Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Tetszik, pedig nem vagyok híve ezeknek az óráknak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) FATtila78


FATtila78
tag

Teljesen értelmetlenek ezek az Androidos órák. Az értelmiségi diplomás réteg nem fogja egy ilyen müanyag kacattal égetni magát a meetingen, vagy a kávézóban. Számunkra megvannak a jól bevált klaszikus márkák (és most a 3 milliós órákra gondolok, hanem egy Tomy Hillfiger, vagy Citizen órára, amire a 150ezret bárki kifizeti mellényzsebből). Ha minden kötél szakad, akkor meg -egyértelműen- az Apple Watch mellett tesszük le a voksunkat, így tuti nem lesz az iPhone-unkkal kompatibilitási problémák, plusz az ki is néz valahogy.

Facebookos tinik meg úgyse tudják kifizetni ennek a Gear S2-nek az árát. Tehát kérdem én, kik a potenciális vásárlói réteg? Ez így bukta lesz..

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#3) Blyan válasza FATtila78 (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Mintha nem androidos óra lenne... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) KonZumo


KonZumo
tag

Ezen lehet messengeren hanguzenetet kuldeni? Meg a gear s-en?

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#5) #06658560 válasza FATtila78 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az értelmisegi diplomás mióta kizárólagosan Iphone buzi? Hilfiger óra? Bruhahaha. Várj, tippelek, te egy sima apple buzi vagy.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Frappáns cím. :C

(#7) elmo


elmo
aktív tag

Jónak tűnik a cucc. Úszni ugyebár nem ajánlott vele?

(#8) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Engem csak az bánt hogy a bőrszíjas a legkisebb :\ Ez picit érvágás, de akkor marad a szilikon szíjas. (elméletben fokozottan vízálló, de majd ha hivatalosan is közlik)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#9) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Árak:[link]

A classic változat egész jól néz ki, vállalható.

A vizet is bírja: [It's IP68 certified for dust- and water-resistance.]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#10) kisbancsa válasza -=MrLF=- (#9) üzenetére


kisbancsa
senior tag

nem tudom méretbeli különbség mennyire észre vehető.+ kérdés a bőrszíj mennyire bírja hosszu távon a vizet

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#11) Polllen válasza FATtila78 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ennek az órának is éppen annyi értelme van, mint az iwatch-nak. ;)

Amúgy szerintem eddig ez a legjobban sikerült darab mind közül.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) atike


atike
nagyúr

Alakul ez.

1-2 év és már lesz normális okosóra... :)

(#13) gerii válasza kisbancsa (#10) üzenetére


gerii
addikt

A bőrszíj rövidtávon sem bírja a vizet, rohadt büdös lesz.

(#14) dilajoska1 válasza FATtila78 (#2) üzenetére


dilajoska1
őstag

Tomy Hillfiger :D :D :D :D
Látom még az olcsóbbkategoriás nevesebb órákkal sem vagy tisztában! Csak akkor ne hangsúlyoznád hogy értelmiségi!!!
Na jó a Citizen-t azt eltaláltad :-)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#15) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Tetszik a cucc, de sajna nagy a visszalépés a Gear 2-höz képest :(
Nincs kihangosítás, nincs infra, nincs fényképező (ez mondjuk nem olyan nagy probléma), fele annyi üzemidő (ez viszont nagy probléma).

(#16) -=MrLF=- válasza kisbancsa (#10) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szerintem a kijelzője egyforma lehet, csak a tok méret más, a classic-on ránézésre könnyen lehet szíjat is cserélni, fekete fém szíjjal jól nézhet ki.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#17) #24536576 válasza #06658560 (#5) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hilfigeren felnevettem. :D

Rozsdamentes acél órát meg leműanyagoz. :D Azt hiszem, nem tartozik az érettségizett, diplomás emberek körébe. :))

(#18) zsopu


zsopu
tag

Hát akkor nekem butaórám van...
annyira buta, hogy kézzel kell áttekernem ha a hónap nem 31 napos, meg siet havi szinten 1 percet!
De nem érdekel, mert ez óra, nincs benne elektronika, csak rugó és fogaskerék! :D

[ Szerkesztve ]

(#19) kisbancsa válasza -=MrLF=- (#16) üzenetére


kisbancsa
senior tag

[link]

sajna nem, látszik a különbség. Bár a beárazásnál érdekes hogy a classic drágább mint a sima :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#20) dilajoska1 válasza zsopu (#18) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én is maradok a buta óráknál :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#21) csaabz


csaabz
őstag

Esküszöm, nem trollkodásból írom, de ki vesz fel/meg egy ilyet? :F
Mi értelme?
Ha karórát szeretnék, veszek egy normális márkát. Az okosóra szerintem valami olyasmi, amiért a gyerekek rajonghatnak. (Kivéve, ha az édesapjuk elmondja nekik, mennyire komolytalan egy ilyen...) ;)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#22) flexxx2


flexxx2
őstag

És a sec mutató úgy jár mint egy mechanikusnál, folyamatosan :)

(#23) #06658560 válasza csaabz (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Személy szerint tablet mellé tudnám használni. Kivéve, hogy munka során zavar az óra,a így leveszem a hagyományost is.

(#24) #06658560 válasza flexxx2 (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mechanikus óráknál általában ugrik a másodpercmutató.

(#25) kisbancsa válasza csaabz (#21) üzenetére


kisbancsa
senior tag

én például megveszem, mivel le egyszerűsíti a hétköznapokat. Nem kell matatnom folyamat a zsebembe hogy elő vegyem a telót, (edge plus) + látom ki hív, ki írt stb. (ez olyan mint a vezeték nélküli füles, sokan nem látják értelmét, de én a mai napig használom utcán zene hallgatásra). Nem mellékesen nekem tetszik ugy ahogy van, (pedig ezelőtt egy G-Shock sport órát használtam).

