Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Balage992 válasza bigsee (#450) üzenetére


Balage992
csendes tag

Azért nem annyira látványos, sőt, család nem is látja, hogy miről beszélek 😂de a note 9 nek például " fehérebb a fehérje" 😀 azért gondoltam, hogy rákérdezek.

(#452) bigsee


bigsee
addikt

Ma reggelre teljesen megőrült a tablet. Lemerült 17%-ra, de ez eddig nem okozott gondot. Nem lehetett feloldani, bekapcs gomb hosszan csak a két gombot hozta (kikapcs és restart) de megnyomni már nem lehetett, egyiket sem. Képernyő feloldása után PIN kódig el sem jutott, arcfelismerő nem működött... Érdekes módon a neten az első találat a softresetre az "unresponsive S4" volt... :F Csakis a VOLDOWN+POWER működött, utána már jó... Ez sűrűn szokott előfordulni...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#453) Balage992 válasza bigsee (#452) üzenetére


Balage992
csendes tag

Ez érdekes. Nekem csak olyan fordult elo, hogy nem reagált az érintésre, csak a ceruzára. Ahtán restart után megoldódott.

(#454) bigsee válasza Balage992 (#453) üzenetére


bigsee
addikt

Az érintés az olyan, hogyha csak közelítek egy ikon fele, de még meg sem érintem a kijelzőt, már aktív az érintés. Szinte a levegőben van az ujjam, már érzékeli... :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#455) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Szeretnék kisméretű különálló magyar billentyűzetet venni.
Tudtok ajánlani olyat ami rendesen működik az S4-el?

(#456) bigsee válasza -Gerzson- (#455) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem I!yen van, qilive

Csak a hosszú I hiányzik, három eszközhöz tudod csatolni egyszerre.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#457) -Gerzson- válasza bigsee (#456) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszönöm

(#458) LSL1337


LSL1337
őstag

Tab S6 bejelentve
kijelző hasonló
Snap 855, 6gb RAM, 128ROM
képernyő alatti újlenyomat olvasó.
kb ua az ár

(#459) bigsee válasza LSL1337 (#458) üzenetére


bigsee
addikt

"képernyő alatti újlenyomat olvasó"

Jujujujj, kíváncsi lennék, mit alkottak s10-ekhez képest... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#460) balint82 válasza zenit73 (#441) üzenetére


balint82
senior tag

Tab s4em van nekem is és utódon gondolkodom. Mennyire volt nehéz megszokni a méretét a 8.4 után? Sebességben is óriási a különbség? Köszönöm a választ :)

Google Pixel 4a

(#461) zenit73 válasza balint82 (#460) üzenetére


zenit73
aktív tag

Nagy, nehéz, esetlen, de megszoktam pár hét alatt. Nyilván a 8.4-hez hasonlítva értendő ez a vélemény, azt én 4 évig használtam. Sebességben nagy a különbség, tulajdonképpen az miatt cseréltem, 8.4-et nem szerettem már használni mert lassú.

(#462) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok. Vettem egy kiwibird adaptert, ami kivezeti az s4et kulso monitorra. Elég nagy csalódás. Olyan mintha nem lenne rajta cleartype . Kicsit olyan, mintha szellemkepes es tulelesitett lenne az egész. Fhd+ felbontás. Az eredeti samu adapter 3x ennyibe kerül. Megéri beruházni rá? Jobb a képminőség? Az a heyzet inkább ezt használnám asztali gép helyett.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#463) LSL1337 válasza kerobi (#462) üzenetére


LSL1337
őstag

én 2 hete vettem egy usb-c ->hdmi adaptert.

normál android mód-ban 4k jelet küld, de a framrate nem az igazi, és 16:10 miatt fekete sávos.
DEX módban fullhd "csak", viszont így full screen módban 16:9, és utazáskor (pl hotelben) filmnézésre jó. ráadásul DEX módban ugye a kijelzőt ki is lehet kapcsolni, szóval duplán jó
beállításokban van 1440p mód, de nem engedte kiválasztani. nem tudom hogy a kábel, vagy a tablet miatt. 835 nem a legacélsoabb ugye

[ Szerkesztve ]

(#464) Piziii válasza LSL1337 (#463) üzenetére


Piziii
tag

Hol vetted ha szabad érdeklődni? :DD én is már egy jó ideje töröm rajta magam, hogy veszek egyet :K

[ Szerkesztve ]

(#465) LSL1337 válasza Piziii (#464) üzenetére


LSL1337
őstag

amazon.de

(#466) Piziii válasza LSL1337 (#465) üzenetére


Piziii
tag

Köszi 😉

(#467) LSL1337


LSL1337
őstag

múlt hét végén meg is halt a tab s4...

se power cycle, so töltő, semmire nem reagál, mint egy darab tégla...

leadtam gariba telenorba...
az a jó, ha nem javítható, akkor nem fognak tudni tab S4-et adni.
S5e gyengébb, S6 meg még nem kapható....

