az ébresztést. Tényleg intelligens :DD . Ezzel nincs ilyen gond ugye?

Korábban beszélgették a S3310 tulajok, hogy a menü áttűnős effektus miatt kicsit lassú a készülék. Volt alkalmam egy pár percig kipróbálni egy szintén pannonos készüléket, és én is éreztem ezt a kis lassúságot. Ez az áttűnő effektus kikapcsolható, vagy már ezt is korrigálták a független telefonban?

Ez egy nagyon szubjektív dolog tudom, de te a helyemben a samsung mintaboltban vennéd meg a kütyüt, vagy az xxlgsm-nél 26ért?

Előre is köszönöm válaszaidat.

Üdvözlettel Gábor

May the force be with you!

(#284) gergobaby válasza N.GÁBOR (#283) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Tisztelt N.GÁBOR!

Ez az ébresztés megtagadás a fórumon még nem jelentkezett, én még nem próbálgattam annyit, de pár nap mulva erről személyes információt is tudok adni. Az áttűnős efektus szerintem nem annyira zavaró 1 idő után, minden esetre, hogy kikapcsolható-e, azt nemtudom. A Telefont pedig ha teheted, és nem kerül többe, akkor Samsungnál vedd meg, a gariztatás miatt.

Remélem sikerült nagyjából megfelelő választ adnom!

(#285) N.GÁBOR válasza gergobaby (#284) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Gergobaby köszönöm szépen a gyors választ. Ugyan még nem vagy túl hosszú ideje a telefon birtokosa, de lenne még egy-két kérdésem, remélem tudsz segíteni.
A mobilarenás tesztben azt írták, hogy ebben a készülékben már teljesen testreszabható a készülék menürendszerének megjelenése. Ez azt jelenti, hogy akár saját képeket tehetek be a 3*4 es ikonrendszer mögé, és akár az ikonokkal is variálhatok?

Előre is köszönöm a választ.

Üdv Gábor

May the force be with you!

(#286) gergobaby válasza N.GÁBOR (#285) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Szia! Én is 5 órája használom még csak... Igen ez azt jelenti, hogy azt csinálsz hozzá amit akarsz... Beállítások >> Kijelzés és Világítás beállítások >> Saját téma >> Saját téma létrehozás (professzionális)... Ha ötletet szeretnél, akkor zedge.net:) Válaszd ki a telót, és tudsz is hozzá letölteni skineket, de ha van időd, el lehet vele szórakozni :D

(#287) Hikvision


Hikvision
senior tag

MA Leadtam ezt az Ipari hulladékot az Aradi Utcába, h küldjék el bevizsgálni.Mert ahányszor csak fw-t frissítenek rajta annyiszor lesz szarabb. Használni idáig se tudtam, úgyhogy egyáltalán nemhiányzik az a sz*r, csak mondom inkább náluk legyen addig hátha kicserélik vagy adnak helyette egy Nokiát :DDD

20 éve a PH-n.

(#288) gergobaby válasza Hikvision (#287) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Pontosabban mi volt vele a probléma? Pannonos? Mert nekem most ami van T-Mobile-os, az (kopp-kopp) simán megy! E6-os fw-vel :)

(#289) Jag válasza N.GÁBOR (#265) üzenetére


Jag
senior tag

Eszedbe ne jusson pénzt adni ezért a szarért...
Használhatatlan egy gány..

(#290) gergobaby válasza Jag (#289) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Azért, mert te megvettél egy rosszat, attól még nem gány, hányan használják itt boldogan a fórumon? 1edül azok szivták meg akik megvették a hülye pannonál E1-el... Semmi baj nincs vele, és az árát meg simán megéri...

(#291) usmc


usmc
csendes tag

Sziasztok!A memó kártyát betettem és nem látta.Tud valaki valamit erre? :U

(#292) Riddle válasza N.GÁBOR (#283) üzenetére


Riddle
tag

Szia Gábor!

