Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cintula187 válasza #06658560 (#50) üzenetére


cintula187
addikt

Értem. Akkor úgy is működik. Gondolom megszokható így is úgyis.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#52) Cathulhu válasza Blyan (#3) üzenetére


Cathulhu
addikt

Hagyd, szóra sem érdemes, a múltkori okosórás hírnél is majdnem szó szerint ezt böfögte be, azután fel is szívódott, egyszerűen felesleges válaszra méltatni, annak ellenére, hogy most még hülyét is csinált magából. Mondom ezt annak ellenére, hogy pont beleesek a 150k-s Citizenes értelmiségi részhalmazba

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#53) Csapoati válasza #06658560 (#48) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van gomb jobb oldalt, a MA TV adáűsában nyomogatta is Bone123. A lünettás tippedet meg nem olvastam anno, de ha valóban megírtad, akkor le a kalappal. :) Ja és pereld a Samsungot, 1-2 millió dollárért megegyeztek peren kívül. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54) #06658560 válasza Csapoati (#53) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem perelem, mivel számomra evidens lépés, nulla innovációval. Sőt, ha az Apple Ipodok wheelje lenne valahol használva, akkor is annyit mondanék, gratula caption obvious.

(#55) CB


CB
senior tag

A classic jó lenne 30-40000 Ft környékén.
A Garmin Fenix 3-at is meg lehet csípni 120-130000 környékén, ha az embernek szerencséje van. Annak a tudása ennek az órának a tudásánál sokkal több.
Tudom, most majd egyesek jönnek, hogy alma/körte.
Én csak az ár/érték arányt akarom hangsúlyozni. Ez ennyit nem ér.
A Xiaomi miband tudás/érték aránya az rendben van.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#56) kisbancsa válasza CB (#55) üzenetére


kisbancsa
senior tag

ember miezazóra?:O Ez valami űberfasza, qva jól néz ki, minden benne van :O Eskü nem találkoztam még vele. Megfontolom hogy ezek után melyiket vegyem meg. (remélem nincs röghöz kötve hogy csak apple termékkel működik)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#57) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Nem is értek, hogy egyeseknek ha nem tetszik az óra akkor miért is vannak itt? Egyébként, nincs azzal semmi probléma ha valakinek más véleménye van!
Egyébként kövezzetek meg, de én előrendeltem egyet magamnak a Pólus Centerbe lévő Samsung boltba.
Remélem jövő héten már tényleg átvehető :)

(#58) Parallaxis válasza Xeon7 (#57) üzenetére


Parallaxis
addikt

Melyiket és mennyiért?

(#59) Xeon7 válasza Parallaxis (#58) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Sport változat és 110k mondtak. 120 lenne a Classic verzió de az nem biztos, hogy érkezik első körbe.
Igazából a 3G verziót szerettem volna.
Tudom lehet a neten kicsivel olcsóbban is előrendelni, de ott kétséges a Garancia, és inkább ráfizetek egy keveset a normál Garanciára.

[ Szerkesztve ]

(#60) Parallaxis válasza Xeon7 (#59) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én a Classic-on gondolkodom, de várok vele még pár hónapot, míg lemegy az ára :)

(#61) Xeon7 válasza Parallaxis (#60) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Classic se rossz, de nekem valahogy a Sportosabb jobban bejön.
Én még a Moto 360 2nd. gondolkodtam. Nem tudok eldönteni, hogy hosszú távon a Tizen vagy az Android Wear OS lesz e a nyerő.

(#62) Cathulhu válasza Xeon7 (#61) üzenetére


Cathulhu
addikt

Hosszutavon szerintem az android, ugyanugy ahogy az iOS - Android meccsben is, hiaba mondjuk piacvezeto a Samsung az okosoraknal, elobb utobb az Android ugyis tobb keszulekben lesz benne, mivel manapsag boldog-boldogtalan okosorat akar gyartani, es sajat rendszer nelkul az Androidot fogjak beletenni. Szvsz
Kerdes mennyire hosszu tavon gondolkodsz egy ilyen kutyuvel

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#63) Xeon7 válasza Cathulhu (#62) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Ahogy magamat ismerem max 6-12 hónap. Ez után tuti cserélnék.
Samsung formája jobban bejön, de ha a Wear rendszer jobb akkor lehet elgondolkodnék ezen a moto 360 2nd generation. Igaz az is tetszik :)

(#64) #06658560 válasza Cathulhu (#62) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért ergonómia terén a samu sokkal jobb.

