Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stratova


stratova
veterán

Köszönet az üdítő karácsonyi tesztért!
Erőt kellett vennem magamon, hogy csak a teszt végigolvasása után nézzem meg a videót. Az igényes megjelenés és választékos szóhasználat mellett, sikerült megint életet/humort vinni a bele :)) . Szép lett a vágás is. A készülék jópofa a célközönségnek szerethető.
A műkörömtől, a cukortartótól és az aljas tanártól sikeresen Föld körüli röppályára állt az agyam :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) Zsolto


Zsolto
őstag

Ajjaj -- nem én akartam lenni az első, kíváncsi voltam, mások milyen alaphangot ütnek meg. De most már mindegy, szóval az a helyzet, hogy szerintem a skacok a felnőttek mobiljain szocializálódnak, azokban pedig nincsenek rózsaszín fejű szörnyecskék és édibédi grafikák.

A közönség többsége számára most hatalmas generációs ugrás következik, de talán más apukák is olvassák ezt -- pont a téma miatt. Szóval az van, hogy a másodikos fiamnak (aki a papa miatt tagadhatatlanul mobilkattant egy kissé) ma vettem egy D900i-t Dominóban 17,9k-ért karácsonyra. Csak álmodozik róla, ez számára a "használtan, megkímélt állapotban talán még éppen elérhető" kategória, fogalma sincs, hogy kap egyet és ráadásul újonnan. De elképzeltem, hogy mit szólna, ha azt mondanám neki, hogy nézd ezt a telót, Tóbi a neve és neked találták ki. Hááááát... Szerintem nem lenne vevő rá. Neki olyasmi férfias cucc kell, amilyeneket a papánál lát.

Lehet, hogy nagy flém lesz a hsz-emből, de nem is baj talán, kíváncsi vagyok, más mit gondol erről.

Mindenesetre boldog karácsonyt minden kedves Fórumtársamnak :)

(Mod: Látom, mégsem én lettem az első :B )

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3) stratova válasza Zsolto (#2) üzenetére


stratova
veterán

Reméljük a fiad most nem nézi sem a cikket sem a fórumot és Rád sem ismer :)
Egyébként ez az álláspont is érthető, pláne ha az embernek fia van. Ha jól emlékszem minél fiatalabb gyerek az ember fia, annál inkább akar felnőttesnek "nagynak" látszani és természetes példakép az apa is.
Ugyanezt a készüléket (D900i) ajánlottam nővérem figyelmébe nemrég.
Ettől függetlenül lehet, hogy többeknek tetszik a készülék ebben a korosztályban. Engem inkább az zavart, hogy ennyi idősen milyen sok gyerek mobilozik, még ha e felmérés nem is nálunk készült. Ha az arányok nem is, a tendencia gondolom itt is hasonló.
Szintén Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok, minden fórumtársnak és szerkesztőnek.

[ Szerkesztve ]

(#4) Bog válasza Zsolto (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezen beszélgettünk Gubro kollegával. Eddig a gyártók teljesen hülyének nézték a gyerekeket (lásd Disney mobil), pedig ők a legfogékonyabbak. A Tobi szerintem az arany középút, kiscsajoknak abszolút jó lehet, egyik-másik srác is boldogan ellene vele. Szerintem azon már túl vagyunk, hogy "minek egy ennyi idősnek telefon", van neki és kész, arra viszont, hogy milyen legyen, ha már van, a Samsungon kívül nem sok gyártó adott bármiféle választ. A Nokia 5-ös szériája és a Walkman ennél nagyobb célcsoportot fed le, ez tényleg a 8-12 éves korosztály.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) bwoay válasza Bog (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

a videot látva meg kell, hogy kérdezzem:
mobil témájú standup comedy nem merült még fel? :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) Womb válasza Zsolto (#2) üzenetére


Womb
senior tag

Először is: tök jó a teszt,nagyon jól sikerült a videó,üdvözlöm az Mobilaréna széles spektrumát.

Tök igazad van Zsolto,ez a telefon-erre szinte fogadni is mernék-kizárólag lánykáknak készült.A lányaim ezeket a tulajdonságokat preferálják,mint amit a Tobi képvisel.
Ez van.
Én szólni sem merek,nagyon nem értem a gyereklányok rajongását az ilyen tündi-bündi,édi-bédi cuccok iránt.Más-más rugóra jár az agyunk.

Szerintem a telefon egy telitalálat,bakfisok kajálni fogják.
Bog szerint tökéletes összeszerelés,tehát egy-két hisztirohamot is kibírhat a Tobika.

