Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) guriga1234 válasza Markizmark (#700) üzenetére


guriga1234
addikt

Az órában nincs hőmérő. A hőmérsékleti adatot a telefonon lévő időjárási appból szedi. Az órán ugyanannyit fog mutatni, mint a telefonon. Ha a telefonon nem frissül, akkor az órán sem.

[ Szerkesztve ]

(#702) Markizmark válasza guriga1234 (#701) üzenetére


Markizmark
addikt

Azt én is tudom, hogy nincs benne hőmérő. A telefonon frissül az infó, az óra időjárás alkalmazásában is frissül, csak a számlapon lévő érték nem. Ezért nem értem mi a gond.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#703) guriga1234 válasza Markizmark (#702) üzenetére


guriga1234
addikt

Ezt én sem értem. Próbáld ki, hogy számlapot váltasz, majd vissza. A másik ötletem, hogy bontsd a BT kapcsolatot, majd kapcsold vissza. Ha így sem frissül, akkor próbálkozhatsz még az óra ki-, majd bekapcsolásával, a számlap stilizálásával, illetve az órán a legutóbbi alkalmazásoknál az összes törlése opcióval. Ha így sem lesz jó, akkor passz. Esetleg próbálkozz egy olyan számlapot letölteni, ahol van hőmérséklet kijelzési opció.

(#704) Locuste


Locuste
tag

Srácok, mint lelkes újonc használom már 3 napja az órát, és az lenne a kérdésem, hogy a WIFI-re kapcsolódás csak arra jó, hogy elérem az internetet, vagy esetleg összeköt a telefonnal is, ha BT hatókörön kívül vagyok, mert eléggé lezabálja az akksit, csak estig bírja ki, persze újdonság ereje, megy rajta minden, meg futok is, plusz az óra is megy, mindig mutatja az időt, szóval megértem, ha a wifi kikapcsolása sem nagyon segítene a dolgon.

Kösz a választ!

(#705) guriga1234 válasza Locuste (#704) üzenetére


guriga1234
addikt

Benne van a leírásában is, hogy ha BT hatótávon kívül vagy, akkor átvált wifire. Szerintem olvasd el a leírását, meg esetleg ezt a topicot.

(#706) Markizmark válasza guriga1234 (#703) üzenetére


Markizmark
addikt

Ezeket már mind kipróbáltam. :) Sajnos nem találtam olyan számlapot ami tetszene és hőmérséklet is van rajta.
Azért köszi!

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#707) guriga1234 válasza Markizmark (#706) üzenetére


guriga1234
addikt

Utolsó előtti javaslatom: reset az órán.
Utolsó javaslatom: cseréltesd ki az órát.

PS: "Sajnos nem találtam olyan számlapot ami tetszene és hőmérséklet is van rajta." - nekem az a számlap egyáltalán nem tetszik. Egyébként meg engem a hőmérséklet érdekel a legkevésbé, mert amit az Accuweather mond az minden, csak nem pontos. A Morecast és az Időkép közelít a jó értékhez, de az csak a telefonon megy, abból meg az óra nem vesz át semmit.

(#708) Markizmark válasza guriga1234 (#707) üzenetére


Markizmark
addikt

Egy resetet lehet, hogy megpróbálok. Egyébként kipróbáltam egy másik hőmérsékletes számlapot, de az is megragad azon az értéken amit a számlap beállításakor kap. Tehát nem a számlapok a rosszak, hanem az időjárás alkalmazás nem az igazi. Szerintem.
Na mindegy.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#709) Markizmark válasza guriga1234 (#707) üzenetére


Markizmark
addikt

A reset megoldotta a problémát. Eddig frissül rendesen.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#710) OmniaI900


OmniaI900
tag

Szasztok

Szeretnék venni egy ilyen órát de ujra nem van pénzem ezért használtat néztem ki . Esetleg oda kell figyelnem valamire ??
üdv

(#711) zjuhasz válasza OmniaI900 (#710) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

újraaktiválási zár. keress rá itt, ha nem világos...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#712) guriga1234 válasza Markizmark (#709) üzenetére


guriga1234
addikt

:C

(#713) Locuste


Locuste
tag

A Nike+ alkalmazás működik valakinek az órán?
Már mindent kipróbáltam, telepítettem mobilra, de amikor az órán indítanám, akkor azt mondja telepítsem a telefonon. Futáshoz kellene!
Köszönöm a segítséget!

(#714) guriga1234 válasza Locuste (#713) üzenetére


guriga1234
addikt

Én nem használom, mert nem akarok oda regisztrálni. Nekem tökéletesen megfelel az SHealth.

(#715) Locuste válasza guriga1234 (#714) üzenetére


Locuste
tag

eddig S Health-et használtam, meg a PEAR-t, de gondoltam a Nike is megér egy tesztet...
persze így nem...

