Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nekem most települ egy 225 megás frissítés, még mindig nagyon szeretem ezt a tabot!

(#102) Konyika válasza mg1992mg (#101) üzenetére


Konyika
senior tag

Nekem is megjött bár sok változást nem tapasztaltam :)

Gondolom biztonsági frissítés volt. Olvastam, hogy van esélyünk az Oreo-ra is.

És igen, jó kis tab ez :)

(#103) mg1992mg válasza Konyika (#102) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Fluidabb lett az ui kezelése valamivel, javitottak valamit a stabilitáson is, bár eddig se volt gond vele. :)

(#104) Quqesz válasza mg1992mg (#101) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is megjött, dec 1 a biztonsági frissítés. Lesz elvileg oreo, láttam samsung listában. Eddig nekem is nagyon bevált a tab!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#105) Thusor válasza Quqesz (#104) üzenetére


Thusor
őstag

Azt nem írta a lista, hogy mikorra várható az oreo frissítés? Akár már idén?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#106) Quqesz válasza Thusor (#105) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ennyit tudni....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#107) Thusor válasza Quqesz (#106) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm az információt. Akkor várunk.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ezt eddig is tudtuk, hogy jön rá az Oreo (azért köszi a listát ;) ), de hogy mikor, azzal egyik gyártó se erőlteti meg magát... :(

(#109) Donki Hóte válasza Thusor (#107) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A lista hitelességében kicsit kételkednék a helyedben, hiszen nincs is olyan telefon, hogy A5 2018 és A7 2018.

Ettől függetlenül 99 %, hogy 2018-ban jön az új oprendszer a mi tabletünkre is.

(Aminek 1 év alatt másodsor megy tönkre a micro USB csatlakozója :U Vagy 50 különféle micro USB portos készülék volt/van a birtokomban, az életben se ment tönkre más készülékemben az USB port, tehát nem ütöm-vágom a dolgokat. A Tab A6-ban viszont másodszor megy tönkre :O )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#110) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Ez a tab az sm-t580 típúsú?

(#111) Donki Hóte válasza Anulu79 (#110) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A Wifi verzió Igen, az LTE verzió az SM-T585.

Miért kérded?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#112) Anulu79 válasza Donki Hóte (#111) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor ez lesz az. Az egyik tab otthon wifi. Azért kérdezem mert érdekelne, hogy van rá valami normális tok? Most egy univerzális van rajta ami eléggé idegesítő tud lenni. :)

(#113) Quqesz válasza Anulu79 (#112) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van, gyári samsung, de nem olcsó....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#114) Tim82


Tim82
nagyúr

Telekomos SM-T585-re most jött frissítés, a biztonsági szint 2017. november 1. lett utána. (Eljutottunk végre odáig, hogy legalább a Blueborne be van foltozva. :) )

Tok-téma: ilyet használok kb. fél éve rajta. A sarkoknál némileg lötyög érzetre, más baja nincs. Strapabíró, elfogadhatóan néz ki, a fedél mágnesei rendben ébresztik-kikapcsolják a kijelzőt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115) Anulu79 válasza Tim82 (#114) üzenetére


Anulu79
addikt

Az mit jelent, hogy lötyög benne? Nem stabil vagy csak a tok "tágul" egy kicsit?

(#116) Tim82 válasza Anulu79 (#115) üzenetére


Tim82
nagyúr

Utóbbit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#117) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok Most csatlakoztam a klubhoz 1 32 gigás változattal a Telenor jóvoltából eddig nem semmi Az üzemidő 1 iPad 4 ről jöttem át Hát szokni kell a kérdésem az lenne hogy a felhasznaloneveket és kódokat amiket az icloud kulcskarika tárolt be tudom itt hozni! Koszi elore is

bandi

(#118) Anulu79 válasza Tim82 (#116) üzenetére


Anulu79
addikt

De akkor az a lényeg, hogy nem lötyög-mozgolódik a tokban?

(#119) Tim82 válasza Anulu79 (#118) üzenetére


Tim82
nagyúr

A tok stabilan tartja, nem esik ki belőle vagy ilyesmi, de a sarkoknál érződik a fogáson, hogy nem gyári, megfogva ott van "lötyögés", nem 100%-osan paszentos. Ennél jobban nem tudom leírni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#120) Anulu79 válasza Tim82 (#119) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem is kell jobban mert értem már, hogy mire gondolsz. :)

(#121) mg1992mg válasza Tim82 (#114) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem is ilyen tokom van.