[ Szerkesztve ]

(#7) arcos válasza Bog (#4) üzenetére


arcos
tag

Nyáron elvittem a 13 éves lányomat telefont venni, lecserélendö az ütött kopott 70 forintos Sagem my400 telefonjat, nezegette öket, már ami a keretbe belefért, végül az abszolut nem nöies, nem gyerekes SE K810-t választotta, azóta sem bánta meg, plane, hogy kapott nemreg hozzá egy Bog szavaival élve agybadugós fülhallgatót. A 4 gigás kártyára szinte végtelen mennyiségü fotot készithet vele, van vagy 1000 db. már rajta, meg zenét is lehet rajta hallgatni. A legfontosabb a választásnál a telefon stilusa volt. Szerintem a kor csekély volta nem jelent izléshiányt, hagyjuk a gyereket választani, kiderül, hogy mi a menö a korosztályuknak.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#8) stratova válasza Bog (#4) üzenetére


stratova
veterán

Nem véletlenül vezetem fel úgy, hogy engem zavar. Lehet, hogy én vagyok maradi kiaknázni a gyerek fogékonyságát jó dolog. Ha már telefonja van miért ne legyen jópofa. Csak azt vonom kétségbe, hogy egy 8-13 éves gyerekre nyugodtan rá lehet bízni egy 20-30 ezer Ft körüli elveszthető tárgyat, de itt újfent abból indulok ki ahogy engem nevetek, hagyjuk.
(Szó se róla nekem is volt ennyi idős koromban, olyan osztálytársam aki 2 hét alatt rúgta szét a több tízezres cipőjét de az egy másik életszínvonal és hozzáállás).
De tényleg lehet, hogy a Samsung 2 legyet üt egy csapásra a gyerekeket, és a gyermekded telefonokat és tárgyakat kedvelőket (mindkét esetben elsősorban hölgyekre gondolok).

[ Szerkesztve ]

(#9) Skynet258


Skynet258
veterán

A videó egész jó lett, két dolog tűnt fel, mint laikus, hozzá nem értő nézőnek: kicsit sokszor lett a telefon csúszkája buzergálva, ami egy idő után elég "idegesítő" (idézőjel azért van, mert nem konkrétan ez a jó szó rá, csak nem jutott eszembe jobb. Közben mégis: zavaró).
A másik nüánsznyi kis apróság: a vége nagyon le lett vágva, mintha mondat közepén maradna abba az egész.
De egyébként jó lesz ez, és még csak a második videónál járunk ;)

Egyébként pedig Boldog Karácsonyt mindenkinek, és itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem a PH-nak, illetve az azt "belakó" fórumozóknak azt a sok segítséget, amit önzetlenül kaptam.
Állítom, hogy a PH a legjobb ilyen jellegű online média, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül.
Sok sikert jövőre is!

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10) AS


AS
félisten

Na nézzük:
Jó kis teszt..
Videó: Tőlem lehet lazább is nem kell ide öltöny meg ilyen dolgok. :D
Még annyi hogy lehetne olyan bevágás is hogy csak menüt mutatja 1-2 percig , mert így nem sokat lehetett látni.

Videóteszt főleg nagy tudású készülékeknél lehet érdekes, persze favorit a kínai készülékek. :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó lett a videó, de lassan már be kéne szerezned valami teleshopos hajnövesztőt.

(#12) sekli válasza bwoay (#5) üzenetére


sekli
addikt

nem egészen értem miről beszélsz, a hangja, meg a hangsúlya Bognak olyan, mint pár embernek a stand-up comedykben, de nem vicces... Szerintem az írásain lehet mosolyogni, ezen a két videón eddig nem nagyon lehetett... :U és ez teljesen rendben van így, szerintem nem kell viccesnek lennie..., én mondjuk a szöveges tesztet preferálom, de érthető, hogy haladni kell a korral, nyilván mindenki utál olvasni..., az emberek lusták...

(#13) copin


copin
őstag

Sok funkció van, aminek örültem volna anno, szóval tényleg egy átgondolt telefon és a célcsoportnak a legjobb választás a szememben. A témákat lehet animált ikonokkal is bővíteni utólag? Nem lenne rossz készülék, nem nagyon ismerem a Samsung témákat. A tesztelt színösszeállításban még idősebb korban is vállalható, csak ne nézzék meg közelebről, bár ennek ellentmond hogy a buszon készült fotó sötétedés után készült. Remélem ez nem azért van, mert távolról látszik a valóságban, hogy ez a telefon mi is akar lenni. Az hogy műanyag, az speciel nálam még jobb is, mintha fém lenne (acél v. alu nem érdekel, de természetesen van amivel meg lehet győzni bárkit). Nem tudom mennyi választotta el a különösen ajánlott címtől, de ha csak a célcsoport igényeit nézzük, akkor egyedülálló a készülék. :R

Ha pedig disney mobilt kell említeni: [link] Elvetemült darab.

