- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- weiss: Logi MX Master 3S FW NEM frissítés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- bambano: Bambanő háza tája
- Argos: Adjátok vissza a netet! - szeretnék elaludni!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- MasterDeeJay: Alacsony fogyasztású házi szerver a korábbi projektekből összeépítve
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
arcsi84
aktív tag
Nekem egy HP G6 2018sh notim van. (A10+7670m)
Nekem hatalmas csalódás ez a laptop (az anyaghasználatot nem számítom), ami nem tetszik az, hogy iszonyatosan melegszik, sipít a hűtés és ráadásul én bíztam ebben a dual graphicsban azért vettem meg 180-ért, de inkább vettem volna egy 630m+intel lenovot.
Kipróbáltam már minden ati driverrel 12.6-tól a legújabbig és soha egy fps-el nem dobott még többet a dual graphics, mint a 7670m. Pedig sok játékkal próbáltam, olyanokkal is amik kifejezetten AMD ajánlottak voltak de semmi. Egy huncut fps nem volt plusszba, pedig amd system monitorral is vígan skálázódott.
Ráadásul a 7660g és 7670m között kb 1-2 fps különbség van, ellenben 7660g-vel kevésbé melegszik. Így azzal használom.
Arról nem is beszélve, hogy a mostani PC-s játékoknál azt vettem észre (nemcsak notin, hanem pc-n is), hogy hiába van meg a 40-50+ fps mégis vannak mikor akadások, fps droppok. Szörnyű.Ha esetleg tud valaki tippet, hogy működhetne mégis ezen a notin a DG win7 alatt, azt megköszönném, ha megírná.
-
hmiron
tag
valahogy engem se hatott meg ez a dual grapich technológia...
-
letepem
aktív tag
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de pl dirt showdown (max no AA no render) min fps 28 átlag 40 szóval nem értem ezt a samsungot, valamint tomb raider DG (model high többi mid ) mind fps 24-26 atlag 40 benchmark-kal . Szóval itt valami nagyon nem igazi
Igaz, hogy tombraiderben van minden új rész felfedezésénél egy apró mikrolagg (memória sávszél problem-1600-as), de én ezt eltűröm cserébe bravúros grafikája van TR-nek(a sár ahogy azt megoldottak valami fenomenális
). Ja.., és ezt egy laptopon ...
-
t72killer
titán
A dual graphics-nek ebben a leosztásban, a jelenlegi szoftverkörnyezetben nem sok értelme van. Vagy tévednék, és van bármi előnye az igp-nek egy dedikált erős radeonhoz képest? Energiatakarékosság szempontjából meg jobban megéri egy intel APU+kikapcsolható dedikált dVGA.
Ha akksiidő kell, akkor megy a masszív CPU, használható erősségű igp-vel (HD3-4000), ha kell a teljes kraft, akkor bedörrenti az ember a HD7850 vagy GTX660 kaliberű dGPU-t - így rendelkezésre áll az erős cpu és erős gpu is.
"És persze mindezt akkor ha nem fél-1év késéssel jönnének ki a AMD APU-s notik versenyképtelen áron, hasonszőrű Intel+NV-s gépekhez képest."
Ne tudd meg, mennyit szenvedtem, hogy végre használható áron Brazosra cseréljem a családi atomhulladék netbookot... Ez tényleg egy olyan szegmens, ahol az AMD-nek áll a zászló, de hacsak nem vmi jóáras használt példányt fog ki az ember, elég csúnya árakkal öntik nyakon...
-
Akula
őstag
válasz
Plasticbomb #7 üzenetére
szerintem tök jó ötlet volt a WoT-ot is bevonni
-
t72killer
titán
Dual graphics ide vagy oda, még így sem üti meg a renszer a középkat 640m szintjét, amit a 7670M-nek egyedül hoznia kéne.
SzVSz úgy lenne értelme a dolognak, ha csúcskategóriás radeont tennének a dedikált slotba, és az APU CPU fronton erősebb lenne. Így ez eléggé kompromisszumos megoldás, főleg ha fullHD-n akarnánk játszani. Az AMD rendszerekben nekem az igp tetszik, felmossa a padlót az aktuális intel megoldásokkal ez a dual-megoldás nemigazán jött be...
-
Plasticbomb
addikt
Milyen fura, hogy már a world of tanks-ot is használjátok benchmarknak.
Ha a régebbi replayeket akarjátok használni, akkor mentsétek le az adott klienst, és amikor le akarod játszani a replayt, csak húzd rá a mentésre. Az eredetit meg nyugodtan frissítheted. Szal akár tudtok csinálni összehasonlító teszteket is, a különböző verziók között.
-
Prof
addikt
HD 3000-nél gyorsabb lenne csak 50%-al az nem lenne hír, szerintem te a hd4000-re gondolsz
Amúgy fps-t képminőség rovására nagyon könnyű nyerniAz AMD-nek egy fegyvere lenne az pedig a Dual Graphics erőltetése. Azzal jobb áron tudnának nagyobb teljesítményt jobb fogyasztással/jobb üzemidővel. A Kaveri meg örökös ígéret már évek óta, a gyors memóriák még mindig sehol (DDR4)
És persze mindezt akkor ha nem fél-1év késéssel jönnének ki a AMD APU-s notik versenyképtelen áron, hasonszőrű Intel+NV-s gépekhez képest. Azonos árszegmensben/azonos időben kéne lenyomni a konkurrenciát.De egyszerűen alig van program ami hatékonyan használja. Kis felbontáson meg még A10-el is proci limit van.
Pár játék+a 3Dmark nem elég, DG-vel csúcs kiépítésben hozni egy NV640-et nem nagy flash,
Akkor lenne esélyük ha NV650/730 szintet hoznának 10-20%-al olcsóbban. -
Jó, de kérnénk a HD7670 eredményeit is - önmagában!
-
Prof
addikt
Majd egy éve vettem az i5-ös 350V5C-t 7670M-el, nagyon későn jött ez...
-
szcsaba1994
tag
Várom a további eredményeket, mert ez a következő vételnek tűnik!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Battlefield 6
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen routert?
- Gumi és felni topik
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S20+ 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Ritkaság! Hibátlan! Intel Core I9 13900KS Processzor!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B85M-D3H B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- AKCIÓ! Gigabyte Z370M i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB ZALMAN S2 TG Corsair S650W
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest