Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) meszipeti válasza glacious (#2849) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Érdekes, hogy az enyémben sem aktív az esim, viszont amikor nincs kapcsolat a telefonnal és wifi sincs, az óra mutat gsm térerőt.

"A játék az nem játék"

(#2852) ollie válasza meszipeti (#2851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, mert sim nélkül is felmegy a mobilhálózatokra, hiszen kell tudnod hívni a segélyhívót (112) sim nélkül is.

***

(#2853) bozsozso válasza glacious (#2849) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm. :R

(#2854) Georghe válasza sepyi (#2850) üzenetére


Georghe
kezdő

Én eddig sem jutottam, nem csatlakozik az órám a telefonhoz! :W

(#2855) Shader válasza Pulsar (#2848) üzenetére


Shader
aktív tag

Aliexpressről :D
Vettem fémet és gumiszíjat is. Némely 1-2$-os szíj kényelmesebb volt már GalaxyWatch-on is mint a gyári.
1000 féle fajta van.

--- Sent from mobile device ---

(#2856) Shader válasza atomka78 (#2845) üzenetére


Shader
aktív tag

Oké!
Ha utána leírnád mit mondtak megköszönöm/köszönjük.

--- Sent from mobile device ---

(#2857) sepyi válasza Georghe (#2854) üzenetére


sepyi
aktív tag

Az EFT-ban a beállításoknál be kell írni az óra ip címét. Az órán engedélyezni kell a adb hibakeresést és a wifi hibakereséset. Az órának és a telefonnak azonos wifi hálózaton kell lennie. De ezek után is, ha felteszi, megjelenik az ikon az órán, de csak addig jut, hogy kell a jelszó és kilép.
A Wear Installer hozzá sem kezd.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#2858) Georghe válasza sepyi (#2857) üzenetére


Georghe
kezdő

Köszi szépen, sikerült!

(#2859) Csocsesz75 válasza Pulsar (#2848) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Spigen Rugged Armor Pro ha valami emberesebb méretre vágysz. Én ezt használom.

(#2860) baani59


baani59
aktív tag

Bocsi mindenkitől. :R A Wear Installer csak azokat az appokat telepíti, aminek van Wear OS-re optimalizált változata. Még nekem sem volt fent az órámon a Simple, de mivel sepyi megkért hogy írjam le, feltettem én is. Van még egy telefonos app a Bugjaeger Mobile ADB, ami kb. ugyanúgy működik mint az EFT. Bugjaeger Mobile ADB-t használva gond nélkül felment a Simple app az órára, még a jelszó beadása is sikerült, ekkor kiírta, hogy talált érintéses fizetésre alkalmas bankkártyát és kilépett. :W
Az fent említett Facebook csoportban próbálok infót még szerezni.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#2861) Pulsar válasza Shader (#2855) üzenetére


Pulsar
veterán

Köszi, és neked is Csocsesz75 :R

(#2862) Georghe válasza baani59 (#2860) üzenetére


Georghe
kezdő

Nekem át ment EFT-el, de sajnos utána ugyanaz mint nálad! :O

(#2863) baani59 válasza Georghe (#2862) üzenetére


baani59
aktív tag

Ha nincs internet kapcsolata, akkor nem lép ki, de nem is jó semmire. :W
A Facebookon a srác nem túl segítőkész. :O

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#2864) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én csináltam egy Curve accot (fene kérte hogy postázzanak egy kártyát btw...) Így beregeltem Google Pay-be, még nem próbáltam ki, direkben levonja mint Paypal pl?

Telefonnal az elsők között voltam a Simple-el legalábbis. De sajnos az OTP még nem támogatja natívan a Gpayt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2865) Mikulásbá válasza SkyS1gn (#2864) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pont ehhez kapcsolódva akartam kérdezni, van remény, hogy az OTP meggondolja magát és lesz valami legális-azaz nem mókolt, egyszerű-megoldás az órás fizetésre?

(#2866) ollie válasza SkyS1gn (#2864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De sajnos az OTP még nem támogatja natívan a Gpayt.

Leginkább soha nem fogja.

