Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) hito válasza barack2244 (#2299) üzenetére


hito
nagyúr

De, természetesen előfordulhat, de nem tartom gyakorinak, jellemzőnek. Ettől függetlenül természetesen hozhat ilyen helyzetet az élet. Viszont az már szinte tényleg kerekítési hibahatár kategóriához közelít, hogy pont akkor nincs nálam a telefon és/vagy senki más nincs a közelben, akinél lenne telefon :B De persze erre is megvan az esély, ha egy a millióhoz, akkor is megvan :D :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2302) barack2244 válasza Shader (#2295) üzenetére


barack2244
tag

Mennyire sz@r az az LTE térerő ami problémát okoz? 5-ből mondjuk 3-as, vagy az 1-es?

(#2303) meszipeti


meszipeti
aktív tag

A Gear S3 Frontier töltőjével lehet tölteni a GW4-et?

"A játék az nem játék"

(#2304) FuRiONight válasza barack2244 (#2293) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igen ez aztán tényleg életszerű helyzet. (Ha pedig mégis: vidd magaddal a telefonodat!) Az óra szerintem is arra való, hogy röviden de mégis feltudod venni a hivást ha olyan tevékenységet végzel amit telefonnal nem tudsz megoldani.

(#2305) hito


hito
nagyúr

Most nézem, nem is mutat rosszul a W3 ezüst lünetta védőjével :D

Ez a szíj így nem illik az összképbe, de az ezüst karikával határozottan karakteresebb az óra :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2306) FuRiONight válasza hito (#2305) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha GW4C akkor alapból a ezüst színüt venném, fekete lünettával olyan lehetne mind GW1, csak nem találtam ilyen képet.

(#2307) hito válasza FuRiONight (#2306) üzenetére


hito
nagyúr

Ez sima 44-es W4, nem Classic.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2308) FuRiONight válasza hito (#2307) üzenetére


FuRiONight
őstag

Láttam :) egyébként h-h nem a classicot választottad? Szerintem az sokkal férfiasabb megjelenésű.

(#2309) barack2244 válasza FuRiONight (#2304) üzenetére


barack2244
tag

Még talán igazad is lenne...

Csakhát ugye gyengébb térerőnél még 1 percet se tudsz beszélni. Na mindegy. Az LG meg tudta ezt oldani 6 éve. A Mobvoi meg tudja oldani jelenleg. A Samsung meg évek óta nem.

(#2310) hito válasza FuRiONight (#2308) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon egyszerű: ez 75k volt (szinte új, gyári garival) a Classic meg nem nagyon van még használtban sem 130 alatt. ;) Ha egy árban lettek volna, én is a Classicot választom. Ilyen felár mellét viszont nem kérdés, hogy a sima.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2311) hito válasza barack2244 (#2309) üzenetére


hito
nagyúr

3G-re váltás nem megoldás, ha az adott helyen gáz az LTE? Az nem segíthet? Bár mostanában olvastam, hogy valamelyik szolgáltató hamarosan lekapcsolja a 3G szolgáltatását.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2312) barack2244 válasza hito (#2311) üzenetére


barack2244
tag

Van benne 3G antenna?

Amúgy jó ötlet...

(#2313) hito válasza barack2244 (#2312) üzenetére


hito
nagyúr

Persze :) A hálózati módnál lehet választani, hogy LTE/3G vagy csak 3G.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2314) bandoot


bandoot
lelkes újonc

Sziasztok!

Telepítettem, beállítottam a Google Pay-t az órán, tudok is vele fizetni, de csak ha fizetés előtt megnyitom. A beállítások - kapcsolatok menüpontban az NFC alatt fizetés-t kiválasztva, feljön egy "Nincs telepítve fizetési alkalmazás" hibaüzenet, ezzel lehet kezdeni valamit?

(#2315) thboxx válasza bandoot (#2314) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nem. Legalábbis egyelőre ez ilyen. Lehet,hogy később javítják. Itt mindenki gyorsgombra állította be. Én is csak 2x gyors megnyomom a bekapcs gombot és indítja is a Gpay-t.

Más:
Az alváskövetés nálatok rendben van? Nekem általában ilyen 8-10 perc mélyalvásaim szoktak lenni... hamár van 20 perc vagy fél óra akkor örülök neki. De van sokszor, hogy 0(!) percet mér be! Akár napokon keresztül. Igaz nem is érzem magam túl kipihentnek,de nem gondolnám, hogy egy alvás során valakinek egyáltalán ne legyen mélyalvása... :(( Régen a MiBand3-al sokszor összejöttek ilyen 1,5-2 órák is. Nem azt várom,hogy annyi legyen mint azzal volt. Nyilván másképp mér/számol a kettő... De a semmi az szerintem kicsit túlzás...