(#14) Major_S


Major_S
csendes tag

Nem tudom hogy maradtam életben 8 évesként amikor nem volt mobilom. :U
Még olyan fiatal vagyok, még is akkora szakadékot érzek köztem és a mostani "fiatalság" között.. nem tetszik ahová ez a világ tart. A telefon nem hinném hogy siker széria lenne meg már az ilyen korosztály is tudja hogy az n95 és hasonlók a menő akinek olcsóbb van azt le kell nézni.

Justice!

(#15) (Kolombusz) válasza Major_S (#14) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mi bajod azzal, hogy egy 8 évesnek mobilja van?
Mikor én voltam 8 éves (10 éve), akkor még a felnőttek sem nagyon járkáltak mobillal.
Nekem már akkor volt. Összegyűjtöttem a pénzt és vettem egyet.

(#16) arcos válasza (Kolombusz) (#15) üzenetére


arcos
tag

8 évesen? :Y

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#17) (Kolombusz) válasza arcos (#16) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen.

(#18) okib4100 válasza Major_S (#14) üzenetére


okib4100
aktív tag

Tény és való, h néha én is úgy érzem, h a mai 28-30 éves korosztály és a tizenévesek között lassan akkora "szakadék" van mint mi és az 50-60-asok között, de ez nem abban nyilvánul meg szvsz h már a kistiniknek is van mobiljuk.

Amúgy meg mindenkinek Boldog Karácsonyt :))

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#19) rhen


rhen
senior tag

A fake call feature-t miért nem említették a cikkben? Szerintem ez is egy különleges feature. Pár szót megérdemelt volna.
Egyébként jó cikk. ;)

(#20) Huszarreka


Huszarreka
csendes tag

Hello!
13 éves vagyok, lány, és tetszik a telefon.
Elmondom miért.
A mi korosztályunkban tényleg inkább a szépség, a kamera, a zene a fontos, mint a tudás, vagy az, hogy lehessen villogni valamivel. Valaki megemlítette az árat. Nem mondanám hogy az ár olyan nagyon fontos lenne, inkább az egyediséget említeném.
Szerintem ez a telefon egyedi. Ha én találkoznék egy ilyennel, biztosan elkérném egy-két percre. Ezt szerintem erre találták ki. Hogy felhívja magára a figyelmet.
(Egyébként karácsonyra samsung u600-at akartam, eddig SE w810-em volt, utóbbit nem mondanám lányos telefonnak.)
Egyébként nagyon vártam a tesztet, és nagyon örülök hogy végre itt van.
Remélem segítettem, boldog karácsonyt

Why are the PC users so obsessed wth MAC users? Did some MAC user fuck your girlfriend while you were busy building your machine or something?:D

(#21) joey04


joey04
titán

2 bajom van vele:
a középső gomb wapra visz, ez ennél a telónál szerintem különösen nagy gond, persze ha direkt elrontjuk a beállításokat nem tud fellépni, de ne ez legyen a megoldás...
a másik, hogy a zenelejátszó nem fut a háttérben

egyébként nagyon korrekt szerintem is.

#12: a kínai videó sem volt vicces :F (egyébként én azt gondolom, hogy a minél hosszabb teszt és minél több videó a legjobb megoldás, ésszerű határokon belül persze amit Bogék bírnak.Ja és legyen vicces a videó is.És szerencsére ahol lehet az is.)
#17: azt hogy? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) plus44


plus44
veterán

Na most szóljon bárki is hogy baja van a videóval. Megvolt a az elegancia (öltöny!!:D) választékos szóhasználat (na nem mintha a NKTel-nél baj lett volna vele, dehtá...ismerjük a dolgot), és a kamerába nézés is jó volt. Nekem megint tetszett, így karácsonyfadíszítés utá jókat nevettem (külön kiemelnél a cukorkatartót és meg is ragadnám a lehetőséget, hogy megkérdezzem nem adnád-e kölcsön, mert 27-én TCS koncert és hát sok cukrom van elvinném oda...esetleg:D, a másik a kigyúrt bácsi 'hellókittivel'...tehát ott dőlt a család....:D)

A telóról: egész jó bár én tudom hogy ilyet az életben sosem. Én 10 évesen simán nyomultam a 150ezer forintos Nokiára, de nme vagyok anyagias..:D Am. meg rendben van!