***

(#2867) Mikulásbá válasza ollie (#2866) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tehát muszáj pl. a Curve-t használni. Még nem csináltam ilyet, de egyszer el kell kezdeni valahogy. :DDD

(#2868) SkyS1gn válasza ollie (#2866) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mint a Telenor az Esim-et? Nyárra igérgették :DDD

Visszamentem Telekomhoz.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2869) ollie válasza SkyS1gn (#2868) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem úgy. Az OTP nem is ígéri, hogy valaha lesz.

***

(#2870) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Olyat lehet csinálni, hogy ugye a telefonon a Simple Pay van, abban OTP-s kártya, régóta fizetek vele gond nélkül.
Az órán viszont GPay-t kell bekapcsolni, ahhoz a Curve kártyát adni, amiben nálam ott már egy Erste kártya lenne. Apróságokat ezzel fizetnék, lehetséges lenne ez? Vagy az elsődleges fizetés átállítgatással lehetne csak megoldani?

(#2871) ollie válasza Mikulásbá (#2870) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem mit akarsz a Curve-vel, amikor az Erste támogatja a Gpay-t.

***

(#2872) PeteePeti válasza Mikulásbá (#2870) üzenetére


PeteePeti
őstag

Erste

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2873) Mikulásbá válasza ollie (#2871) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tehát a telefonon nem kell majd semmit állítgatni, azon marad a Simple+OTP, a GPay-ba pedig adjam meg az Esrte kártyát-így órával tudok ezzel fizetni.
Az órával való fizetés független a telefontól?

[ Szerkesztve ]

(#2874) ollie válasza Mikulásbá (#2873) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen független.

***

(#2875) Mikulásbá válasza ollie (#2874) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Oké, köszi a segítséget. Már itthonról végig vittem, elvileg sikerült, de ugye kért feloldáshoz PIN beállítást-vagyis én azt adtam meg. Remélem sikerült, majd valahol kipróbálom.

(#2876) TODI1111 válasza Mikulásbá (#2875) üzenetére


TODI1111
addikt

A kódot csak akkor kéri ha leveszed az órát a kezedről. Amikor újra felteszed kéri a kódot és addig nem amíg újra le nem veszed. Nekem be van állítva, hogy a kezdőlap gomb kétszeri megnyomására induljon a Google pay (revolut kártya van mögötte) ma is tökéletesen működött a tescoban.

(#2877) sepyi


sepyi
aktív tag

Az órán lévő alkalmazások hogyan frissülnek? Van valahol látható nyoma?

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#2878) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Hogyan lehet az "órában lévő" e-sim pin kódját megváltoztatni?
Vagy esetleg kikapcsolni? Egyáltalán lehet ilyent? Nem találtam olyan lehetőséget, mint a telefonoknál és fizikai sim kártyáknál.

(#2879) Mikulásbá válasza TODI1111 (#2876) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt hol kell beállítani az órán?

(#2880) PeteePeti válasza Mikulásbá (#2879) üzenetére


PeteePeti
őstag

Appban:
Óra beállításai - Speciális funkciók - Kezdőlap gomb

De az órán is beállítható természetesen!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2881) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Van arra lehetőség, hogy aod-on azt az egyszerű órát lehessen látni, amit töltéskor, vagy amíg nincs felodva az óra, és nem az óra normál számlapját?

"A játék az nem játék"

(#2882) ollie válasza sepyi (#2877) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Automatikusan. Néha feltűnt, hogy amikor feloldottam a telefont, az értesítő sávban a google play jelezte, hogy frissít az órán valamit.

[ Szerkesztve ]

***

(#2883) sepyi válasza ollie (#2882) üzenetére


sepyi
aktív tag

Köszi. Akkor viszont tényleg nem értem a fejlesztőket, hogy mi az akadálya egy telefonos app órára optimalizálásának? Tény hogy nem vagyok fejlesztő.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#2884) ollie válasza sepyi (#2883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A pénz az akadály, mint minden hiányzó fejlesztés mögött. Ez nem olyan, hogy pár nap alatt kész, aztán soha nincs vele semmi munka. A szoftverfejlesztés és support nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

***

(#2885) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Ez a vérnyomás mérő mennyire komoly az órában? Érdemes vele foglalkozni? Mármint azt írja, kalibrálni kell előtte.

