Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem az L700 jobban tetszik... majd megnézem élőben.

I humbly and respectfully decline™

(#2) fateless


fateless
veterán

Bog, volna egy kérdésem:
Ebben is megtalálható az extra 12 részes menü, mint a 3050-ben, vagy itt ezt kihagyták?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

"a Samsung sajt szabványú adatcsatlakozója" Biztos finom lehet. :) 2.oldal utolsó bekezdés

Egyszerű mint egy faék és kellően elegáns. :K

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) bleró


bleró
tag

Jó kis "alap" teló.De az L700 nekem is jobban tetszik

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Mint már írtam ez a Samsung szerintem is Nagyon jó. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) orbano


orbano
félisten

ebben a telefonban hogy működik a telefonkönyvben a keresés? tud olyat, mint az SE gyorskeresője, vagy a winmo?

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) balu922


balu922
csendes tag

Én vettem egy ilyet a a panninál lejárt előfizura ingyen volt és még kaptam hozzá egy 1500as simet , ám sztem jó kis teló átlagos felhasználásra , személyszerint az nem tetszett benn e hogy ha letettem a hátuljára és csörgött a teló alig hallottam, a2Gbos karit minden cicózás nélkül kezelte.

"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."

(#8) Jadro válasza balu922 (#7) üzenetére


Jadro
veterán

Ez elég szívás, mert mobilt nem teszünk pofára ugye, a hátlapon meg nem hallod. Marad a 4 sarok vagy az élek. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

A Picsel Viewer-ért és a játékok teljes hiányáért(plusz a Samsungos korlátozásért) kár, de egyébként nagyon korrekt, szép készülék. Ha előbbiek is lennének benne azonnal cserélném a telefonom.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) Khaal


Khaal
őstag

Nem rossz, de igazán kiadhatnának egy S3510-et is, 3 megapixeles autófókuszos kamerával, 3G-vel, miniusbvel és 3.5-ös jackkel, ezzel az anyaghasználattal és formatervvel, na az lenne igazán döfi.

[ Szerkesztve ]

(#11) Napfénysüti

Nagyon korrekt kis készülék. Jó áron sláger lehet. Az L700 is bejött anno.

Més que un club!

(#12) Lexerxist válasza fateless (#2) üzenetére


Lexerxist
csendes tag

Ebben nincs benne. Onnan tudom, hogy nekem is van egy ilyen telefonom. Bár én nem is hiányolom az "extra menü"-t belőle... ;)

(#13) Lexerxist válasza orbano (#6) üzenetére


Lexerxist
csendes tag

Be tudod írni, melyik nevet keresed és odalapozza a tel.könyvet.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez is tetszik, ahogy az L700 is tetszett. :)

(#15) rudi


rudi
nagyúr

Ha valamiért most hirtelen le kellene cserélnem a 6300-mat, tuti, hogy a kinézete miatt inkább ezt választanám mint a 6303 Classicot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

lehet, h az én figyelmem kerülte el - de a középső gomb itt akkor nem wapra visz, ugye?

másik: mikor teszi már át a Samu a hangerőállítót a "jó" oldalra, jobbra? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) Tristis


Tristis
őstag

Lehet, hogy hitetlen vagyok, de a fém ellenére akkor tényleg 77gramm a teló tömege?
Ez nálam igen fontos:) Ne húzza már nyáron a zsebem. Nem tudom mennyire lesz nehéz trükközve rárakni a játékokat, de ha ugyanaz, mint az L700-as esetén (csak olvastam), akkor megbírkózok talán vele. Erről van valakinek tapasztalata?

Ha a Trémobil 10.000Ft körül kihozza kezdőakcióban előfizuval már meg is vettem a magam részéről, ha játékokat is fel tudom rá rakni, meg a jar-os térképemet.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#18) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Teljesen rendben van. Ezt a sík egyszerű formát tovább csiszolgatva lazán el tudom képzelni egy felső kategóriás vas házaként is.

ui.: Azért egy fém hátlap igazán beleférhetett volna..

[ Szerkesztve ]

(#19) coyote55 válasza FoxiestFox (#18) üzenetére


coyote55
őstag

A fém hátlap karcolódik :K

Memento Mori!

(#20) FoxiestFox válasza coyote55 (#19) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A műanyag meg kopik :P
De akkor legyen szálcsiszolt fém, azon nem látszik. :D

(#21) Tristis válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


Tristis
őstag

A műanyag hátlap könnyebb:) Gondolom így mehettek le 77grammra, ami számomra fantasztikus úgy, hogy még így is fele fém! Ezért is hitetlenkedek kicsit.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#22) madarasz92


madarasz92
őstag

Jó kis telefon!