(#65) Cathulhu válasza Xeon7 (#63) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az annyira nem hosszutav :) Ha a tizenes Samu most jobban tetszik mint egy Android Wear, akkor en siman azt valasztanam. Az hogy 3-4 ev mulva mi lesz a piaci helyzet igy irrelevans.

#64: hogy jon ez ide?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#66) #06658560 válasza Cathulhu (#65) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ja, ha csak levélnehezéknek kell, esetleg vitrinbe, akkor valóban mellékes.

(#67) Pystyke válasza envagyok (#46) üzenetére


Pystyke
tag

Én két hónapja 22 000-ért vettem a bontatlan dobozos Alcatel Watch-omat...
(a két órás képen a másik)
Persze közel se tud ennyit, meg "csak" Alcatel,
De én imádom!!!
Nagyon megkönnyítette az életem...
Nem kell folyton előkotornom a zsebemből a Honor6-ot,
Ami főleg kocsiban, vagy ülve nem is egyszerű,
Csak azért, mert valaki megosztotta a bölcsességeimet a facsén...

A Classic, fémszíjjal vállalhatóan nézhet ki...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#68) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerkeszté
si mód

Micsoda igényesség...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#69) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

A classic változat nem rossz,többi elég bóvlinak tűnik így képről.Főleg az a műanyag szíj rettenet.Kiváncsian várom merre megy ez a vonal,szvsz kell még egy 5év,mire értelmes dolog kisül az okosórákból.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#70) Cathulhu válasza #06658560 (#66) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szepen mellebeszelsz, de inkabb azt mondd meg, hogy jon ez ahhoz amit irtam vagy amire valaszoltam...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#71) Kékes525


Kékes525
félisten

Hosszú távon a Gear S2 sikerét a Tizen OS fejlesztések fogják eldönteni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#72) #06658560 válasza Cathulhu (#70) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel egy használati eszköz, amivel az ember interakcióba lép, így a kezelhetőség nem elhanyagolható. Appok most is vannak rajta, nem üresen kapja az ember, így az a hülye logika, hogy azért legyen A vagy B véve, mert C-re több app lesz valamikor a távoli jövőben, s minden más el van felejtve, rég rossz.

(#73) Cathulhu válasza #06658560 (#72) üzenetére


Cathulhu
addikt

De az volt a kerdes, hogy melyik rendszer lesz hosszutavon a nyero. Erre adtam en egy szemelyes prognozist. Nem az volt a kerdes, hogy melyik tunik kenyelmesebbnek. En a kerdesre valaszoltam, nem ertem miert kell kotekedned.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#74) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Samsung Magyarország oldalon előrendelhető a Gear S2 (109990)- S2 Classic (119990)
Elő is rendeltem a Sportosabbat :)

(#75) cintula187 válasza cintula187 (#41) üzenetére


cintula187
addikt

Erre valaki?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#76) bLaCkDoGoNe válasza Xeon7 (#74) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem írd be még egy párszor, hogy előrendelted, mert 75 hozzászólás alatt csak kétszer sikerült ezt megtenned; szerintem ez így kevés lesz a Samsung központban, nem kapsz célprémiumot.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#77) blueMerle válasza -=MrLF=- (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, ez bizony nagyon de nagyon bejövős :K

(#78) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes, az Apple cuccoknál ez nem szokott zavarni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79) blueMerle válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


blueMerle
veterán

És figyeled, ahogy a garanciát nagy kezdőbetűvel írja? Annyira de annyira átlátszó :))

(#80) bLaCkDoGoNe válasza Csapoati (#78) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha hasonlóval találkoznék, ott is zavarna, ez márkafüggetlen.

(#79) blueMerle: Észre sem vettem! A magyar ábécé 12. betűje a "G", 12/4 = 3, Half Life 3 confirmed!

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#81) Xeon7 válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Előrendeltem!!!
Szerintem ha nincs értelmes hozzáfűzni valód akkor inkább maradj csendbe!
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#82) blueMerle válasza Xeon7 (#81) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezazzzz még írd le, ó igen, ezaz mééééég akarooooom!!!!

(#83) #06658560 válasza Cathulhu (#73) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem rendszer, termék volt a kérdés. Erre adtad a rendszert kizárólagos válasznak.