(#2886) Pulsar válasza Mikulásbá (#2885) üzenetére


Pulsar
veterán

Ha átfordítod a csuklódon, oda ahol nincs szőr, akkor meglepően pontos tud lenni

(#2887) synar válasza Pulsar (#2886) üzenetére


synar
őstag

Az óra vérnyomásmérésével kapcsolatban azt tapasztaltam, hogy szinte kizárólag a kalibráció során mért 124/77-es érték körüli adatokat produkál. Jellemző példa, hogy 138/83-as vérnyomásnál továbbra is a kalibrált érték környéki 122/70-es értéket mért, ami nem egyszer előfordult nálam az elmúlt hetekben és megismételt mérések után is ilyen eltérés mutatkozott. Természetesen a csuklóm szőrtelen részére fordítottam minden esetben. Nem mondanám egyáltalán megbízhatónak továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

(#2888) Pulsar válasza synar (#2887) üzenetére


Pulsar
veterán

ez fura. Nekem elég hektikus a vérnyomásom, a 135-től a 170-ig ugrál, és egész jól le szokta követni.

(#2889) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Nem nagyon szoktam méregetni, szerencsére nincs vele gond-de most már csak végig viszem és párszor ellenőrzöm.
Amúgy van rendes mandzsettás, nem is gagyi. Ha nagyon kellene, úgyis azt használnám.

(#2890) synar válasza Pulsar (#2888) üzenetére


synar
őstag

Már csak egy valamire tudok gondolni, hogy az én órámon a mókolt, nem Samsung telefonhoz kapcsolódó healt monitor applikáció van fönt. Nem tudom nálad, hogy működik, Samsung telefonod van?

(#2891) PeteePeti válasza Mikulásbá (#2889) üzenetére


PeteePeti
őstag

#2880 Szívesen ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2892) Pulsar válasza synar (#2890) üzenetére


Pulsar
veterán

igen, samsung telefonom van.
Amúgy az elején nálam is volt olyan amint Te írtál, aztán, mikor olvastam, hogy szőrtelen részre kell rakni a karom, és átfordítottam, azóta nekem rendben van

(#2893) Shader válasza sepyi (#2877) üzenetére


Shader
aktív tag

Ha az órán megnyitod a goole playt, letekered a saját alkalmazásokra, ráböksz és láthatod,melyek akarnak frissülni, melyek frissültek. El is indíthatod a frissítéseket.

--- Sent from mobile device ---

(#2894) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Nektek csinál olyat,hogy visszaáll kérdés nélkül az alap gyári zöld órára?
X időnként fogja magát és berakja azt magától,pedig telefon mellette van.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2895) Pulsar válasza krisz12071 (#2894) üzenetére


Pulsar
veterán

nekem nem

(#2896) nylacika


nylacika
aktív tag

Tökéletesen működik a Simple Pay! Ha valakinek nem menne, akkor először az órát simán odaérintjük a terminálhoz, majd utána feldobja a feloldó kódot vagy mintát. Ezt feloldva ismét odaérinted és már fizettél is! :D

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#2897) Roland0224


Roland0224
senior tag

Egyébként akinek nem classic van hanem sima watch 4 van lünetta funkció ha a kijelző legszélén egy ilyen félkört "rajzolsz" ahol a káva van majdnem
Nekem újdonság volt én mindig lapozgattam a widgetteknél a végéig meg az értesítéseknél is:DD:W

Bocsi ha volt már ezért off

(#2898) SkyS1gn válasza Roland0224 (#2897) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Már az active 2-nél sem annyira bírtam, itt mégrosszabb. Nem pontos egyántalán. Most rendeltem rá egy keretet, meglátjuk hogy néz ki vele.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2899) sepyi válasza nylacika (#2896) üzenetére


sepyi
aktív tag

Hogyan sikerült felrakni az órára?

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#2900) nylacika válasza sepyi (#2899) üzenetére


nylacika
aktív tag

Easy Fire Tools apk-t töltsd le. Utána a telefon és az óra legyen azonos wifi hálózaton. Az órán szükséges az ADB-t onra állítani. Ezt úgy tudod megtenni, hogy a szofrtververziót 7 alkalommal megnököd. Utána megnyílik a fejlesztői beállítás a beállításokban. Ott itána az ADB-t bekapcsolva, alatt látod az IP címet. Ezt kell az Easy Fire Toolsba beírni és a jobb felső gombbal már át is másolja a simple alkalmazást az órára.

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.