Köszi Bog!! Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet minden fórumozóna és a Mobilaréna összes dolgozójának és hozzátartozójának!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) Bog válasza Huszarreka (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

13 éves vagy és így fogalmazol? Congrats! :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Huszarreka válasza Bog (#23) üzenetére


Huszarreka
csendes tag

Sok tesztolvasás...;)

Why are the PC users so obsessed wth MAC users? Did some MAC user fuck your girlfriend while you were busy building your machine or something?:D

(#25) oba válasza Major_S (#14) üzenetére


oba
addikt

ott a pont, sajnos
mármint, szerintem is ez a tendencia figyelhető meg, hogy a gyerekeket nem az érdekli, hogy mennyire nekik készült egy mobil, hanem hogy melyik a menőbb, melyik a drágább...stb.
bár szerencsére nem csak rajtuk múlik a dolog, mert hálistennek nem minden szülő olyan elvetemült hogy a 8-12 éves gyerekének méregdrága mobilt vesz... ha jó lesz az ára akkor egy-két darab el fog kelni azért belőle :)
a video pedig jó, ez az első amit itt láttam, az előzőekről lemaradtam, de mindjárt bepótolom

(#26) #80906240


#80906240
törölt tag

Nekem tetszett a teszt, a videó pedig különösen :D .
A telefon szerintem egész jó lett, bár megfigyelésem szerint az a korosztály aminek ez készült már egy kategóriával feljebb lévő készülékeket használ (pl.: Walman vagy Nokia 5-ös széria). Az árral ebben a korban már mindenki tisztában van. "Menőzni" csak a drágább készülékekkel lehet, másra meg mire kéne egy ekkora gyereknek? Nagyon a könnyebb kezelhetőségre sincs szügség, a 9 éves öcsém mindenféle lecke nélkül simán kezeli az n95-ömet.

Ui: Ezek a videók tényleg nagyon jók.
Mindenkinek kellemes karácsonyt kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#27) aronocs válasza Bog (#4) üzenetére


aronocs
tag

Megneznem azt a sracot, legyen barmennyi idos, aki "boldogan ellene" :D

Aut inveniam viam aut faciam.

(#28) Negative


Negative
tag

Nekem van olyan 20 éves lány ismerősöm aki 1 éve 30K-t kipengetett egy kínai Hello Kitty telóért.. Mert rózsaszín volt és cukimuki.. Kinek a pap, kinek a paplan.

(#29) ku-cu válasza oba (#25) üzenetére


ku-cu
tag

Mér a "felnőttek" nagy része mért veszi meg a drága/drágább/legdrágább telefont? (Pláne hitelre!!) Nagyon kis százalékuk használja ki a telefonja tudását!
Akkor miért? Azért hogy begyűjtse az elismerő pillantásokat amikor hanyagul az asztalra teszi... (Persze tisztelet annak a kivételnek)
A gyártók is rámozdultak erre és kiadtak "preztizs készülékeket" (pl:8800 sorozat,Armanik,és az iphone is a legjobb úton jár!)
Akkor ezek után hol vagyunk mi ahhoz hogy megjegyzéseket tegyünk arra hogy egy 8-10 éves minek vesz telefont?Főleg van hogy jobban kihasználja a tudását mint idősebb társai.( :D )

A telóról: Háát szerintem semmire nem megy vele a gyártó... Legalább egy komoly akkut tettek volna bele!
Egy ilyen idős gyereknek is k750-je van és lesz ezek után is.Esetleg pár lelkes csaj megveszi oszt kész!

A videót meg szinte lehetne lazábbra venni,mint a NIKTEL teló esetében...(Bár talán én vagyok ma egy kicsit kritikus)
Kellemes ünnepeket! :)

(#30) Morden24 válasza oba (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

hanem hogy melyik a menőbb, melyik a drágább...stb.

Már nem azért, de ez mindig így volt. Régen kinek volt menőbb matchboxa meg g.i. joe-ja, aztán kinek volt menőbb walkmanje, kinek volt menőbb biciklije, rollere, télisapkája, szánkója, satöbbi.
Az, hogy ez a mobillal is így van, sem nem gáz, sem nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Bibby


Bibby
addikt

Szerintem állati jó ez a menü, minden egyes telefonon ugyanaz az unalom lebeg, legalább a gyerekmodellek különbözzenek.
A középső gomb orbitális hülyeség, az akku meg érthetetlen, ezen spórolni...