(#23) Kormi76 válasza FoxiestFox (#18) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Samsung i7110

(#24) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ti is észrevettétek hogy a Samsung mennyire előszeretettel használja a régi jó Nokia típusszámokat, na jó elé tesznek egy betűt, hogy ne legyen jogi blama :) A 3310 egykor nagyon népszerű volt, nekem is volt, akkora sikere ennek nem hiszem h lesz, de korrekt készülék, részemről egy 3,5 jack hiányzik csak róla.

http://instagram.com/_doublez_

(#25) FoxiestFox válasza Kormi76 (#23) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor nem szóltam...
Rohadtul jó kis gép :Y

(#26) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nagyon egyben van ez a telefon, nagyon jó kis darab!

(#27) aphra2 válasza Z-o-t-y (#24) üzenetére


aphra2
aktív tag

Én észre vettem :D , mert pont nokia 3310-ről váltottam ilyenre a mai napon.
A gombsora és a navi gomb is olyan nokiás, sztem.
Eredetileg 6300 lett volna , de ez 19-szer olcsóbb volt :)) , és hát válság van ,vagy mi a fene.
Azt nem tudom ,hogy a fejesugrást betonra ,hogy fogja tolerálni, mert a nokia az bírta :C

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#28) Z-o-t-y válasza aphra2 (#27) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Azta, te idáig használtál egy 3310-est :) nem semmi. Én már meg is találtam a hamarosan megjelenő "ellenfelét" ennek a fon-nak, bár az 3G-s, de hasonló a filozófia, csak az talán szebb, és lesz rajta 3,5 jack nagy pirospont előre is.

http://instagram.com/_doublez_

(#29) aphra2 válasza Z-o-t-y (#28) üzenetére


aphra2
aktív tag

Másik topicban láttam ,hogy nem vagyok egyedül még a 3310-el, egyébként még most sincs semmi baja, elnyűhetetlen jószág, alapvetően melóra volt, arra meg hibátlan :K
A link nekem nem jön be, de egy kis időre látni ,hogy 2730, néztem már, tényleg szép, tetszik, de most fémházast szerettem volna, abban meg nincs :N nagy tolongás.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#30) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az L700 jobban bejön, de ez sem rossz. Kéne :)

(#31) orbano válasza rudi (#15) üzenetére


orbano
félisten

nem mint ha a 6303 a 6300 folytatása lenne. az majd a 6700.... bár nálam az is bukik a gagyi telefonkönyv miatt feltehetőleg :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) Zanik


Zanik
addikt

Én is inkább az L700 tesójának, semmint utódának nevezném, valamiben ez jobb, de sok minden másban az L700 a nyerő!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#33) AS


AS
félisten

Szerintem ez a jobb, mert QVGA a kijelző, és az új Samsung témázható menü van benne.
L700 ban csak 1 színű fehér valami van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) legiaap


legiaap
nagyúr

Az a zöld körös menü az iszonyat jól néz ki benne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) trapi80 válasza legiaap (#34) üzenetére


trapi80
tag

Sziasztok!

A tulajoktól azt kérdezném, hogy a jobb felső gomb ami a Pannonos verziónál a wapra visz, az megváltoztatható-e? Illetve a naptárban lehet-e állítani a jelzés hangját saját mp3-ra és az ismétlést tudja-e?

Azt hiszem egyenlőre ezt szeretném megtudni róla.

Köszönöm előre is a megtisztelő választ!

SziasztoK!

Üdv: Roland

(#36) Otisz válasza legiaap (#34) üzenetére


Otisz
őstag

Azt hiszem, az SE-nél volt hasonló. Nekem legalább is úgy rémlik...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#37) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Az eleje jó lett, jobban bejön mint l700, viszont a hátulja számomra nem túl meggyőző... jobb lett volna valami szálcsiszolt rész pl...
viszont az jó dolog, hogy a kijelző 320*240es, ellentétben az l700al!
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#38) hcstuning válasza trapi80 (#35) üzenetére


hcstuning
tag

Nem, legalábbis én még nem jöttem rá, hogyan lehetne megváltoztatni.

Saját mp3-at azonban lehet. Ismétlés sem gond.

hcs

-=Joey=-

(#39) trapi80 válasza hcstuning (#38) üzenetére


trapi80
tag

Szia

Köszönöm a választ!

Üdv!

