Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) alex73


alex73
tag

Meg szabad ilyen tabot venni (garanciával vagy használtan ha ilyen hibákat találtok)vagy inkább almás cég eszközét? vagy az ilyen felsőbb kategoriásból mindegy melyik (mondjuk nem sok van stylussal-pencillel)mert a droid (Google úgy is el engedte a tablet irányt (képernyö optimalizálás appok terén stb)

(#502) bigsee


bigsee
addikt

Kijött a márciusi update (TMH)!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#503) #06969344 válasza bigsee (#502) üzenetére


#06969344
törölt tag

Kijött a márciusi (XEH) is. :C

(#504) ABal


ABal
őstag

Hozott valami észrevehető pozitív változást?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#505) bigsee válasza ABal (#504) üzenetére


bigsee
addikt

Korábban nálam durva merülést produkált, most mintha jobb lenne az akku...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#506) alex73 válasza alex73 (#501) üzenetére


alex73
tag

Senki semmit. Használt Még garanciális tabot ebből érdemes venni. Vagy nem. Esetleg jobban járok harapott almával. ( használat okos otthon média,net, irodai program)

(#507) Piziii válasza alex73 (#506) üzenetére


Piziii
tag

Szerintem legfontosabb, hogy eldöntsd melyiket szeretnéd oprendszerben, mert az a legnagyobb különbség szerintem

Ipad-nek jobb a ceruzája és annak a támogatása, viszont az plusz 30K

Samu az android miatt viszont sokkal "rugalmasabb" fájlok kezelésében és van Dex mód amit egy bluetooth billentyűzettel akár laptopként is hasznalhatsz vagy monitorra/tv-re hdm-type c átalakítóival is kiviheted a képét

Nekem most lesz 1 éves a tabom és megvagyok elégedve vele és lesz még ha minden igaz egy nagy frissítés (ipad-nek ugyan hosszabb a rendszer frissítése)

Az újabb tabletnél az s5e szerintem rosszabb mint az s4 (gyengébb a hangzás, nincs dex, gyengébb a procija), a tab s6 még természetesen jóval fejlettebb, több ram, kamera és két generációval újabb proci

(#508) bkiky01


bkiky01
senior tag

Mediapad M3 pro-t váltanék, leginkább böngészésre, azon belül kisebb munkák webes felületen és néha Excel-ezésre pdf olvasásra, email-ezésre használnám.
Ez és Tab S5e-n gondolkozom.. Ipad 2019, és Ipad Air nem győz meg az amoled hiánya miatt.. Szerintetek?

(#509) SeatZola válasza bkiky01 (#508) üzenetére


SeatZola
őstag

Csakis a Tab S4. Sokkal jobb cucc mint a S5e.

Rappi

(#510) bkiky01 válasza SeatZola (#509) üzenetére


bkiky01
senior tag

Néztem prociban tényleg jobb, viszont ahogy olvastam üzemidőben meg az s5e jobb..

(#511) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok. Azt hogy tudom megcsinalni, hogy a samsung tv be tudja olvasni a letoltott tartalmat? USB vel kotom ossze a tv-vel és a mappákat látja, de a tartalmat nem. Kepeket tud olvasni, de videofajlokat nem. A kapcsolat tipusa: fajlatvitel. Mindig ki kell irnom a filmeket pendrivera és ugy bedugva a tvbe tudom csak megnezni. Azert ez egy kicsit gaz. A képernyotukrozessel nem erdemes filmet nezni, erre már rájottem. A samsung tv-n akarom beolvasni a videofajlokat és a tv procijaval lejátszani.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#512) kerobi


kerobi
senior tag

Azt hogy tudom megnézni, melyik alkalmazás kapcsolja be állandóan a gps-t? Nagyon meriti így.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#513) Paladin1492

Megjött az android 10 a tablettre.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#514) csocsoszán válasza Paladin1492 (#513) üzenetére


csocsoszán
őstag

Odinnal felraktam már vagy 2 hete. Hibát nem tapasztaltam. (Inkább médiára használom, ott mintha egy fokkal jobb hangú lenne dac-al, mint az előző verzió. Igaz full wipe volt.)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#515) 8 válasza Paladin1492 (#513) üzenetére


8
senior tag

nálam még nem....

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#516) Paladin1492 válasza 8 (#515) üzenetére

Telenoros a tab. Videó nézésre használom, meg ezen megy a navigációs program, mikor dolgozok.