(#122) tybsen


tybsen
addikt

Most jelzett egy frissítést valaki installálta esetleg már? Egy 242 MB méretű javítócsomag.

(#123) tybsen válasza tybsen (#122) üzenetére


tybsen
addikt

Közben utánanéztem, februári biztonsági frissítés. [Sammobile link]

(#124) droidforever


droidforever
tag

Sziasztok,a segitsegeteket szeretnem kerni.Egyik naprol a masik napra nem kapcsolt be a kijelzom de hang van,hard resettel orvosolhato a tortenet,Hogy tudok hard resetelni?a valaszokat koszi

(#125) punky10 válasza droidforever (#124) üzenetére


punky10
addikt

Power+home+valamelyik hangerő gomb egyszerre,10-20 másodpercig lenyomva.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#126) Thusor válasza tybsen (#122) üzenetére


Thusor
őstag

Magyarországra ez még nem jött meg. Ahogy nézem csak pár régióra jött egyelőre ki.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#127) droidforever


droidforever
tag

Olyan kerdesem lenne meg,hogy ausztriaban vasaroltam a tabot mediamarktban,a garancia itthon is ervenyes?

(#128) droidforever


droidforever
tag

Vki tudna nekem segiteni,hogy az mitol lehet h a kijelzo nem kapcsol be a tabon,de hang az van

(#129) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, van egy A6-os tabom, egyenlőre elég gyári. Sajnos némelyik MKV film szaggat rajta. Tudtok valami jó lejátszót, ami esetleg a képminőség romlásával is akár kiküszöböli ezt? Most VLC-t használok, próbáltam teljesítmény orientáltan beállítani, de úgy érzem kevés.
Minden választ köszönök, konvertálni sajnos már nincs időm mert holnap mennék hosszabb útra :)

(#130) mg1992mg válasza Babetta-X (#129) üzenetére


mg1992mg
senior tag

MX Playert érdemes kipróbálni, hátha.. De ott meg lehet codec gondok lesznek, hogy 1-2 hangsávot nem akar majd lejátszani, én ennek orvoslásához egy All in One codec packet szedtem le hozzá XDA-ról, így minden hangsáv fasza.
Bár nem tudom hogy viselkedne az mkv-s filmekkel azt még nem próbáltam, néha úgy tűnik még a kijelző alap meghajtásához se elég a GPU.

(#131) punky10 válasza mg1992mg (#130) üzenetére


punky10
addikt

Eddig még az összes filmet le tudta játszani az Mx player és a BsPlayer is.Leginkább mkv volt,de akadt pár régi wmv,illetve AVI/Mpeg4 is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#132) Thusor válasza Babetta-X (#129) üzenetére


Thusor
őstag

Kodi programot probalhatnad meg ki. Nem lattam olyan videot amivel ne boldogulna, kiveve ha a hardver gyenge hozza, akkor lehetnek csak gondok.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#133) tybsen válasza Thusor (#126) üzenetére


tybsen
addikt

Ja értem köszi!

Más: használ valaki gyári mágneses tokot? Elég erősek a mágnesek és ott tartják a tabletet rendesen?

(#134) Thusor válasza tybsen (#133) üzenetére


Thusor
őstag

Gyári tokot használom. Én nagyon szeretem. Stabilan rajta marad a tableten. Van amikor képes elcsúszni kicsit, de ki nem esik belőle soha. Az egész tabletben végig megy a mágnes ezért teljes felületen tapad. 2 fokban dönthető vele a tablet, valamint ki-be tudja kapcsolni a képernyőt is nyitás vagy zárásra. Nagyon igényes kinézetet ad a tabletnek.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#135) tybsen válasza Thusor (#134) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi! Lehet hogy majd rendelek egy ilyet mert sajnos a táskámban betört a kijelzővédő üveg, valami hozzá koccanhatott.. még jó, hogy volt rajta, különben a képernyő tört volna be.

