Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ChoppR


ChoppR
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#352) guriga1234 válasza ChoppR (#351) üzenetére


guriga1234
addikt

Már megint topicot tévesztettél.

(#353) ChoppR válasza guriga1234 (#352) üzenetére


ChoppR
tag

:C :C :C :C :C Nagyokos! :C :C :C :C :C

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#354) szabi510 válasza Parallaxis (#350) üzenetére


szabi510
tag

Kipróbáltam, működik. Minden értesítés átjön, viszont semmit nem lehet vele csinálni csak törölni, tehát mondjuk válaszolni nem. Kipróbálni így jó lesz, hogy mégis mennyit megy el az akksi, milyen viselés közben stb ,aztán ha megjön az ios alkalmazás akkor talán többet is.
köszi az infót

(#355) Skrilla


Skrilla
csendes tag

Kb. egy hete lettem s2 classic tulaj. Nagyon elégedett vagyok a kütyüvel, egy valami zavar. Az ambiens mód néha kikapcsolja magát, pedig beállítottam, hogy állandóan látható legyen. Nem tudom ez mitől lehet. Azért mert úgy érzi levettem? Állandóan látni szeretném rajta az időt akkor is ha az asztalra tettem. Valakinek van valami ötlete? Előre is köszi!

(#356) Memmaao válasza Skrilla (#355) üzenetére


Memmaao
addikt

Az ambient mód csak akkor működik, ha a kezeden van az óra. Nekem ez Pl kifejezetten tetszik, mert ha leveszem, nem meríti feleslegesen. Ha nincs rajtam, akkor otthon a fali órát nézem meg, vagy este úgyis felemelem, hogy mennyi az idő, és akkor amúgy is bekapcsol..

My name is Bond, James... Dean.

(#357) Skrilla válasza Memmaao (#356) üzenetére


Skrilla
csendes tag

Én örülnék, ha nem kéne emelgetni. Fő problémám, hogy sokszor a kezemen is kikapcsol. Nem szeretem amikor felemelem és bekapcsol a kijelző, mert nem csak akkor csinálja amikor meg akarom nézni, hanem más mozdulatoknál is. Minden esetre, bosszant, hogy az always on mégsem az aminek nevezi magát...

(#358) mati12


mati12
senior tag

A Samsung Gear Aps-on belül vásároltam régebben néhány alkalmazást a Gear 2-es órámhoz amit közben lecseréltem egy Gear S2-re.Az alkamazáson belül a rendelési előzmények fül alatt látom a megvásárolt programokat de ha telepíteni szeretném őket a jelenlegi órámra akkor csak úgy tudnám azt megtenni ha ismét fizetnék a programokért.
Nem értem ez miért van így....? Ha a Play áruházban vásárolok valamit akkor azt a későbbiekben bármelyik másik Androidos készülékemre telepítehetem megkötések nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#359) jacis válasza mati12 (#358) üzenetére


jacis
nagyúr

Tuti kompatibilitás baj van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#360) mati12 válasza jacis (#359) üzenetére


mati12
senior tag

Nem hiszem,illetve nem értem,ha kompatibilitási gond lenne akkor miért engedné letölteni őket ismét.
Amúgy ezekről az appokról van szó:

[ Szerkesztve ]

(#361) MaCS_70 válasza mati12 (#360) üzenetére


MaCS_70
félisten

A megoldást sajnos nem tudom, viszont kérdeznék:

- a Gear Navigatorban Te meg tudtak akadályozni a képek letöltögetését?

- a Look Behind mennyire használható?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#362) mati12 válasza MaCS_70 (#361) üzenetére


mati12
senior tag

A Gear Navigator-nál nem emlékszem ,hogy lett volna ilyen problémám,viszont a Look Behind egy ritka sz@r program 10-ből 7x biztos kifagyott.

(#363) guriga1234 válasza mati12 (#362) üzenetére


guriga1234
addikt

Javaslom az ingyenes Camera Controller-t a Look Behind helyett, továbbá a szintén ingyenes Here-t a Gear Navigator helyett.
Ezekkel nem tudsz pénzt bukni, kipróbálni mindenképp érdemes. Én használom is ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#364) MaCS_70 válasza guriga1234 (#363) üzenetére


MaCS_70
félisten

A HERE valóban jó, csak bevettem, hogy a Gear Navigator a GoogleMapsen navigál -- ami voltaképpen igaz is, csakhogy körülötte ostoba a program.
A Camera Controllert kipróbálom, biztatóan hangzik.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#365) MaCS_70 válasza MaCS_70 (#364) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Camera Controller sajnos "Sikertelen telepítés"-re hivatkozva nem hagyja magát... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#366) Parallaxis válasza MaCS_70 (#365) üzenetére


Parallaxis
addikt

Sokat nem vesztesz.
Lassú és csak a saját mobilos alkalmazását tudja vezérelni, nem nagy szám.

(#367) guriga1234 válasza Parallaxis (#366) üzenetére


guriga1234
addikt

"csak a saját mobilos alkalmazását tudja vezérelni" - miféle saját mobilos alkalmazás? Nekem simán vezérli a telefonomat, nem kellett "saját mobilos alkalmazás"t a telefonra telepíteni. S6 Edge+ a telefonom.