(#84) ChoppR válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


ChoppR
tag

Be irigykedj. Rendeljünk neked is? :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#85) Hobbbyt válasza CB (#55) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Szerintem a Garmin Fenix 3 és a Gear S2 egy teljesen más, össze nem hasonlítható ligában játszik.
Nekem nincs szükségem okosórára, de ha választanom kéne akkor most biztos a Gear S2 Classic-ot választanám.

Okaim: Vékony csuklóm van, és nem vagyok Hegymászó aki amúgy búvároktató ha épp nem barlangász. A Garmin Fenix 3 számomra abszolút nem elegáns, nem tudnám elképzelni a mindennapokban. Míg egy Gear S2, Moto 360, Huawei watch a maga visszafogottságával, kis eleganciával simán illene a hétköznapokba. Mivel vékony csuklóm van így ezekből is csak a legkisebbet választanám.. funkcionalitásban pedig nekem az S2 is többet tud mint amit valamikor is használnék.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#86) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Még sosem éreztem, hogy szükségem lenne egy okosórára, de ez a kütyü megfogott, kár, hogy ilyen sokba kerül! :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#80) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a saját topikjában ennyi még nem gáz, márkafüggetlenül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88) Janesz1981 válasza Hobbbyt (#85) üzenetére


Janesz1981
tag

Fél év és lesz választék mtk 2601 procis android wear-es telókból 100dollar környékén. Az azt mondom már értelmes ár.

(#89) cintula187


cintula187
addikt

A leírása szerint van benne fényérzékelő. Akkor mégis el lehet azt rejteni a full kör kijelző mögé? Nem kell flat tyre, mint a moto 360 hoz?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#90) Cathulhu válasza #06658560 (#83) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szovegertes mennyire megy? Elemezd kerlek: "Nem tudok eldönteni, hogy hosszú távon a Tizen vagy az Android Wear OS lesz e a nyerő." (gyk. kiemeltem felkoverrel, ha nem menne megsem, de szerintem hagyjuk is itt abba, folosleges)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#91) bLaCkDoGoNe válasza ChoppR (#84) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oké, ez frappáns volt. :R

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#92) ChoppR


ChoppR
tag

Nagyon kíváncsi vagyok egy Gear S2 3G és egy Urbane 2 összehasonlításra. Szerintem nagyon sok fantázia van ezekben az órákban, főleg ha valaki sportoláshoz is szeretné őket használni, illetve a mindennapokban. Kár, hogy még kevésben van GPS.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#93) Stanley-B. válasza Xeon7 (#74) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ezt a rossz döntést inkább titkolni kéne ismételgetés helyett.

(#94) cintula187 válasza Stanley-B. (#93) üzenetére


cintula187
addikt

Na ez biztos odamart. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#95) Csapoati válasza Stanley-B. (#93) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Mi nem járunk trollkodni androidos topikokba!" Oké...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96) Parallaxis válasza Csapoati (#95) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ugyan már, nem is jár, ez Tizenes topic :D :D

(#97) QwErTy42 válasza FATtila78 (#2) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezt az értelmiségi dumát már egy másik cikknél is elsütötted. Így másodjára (vagy ki tudja, sokadjára...) már pont hogy nem hiszem el rólad, hogy nem valami főiskolácskán végeztél, könyvtár-ruhatár- szabadbölcsész... vagy valami hasonló alja szaron. ;]

Szerintem Te csak egy sznob vagy.

Az apple fanatizmusodat meg dugd fel oda, ahova gondolom. :K

Az óra kifejezetten tetszik. Végre elég karcsú és finom valami lett (már amennyire egy ilyen lehet) hogy ne csak a vastagcsontozatúak hordhassák.
A tekerentyűje meg kifejezetten tetszik.
Ha nem egy bruttó minimálbérért vagy egy jobb telefon áráért vesztegetnék, hanem megállt volna 60-70 rongy magasságában, akkor talán még el is gondolkodnék egy ilyenen.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#98) Csapoati válasza Parallaxis (#96) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen jogos. :D Samsungost kellett volna írnom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99) Xeon7 válasza Stanley-B. (#93) üzenetére


Xeon7
aktív tag

És szerinted miért is volt rossz döntés?
Kiváncs vagyok a véleményedre.

(#100) Csapoati válasza Xeon7 (#99) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert ő az egyik legelvakultabb Apple-fan és Samsung-hater. Észérveket szerintem ne várj. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.