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#26) Memmaao válasza FATtila78 (#2) üzenetére


Memmaao
addikt

Köszönjük, hogy így letetted az értelmiségi diplomás véleményünket! Én speciel értelmiségi diplomás orvosként simán egetném magam egy ilyennel.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#27) flexxx2 válasza #06658560 (#24) üzenetére


flexxx2
őstag

Egy 28.000-nél már elég folyamatosnak, egy 36.000-s el primeronak még inkább.
A kvarc 1 seces ugrásához képest jóval folyamatosabb, szóval így kell érteni amit írtam.

(#28) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Több külföldi tesztben és specifikációnál (pl. GSMArena [link]) azt írják, hogy van benne hangszóró.
Most akkor mi az igazság?

(#29) #06658560 válasza flexxx2 (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

1) Azt írj, amit mondani akarsz!
2) Vannak tényleg folyamatos mozgást végző másodpercmutatós órák is, mechanikusak is. Szóval pláne nem árt a pontos fogalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#30) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon tetszik, de ennyit nem fogok kiadni egy gyorsan avuló kütyüért. Pedig ez a lünettás kezelés zseniális és a dizájn is messze jobb szerintem a legnagyobb vetélytársénál.

Amúgy mennyien ültök még fel FATtila78 trollkodásának? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Funkcionalitásban nem rossz, de kinézetre elég bazári, az áráról meg ne is beszéljünk.... :U

Én beérem a MiBand-el is. :)

B.Cs.

(#32) #06658560 válasza Csapoati (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Pedig ez a lünettás kezelés zseniális és a dizájn is messze jobb szerintem a legnagyobb vetélytársénál."

Az első kerek óra koncepciójánál már írtam, hogy a lünettával kellene kezelni.

(#33) nord_ válasza #06658560 (#24) üzenetére


nord_
veterán

Ja, ugrik - ha kvarc. ;)

(#34) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Ezek a kijelzők mennyire bírják amúgy a direkt napfényt? Mert egy sima óra igen.. no de a kijelzőnek nem árt, ha mondjuk egy órán keresztül direktben kapja? ami ugye nem lehetetlen, hiszen bringán, vagy csak simán nyáron ezt megkaphatja telibe... Bírják ezek? valamint alul a csatlakozó az izzadás hatására nem korrodál, vagy sérül?

(#35) #06658560 válasza nord_ (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

Folyamatos mozgásról alapesetben nem beszélhetünk mechanikus óra mutatója esetében. Mivel már a mozgás kiindulópontján nem folyamatos, egyirányú mozgás van.

(#36) #06658560 válasza kameraman77 (#34) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mióta vannak motoros navik? Mennyi ilyen problémáról hallottál azóta?

(#37) Memmaao válasza kameraman77 (#34) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezen már nincs alul csatlakozó, wireless a töltés.

My name is Bond, James... Dean.

(#38) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az "okosóra" lenne az utolsó baromság, amire egy fillért is költenék...

(#39) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A külső dolog eléggé szubjektív, én pl. ilyet a macskám nyakába se raknék, ahogy ez kinéz...

(#40) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

kinek a pap kinek a paplan :D nekem bejön, fullos cucc, teljesen megfelelő napi használatra. Az hogy meddig bírja az akksija tökm1, mivel a telót is naponta töltöm, szal +1 dugó nem oszt nem szoroz. ( anno sony órát használtam, ott volt némi probléma de teljesen használható volt, 1szó mint száz engem megvett kilóra)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#41) cintula187


cintula187
addikt

Én olvasom / értelmezem félre vagy itt tényleg ellentmondás van?

a fényérzékelő pedig – kapaszkodjanak meg – a kijelző közepe mögött.

ellenben

Automatikus fényerőállítás nincs,

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#42) cintula187


cintula187
addikt

Amikor az egész "ablakos" alkalmazások között vált akkor ok a tekerős lünetta, de amikor az alkalmazázok ikonjai között ott minek? Úgyis rá kell bökni ha el akarom indítani nem?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#43) Csapoati válasza SkyLine3000 (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elég mókásan fest ez a hozzászólás egy mobilkommunikációs fórumon. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) akosxyz


akosxyz
senior tag

Frappáns ez a gyűrű ötlet :)

(#45) cintula187


cintula187
addikt

Nem lehetne gyalulni a "ennek semmi értelme", "sose venném fel", "az én órám évekig bírja töltés/elemcsere nélkül", "majd ha nem kell naponta tölteni meggondolom hogy vegyek" féle kommenteket? :R Annyira,de annyira unalmas folyton az okos órás cikkeknél ezeket olvasni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#46) envagyok válasza cintula187 (#45) üzenetére


envagyok
veterán

Majd ha 20-30000 körül lesz az ára, esetleg érdekel.
Ennyiért már előfizetői akcióban fullos telefont kapni, nem órát.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#47) cintula187 válasza envagyok (#46) üzenetére


cintula187
addikt

Az telefon. Ez nem telefon! /alma, körte/
Fog ez is majd pár év múlva áron 20-30.000 nél pihenni... remélem.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#48) #06658560 válasza cintula187 (#42) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha jól emlékszem nem. Van fizikai gomb a ketyerén, amivel el lehet indítani az alkalmazásokat.

(#49) cintula187 válasza #06658560 (#48) üzenetére


cintula187
addikt

Most úgy láttam, hogy amikor a tekerővel rámegy a képernyő közepén rámegy az alkalmazás felnagyított ikonjára és avval indít.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#50) #06658560 válasza cintula187 (#49) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én viszont az alapján mondom, amit SK tapogatásból emlékszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.