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2316) workin


workin
senior tag

Sziasztok.
Mi az aktuális verzió az órán? Nekem egy ideje már nem jött update .

(#2317) tovgab válasza workin (#2316) üzenetére


tovgab
aktív tag

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#2318) bandoot


bandoot
lelkes újonc

Bekapcsoltam az eSIM-et, megy a teló nélkül hívás, viszont az SMS csak akkor, ha a teló nincs repülőben, ez is ilyen, vagy ezzel lehet valamit kezdeni? Ha ilyen, akkor a kérdés, hogy elég ha bárhol be van kapcsolva a teló? Mert úgy még elmegy..

(#2319) vinczetibor válasza bandoot (#2318) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Az órán az alapértelmezett számnak az óra számának kell lennie és nem a telefon számának, mert ha nincs kapcsolat az óra és a telefon között, akkor nem tudja elküldeni az sms-t a telefonról.
Az üzenetküldő alkalmazásnál lennie kell egy számváltási lehetőségnek, ahol be tudod állítani, hogy az óráról küldje az sms-t.

(#2320) bandoot válasza vinczetibor (#2319) üzenetére


bandoot
lelkes újonc

Ezt, hogy érted óra száma? Multi SIM, tehát csak egy szám van, meg a hívás működik is teló nélkül.

A másik úgy látom ez ugyan úgy igaz másra is, pl. emaileket sem kapom meg, ha teló ki van kapcsolva.

(#2321) vinczetibor válasza bandoot (#2320) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Az enyémben nem multisim van. A Google Messages-t használom üzenetküldéshez és annak első menüpontja a "Számváltás". Ott állítom át a telefonról az órára.

(#2322) vinczetibor válasza bandoot (#2320) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A Galaxy Wearable - Óra beállításai - Speciális funkciókon belül be van kapcsolva a Távoli kapcsolódás?
Hátha az segít...

(#2323) OhYeah válasza hito (#2262) üzenetére


OhYeah
kezdő

Én is Ticwatch 3 LTE-t nézegettem előtte az üzemidő miatt. Meg is lett rendelve Amazonon, mert jól volt éppen árusítva, rendelés befogadva, szállítási idő 1 hét németországi raktárból. 1 nappal az expected delivery date előtt közölte az Amazon hogy nem tudják kiszállítani ezért törlik a rendelésem :N

Ezek után néztem hogy akkor mi legyen és lett a SGW4. Egyelőre nem bántam meg, olvasva több kommentet Ticwatchról, a SW milyenségéről, a batch szintű quality kontrolról(adott batchből csak az elsőt-utolsót tesztelik le, ezért lehet az hogy több kommentelő fogott ki képtelen hibákat, amiket egy nem batch kontrolos hanem 100%-os tesztelésnél ahol minden darab tesztelésre kerül simán megfogtak volna mielőtt az end-userhez kerül).

Ezzel nem azt mondom hogy a SGW4 jobb minőségű mint a Ticwatch, csak azt mondom hogy nagyobb eséllyel fogsz ki konstans jó minőséggel rendelkezőt, mint Ticwatchnál a batch kontrol miatt.

Remélem érthető mit akarok kinyögni :))

(#2324) bandoot válasza vinczetibor (#2322) üzenetére


bandoot
lelkes újonc

Igen, be van.
Másik dolog, amire egyszerűen nem találok megoldást, ha telefonról indítok hívást, akkor is alapban az órát akarja használni hangnak. Egyrészt nem értem, ha telefonról indítom a hívást, miért akarnám az órán hallani, a másik, hogy nem is működik, ilyenkor az órán sem szól, teljesen néma, amíg át nem kapcsolom telefon/hanszóróra.

Meg vannak még zavaró dolgok, ami lehet már az appok bénasága, de pl. outlook, ami alapban fent van, csak akkor jelzi új emailt, ha van bl kapcsolat telóval, de ha megnyitom, akkor ott az olvasatlan.

(#2325) vinczetibor válasza bandoot (#2324) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Valami nagyon meg van keveredve nálad.
Előszőr, próbáld újraindítani a telefont és ki-, majd bekapcsolni az órát. Ha ez nem segít, akkor a Galaxy Wearable cache-ét kellene törölni.
Azt nem merem javasolni, hogy töröld a Galaxy Wearable-t, majd telepítsd újra, mert valószínűleg nem fogja látni az órát az újratelepítés után és muszáj lesz gyári állapotba állítani az órát, hogy újra csatlakoztatni tudd hozzá és nem tudom, hogy viselkedik a multisim. Nekem sima esim-mel nincs probléma, csak arra kell vigyáznom, hogy a gyári visszaállításnál ne töröljem az órán lévő esim-et.