Most egyelőre rendeltem egy olcsó (JeTech) verziót aztán meglátom hogy milyen lesz és ha nem tetszik akkor veszek egy ilyen gyárit. ebben igazából pont azt tetszik hogy nem kell bele erőltetni semmilyen keretbe csak egyszerűen oda teszi az embert és kész ha pedig szükség van rá tok nélkül akkor kiveszed és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#136) Quqesz válasza droidforever (#127) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vidd be itthon a mediaba és ők intézik a garit. Számla, garipapír legyen nálad.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#137) tybsen válasza tybsen (#135) üzenetére


tybsen
addikt

Közben mindkét tok megérkezett és mindkettő nagyon jó úgyhogy megmarad mindegyik. :)

(#138) Thusor


Thusor
őstag

Ma jött egy frissítés a tabletre. Maradt a rendszer android 7-en, csak a biztonsági frissítés ment fel, 2018 február 1-ei lett így. Jelenleg nem látok ezen kívül más egyéb változást a rendszerben.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#139) Quqesz válasza Thusor (#138) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jaja, jön le nekem is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#140) B.i.L


B.i.L
senior tag

Sziasztok
Van olyan opció,amivel a képet ki tudom tenni tv-re?

Horgászni mentem...B.i.L

(#141) Konyika válasza B.i.L (#140) üzenetére


Konyika
senior tag

Szia.

Smart view. Csak húzd le az értesitési sávot :)

(#142) Thusor válasza Konyika (#141) üzenetére


Thusor
őstag

Persze, ha okos TV rendelkezésedre áll. Tehát kell lennie a Tvben wifi.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#143) Konyika válasza Thusor (#142) üzenetére


Konyika
senior tag

Ebben igazad van de ez nem volt a feltételek között :)

Azt hittem már mindenkinek az van :)

(#144) B.i.L válasza Konyika (#141) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönöm :R
Még most venném a másik 3 mellé - samsung van de gyenge és nem képes,asus transformer T100...az meg win*es bár tudja.De kellene tartalmasabb erősebb android fronton...és samufan vagyok.Üzemidő és megbízhatóbbnak tartom a többinél,almát drágállom...

Horgászni mentem...B.i.L

(#145) mg1992mg válasza Thusor (#138) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Szintén. Ugyan nem használom annyit, amióta az S9+ megvan, de még ígyis gyakran kerül elő. :)

(#146) B.i.L válasza B.i.L (#144) üzenetére


B.i.L
senior tag

Végül G-pad2 10.1 lett...vettem 4 darabot :Y .Többet tud és olcsóbb is volt(HA-n)

Horgászni mentem...B.i.L

(#147) tybsen válasza B.i.L (#146) üzenetére


tybsen
addikt

Tudna valaki segíteni? YouTube videó közben elkezdett recsegni majd megállt a videó lefagyott a készülék majd kikapcsolt pár perc múlva. azóta se kép se hang hiába próbálom bekapcsolni most rádugtam töltőre úgy sem reagál... Eddig sosem volt vele semmi baj :(

Érdemes várni vele esetleg vagy hard reset gombokkal megpróbálni ha pedig az sem segít akkor szerviz? Vagy van valami ötlet? köszi :R

szerk: Na most a hangerő lefelé gombot és a bekapcsológombot egyszerre nyomtam néhány másodpercig így sikerült feléleszteni utána pedig a bekapcsológombal bekapcsolni… Nagyon para volt még sosem fordult elő ilyesmi. most egyelőre úgy tűnik hogy működik de lehet hogy majd csinálok egy teljes gyári visszaállítást mert még sosem volt rajta csinálva.

[ Szerkesztve ]

(#148) t72killer válasza tybsen (#147) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Végülis sikerült megoldani a youtube-problémát?

A többiektől kérdezném, kodival vagy valami egyéb okos lejátszóval elmennek ezen a gépen a 4k hevc videók?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#149) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

2 és fél órája töltöm a tabletet és pontosan 60%-nyi töltés ment rá (20%-ról 80%-ra), gyári samu töltővel (nem sajátja, az s7edge telómé, ami QC 2.0-t is tud). Ez a normál töltési tempó, vagy tud többet is?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#150) tybsen válasza t72killer (#149) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem ez normalis, eleg lassan toltodik.

Youtube problemat multkor ujrainditas megoldotta, azota nem volt semmi gond :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.