"nem nagy szám" - többet tud, mint a Look Behind. És nem lassabb.

PS: persze lehet, hogy a Gear2-d nem alkalmas rá, de itt a Gear S2-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#368) guriga1234 válasza MaCS_70 (#365) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem simán települt.

(#369) Parallaxis válasza guriga1234 (#367) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nekem simán vezérli a telefonomat, nem kellett "saját mobilos alkalmazás"t a telefonra telepíteni. S6 Edge+ a telefonom.

Saját fotós alkalmazást telepít a mobilra, még, ha ezt neked nem is mondja külön, ami lényegesen butább, mint a gyári.
Az meg, hogy a kattintás után 2 másodperccel készül el a kép, az nekem lassúnak számít.

PS: persze lehet, hogy a Gear2-d nem alkalmas rá, de itt a Gear S2-ról van szó.

S2 Classic-om van, szóval hátrább az agarakkal :)

[ Szerkesztve ]

(#370) MaCS_70 válasza Parallaxis (#366) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#371) guriga1234 válasza Parallaxis (#369) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem is kifejezetten azért ajánlottam, hogy ott kattintson a felvétel miatt (hangvezérléssel sokkal gyorsabb), hanem látja az órán a kamera általi képet. Ez adott szituációban nagyon hasznos tud lenni, ha lerakod a telefont valahol, és te meg pl. a szomszéd szobában látod, hogy mi történik. De te még csak véletlenül se használd.

PS: "a kattintás után 2 másodperccel készül el a kép, az nekem lassúnak számít" - a képet a telefon rögzíti és az tárolja. Mitől lassú?

[ Szerkesztve ]

(#372) MaCS_70 válasza guriga1234 (#371) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pontosan erre lenne szükségem, de nem hajlandó települni.

Mindenesetre érdekes...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#373) Parallaxis válasza guriga1234 (#371) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ja, hogy valaki így akar filléres James Bondot játszani :)

Nekem nem ilyen idétlenkedésre kellett volna, hanem a gyári fotós alkalmazás távirányítására.

PS: "a kattintás után 2 másodperccel készül el a kép, az nekem lassúnak számít" - a képet a telefon rögzíti és az tárolja. Mitől lassú?

Ezt a kérdést az alkalmazás fejlesztőjének, vagy a Samsungnak tedd fel. Én mégis honnan tudjam miért ilyen tetű? :D

(#374) guriga1234 válasza Parallaxis (#373) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ja, hogy valaki így akar filléres James Bondot játszani" - ha nem vetted volna észre (valószínűleg nem, mert akkor nem okvetetlenkednél itt), egy fizetős alkalmazás alternatívájaként javasoltam (ami pont azt tudja, amit te itt ledzsémszbondozol). A gyári fotós alkalmazást meg lehet hanggal és kézzel is távvezérelni.

PS: attól nem fogsz hozzáértőbbnek látszani, hogy kötekedsz és megpróbálsz mindent leszólni.

(#375) MaCS_70 válasza Parallaxis (#373) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez szerintem hasznos, és nem bohóckodásra. Elég gyakran fordul elő, hogy be nem látható helyre, pl. a felső polcra vagy a szekrény alá kell benézni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#376) Parallaxis válasza MaCS_70 (#375) üzenetére


Parallaxis
addikt

Te tudod, bár nekem még soha nem merült fel, hogy ilyesmire lenne szükségem. :)

(#377) Parallaxis válasza guriga1234 (#374) üzenetére


Parallaxis
addikt

Érdektelen, az adott alkalmazás konkrétan nem erre készült, hanem arra, hogy a fotózást lehessen távolról irányítani. Nos ezt nem tudja maradéktalanul teljesíteni, mert lassú.

Az, hogy ezen kívül valaki periszkópnak akarja használni, az más történet, de a fejlesztője sem erre szánta.

attól nem fogsz hozzáértőbbnek látszani, hogy kötekedsz és megpróbálsz mindent leszólni.

Ezt megkérnélek, hogy ismételd el párszor, mikor éppen tükör előtt állsz.

(#378) ChoppR válasza guriga1234 (#374) üzenetére


ChoppR
tag

Istenem, hogy neked mindig okoskodni kell. Szoktál mást is csinálni a folyamatos képernyőbámuláson kívüli?
:C :C :C :C Most már biztos vagyok benne, hogy van élet az orángután! :C :C :C :C

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#379) MaCS_70 válasza ChoppR (#378) üzenetére


MaCS_70
félisten

A hivatkozott beírásában igaza volt, tényleg a periszkópszerű (hála Parallaxisnak a kifejezésért, baromi találó!) használatról volt szó részemről -- ami éppen ma délelőtt jött volna baromi jól (szekrény tetejének ellenőrzése valamint macska keresése), már ha hajlandó lett volna települni az app.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#380) guriga1234 válasza MaCS_70 (#379) üzenetére


guriga1234
addikt

Hagyd, csak az egyik irigyem szokásos kellemetlenkedése. Nem érdemes még válaszolni sem neki.

