Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) *Mukeey* válasza Schuler888 (#550) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahh teljesen okés még most is. Használok mellette sd855ös mobilt, nem sokkal gyorsabb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#552) Schuler888 válasza *Mukeey* (#551) üzenetére


Schuler888
senior tag

Talan az elso elektronikai cucc lesz amit addig hasznalok amig szet nem porlad a kezeim kozott :) pedig masfeleve csak azert nem S6 lett mert sokat kell jegyzetelnem, es a lapos s-pent ami az s6hoz van sok kritika erte a hosszas jegyzetelesnel az ergonomiara

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#553) *Mukeey* válasza Schuler888 (#552) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én sem adom el. Nagyon jól sikerült tab ez.
Majd esetleg később nézek valami romot hozzá.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#554) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Jött frissítés! Óriásit javult a multitasking. Végre nem zár be minden appot azonnal :C

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#555) kerobi


kerobi
senior tag

Azt tudjátok, hogy a tabletben lévo memoriakártyáról miért másol csigalassusággal a pc-re? Kébellel összekötve... A kártyát kivéve és adapterbe téve 60 mega/sec. Miért érdeke a samsungnak lefogni az átviteli sebességet?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#556) *Mukeey* válasza kerobi (#555) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én nem.tudom, de nálam meg a benne levő sandisk 256os kártyáról sokkal gyorsabb, mint a belső tárhelyről másolgatni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#557) kerobi válasza *Mukeey* (#556) üzenetére


kerobi
senior tag

Hat de hogy? Kabellel? Nekem egy 50 gigas film, 1.5 ora pcre másolni. 😒

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#558) *Mukeey* válasza kerobi (#557) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahh az kizárt. Max 10-15p, bár ez a géptől is függhet azért. Én egy macbook air-t használok android file transferrel, most másoltam át két 1080as filmet, kb 15gb együtt, olyan 4-5p volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#559) VillanyÁsz29


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Sziasztok.
Abban szeretnék tőletek infót kérni, hogy az S4 esetében melyik a legutolsó Android főverzió amit megkapott frissítésen? Nagyon gondolkodom a vásárlásán, mert most elég jó árban elérhető, csak abban vagyok bizonytalan, hogy mennyire naprakész a szoftvere és még mennyi ideig lehetek el vele szoftveres téren.
Köszönöm :R

(#560) kerobi válasza VillanyÁsz29 (#559) üzenetére


kerobi
senior tag

Oneui 2.1, android10

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#561) CB


CB
senior tag

Na, az én S4-esem tegnap váratlanul elhalálozott.
Semmire nem reagál.
Béke poraira! :R

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#562) ABal válasza CB (#561) üzenetére


ABal
őstag

Ó, sajnálom! Talán még magához tér.
Az enyém hamarosan öt éves lesz, de még szépen duruzsol. Igazából még gyerek a Galaxy Tab 7.7-emhez képest, amit 2012-ben vettem és még mindig működik. :K

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#563) CB válasza ABal (#562) üzenetére


CB
senior tag

Felküldöm BP-re a sasung márkaszervizbe. Nézzenek rá, hátha javítható. Vettem már helyette egy tab S7-et, mert nem bírtam táblagép nélkül.
Ha pár tízezerből javítható, akkor van mégegy profi táblagépem, megkapja asszony, vagy az anyós.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#564) CB


CB
senior tag

Csak el akarom mesélni, hogy megszívtam ezzel a Samsung oktogon márkaszervizzel.
Mielőtt elküldtem nekik a táblagépet, kb. öt hívásból egyszer felvették a telefont, és mondta a fickó, hogy nyugodtan küldjem el futárral a táblagépemet, megnézik.
Elküldtem.
Na azóta (kb. másfél hét alatt) kb 200x hívtam őket, nem veszik fel a telefont.
Azt sem tudom megkérdezni, hogy rendben odaért-e a táblagép. De ők se hívnak, hogy mi van.
Fasza. Szerintem valakinek adtam ajándékba egy jó kis tabletet. Igaz, rossz volt.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#565) ABal válasza CB (#564) üzenetére


ABal
őstag

Van már hír róla?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#566) CB válasza ABal (#565) üzenetére


CB
senior tag

Igen.
Telefonon elérhetetlenek.
E-mail címükre írtam, arra válaszoltak. Megnyugtattak, hogy bevizsgálás alatt van.
Később küldtek egy 125e Ft-os javítási ajánlatot, amit nem fogadtam el.
A bevizsgálás és a táblagép visszaküldése 9000 Ft volt.
Most várom vissza a táblagépet.
Remélhetöleg ugyanazokkal az alkatrészekkel jön vissza, mint amivel küldtem......

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#567) CB


CB
senior tag

Visszaért a táblagép.
Szerintem nem bontották meg.
Megpróbálom így, hibásan eladni a jófogáson.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.