Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Új telefonba költöztem, és az új készülék csatlakoztatásakor a Gear végrehajtott egy teljes törlést és tök üresen indult.
A telefonoldali Gear applikációban pedig nyomát sem lelem a megvásárolt programoknak.

Hogyan tudom vajon visszaszerezni őket?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1052) dionaea válasza MaCS_70 (#1050) üzenetére


dionaea
őstag

Szia

2 nap? Szerencsés vagy. Nekem egy napot tud. Gondolkodtam akksi cserén én is.

De én sem tudom mennyibe fájhat. bár vannak videók, otthoni akksi cseére vonatkozóan, de én azt nem nagyon szeretném megpróbálni.

(#1053) MaCS_70 válasza dionaea (#1052) üzenetére


MaCS_70
félisten

Azóta sem kellett senkinek akkut cserélnie?

Más: leesett a lünetta takarólemeze. Szerintetek mivel érdemes visszaragasztani?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1054) guriga1234 válasza MaCS_70 (#1053) üzenetére


guriga1234
addikt

Az enyémben nem, pedig a megjelenés napja óta megvan.

(#1055) MaCS_70 válasza guriga1234 (#1054) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem mára meghalt az akkum... :(

Ennek decemberben megvoltak az előjelei, de aztán helyre rázódni látszottak a dolgok -- múlt hétvégén még megvolt a négy nap akkuidő.
Tegnap aztán már furcsa volt, hogy délutánra már lemerül, aztán ma tíz perccel a töltés után már 20%-ot esett, és másfél óra alatt le is merült.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1056) Ateszpapa válasza MaCS_70 (#1055) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Gyári beállítások visszaállítását próbáltad?

(#1057) MaCS_70 válasza Ateszpapa (#1056) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem, de nem látom, hogy az miben segíthetne.

Milyen esélyt nyújtana?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1058) Ateszpapa válasza MaCS_70 (#1057) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hátha szoftveresen akadt be valami. Az én S2 is bírja még. Azért egy próbát megér. Eddig nem igazán panaszkodtak az akksira.

(#1059) MaCS_70 válasza Ateszpapa (#1058) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm, akkor megpróbálom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1060) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tapasztaltatok már olyat, hogy egy idő után a telefonnal megszakad a kapcsolat és ebben az esetben az órán semmi nem látszik a kijelzőn sem. Utána csak úgy tudok életet lehelni az órába ha hosszan nyomva tartom a bekapcsoló gombot így minden jelzés nélkül kikapcsol majd utána visszakapcsolom. Sima bekapcsolással nem megy. Akksi töltöttségi állapota rendben van. Nincs valami tippetek mi lehet a probléma?

Ja a telefon galaxy s7, de ennek szerintem nincs jelentősége.

(#1061) bozsozso válasza bozsozso (#1060) üzenetére


bozsozso
őstag

Na frankó már most újraindítás után a "Samsung Gear S2" képernyőn megáll és nem megy tovább. :(

(#1062) MaCS_70 válasza bozsozso (#1061) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez nem hangzik túl jól...

Volt valami előzménye?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1063) bozsozso válasza MaCS_70 (#1062) üzenetére


bozsozso
őstag

Nem volt semmi előzmény, legalábbis nem vettem észre semmit. Csináltam gyári beállítások visszaállítását ami után nem tapasztaltam változást, kétszer is. Először visszaállítottam minden adatot utána pedig nem. Egyikkel sem jártam sikerrel, mert ugyanaz volt a helyzet. A másodiknál amikor nem állítottam vissza az adatokat, mivel nem volt változás így kézzel ekkor is visszaállítottam minden adatot. Sajnos ekkor sem volt változás, majd eltelt pár óra és egyszer csak rendben működött és nem tapasztalom azóta sem a hibát. Fogalmam sincs mi lehetett a gond, de most lekopogom rendben működik. Sőt talán mintha még az üzemidő is jobb lenne mint volt, de ezt lehet csak bebeszélem magamnak. :)

(#1064) MaCS_70 válasza bozsozso (#1063) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy kis szerencsével annyi volt a gond, hogy valamelyik program beakadt, de erre úgyis csak a használat ad választ.