Üdv: Roland

(#40) Tristis válasza hcstuning (#38) üzenetére


Tristis
őstag

jar-os kiterjesztésű alkalmazásokat tuttál már ráerőltetni?:)
Kíváncsian várom a választ! :) Nem sürgős, de szerintem bármelyik pillanatban berakhatja a trémobil a kínálatába és akkor lecsapok rá! (Remélem így lesz.. :U )

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#41) hcstuning


hcstuning
tag

Én meg azt kérdezném (úgy általában minden Samsung tulajtól), hogy valahogy alapértelmezetté lehetne-e tenni, hogy a kapott sms-t, a készülékmem-be mentse a SIM helyett? mert most mindig átrakosgatom...

hcs

-=Joey=-

(#42) hcstuning válasza Tristis (#40) üzenetére


hcstuning
tag

Még nem sikerült...ahogy adatkábelt szereznem se. :B

elkezdődött a vizsgaidősuck, de holnaptól már ráérek kábel után futkorászni is.. :W

hcs

-=Joey=-

(#43) Tristis


Tristis
őstag

Akksija mit bír?
Tapasztalatok második blikkre?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#44) aphra2 válasza Tristis (#43) üzenetére


aphra2
aktív tag

A szokásos 2 nap,...ill 2 nap után volt félig, de én akkor már töltőre rakom.
(de nem értem a nyüglődést úgy általában, az akku idő hossza miatt,
este, (vagy délután) rá kell rakni a töltőre és csááá......)
Tapasztalat: nekem tetszik, kinézetre jobban bejön mint az L700, főleg a kijelző miatt :K .
A menürendszere is értelemszerü, kivéve a csengőhangok helye-beállítása, mert az a saját fájlokban van, és mindenképp a beállításoknál kerestem :D,
ezért nem értettem .hogy miért nem találom :Y .

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#45) Jag


Jag
senior tag

Teljesen jó kis telefon, nekem bőven elég, amit tud és a Pannonál bónusz programban ingyen is volt.
3. napja megy az első feltöltéssel és csak 2 csík ment le.
Pár apróság azért szúrja a szemem. A WAP-ot kellene eltüntetnem a jobb felső gombról, illetve a bejövő sms üzeneteknél jelezhetné, hogy lapozásnál hányadik üzenetnél járok.

Pár kérdésem lenne.
Témákat lehet rá tölteni és ha lehet, honnan?
USB-s kábel jó lehet más típusé is hozzá?

Köszi,

(#46) hcstuning válasza Jag (#45) üzenetére


hcstuning
tag

A WAP engem is zavar, illetve maga a tény, hogy nem lehet állítani a gombok funkcióján.

Témák neccesek, most szereztem kábelt, próbálom összehozni géppel, de eddig nem sok siker:(
PC Studio azt írja a készülékem nem támogatja a Java alkalmazások telepítését, (legalábbis a program alól ;] ) pedig azt hittem megúszható az ottani menüponttal.

Szval küzdök.. :DDD

hcs

-=Joey=-

(#47) maestroo


maestroo
csendes tag

hi! én szereztem hozzá adatkábelt, az l700-as módszer nálam nem működik... :(

(#48) hcstuning


hcstuning
tag

Nekem se jött össze :(
Azért remélem valamire csak lehet használni a 3k-s kábelt :(((

Plusz olyat csinál mostanság, hogy telefonálás közben elmegy a vonal, mintha nem lenne térerőm. Engem sem hallanak, én se mindig hallom a másikat. Kicsit... :W

Hétfőn viszem vissza, kiváncsi vagyok szervíz vagy csere lesz-e?..

hcs

-=Joey=-

(#49) rudymester válasza aphra2 (#44) üzenetére


rudymester
senior tag

A beállítások-->profilokban is tudod a csengőhangokat módosítani.

Nagyon jó kis teló, ma nyomkodtam vagy 2 órát. Kellemes elegáns a megjelenése és a pannon akcióban ajándék ezért az árért. A kijelző betekintési szöge mondjuk nem teljes és olyan 45fokos jobbra-balra döntés után már elmásznak a színek, de ez legyen a legnagyobb kondom. A zene kihangosítva hangos és nem torz, vizsont tényleg gond lehet, ha asztalra rakom. Erre orvosság esetleg a rezgés.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#50) Tristis


Tristis
őstag

Ha nem lehet rá alkalmazásokat rakni csak pénzért, akkor részemről ugrott a dolog.... :(
Sajnálom, de akkor marad az 5310-es akármennyibe is kerüljön.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.