(#2326) hito válasza OhYeah (#2323) üzenetére


hito
nagyúr

Persze, értem. Szerencsére én semmilyen hibát, anomáliát nem tapasztaltam. Azt viszont érzékeltem, hogy nem egy Samsung volumenű gyártó kezei közül került ki. És ezt szigorúan a szoftverre értem, hardveresen, anyaghasználatra, összeszerelésre szavam nem lehet, nagyon igényes. A szoftver viszont határozottan kevesebbet tud a Samuhoz képest. Ez nem főfunkciókban/nélkülözhetetlen dolgokban nyilvánul meg, inkább az apró finomságok, amikor az ember érzi, hogy nagyon komoly, sok éves tapasztalan van a gyártó mögött. De ezen kívül le a kalappal a Mobvoi előtt. Egyértelműen az egyik legjobb a piacon a Pro 3. Még ma se tudom mi legyen, ezért is nincs meghirdetve :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2327) bigdigit válasza bandoot (#2324) üzenetére


bigdigit
addikt

Ez a hiba nálam is jelen van mostanában pedig nem simes sima órám van. Ha viber ha telefonhívást indítok telefonon mindig elsőre az órán akár szólni. Sőt ha hívnak és telefonon veszem fel akkor is az órán jön a hang.

(#2328) hito válasza bigdigit (#2327) üzenetére


hito
nagyúr

Ez már W3-nál is probléma volt. Ad-hoc jelleggel csinálja, csinálta.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2329) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Használja valaki az órát védőtokkal?
Gondolom tokban használva nem megy az ekg mérés.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2330) thboxx válasza krisz12071 (#2329) üzenetére


thboxx
aktív tag

Szia!
Én kemény PC tokban használom. Szinte észrevehetetlen rajta. Megy benne EKG-tól kezdve minden.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#2331) -Maci- válasza bigdigit (#2327) üzenetére


-Maci-
addikt

Én egyszerűen kikapcsoltam a telefont az értesítések közül.
Mindenre jelez, kivéve telefonra. Ettől függetlenül tudnék hívást indítani az óráról. Egyébként meg nem zavar be.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2332) krisz12071 válasza thboxx (#2330) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Köszönöm! :R

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2333) undercover


undercover
senior tag

Üdv!

Nagyjából másfél hónapja van meg az óra. A tapasztalataim...

A 42mm-es classic van.

Minden be van kapcsolva kivéve a horkolás figyelés. És 10 perces pulzus van nem folyamatos, mivel az szerintem megbízhatatlan.

Raktam fel az elején custom óralapokat, és nagyon merítette az akkumlátorát szerintem. Letöröltem őket, de semmi.

Utána csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és láss csodát most 24% óra alatt 50%-ot merül az óra.

Szerintem a nem gyári dolgok megzavarják az agyát az órának :D

Amugy nekem a gyári szilikon szíj nagyon kopik nem tudom miért. Könnyen sérül és karcolodik.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2334) Tibcsi447 válasza bandoot (#2324) üzenetére


Tibcsi447
csendes újonc

Szerintem próbáld meg hogy a telefonodon a BT beállításoknál kikeresed az órádat, ráböksz fogaskerékre, azután kikapcsolod a híváshang opciót.

(#2335) bigdigit válasza hito (#2328) üzenetére


bigdigit
addikt

Szerintem android 12-vel jött elő nálam ez a bug.

(#2336) autotaxmo válasza -Maci- (#2331) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt hogy erted? Az orara nem jon at az ertesites ha hivnak a telefonon? Azaz nem csorog/rezeg az ora amikor mondjuk hivnak a telefonon?

(#2337) kisfakir


kisfakir
csendes tag

Sziasztok!Bejövő hívás elutasító üzeneteinek szöveges tartalmát lehet változtatni?Nem találok ilyen lehetőséget.

(#2338) -Maci- válasza autotaxmo (#2336) üzenetére


-Maci-
addikt

Így van. Pontosan.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2339) TiMoN válasza Tybike81 (#1896) üzenetére


TiMoN
senior tag

Na én is beruháztam a doopshop.hu oldalról egy SPIGEN RUGGED ARMOR ”PRO” GALAXY WATCH 4 CLASSIC 46 MM MATTE BLACK-re. Nagyon jónak tűnik, rendesen védi a lünettát. Tok + szíj egyben :) Ajánlott cucc! :)

-TiMoN-

(#2340) autotaxmo válasza -Maci- (#2338) üzenetére


autotaxmo
őstag

Pedig az szerintem nagyon jo funkcio az egyik legfontosabb hogy ha hivnak es a telefon nincs eppen nalad akkor az oran lassad hogy ki hiv es akar fel is tudod venni.