Egy kis tabula rasa amúgy sosem árt. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1065) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Sziasztok, megkaptam egy megunt s2 classic változatú órát.
Egész jópofa dolog eddig még sosem volt okosórám. :)

Tudnátok linkelni bevált fekete fémszíjjat aliról esetleg? Vagy hol lehetne ilyet beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#1066) zolka1977


zolka1977
tag

Sziasztok!
A páromnak néztem ki ezt a típust, esetleg van valakinek eladó szép állapotban?
Köszönöm! :R

(#1067) nukee


nukee
csendes újonc

Sziasztok! Szoftver frissítésnél miért irja ezt ki?

(#1068) nukee


nukee
csendes újonc

(#1069) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tudnátok abban segíteni, hogy az óra folyamatosan a rebooting.... szöveget írja ki és nem akar újraindulni. Mit lehet ezzel tenni? Van valami ötlet esetleg?

(#1070) MaCS_70 válasza bozsozso (#1069) üzenetére


MaCS_70
félisten

Sajnos az enyém is ezen esett át. Nagy valószínűséggel ez a vég, típushiba.

A Youtube-on anno találtam videót arra, hogy az órát szétszedve hogyan lehet USB-n csatlakozni hozzá és kirántani a boot loopból, de ha a jelzett hiba áll fenn, ez csak tüneti kezelés.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1071) bozsozso válasza MaCS_70 (#1070) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm, akkor nézhetek másik után. :(

(#1072) MaCS_70 válasza bozsozso (#1071) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez csak egy tipp, nézz utána!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1073) petri


petri
tag

Sziasztok! Gear s2 nem ad értesítést semmiről, csak kizárólag a hivásokat jelzi! Egyszerűen nem értem miért értesít a hívásokról, és semmilyen más alkalmazás értesítést nem ad! Minden beállítást többször átnéztem, újra indítottam, és újra csatlakoztattam stb. Kipróbáltam egy s3-al, ugyan az a helyzet! Másik telón minden ok! Mi baj lehet a telóval? Köszi előre is!

(#1074) kisskd


kisskd
tag

Sziasztok!
Esetleg arra a helyzetre van tipp, amikor az óra sötét, egyik gombra (akár hosszan nyomva) sem reagál. Ha töltőre rakom a végtelenségig fix piros, nem villogó a LED.
Köszi előre is!

(#1075) MaCS_70 válasza kisskd (#1074) üzenetére


MaCS_70
félisten

Bootloop van?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1076) kisskd válasza MaCS_70 (#1075) üzenetére


kisskd
tag

Ha van is, nyomát nem mutatja, se rezgés, se egy kanyi pixel a kijelzőn, akárhogy nyomkodom a gombokat. Menthető hiba (töltő, esetleg akku) elképzelhető szerintetek? Vagy ez már valami végzetes?

(#1077) MaCS_70 válasza kisskd (#1076) üzenetére


MaCS_70
félisten

A jelek semmiképpen sem jók, viszont létezik egy USB-s felélesztési megoldás, ami működHET.

A gond vele csak annyi, hogy szét kell szedni hozzá az órát, és az alaplapra közvetlenül csatlakozni. A Youtube-on könnyen megtalálod a vidóját.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1078) kisskd válasza MaCS_70 (#1077) üzenetére


kisskd
tag

Megnézem, köszi, valahogy átsiklottam a válaszon!

(#1079) kisskd


kisskd
tag

Oktogonszervíz (Samsung Márkaszervíz) szerint alaplap halál, amit meg már sajnos nem gyártanak hozzá :(

(#1080) MaCS_70 válasza kisskd (#1079) üzenetére


MaCS_70
félisten

:(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1081) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Remèlem mèg valaki olvassa a topikot ès tud segíteni. Került hozzám egy ilyen óra. A problèmám az, hogy mivel a nálam lèvő pèldány bemutató alany volt anno így csak usb-n keresztül lehetne frissíteni a legújabb szoftverre. A gondom, hogy erről sem leírást sem videot sehol nem találok. Ha valaki erre tèved ès tudja a megoldást hálás lennèk èrte. :R

[ Szerkesztve ]

(#1082) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok!
Került hozzám egy S2 Classic. Sajnos törött a hátlapja, illetve nem jó a pulzusmérés (gondolom az üveg miatt, mert a zöld fények mennek), és a lépés-számláló vagyis igazából a gyro mert az emelés ébresztéshez sem megy. A lünetta is bizonyos tekerésenként nem érzékel, ezt feltételezem lehet takarítani, de valaki szedte már szét? Neten nem találtam, csak egy kommentet amiben azt írják hogy ellentétben a sima S2-vel, itt fogja a gyűrűt 4 mini csavar...

I just wanna have some fun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.