Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) t72killer válasza #72042496 (#49) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Erre a 200eur-s tab A-m tökéletesen megfelel, ha a 4k videók lejátszása nem alapkövetelmény. Üzemidő és kijelzőbajnok ennyiért.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#62) #72042496 válasza t72killer (#61) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem akarok most tabletet venni, de ha vennék, akkor 4K HDR film azért menne rajta, hálózatról. De a Plex szerver ezeket lehet transzkódolja, nem tudom. Azt se, hogy a HDR-rel mit csinál, van-e normális gamut mapping.

[ Szerkesztve ]

(#63) t72killer válasza #72042496 (#62) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondolom Kodi-ban megoldott a dolog, ha van elég erős vas alá. Én ezt annyira nem erőltetem, a 14"-os laptopomon nézek inkább 4k filmeket, ha úgy adódik út közben/elutazva.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64) Béééla


Béééla
őstag

Amikor az egyetemet kezdtem, 200 ezerért (ugyan renew programban, a vadiúj 300 lett volna) fém házas, kifordítható kijelzős, Wines hibrid táblagépet lehetett kapni 13" környékén, amit lehetett beépített 3g-vel és még 4 giga rammal bővíteni, cadet bírta, wacom ceruza volt hozzá, sd olvasó, expresscard slot és b+, egy üzleti gépről beszélünk!
Tekerünk pár évet és ugyanennyiért kapni egy bővíthetetlen bébizongorát androiddal.
Fejlődés.

Bélabá

(#65) Somatom válasza vicze (#54) üzenetére


Somatom
veterán

Mi a különbség a DEX és a Freeform mód között? Az utóbbi bármilyen 7 -es, 8 -as Androidot futtató eszközön aktiválható (sajnos, a 9 -ben a Google már elzárta a fejlesztők elől az aktiválás lehetőségét). Telepíteni kell hozzá a Taskbar -t és lesz hozzá tálca is. A Moto telómon is erre váltok, amikor képernyőtükrözéssel használom monitoron (+ BT egér, bill.). Miért olyan nagy kunszt ez a Samsung DEX mód?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66) vicze válasza Somatom (#65) üzenetére


vicze
félisten

Ja úgy lezárták, hogy őrület, ezért is aktiválák...

(#67) joey04 válasza #72042496 (#58) üzenetére


joey04
titán

Csak az nem ennyibe kerül.

(#68) Somatom válasza vicze (#66) üzenetére


Somatom
veterán

Sorry, nem voltam naprakész! A linkelt cikk tegnapi és az alkalmazás is tegnap frissült. Előtte még azt nyilatkozta a fejlesztője, hogy a 9 -ben nem tudja megoldani, mert a Google csak OEM gyártók számára teszi elérhetővé a freeform mód aktiválását. De, ez nem változtat a kérdésemen. Mi olyan nagy kunszt a Samsung DEX módban, ha a freeform mód Nugáttól bármelyik Androidos eszközön aktiválható?
Ebből következik a másik kérdés, hogy mi van akkor, ha a DEX helyett, a freeform módot használjuk a Samun? Vajon az is ilyen erőforrásigényes lenne? Az én telómban csak egy 625 -ös Snapi van, 3GB RAM -mal, de nekem nem úgy tűnik, hogy nyögne a freeform mód alatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#69) thebear007 válasza janeszgol (#15) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én 120-ra lőttem be:) És nem beszélve arról, hogy másnap már a felét sem éri.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#70) Drizzt


Drizzt
nagyúr

"A 3D-s játék és a napfény alatt felugró, extra fényerő tudja a telepet a leggyorsabban megfektetni, míg 150 niten, egy töltésről 13 órát lehet netezni, illetve 18 órát videózni egyhuzamban."

Ezt konkrétan kimértétek, vagy valami részeredményből felkerekítettétek? Más tesztekben nem igen láttam hasonló üzemidőket. Btw. én megvártam a Tab S4-et. Elolvastam, megnéztem csomó kritikát, s végül egy M5 8.4-et vettem. Egyetlen előny az AMOLED lenne, illetve valamennyire az akksi is, engem a dex teljesen hidegen hagy. Az ár meg több mint kétszeres lenne. A 8"-t meg már erősen megszoktam a Shield tablettel. Volt már 10", 7", s 8" tabletem is, hosszabb időre a 10" a leggyengébb nekem(pl.: háton fekve filmnézés, olvasás, netezés, napi jópár órában).

I am having fun staying poor.

(#71) ollie válasza Drizzt (#70) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A pen is előnye a Tab S4 -nek. Mármint ha szükséged van rá.

***

(#72) Rickenstein válasza ollie (#71) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Legújabb iPadhoz is adnak cerkát. Még mindig nincs értelme megvenni ezt a túlárazott vackot.

PS C:\>_

(#73) aelod válasza Rickenstein (#72) üzenetére


aelod
veterán

Azért vacaknak hívni erős túlzás. A túlárazott mivolta az tény de, hogy vacak lenne... :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#74) ollie válasza Rickenstein (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen cerkát? Az iPad kijelzőjébe is van WACOM réteg integrálva? Mert ha nem, a töredékét sem tudja az S4 funkcióinak.

mod: utánanéztem, semmi köze a WACOM-hoz, az Apple Pencil csak egy játékszer a Note (és S4) penjéhez képest.

[ Szerkesztve ]

***

(#75) vicze válasza Rickenstein (#72) üzenetére


vicze
félisten

Melyikhez adnak úgy mégis? :U
Mert 30e-be kerül megvenni.

(#74) ollie: Wacomnak valószínűleg Wacom(beszállítót sose reklámoz az Apple), és jelenleg még mindig a legmagasabb tudású érintőpanel, és legnagyobb tudású toll, csak a legmagasabb kategóriás Wacom termékek jobbak. (A Pro-kban, a sima iPad-ba gyengébb képességű panel van nyilván.)

[ Szerkesztve ]

(#76) dzsi23 válasza aelod (#73) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem vacak, csak kacat. ;]

(#77) Somatom válasza Rickenstein (#72) üzenetére


Somatom
veterán

Alma vs körte. Van valami útmutató, hogy miként lehet egy iPad -re Androidot telepíteni? Mert ha csak IOS -sel lehet használni, akkor inkább ne feszegessük ezt a "kacat" témát!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78) troviko


troviko
senior tag

Az árazása vicc, ebben az árban már inkább egy Surface. Ha más nem külföldről vagy egy Go.
Én amúgy a kicsi tabletet vártam a Tab A 10,5-t, hát az egy rosszul elsült vicc lett.
Az egész storynak a vége, hogy pár napja vettem egy iPad-et.

https://www.oldtech.hu/

(#79) Somatom válasza troviko (#78) üzenetére


Somatom
veterán

Néztem Surface -eket is, de azoknál is necces pont másik OS telepítése. Linux -ra még csak-csak találtam némi útmutatót, de Androidra semmit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80) joey04 válasza ollie (#74) üzenetére


joey04
titán

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.