(#716) RAZERXX


RAZERXX
tag

óóóó valamiről lemaradtam mi történ de pörög most a fórum !?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#717) guriga1234 válasza Locuste (#715) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem az SHealth tökéletesen elég, abból már kinőttem, hogy minden szart kipróbáljak. A Nike-t (és még másokat is) én pl. el is távolítottam, mert ne fogja a helyet.

(#718) Locuste válasza guriga1234 (#717) üzenetére


Locuste
tag

igen, én is erre jutottam, repült a PEAR meg a NIKE is.

(#719) imicip


imicip
csendes tag

Sziasztok,
az aktív és régóta használó gear s2 tulajokhoz lenne kérdésem, hogy a műanyag szíj mennyire bírja a gyűrődést?
Nem törik, repedezik meg gyorsan a szíj?
Mert sajnos elég drága hozzá egy új, és semmi mással nem pótolható.
Köszi az infókat...

[ Szerkesztve ]

Az élet lenyűgőző grafikájú 3D játék, csak sz@r a vége....

(#720) guriga1234 válasza imicip (#719) üzenetére


guriga1234
addikt

Semmi baja nincs, már egy éve használom.

(#721) Eiki válasza imicip (#719) üzenetére


Eiki
tag

Semmi gond sincs vele. Egyébként párszáz forintért hasonló (sőt, talán kicsit jobb is, mivel puhább az anyaga) minőségűt tudsz rendelni, pl.: innen - http://www.ebay.com/itm/Luxury-TPU-Silicone-Watch-Band-Strap-For-Samsung-Galaxy-Gear-S2-SM-R720-/351782019574?

Én vettem innen pirosat/kéket - napi szinten használom őket.

(#722) Eiki


Eiki
tag

Egyébként hétfőn jött meg az S2-mre az aktuális frissítés, sok nagyon jó változás került bele, nekem sokat dobott a használhatóságon (pl.: karika tekeréssel naptárbejegyzés dismiss/snooze).

(#723) imicip


imicip
csendes tag

Skacok, köszönöm a válaszokat... :R

Az élet lenyűgőző grafikájú 3D játék, csak sz@r a vége....

(#724) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok!

A frissítés óta az üzemidőm lecsökkent felére ,van valami új alkalmazás ami zabálhat ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#725) guriga1234 válasza RAZERXX (#724) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem nem csökkent, hanem nőtt az üzemidőm.

(#726) kulu22


kulu22
aktív tag

Baromi idegesítőek az S Health figyelmeztetései. Hiába kapcsolom ki, heti összestőt pl. ad. Meg fogok válni tőle ha ez csak egyre rosszabb lesz: ne erőltessenek rám semmi olyat amit nem szeretnék használni.

(#727) MaCS_70 válasza guriga1234 (#725) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem sem lett rosszabb, használattól függően napi 15-30%.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#728) guriga1234 válasza kulu22 (#726) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor felesleges volt ilyen órát venned.

(#729) Drakk válasza RAZERXX (#724) üzenetére


Drakk
tag

Reggel 8:00-16:41 között az aksi 90%-ot mutat. Nekem javult az akkumulátor időm!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#730) kulu22 válasza guriga1234 (#728) üzenetére


kulu22
aktív tag

Mert nem tetszik, hogy erőszakos / kikapcsolhatatlan egy alkalmazás? Ez nem egy fitness óra, és eddig nem csinálta...

[ Szerkesztve ]

(#731) guriga1234 válasza kulu22 (#730) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem tudom, hogy konkrétan melyik értesítés nem tetszik, de ugye olvastad, hogy a frissítés után pár dolog alaphelyzetbe áll, tehát ismét be kell állítani. Nem lehet, hogy csak elmulasztottál valamit?
Továbbra sem értem, hogy miért vesz valaki okosórát, ha nem tetszenek a funkciói. Tudnod kellett, hogy vannak fitness funkciói is. Akkor meg ne reklamálj.
Ha téged idegesít ez az óra, akkor add el, vegyél a piacon ezerért egy bóvli órát, az biztosan nem fog idegesíteni.

(#732) kulu22 válasza guriga1234 (#731) üzenetére


kulu22
aktív tag

Csak az S Health-el van bajom, gondoltam esetleg mást is idegesít és esetleg van tapasztalat / tanács, minden más funkciót elégedetten használok. És igen, próbáltam mindent újból beállítani. És köszönöm, nem kérek több "minek az ilyennek ilyen óra" megjegyzést, pláne nem ilyen stílusban, ha nem tudsz vagy akarsz segíteni, inkább hanyagolj.

(#733) guriga1234 válasza kulu22 (#732) üzenetére


guriga1234
addikt

Engem nem idegesít az SHealth. Sőt, örülök, hogy tájékoztat.

