Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Burt1793 válasza tjb007 (#50) üzenetére


Burt1793
veterán

Ja, hogy van OTG a nexus 7 2013-ban? ;]

Amúgy nem találom a megoldást, nem is nagyon kerestem (ha a saját gpu-s értekezésedre gondolsz, akkor nem értelek, mert nem ismerem ennyire ezeket a neveket, de látva az aláírásodat, te mindent tudsz róluk), az enyém wifi only verzió. S4 minivel azonos kb. a hardver teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

(#52) tjb007 válasza Burt1793 (#51) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azaz nem Tab 3 8.0, hanem valóban 7.0 van neki, abból is az LTE modemes változat. Legalábbis más logikus magyarázat nincs arra, amiket korábban írt.

[ Szerkesztve ]

(#53) Giorgio1313 válasza tjb007 (#52) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Kicsit utána jártam és Samsung honlapon is fent van valamiért az LTE-s AT&T-s verzió sokkal erősebb mint az eredeti. Gondolom lte-nek kell az erő.

SM-T217A a típus száma

[ Szerkesztve ]

(#54) Burt1793 válasza tjb007 (#52) üzenetére


Burt1793
veterán

(#55) Graphics válasza Giorgio1313 (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"LTEnek kell az erő"

Na oszt' mé is :D?

Ez nem ettől függ... Hanem van olyan SoC ami LTE képes és van ami nem...

Nincs ilyen erő osszefugges.....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) Giorgio1313 válasza Graphics (#55) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Lelkes amatőr vagyok ezért írtam hogy gondolom:) nem akartam hülyeséget írni

(#57) Csapoati válasza tjb007 (#52) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja így már világos, köszi a tisztázást.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58) Ck.


Ck.
addikt

Ennek formára semmi köze az S5-höz...hízott Note 3 inkább.

(#59) kátú válasza Graphics (#38) üzenetére


kátú
őstag

Igen, lehet hogy fan vagyok, de már 6 éve vqn samsung om és nem csalódtam az ilyen teljesítménybéli gondokon rom cserével lehet javítani

It still works!

(#60) Graphics válasza kátú (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig lehetne mit javítani néha :) elhiheted, de hát akinek az is megfelel ami van :D úgy nem tűnik fel, hogy több is lehetne..

Nekem:

Felsorolni is nehéz :)

Telefon: kb minden 2. héten másik :), általában Lenovok, de megfordul Xiaomi, Huawei is, jelenleg pedig egy WayteQ Talk 5H-t nyúzok.

Volt már HTC-m, használtam pár napra iPhone-t is, de igazából nem fogott meg. Samsungból volt szerencsém a Note 3-ashoz, az S3 Minihez, S4-hez is...

Tabletből: Cube Talk 7X-et vettem tesztelésre, de annyira megtetszett , hogy nálam maradt. 20-ért tudja azt amit ez a Galaxy Tab 4 7.0...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) kátú


kátú
őstag

Meg szabad kérdeznem, hogy milyen telefonod van és milyen tableted van, csak puszta kíváncsiságból

It still works!

(#62) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

...WiFi-only .. :W

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#63) ollie válasza Graphics (#60) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tabletből: Cube Talk 7X-et vettem tesztelésre, de annyira megtetszett , hogy nálam maradt. 20-ért tudja azt amit ez a Galaxy Tab 4 7.0...

Nocsak, arra is adnak 2 év, háztól-házig garit? :)

***

(#64) Graphics válasza ollie (#63) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, csak a Tab4 árából veszek jelenleg 2-3 ilyen tabletet... :)

Ja vagyis most maradt 35 ezrem... és még 3G képesség is a "zsebemben"...
Igaz, pofátlan összehasonlítás... Hogy még jól is járok...

Amúgy meg WayteQ Talk 7X néven 30 ropiért meg lehet kapni.. Aztán még mindig marad 25 ezer... 2 év gari mellett...

És hozzáteszem, semmiféle anomáliát nem produkál a cucc.. Ez a tesztből is kiderül.. Kitörölhetem kb a Samsung garival... mit tudnak vele kezdeni... sámlit... Ha tönkrement azt is elviszik.. :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65) vicze válasza ollie (#63) üzenetére


vicze
félisten

Van rá prémium gari? Csak mert a listában nem látom, már a Tab 3-ak se kerültek bele, csak a felső kategória.

(#66) retroid


retroid
senior tag

:C NEXUS 7 2013 :C

Amilyen áron most van verhetetlen ár/értékben ! BESTBUY!

Ez az új LG 7colos tab tiszta MEMOPAD HD7 csak LG névvel :DDD

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#67) jozso1989 válasza Graphics (#38) üzenetére


jozso1989
őstag

off: ezt érdekes pont tőled olvasni, aki foggal-körömmel védi az SP-t, a világ legmegbízhatatlanabb telefonját.

on: A Nexus7 ezt körberöhögi...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#68) Graphics válasza jozso1989 (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

SP-t? mármint Sony Xperia SP-t?

Nem tudok ilyenről, hogy bárhol is védtem volna... Vagy miről van szó konkrétabban?

Nem keversz össze véletlen valakivel, így korán reggel? :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) tjb007 válasza vicze (#65) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem ez a lista nagyon nem up to date. A NotePRO sem szerepel rajta, ahogy a telefonok közül is hiányzik az S5.