Ελευθερια η θανατος

(#32) stratova válasza Negative (#28) üzenetére


stratova
veterán

Ezt aláírom, én is ismerek olyan hölgyet, aki húszon évesen rózsaszín cuki-párti. Ha valaki azt szereti szeresse, én nem féltem ezt a telefont. Az emberek és nem csak a tini korosztály egy részénél valóban másodlagos, hogy mit tud a készülék első a kinézet (és lesz olyan felnőtt is, akinek ez bejön).
Aztán jön a felismerés, hogy "jé, mégis milyen jól jön ez és ez a funkció" ha esetleg egy példány nem csak szép. (Azért én sem vennék mindenkinek okostelefont).
Barátnőm ugyan nem rózsaszín párti, de kedveli a lekerekített, gömbölyded telefonokat, miután a D900i túl szögletes, az e740 pedig szinte beszerezhetetlen volt emberi áron, kompromisszumot kötöttünk egy U600 formájában. De így is alig lehetett meggyőzni, hogy a szépségverseny második helyezettje a J700 azzal az árral, amivel kínálták pénzkidobás.
Most például T-nél az utóbbi telefonnál olcsóbb a D900i pedig nem egy kategória a kettő, még ha D régebbi is.

[ Szerkesztve ]

(#33) bwoay válasza sekli (#12) üzenetére


bwoay
nagyúr

"a hangja, meg a hangsúlya Bognak olyan,
mint pár embernek a stand-up comedykben"

akkor mégiscsak érted.
egyébként valszeg annak tudható be a dolog,
hogy az ökörségeket is totál rezzenéstelen arccal mondja be,
ami csak fokozza a hatást. tetszik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#34) sgery


sgery
őstag

mi van japánban? BT tilalom? Lemaradtam.. :D

Amúgy fejlettebb országokban venni fogják mint a cukrot, nem a Mo.i piacra gyártanak telefonokat..

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#35) k. válasza Zsolto (#2) üzenetére


k.
őstag

Teljesen egyetértek.
Mikor meglett a 3510im(első telefon 2003) akkor gyakorlatilag kö9rberöhögtem volna mindenkit aki azzal jön hogy figyu van itt neked ez a gyerektelefon.a Nokia 3230amnál úgyszintén.
Szóval a saját példám -és jópár ismerősöm akikkel szintén beszéltünk erről- csak lestek hogy hát ezt igy minek meg lesz aki inkább ilyet vesz teszemazt egy w200i helyett....

(#36) sekli válasza sgery (#34) üzenetére


sekli
addikt

(#37) alitak


alitak
senior tag

Minden tiszteletem Bognak, nagyon jó tesztek továbbra is, a videók pedig igen üdítő hatású. Kitartást hozzá, de tényleg :R

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#38) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Újra itt.

Jó volt a videoteszt, nincs egy rossz szavam se. Amit az előző tesztnél írtam, gyakorlatilag mind érvénytelen erre, azaz a beszéd teljesen megfelelő, a teszten belüli hangsúlyok jók (hangsúly alatt értem: benyomások, érzések közvetítése a telefonról - egyéb ismeretekre ott van a cikk). Ezt kiemelném mint pozitívumot, azaz a cikkben az ember fel tudja venni a száraz(abb) információkat, a video részben pedig átjöhetnek azok a dolgok, amik leírva sokkal nehezebben bemutathatók. Így passzol a kettő.

Csak két, abszolút technikai jellegű jótanács a végére. A fehéregyensúlyt állítsd be manuálisan, legyen állandó, ne automata, mert néha kicsit megsárgulsz a vége felé, bár nem vészes. A másik, hogy ha teljesen el akarod kerülni, hogy a kamera lcd-jét nézd kontrollként, akkor arra két megoldás lehetséges. Az egyik, hogy messzebbről veszed fel a tesztet, a kamera zoom állását egy kicsit a tele állásban használva, ilyenkor olyan kicsi szögkülönbség van a két pont között (lcd és objektív), hogy nem veszi észre a néző hogy nem oda nézel, de annyit még lehet belőle látni, hogy a mobil a képben van-e vagy azon kívül (nem 10 méterre gondoltam). A másik lehetőség egy kicsit trükkösebb, annyi hogy "felépítesz" egy kis dobozt képen kívül a kamera köré, aminek valójában nem kell doboznak lennie, a lényeg, hogy odateszel valamit a kamera képén kívül alulra (pl asztal), illetve bal oldalt (ahol üres tér van a kezed mellett) úgy hogy éppen nem látszik a képen, plusz pár centi, így tudod hogy meddig mehetsz el a kezedben lévő telefonnal anélkül hogy kikerülne a képből. Mindezt csak akkor, ha zavarónak tűnik a "kitekintés" a képből, akár a jövőre nézve, szerintem ebben a tesztben ez rendben volt, nem volt zavaró. Grat!