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#517) kerobi


kerobi
senior tag

Nekem az akkuidő drasztikusan csökkent a droid 10 felpakolása után. Gyakorlatilag nem is használom a tabletet és 1-2 nap alatt lemerül. Az akkualkalmazás marhaság, a főfogyasztót nem jeleniti meg. Én eladom ezt a cuccot és valószinuleg soha nem veszek tab s-t van egy tab s2-m is, kár hogy lassú, sokkal szebb a kép is rajta. Attól is megválok. A tab s7 szépnek és jónak tűnik de biztos hogy 300k felett lesz, akkor már inkább az ipad.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#518) #06969344


#06969344
törölt tag

Én még nem vettem észre drasztikus akkuidő csökkenést eddig.

(#519) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Másnak is előjöttek ilyen problémák a droid 10 óta?

- a Chrome indításkor random módon kifagy és a memória manuális törléséig vagy rebootig el sem indul.
- Messenger hang és videóhívásnál is pár másodperc elteltével bezáródik. Ezen reinstall se segít.
- Dexben az ablakok átméretezése szinte lehetetlen lett kézzel és stylussal is.
- Anydesk random elfelejti, hogy a billentyűzet gépelésre való. Időnként lefagy és nem lehet vele bontani utána a vonalat.

A frissítés előtt nem voltak ilyen problémák. Gyári visszaállítás is történt.

www.adventuregames.hu

(#520) ABal válasza TrishtanAG (#519) üzenetére


ABal
őstag

Ami a Chrome-ot illeti, az a Google sara, nem a tabé. A többiről nem tudok nyilatkozni.

Akkuidő csökkenést én nem tapasztaltam: ha éjjel-nappal bekapcsolva hagyom, de alig nyúlok hozzá, akkor is kibír 4 napot .

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#521) TrishtanAG válasza ABal (#520) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Tegnap jött egy frissítés, mindegyik fenti bajomat megoldotta.
Akkuidőt én egy minimálisan érzem kevesebbnek, mint a droid 10 előtt.

www.adventuregames.hu

(#522) sirály69 válasza TrishtanAG (#521) üzenetére


sirály69
őstag

Azt vettem észre, hogy ha bekapcsolom a wifi-t az új verzióval sokkal lassabban kapcsolódik. Minimum 4x annyi idő alatt... :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#523) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mennyiért éri meg használtan egy ilyen szerintetek? Hardveraprón nem találtam egyet sem belőle...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#524) sirály69 válasza TrishtanAG (#521) üzenetére


sirály69
őstag

Én is frissítettem, de azóta a play-ben nem frissíti a chrome és a android system webview-t...
Másnak is van ilyen gondja?

Szerver Hosting Debrecenben

(#525) ABal válasza sirály69 (#524) üzenetére


ABal
őstag

Nálam mindkét alkalmazás rendben frissült.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#526) sirály69 válasza ABal (#525) üzenetére


sirály69
őstag

Nem tudom mi a fene van vele.... :W
Már újraindítottam a tabletet.... Csináltam alkalmazás kényszerleállítást is...

Szerver Hosting Debrecenben

(#527) ABal válasza sirály69 (#526) üzenetére


ABal
őstag

Sikerült rájönnöd, hogy mi okozta?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#528) sirály69 válasza ABal (#527) üzenetére


sirály69
őstag

:( A probléma még most is megvan.... :W

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#529) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Várható még valami frissítés szerintetek? Vagy már csak negyed/félévente bizt. frissítés?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#530) zenit73 válasza *Mukeey* (#529) üzenetére


zenit73
aktív tag

Nekem havonta jön patch, két napja jött az októberi, wifis a tab.

(#531) *Mukeey* válasza zenit73 (#530) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Enyém lte, semmi már hónapok óta...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#532) #06969344 válasza *Mukeey* (#531) üzenetére


#06969344
törölt tag

Enyém is LTE, ma jött ki szoftverfrissítés.

(#533) *Mukeey* válasza #06969344 (#532) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Köszi, ma nekem is jelzett😎
Kár, hogy a 2.5ös ui nem jön😏

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#534) gibzon37


gibzon37
csendes tag

Sziasztok!
Milyen töltő jó hozzá?