(#71) vicze válasza tjb007 (#70) üzenetére


vicze
félisten

Azért kérdezem. :)
Meg főleg azért mert a Tab 3 nincs itt és annál újabbak viszont vannak a listában, így azok elvileg kimaradnak már, így számomra bizonytalan, hogy a Tab 4-re van-e.
Pl. Note 3 Neo benne van, szóval csak frissítik, viszont az S5 meg nincs szóval. :F

[ Szerkesztve ]

(#72) kátú


kátú
őstag

Szerintem nekem kell egy ilyen

It still works!

(#73) devast válasza kátú (#72) üzenetére


devast
addikt

Hát akkor hajrá, mi akadályoz meg benne, hogy 0ft-ért elvidd hitelre ?

(#74) f(x)=exp(x) válasza kátú (#72) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem kell 5-ször leírni... :N

(#75) Graphics válasza kátú (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

vegyed..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#76) jozso1989 válasza kátú (#72) üzenetére


jozso1989
őstag

hang vagy megvenni ;]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#77) kátú válasza devast (#73) üzenetére


kátú
őstag

soha, semmit nem vennék hitelre

It still works!

(#78) Graphics válasza jozso1989 (#76) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kiderült már kivel kevertél össze kora reggel? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#79) kátú válasza jozso1989 (#76) üzenetére


kátú
őstag

már nem azért a két fillérért, de 2 éve vettem 90k ért egy Galaxy S Advance telefont

It still works!

(#80) Graphics válasza kátú (#79) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagy büszkeség :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#81) kátú válasza Graphics (#80) üzenetére


kátú
őstag

Az hát, nagyon jó telefon azóta is csak a megfelelő ROM kell rá és ezzel köszönetet mondanék acef fórum társunknak tökéletesen megírt FMOD rom ja miatt. :-)

It still works!

(#82) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Sokkal erősebb gépre gondoltam, ez így elég laza.
Komolyan, egyszerűen már nem tudom követni a Samsungot. Most akkor 7.0-ás méretben van PRO verzió is? Vagy csak a 7.7-ben? Sok ez már nekem... :O

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#83) Luck Dragon

Inkább maradok a Nexus 7-emnél.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#84) jozso1989 válasza Graphics (#78) üzenetére


jozso1989
őstag

Nem tudom... :D Lehet épp a másnaposság volt a hibás, ne haragudj. :D

(#79) kátú: Not sure, if trolling or serious...

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#85) kátú válasza jozso1989 (#84) üzenetére


kátú
őstag

bocsáss meg, de nem értem meg az angolt

It still works!

(#86) devast válasza jozso1989 (#84) üzenetére


devast
addikt

Nem tudom mit kell ezen csodálkozni, ebben #1 a samsung. Marketinggel eladni a hulladékot jó drágán úgy, hogy a vásárló még örüljön is neki. Apple is hasonlóan működik, de ott legalább valami koncepciót/tartalmat is látok a történések mögött.

(#87) kátú válasza devast (#86) üzenetére


kátú
őstag

Az Apple nek csak azért jó mert ösz visz van 4 terméke egyszerre piacon és nem kell 82726 ezer termékre optimalizálni

It still works!

(#88) jozso1989 válasza devast (#86) üzenetére


jozso1989
őstag

én tényleg kezdtem hinni, hogy csak trollkodik, de neked lehet igazad...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#89) mmmb80


mmmb80
tag

Ez a GPU azért elég gyenge

(#90) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Gondolom jövö nyáron a tab 5 ebben a képátlóban kijön retinakijelzövel...
Ez a világ rendje...csak addig a konkurensek elöbbre tartanak majd.. :C

(#91) mycso válasza vlevi (#25) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

És ez így van sajnos már régóta.
Az első táblájuk iszonyat nagy durranás volt, illetve az utána kiadott tab plus és 7.7-es tab is.
Na azóta, csak sz@rt csinálnak. pl. ez a 4-es az első, ami valamicskét hardverben felülmúlja az említett 2011-es modelleket.
Viszont úgy fest van rá igény, mert évente adják ki az újabb táblákat.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#92) gaben1117 válasza mycso (#91) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nekem az első tabom egy P1000-es Galaxy Tab volt. A mai napig jó szívvel gondolok vissza rá. :)

(#93) kátú


kátú
őstag

Val olyan ember aki már vett egy ilyen tabletet?

It still works!

(#94) jozso1989 válasza kátú (#93) üzenetére


jozso1989
őstag

mondtam, hogy hang vagy megvenni ;]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#95) kátú válasza jozso1989 (#94) üzenetére


kátú
őstag

erre most szalonképesen válaszolok. nincs mindenkinek azonnal, de rögtön megvenni egy tabletet

It still works!

(#96) Graphics válasza kátú (#95) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor eldőlt :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#97) kátú válasza Graphics (#96) üzenetére


kátú
őstag

eldőlt igen az, hogy amint lessz pénzem megyek megvenni csak még nincs 60k m csak 30 am

It still works!

(#98) jozso1989 válasza kátú (#97) üzenetére


jozso1989
őstag

Legalább előtte próbáld ki, hogy lásd, mekkora sz*r. T-pont, vagy ilyesmi helyen.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#99) Graphics válasza kátú (#97) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

60-ert... Kb annyit er amennyid van... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) kátú válasza Graphics (#99) üzenetére


kátú
őstag

szerintem jó az 60 ért

It still works!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.