(#468) Piziii válasza LSL1337 (#467) üzenetére


Piziii
tag

RIP 😕

(#469) bigsee válasza LSL1337 (#467) üzenetére


bigsee
addikt

Valami előzménye volt ennek? Nekem már kétszer játszotta el, hogy nem reagál a kijelző, force restart rakta helyre...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#470) LSL1337 válasza bigsee (#469) üzenetére


LSL1337
őstag

levettem dock-ból, és semmi
nem használom minden nap. kettő között valamikor meggondolta magát.
ha kis ráfizetéssel S6 lenne belőle, akkor nem bánnám meg. a face unlock nem vmi erős az S4-en

(#471) bigsee válasza LSL1337 (#470) üzenetére


bigsee
addikt

Javítják, szvsz, alaplapcsere. :K Nem olyan könnyű megszabadulni tőle... :D De legyen szerencséd!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#472) LSL1337 válasza bigsee (#471) üzenetére


LSL1337
őstag

jah, tegnap visszakaptam

(#473) GabenNo1


GabenNo1
friss újonc

Sziasztok!
A Samsung Tab S4 billentyűzetes tokjáról érdeklődnék. A tesztben egy félig meddig magyar ékezetekkel ellátott példányról olvastam, a gyártó honlapján pedig csak az angol billentyűzetet (EJ-FT830BBEGGB) láttam. Hozzáteszem a magyar billentyűzetről az "öőüű" betűk sem voltak fellelhetőek. Talán valami billentyűkombinációkkal elő lehet csalni ezeket a karaktereket? Szeretnék venni ilyen gyári tokot a Samsung S4 tabletemhez de csak ha rendesen lehet vele gépelni magyar szöveget. Ha valakinek van ilyen magyar nyelvű Tab S4 billentyűzetes tokja, megköszönném ha megosztaná tapasztalatait.
Köszi

(#474) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Nektek álló módban használva a tab-ot nem csúszik a kép?
Annyira zavaró, hogy már szinte rosszul vagyok attól, ha nézem.

Itt egy videó róla, ha nem láttátok volna még.
Ha már volt téma, akkor elnézést.
Esetleg megoldás is van rá, vagy ennyit tud ez az Amoled panel.
Még eddig sehol sem láttam ilyet, sem telefonnál (Amoled-nél sem) és tablet-nél sem (itt még nem volt Amoled-es).

[A videó]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#475) Piziii válasza Kavinton75 (#474) üzenetére


Piziii
tag

Nekem is csinálja, ez a gyenge képfrissítés miatt van, portré módban azért látszik jobban, mert a képfrissítés balról jobbra vagy fordítva történik meg és nem tudja rendesen lekövetni a kép mozgását a kép frissítése ezért szét esik maga a kép vagy lemarad az egyik fele. 😕

Viszont ma jött egy biztonsági frissítés es aprobb javításokat tartalmazó 500Mb-os pack, van aki már felrakta, esetleg érzékel valami különbséget? 🙂

[ Szerkesztve ]

(#476) Kavinton75 válasza Piziii (#475) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem már fent van, de a tablet csak ma lett az enyém, így nem tudom mi lenne a különbség.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#477) Kavinton75 válasza Piziii (#475) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Eddig semmilyen más eszköznél nem láttam ilyet, így csak a panel vagy a driver lehet a ludas.
Ha fekvő módban van, akkor nincs ez a hullám effektus, de így állítva ez iszonyat zavaró.
Nem ezt várnám egy 100 ezer feletti tablet-tól.
A gyerekeim 2 éves Vodafonos 10"-os tabletja (25ezer Ft volt), se csinálja.
A másik tablet, ami egy Huawei M5 Lite is gond nélkül lekezeli az álló és fekvő módot is.
Igaz egyik sem Amoled panel, viszont a telefonom az és az se csinálja.
Vajon ők, hogy oldották ezt meg?

Alig vártam, hogy vegyek egy ilyet, de ez eléggé letörte a kezdeti fellángolást.

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#478) #06969344 válasza Kavinton75 (#477) üzenetére


#06969344
törölt tag

Én eddig nem vettem észre ezt, kb 6 hónapja van meg a készülék.

(#479) Kavinton75 válasza #06969344 (#478) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Lehet túl jó a szemem?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#480) #06969344 válasza Kavinton75 (#479) üzenetére


#06969344
törölt tag

Ez nincs kizárva, nézegetem még egy darabig, lehet csak nekem nem tűnt fel..