(#535) LSL1337 válasza gibzon37 (#534) üzenetére


LSL1337
őstag

usb-c? mire gondolsz pontosan

(#536) *Mukeey* válasza gibzon37 (#534) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Qualcom soc van benne, szóval a gyári töltőjén kívül bármilyen qc2/qc3-as töltővel megy majd a gyorstöltés.
Én másodlagosnak egy Blitzwolf qc2-est használok.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#537) Schuler888 válasza sirály69 (#524) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nalam amikor pár hete kijott galaxy appsban frissistes az idozonakhoz s10+on note10+on siman lefutott ezen meg hetekig nezegettem hogy hibaba fut... de vegre mar eltunt :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#538) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Aod van a tabon? Nem találok olyan opciót, hogy mindig menjen, ne csak, ha értesítés jön.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#539) kerobi


kerobi
senior tag

Valakinek van Tab S7-e? Nem a plusz. Megéri lecserélni a Tab s4-et?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#540) *Mukeey* válasza kerobi (#539) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én használtam pár napig haveromét, sztem nem éri meg. S4 is full jó még mindig, "fillérekért" nem fogom eladni az tuti.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#541) kerobi válasza *Mukeey* (#540) üzenetére


kerobi
senior tag

Igen, csak újabb rendszer van rajta és kicsit nagyobb a kijelzője, viszont ips. De abból is a 120 hz verzió és erősebb a procija. Azért gondolkodom rajta, mert nem sokat kellene rákölteni egy használtra, ha ezt eladnám. Filmezéshez, netezéshez kellene és az amoled állítólag szürke vagy zöld hályogot okoz idővel. Én sokat filmeztem anno a tab s2-n és romlott a látásom.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#542) gibzon37 válasza *Mukeey* (#536) üzenetére


gibzon37
csendes tag

Köszi, akkor a 15w samsung gyorstöltő elvileg jó hozzá?
Nem tudom a gyári töltője melyik típus?

(#543) *Mukeey* válasza gibzon37 (#542) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jó lesz!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#544) pdante


pdante
újonc

Sziasztok! Kérdésem a tapasztalt S4 userekhez - videó szerkesztésre, pl Kinemaster-rel, mennyire alkalmas még a tab. Samu tabletet vennék, de S6 és felfelé kívül esik a büdzsémen, S4 billentyűzettel használtan kb 100-ból megvan. Megéri még? Jegyzetelés, fotó és videó szerkesztés, filmezés, játék lenne a fő profil. Tudom, hogy ez egy régebbi soc, de elvileg még kellően erős lehet. Vagy inkább spóroljak még S6-ra? Előre is köszi!

(#545) *Mukeey* válasza pdante (#544) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szerintem teljesen okés még mindig. Kijelzője pazar, filmezni nem sok jobb kütyü van. Fotókat is nagyon jól jelenít meg.
A videószerkesztős progit nem tudom, de biztos elviszi, a SD835 nem egy gyenge soc azért.
Nekem ami nem tetszik, az a 4gb ram. Sajnos az már kevés manapság. Majdnem minden újratöltöget. Főleg nagyobb játékokból (pl asphalt) kilépve pillanatokra le tud hasalni a rendszer.
Jegyzetelni 10/10

Azért ha a büdzsé engedi, nem járnál egy S6-al rosszul, főleg ha min. 2 évre tervezel.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#546) kerobi


kerobi
senior tag

Formazott már valaki külső SD kártyat ext4-re ehhez a kütyü hoz? Az én 128gbos sd kártyámat SdcardFS-re formazta, es mikor torrentezek mindig lefoglalja neki a helyet. Ez idoveszteseg tobb 10 giga eseten. A belso sdje ext4 es es realtime tölt le rá.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#547) *Mukeey* válasza kerobi (#546) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Még nem próbáltam, de megnézem. Én mondjuk alapból a belső tárhelyre torrentezek, max onnan átírom az sd-re. Egy 200gb-s Sandisk van benne.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#548) Schuler888 válasza *Mukeey* (#545) üzenetére


Schuler888
senior tag

Cod mobilera a legjobb eszkoz :)) telefonon alig latjak a tavoli celpontot en meg siman bumm headshot :D
De NFS No Limitet(atyaeg iden lesz mar 6 eves jatek?!) Is inkabb ezen tolom mint a note10+ 5G-n

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#549) *Mukeey* válasza Schuler888 (#548) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én asphaltozok rajta, standard beállításon jól viszi. Kijelzője továbbra is pazar, akinek odaadom, keresi az állát. Szoktam vele 1440p-s videókat mutatni rajta, elájulás. Haveromnak ipad pro-ja van, ennek sokkal szebb a kijelzője.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#550) Schuler888 válasza *Mukeey* (#549) üzenetére


Schuler888
senior tag

De azert kicsit faj ha belegondolok 835 kerult bele, pedig akkor a 845 dukalt volna... szerencsere sebessegbeli bajom sose volt meg :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.