(#39) Yooha


Yooha
aktív tag

Gratula a cikkhez, a videó meg külön jó!
Ha csak hallom, azt hiszem Kőhalmi Zoltán - ezt veheted dícséretnek!

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#40) spedyboy válasza bwoay (#5) üzenetére


spedyboy
senior tag

nekem is pont ez jutott rola eszembe:D
u.a. a hang mint a rtl böl ismert Kiss Ádámé ugyanaz a szóhasználat:) bog nem vagytok véletlen rokonok?:)
jah aki nem tv függö annak mondom h Kiss Ádám az rtl en futo stand up comedy egyik fö arca:)
am télleg üditö kis teszt! hogyhogy ilyen vidit készitettetek hozá?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#41) copin válasza lugosi (#38) üzenetére


copin
őstag

Ha messze ül, már közel sem lehet biztos, hogy a kijelző olvasható, még akkor is, ha látja, hogy a kamera felé fordítja. Fel kéne venni valakit, aki fogja a kamerát. :)) Amúgy most nézegetve az aréna csatornáját, eszembe jutott, hogy hiányzik 2 link. Ide és az angol nyelvű oldalra. A link jobban vonza az egeret, mint a copy paste. A videókhoz pedig a tesztek linkje kéne (magyar és angol). Persze csak ha nem szégyellitek. ;]

(#42) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

ha most 13éves lennél biztos hogy nem ilyet kérnék...

(#43) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez a telefon max. a tinilányoknál lehet életképes!

(#44) Bog válasza copin (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A linkeléseket kimoderálgatják a YouTube szerkesztői.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) bwoay válasza spedyboy (#40) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem szálljunk le a témáról,
mert Bog még a végén zokon veszi :)
mondjuk nálam ez abszolút pozitív,
ezért is élveztem annyira a videot

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#46) AS


AS
félisten

BOG! Egy kis építőjellegű hozzászólás:

Itt egy igen profi Amerikai oldal,..
Itt a videó teszt, szerintem nagyon profi, elején bemutatja készüléket és utána beszél ( 7 percnél kb, lehet látni a szerkesztő elég laza, meg külsőre is :D

Meg ami a videón látható nagyon jó, olyat ti is csinálhatnátok, pl több készülék összehasonlítása.

Szóval ha ilyen lenne a ti videó tesztetek is tökéletes lenne. :)
LINK

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) Bog válasza AS (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát majd ha tudok ennyire angolul... ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) Lenry


Lenry
félisten

Bog! ha egyet kérhetek a legközelebbi tesztre: nézz a kamerába...
gondolom a kamera melletti monitorban nézegetted magad, ami neked okés, de engem spec nagyon zavart, hogy "mellém" nézel

amúgy jó a teszt, a telefon is elmegy, bár én maradi vagyok, és úgy tartom, hogy 14 éven alul egyszerűen nincs szüksége a gyereknek telefonra, de most nem akarok ebből vitát indítani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#49) bwoay válasza AS (#46) üzenetére


bwoay
nagyúr

de miért kellene lemásolni egy másik oldal videotesztjeit,
mikor a PH-s review-knak is megvan a saját stílusuk?
mármint lehet, hogy ezek még nem olyan kiforrottak,
de én személy szerint nem feltétlenül örülnék neki,
ha olyan irányba mozdulnának el,
amit már egy másik magazin képvisel.
persze ettől még lehetnek készülék összehasonlítások,
meg tőlem akár Bog is letolathatja a haját,
lövethet egy jó fülbevalót, amennyiben a standup stílus megmarad

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#50) joey04 válasza bwoay (#49) üzenetére


joey04
titán

én sem szeretem, hogy itt sokan mondják a tippeket mit hogyan kéne, legalábbis ami nem technikai fejlődést céloz, hanem felépítésben, stílusban stb-ben akar változtatni.Nem kell senkire hasonlítani, legyen egyedi az egész, egyedi stílussal, felépítéssel, beszéddel, stb. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.