(#2341) bandoot válasza Tibcsi447 (#2334) üzenetére


bandoot
lelkes újonc

Nálam így néz ki:
És ha a telefonhívásokat kikapcsolom, feljön egy alert "Letiltja a profilt?" és igenre megszakítja a bluetooth kapcsolatot.

(#2342) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Tudom, ez a kérdés már sokszor volt téma, de egyértelmű írást csak egy esetben olvastam, a sós víz esetében, az nem ajánlott az órának.

De mi a helyzet egy 35 fokos medencével, ami maximum 150cm, és a benti melegből ki kehet úszni a kinti -1 fokba is és kb.agyon lehet klórozva a vírushelyzet miatt? Ezeket a dolgokat vajon bírja a Watch 4 Classic? Mi a helyzet, akkor, ha beadja a kulcsot? Garanciában javítják? Csak mert olyan sokan azt írjátok, hogy a Samsung elutasítja. De miért utasítja el, ha úszással reklámozzák, meg van benne úszás diag.funkció? Volt valaki így járt? :F (Mondom, szigorúan csakis a 150cm mély, 35.fokos pancsolóban, néha kinti hidegben használva)

(#2343) Shader válasza JockeyEwing (#2342) üzenetére


Shader
aktív tag

A GW-ról tudok nyilatkozni, mert ezzel (GW4) még nem voltam medencében, azt szét nyúztam. Gyógyvizes medence (35 C<) majd normál medence 3 méter mélyen...minden és nem ázott be.
Ebben már többször fürödtem és nem volt gond. Szerintem nem is lesz. Nem is olvastam még senkit akinek beázott volna.

--- Sent from mobile device ---

(#2344) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Valaki?

A Gear S3 Frontier töltőjével lehet tölteni a GW4-et?

"A játék az nem játék"

(#2345) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos igazolt tény immár, hogy a Watch 4 nem hajlandó együttműködni Huawei P20 Lite-al. Már a legelső párosításkor kiírja, hogy nem kompatibilis készülék.
Esetleg valaki csinált már bármilyen ügyeskedést (apk átalakítás, stb), hogy ez a probléma megoldódjon?

(#2346) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Lehet volt már róla szó,de azért leírom. :))
Többeknél olvastam,hogy a vérnyomásmérés nem az igazi.
Nekem már az is fura volt,hogy bal kézen óra kalibrálása a jobb karon lévő vérnyomásmérővel,hiszen ha jól emlékszem a tanultakra,alapból is vannak különbségek a két kar között mért értékek közt.Főleg,ha valakinek amúgy is van problémája.
Nekem is 10-20 értéknyi különbségeket is produkált az óra és vérnyomásmérő.
Tegnap este újra kalibráltam ugyanazon a kézen és több próba után így már elhanyagolható (1-5 érték) különbség lett az óra és Omron M2 között.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2347) sziszikzs válasza krisz12071 (#2346) üzenetére


sziszikzs
csendes tag

Szia!
Próbáld meg letölteni a Galaxy Wearable mellé a Galaxy Watch4 plugint és a Samsung Healt alkalmazást is. Ha mind a 3 fel van telepítve akkor a Samsung Healt-ot indítsd el és ott add hozzá az órádat. Azt hiszem, hogy a tartozékok hozzáadásánál tudod ezt megtenni. P30p-pro-val én így tudtam összehozni.

(#2348) Georghe válasza krisz12071 (#2346) üzenetére


Georghe
kezdő

Ugyan azon a kézen? Nekem nem működik, az óra hibát ad be! :U

(#2349) krisz12071 válasza Georghe (#2348) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Nekem engedte,nem jelzett semmit.Idegesített,hogy mértem vele és lényegesen kevesebbet mutatott,mint az Omron ugyanazon a kezemen.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#2350) autotaxmo válasza krisz12071 (#2349) üzenetére


autotaxmo
őstag

En eros vernyomas problemakkal kuszkodom aminek az eredmenye napi 4 vernyomascsokkento szedese lett. Nekem sajnos nincsen Samsung telefonom így nem tudok vérnyomást és ekgt mérni az órával de ha tudnék is nem mernék semmilyen téren bizni az órán megjelent számoknak mert sajnos egy bármilyen orvosi szuper megbízható csuklós vérnyomásmérő is fals adatokat adna és ez millió alkalommal belett bizonyítva hogy jelenleg az orvostudomány ott tart még mindig hozzáteszem hogy felkaron kell mérni a vérnyomásod a azt is egymás után kétszer pár perc szünetel ugyanabban a nyugodt pozícióban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.