(#734) Locuste válasza kulu22 (#732) üzenetére


Locuste
tag

igen, gyakrabban jönnek az infók, de nem bánom, ezzel is motivál az óra mozgásra.

az akku idő szerintem jobb lett, nekem megy a folyamatos kijelző, és így korábban 20% körül volt estére, most olyan 40 felett megáll.

(#735) MaCS_70 válasza kulu22 (#732) üzenetére


MaCS_70
félisten

De potosan mi idegesít benne? Nem avatkozik bele más funkciók működésébe, nem igényel semmit a felhasználó részéről...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#736) mumk1 válasza kulu22 (#732) üzenetére


mumk1
addikt

A telefonon az S Health app - Egyebek - Beállítások menüpontba kapcsold ki az értesítéseket.
Mellesleg engem is idegesít. :DDD Akinek meg kell a fitness életérzés az használja egészséggel. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#737) kulu22 válasza MaCS_70 (#735) üzenetére


kulu22
aktív tag

Egyetlen egyszer sem indítottam, eddig "csendben" volt. Most meg jött a "mozogjon többet" és társai. Értem én, hogy próbálják csiszolni, de legyen lehetőségem választani.

(#738) kulu22 válasza mumk1 (#736) üzenetére


kulu22
aktív tag

Igen ezt tettem, köszönöm az infót. Persze mindezek ellenére még mindig fontos tudatnia azt, hogy a héten nem csináltam semmit :) Nem halok bele, csak bosszant.és dühít a kényszerpáyla: amikor megvettem, nem ilyen volt. Na de nem rinyálok többet ezzel kapcsolatban :)

(#739) mumk1 válasza kulu22 (#738) üzenetére


mumk1
addikt

A Samsung Gear - Beállítások - Értesítések - Értesítések kezelésébe is kapcsold ki.
Nekem már elkussolt. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#740) RAZERXX válasza Drakk (#729) üzenetére


RAZERXX
tag

Most már nekem is jó nem tudom mi történt most 67% van tegnap est 22:00 vettem le a töltőről !

Az adapterrel bármilyen szíjat rá lehet pakolni ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#741) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen óra megvéletelén. Illetve hezitálok a gear fit2 és a gear s2 között. Nektek bevált? Mennyit megy el 1 töltéssel?Hol érdemes venni? Mostanában milyen áron mozog a 3G-s? Webshopokban nem írnak típusszámot, ìgy nem tudom hol vegyek. Előre is köszi.

(#742) Markizmark válasza Vitaqo (#741) üzenetére


Markizmark
addikt

A gear fit 2 csak egy kicsit okosabb aktivitás mérő, nem veszi fel a versenyt a gear s2-vel. Nekem legalább 2 napot működik egy töltéssel, meglenne 3 is, de nem szeretek fél töltöttség alatt nekiindulni a napnak.
Van akinek 4-5 nap is megvan, erősen használatfüggő az ilyesmi.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#743) Vitaqo válasza Markizmark (#742) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Gear fit2 lesz ha lesz, az asszony rábeszélt :)

(#744) RAZERXX válasza Vitaqo (#743) üzenetére


RAZERXX
tag

én lebeszélnélek csak akor nem ha egy fitnesz guru vagy! minden szempontból jobb az s2 nekem volt mind kettő

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#745) Vitaqo válasza RAZERXX (#744) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Már arról is lebeszéltem magam. Egyik sem lesz.

(#746) mati12


mati12
senior tag

Én meg pont ma rendeltem meg a Gear S3 Frontier-t Ausztriában.9-10 napos szállítási időt ígérnek,ha megjött beszámolok róla bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#747) dud998


dud998
őstag

Sziasztok! Csatlakoztam egy ezüst verzióval a csapathoz.
Én elég szkeptikus voltam eddig az okos órákkal szemben, de ez megváltoztatta a véleményemet! :R
A forgatható gyűrű fantasztikus ötlet, gyors és reszponzív a felület és gyönyörű a kijelző.
Nem nagy és roppant kényelmes, észre sem veszem, hogy a kezemen van.
Szóval eddig nem bántam meg, sőt kellemesen csalódtam! :C
Boldog Újévet Mindenkinek! :D

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#748) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Gondolkodom egy ilyen óra vásárlás de hamarosan itt az s3. Szerintetek érdemes várni jobb lesz sokkal?

(#749) dud998 válasza kisdobos0111 (#748) üzenetére


dud998
őstag

Az S3 ha jól tudom elsősorban nagyobb kijelzőt, nagyobb akkut és GPS-t kapott. Ezzel egyetemben nagyobb is lett az óra. Nem tudom mennyi lesz a nyitóára, mert még itt nem kapható.
Én megmondom őszintén, nem bántam meg az S2-t. Amit nekem kell, ez is tudja és "emberi" méretű is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#750) kisdobos0111 válasza dud998 (#749) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Úgy tudtam ebben is van Gps. Vagy nincs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.