(#381) mati12


mati12
senior tag

3 napja birtokolok egy Gear S2-öt de sajnos nem vagyok maradéktalanul elégedett vele. Konkrétan az óra értesítései és a rezgés funkciói nem működnek rendesen. A Gear appon belül engedélyezve van a képernyő bekapcsolás mégsem kapcsol be az óra ha valamilyen értesítés érkezik a telefonomra. A rezgés az órán erősre van állítva és a hosszú beregés is aktiválva van.Ennek ellenére az óra csak akkor rezeg egy gyengét ha megszakad a bluetooth kapcsolat,az értesítéseket és az egyéb esményeket egyáltalán nem jelzi.
A telefon amivel használom egy Galaxy Edge a 6.01-es béta rommal,az óra szoftververziója R720XXU2BOKK
Már csináltam gyári visszaállítást is,többször párosítottam is a két eszközt de sajnos semmi változás.

(#382) guriga1234 válasza mati12 (#381) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálam mindig rezeg. Lehet, hogy a béta miatt nem működik neked? Edge+ 5.1.1 alatt tökéletes.
Az óra verziója nálam is az.

(#383) jacis válasza mati12 (#381) üzenetére


jacis
nagyúr

Én biztos visszavinném...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#384) Drakk válasza mati12 (#381) üzenetére


Drakk
tag

Nálam is hibátlanul működik S6 Edge (5.1.1) + S2 Cliassic (...BOKK). Vidd vissza!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#385) mati12


mati12
senior tag

(#386) Drakk


Drakk
tag

Elkészült az első két számlapom, mától lehet letölteni az áruházban.
A nevük: (M) Ball és (M) Sport1.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#387) Memmaao válasza Drakk (#386) üzenetére


Memmaao
addikt

Pont ma néztem, a withings stílusú nagyon tetszik, de nekem a monzi felirat nem mond sokat, így nem töltöttem le. Lehetne felirat nélkül? Köszi!

My name is Bond, James... Dean.

(#388) Maxentius válasza Drakk (#386) üzenetére


Maxentius
addikt

A Sportra adtam egy kedvelést. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#389) ChoppR


ChoppR
tag

Sziasztok! Előre jelzem gurigának, hogy nem kell okoskodni, nem neki szól a következő üzenet :)
Tavaly szeptember óta gondolkodom okosórán. Az első kinézett az LG Urbane 2 volt, de sajnos 2 nap után le is vették a polcokról. Talán a 2016-os változat már jobb lesz. Szóba jött még természetesen a Gear S2, azért is olvastam a hozzászólásotokat, de úgy éreztem még kicsit várnom kell. Végül múlt héten döntöttem. Egy olyan órát választottam, ami 2-3 hétig is bírja egy feltöltéssel, cserélhetők a számlapok, Bluetooth-tal csatlakozik a telefonhoz. Jelzi a hívást, az üzeneteket, van benne pulzusmérő, GPS (+glonass), aktivitás mérő és lehet hozzá widget-eket letölteni.

És hogy mi köze volt ennek az Gear S2-höz? Hát nem sok, csak dicsekedni akartam :D :D (guriga :C )

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#390) Drakk válasza Maxentius (#388) üzenetére


Drakk
tag

Köszönöm! :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#391) Parallaxis válasza ChoppR (#389) üzenetére


Parallaxis
addikt

...és mit vettél?

(#392) jacis válasza Drakk (#386) üzenetére


jacis
nagyúr

A második nagyon tetszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#393) Drakk válasza jacis (#392) üzenetére


Drakk
tag

Viszonylag könnyen lehet saját számlapot csinálni.
Itt van minden hozzá:
[link]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#394) Memmaao válasza Drakk (#386) üzenetére


Memmaao
addikt

Letöltöttem a másodikat, de nekem nem működik az aktivitás mérő.

My name is Bond, James... Dean.

(#395) Drakk válasza Memmaao (#394) üzenetére


Drakk
tag

Érdekes nálam hibátlanul megy. A szimulátoron is megnéztem. Másik óralappal működik a lépésszámláló?
Ma 3225 "lépésem" volt.

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#396) Memmaao válasza Drakk (#395) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen. De lehet azért mutatott nullát, mert teljesítettem? 10000 lépést állítottam be és17600 lléptem.

My name is Bond, James... Dean.

(#397) Drakk válasza Memmaao (#396) üzenetére


Drakk
tag

A szimulátor max 100%-ig engedi "feltekerni" a mutatót. Erre mondják, hogy ez nem hiba, hanem Samsung feature! :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#398) Memmaao válasza Drakk (#397) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, de nekem lent maradt 0-n és nem tudom, hogy azért, mert visszaugrott, vagy mert nem indult el.

My name is Bond, James... Dean.

(#399) mati12


mati12
senior tag

Nekem is nagyon tetszik a második számlap,piros szíjjal különösen.

(#400) ChoppR válasza Parallaxis (#391) üzenetére


ChoppR
tag

Garmin fr 235

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.