(#481) pleslie82 válasza Kavinton75 (#477) üzenetére


pleslie82
tag

Ez nagyon durva,ez nem normális. Nekem egy éve van meg, napi szinten használom, de ilyet még nem tapasztaltam sosem. Szerintem szerviz.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#482) Piziii válasza pleslie82 (#481) üzenetére


Piziii
tag

Hmm... ez érdekes 🤔

Ki hol vette a tabot? Én az eddigital-nál tavasszal és csinálja... illetve azon mindig csodálkozom, hogyha a kikapcsolt kijelzőn megcsillan a fény akkor a panel felülete hullámos 😮 de a Samsung store-ban levő tab s4 is olyan, valaki tudja miért ilyen? 🙂

(#483) #06969344 válasza Piziii (#482) üzenetére


#06969344
törölt tag

Én edigitalban kb 6 hónapja.

(#484) pleslie82 válasza Piziii (#482) üzenetére


pleslie82
tag

Sötét módban is így szaggat, azt próbáltátok?
Az enyém Telekomos...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#485) Kavinton75 válasza Piziii (#482) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Akkor nem vagyok őrült.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#486) Piziii válasza pleslie82 (#484) üzenetére


Piziii
tag

Ha csak sötét tartalom van rajta akkor nem csinálja vagy alig észrevehető, amint viszont egy kép előkerül akkor az "elnyúlik"

Olvasgattam Kavinton linkelt videója alatti kommenteket és ott is sokan panaszkodnak erre a jelenségre 😮

(#487) SeatZola válasza Piziii (#482) üzenetére


SeatZola
őstag

Én a Telekomnál 1 éve és nekem nem csinálja.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#488) LSL1337 válasza SeatZola (#487) üzenetére


LSL1337
őstag

én 10 hónapja a telenornál.

van 240hz-es és 120hz-es monitorom is, de a tab-bal nekem nem tűnt fel, hogy gáz lenne a scrollozás.

(#489) bigsee


bigsee
addikt

Telekom. Es nem szoktam rángatni, se portrait, se landscape módban...:DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#490) Piziii


Piziii
tag

Csak akkor zavaró, ha olyan gyorsan scrolloz az ember, hogy még olvasható nagyjából a tartalom, de egészen lassú és nagyon gyorsnál nem.
Legalábbis nekem nem 🙂

(#491) kerobi


kerobi
senior tag

Nekem nagyon minimális a jelly alloban. Ha nem irjatok eszre sem veszem. Halistennek fekvoben hasznalom a tabot. Eszrevettetek, hogy a facebook alkalmazas nem működik jol? A marketplacenel levagja az oldalakat meg a csoportoknal nem reagal koppintasra. Ja a tab s2nek szebb a kijelzője viszont eszmeletlen laggolos.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#492) Kavinton75 válasza kerobi (#491) üzenetére


Kavinton75
senior tag

A Marketplace-t már én is láttam, de a csoportok gondot csak most.
Érdekes.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#493) gergo36


gergo36
csendes tag

Sziasztok!

Lenne hozzátok két kérdésem, hátha tudtok benne segíteni!
Az alany egy SM-T830.
1. Gyári billentyűzetes tokot keresek. Melyikkel lehet könnyebben magyarul írni?
EJ-FT830BBEGGB vagy EJ-FT830BBEGDE
Magyar ékezetes betűket hogyan tudom használni?
2. Mekkora a maximális méretű SD-kártya, amit kezelni tud a gép?
Konkrét típust tudtok esetleg ajánlani?

Közi szépen a segítséget!

(#494) #06969344 válasza gergo36 (#493) üzenetére


#06969344
törölt tag

Szia. 2. Kérdésre a válasz: Nekem 512Gb-os Samsung EVO+ kártyával tökéletesen működik.

(#495) LSL1337


LSL1337
őstag

lassan 1 éve használom a tabletet, és most tűnt fel, de nagyon durván ez a 'jelly scrol'
Eddig abszolút nem látszott, szóval nagyon furcsa...

(#496) mihaly13


mihaly13
tag

Segítséget kérek van egy S4 I9505 -s telóm és megpróbáltam Odinal lecserélni a Romot és közben megakadt és már nem megy tovább , többször is próbálkoztam de mindég megakad , lehet még valamit csinálni vele vagy kuka . Próbálkoztam a Kies 3-l a vészhelyzet de ott kér egy kódot amit nem tudom hogy honnan vegyem.

(#497) bigsee válasza mihaly13 (#496) üzenetére


bigsee
addikt

Tab S4?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#498) mihaly13 válasza bigsee (#497) üzenetére


mihaly13
tag

Megoldottam Win 10 helyet Win 7-t használtam és minden ment mint a karikacsapás , már meg ijedtem hogy a tellonak annyi !

(#499) bigsee válasza mihaly13 (#498) üzenetére


bigsee
addikt

De tabletet van?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#500) gidion90


gidion90
tag

Sziasztok! A SAMSUNG billentyűzetet át lehet állítani magyar ékezetesre, hiába nincs rányomtatva fizikális, de az ékezetes karaktereket ugyanúgy tudom lenyomni a tartozékon?
Köszönöm 😊 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.