Én spéci nem találtam ilyen lehetőséget, de nem is nagyon kerestem, hogy kikapcsolható-e, ez az áttünős menü, mondjuk nekem pont ez tetszik benne és egyáltalán nem lassú, kellemesen gyors is (számomra legalább is) ;)

Ahogy mondták itt már páran, a "saját" téma állítólag gyorsabb (én nem próbáltam még mondjuk szerkesztgetni), de tudtommal lehet saját fotót is betenni, a menü (3*4) hátterébe is :U :B

Ébresztőt szintén nem próbáltam (nem használom), majd lehet kipróbálom ;)

Ez viszont tényleg eléggé szubjektív, nos nem ismerem az említett mobilos céget, nincs velük tapasztalatom, de az Én szubjektív véleményem, hogy én a mintaboltban venném :K ;)
(Ahogy a honlapot megnéztem, nem ennyi az ára sem, legfeljebb használtan, az "új" meg drágább :U )

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#293) Riddle válasza usmc (#291) üzenetére


Riddle
tag

Üdv usmc !

Milyen szabványú, és gyártójú memóriakártyáról van szó :F :U

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#294) usmc válasza Riddle (#293) üzenetére


usmc
csendes tag

Hali Riddle!Szabványon mit értsz,a kártya Sandisk.(1giga)

(#295) Hikvision válasza gergobaby (#290) üzenetére


Hikvision
senior tag

Sz*arhugy az egész.Ez nem kindertojás h vagy jó vagy nem. Ennyi erővel reklámozhatná a szarsung hogy 10 3310-ből 3min. jó telefonálásra...Ez egy vicc. Mi az h pannonos E1? Én a boltba nem a leértékelt áru közül vettem meg ezt az ótvart. 2009-be elvárná az ember h amit megvesz az működjön, vagy ha nem gar-ba javítják. De lásd az én esetem idáig csak szenvedés volt az egész. Megéri az árát? Én még a 0forintot is sajnálom érte amibe került. Ebből is látszik, h ami ingyen van az már szar is :DDD Hányan használják itt boldogan a fórumon? Írjál légyszi 5olyan nick-et akiknek semmi problémájuk nemvolt ezzel a szarral...

20 éve a PH-n.

(#296) Riddle válasza usmc (#294) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Szabványon; a micro SD, micro SDHC, MMC -re gondolok :U ;)

Ha jól értem Neked 1GB -os SanDisk Micro SD-d van :U ;)

Apropó, hasznátad már másik telóba, vagy új a kártya :U :F

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#297) N.GÁBOR válasza Riddle (#296) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Riddle, gergobaby nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Még megfontolom a vételt, mert ugyan elképesztően tetszik a telefon, és a függetlenben bízom is, azonban jelenlegi x700-as készülékem is tökéletesen teljesít, az ébresztő néhai megtagadásától eltekintve :D
De legalább tényleg intelligens :D

Mindenesetre használjátok egészséggel, az új fw-rel már mindenképpen egy igazán jó telefonhoz jutottatok, jó áron.

Üdv Gábor

May the force be with you!

(#298) usmc válasza Riddle (#296) üzenetére


usmc
csendes tag

Szia!Jól érted de nem az enyém csak próbáltam hogy jó lesz-e bele.Azóta elfogadott és kezelt 1nokia gyári kártyát.Az előbbi 1 motorolában volt és ott kifogástalan volt.

(#299) Riddle válasza usmc (#298) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

Néhány memóriakártyát, csak úgy tudsz másik telefonnal használni, ha leformázod használat előtt, de elképzelhető, hogy ha kártyaolvasóval formázod, akkor más a FAT, és a Motorolla kezeli, de a Samsung csak formázás után :U ;)

Én spéci, egy SanDisk Micro SDHC 4 GB -osat (MAX 8GB -os Micro SDHC-t kezel egyébként) használok a mobilomban, és gyors ;] ;)

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#300) usmc válasza Riddle (#299) üzenetére


usmc
csendes tag

Riddle!Köszi a válaszokat.Jó éjt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.