Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) szabi820


szabi820
tag

Az enyémnek nagyon halk a hangja ha valami értesìtés érkezik. Kifogtam egy hibás példányt?

(#252) Jámbor


Jámbor
tag

Barátom ilyet vett a lányának. .avi fájlokat csak hang nélkül játssza le, ezt írja ki a lejátszás elindításakor: ac3 hiba.

Javaslat?

Soha ne mondd, hogy soha.

(#253) dptrsk válasza Jámbor (#252) üzenetére


dptrsk
addikt

VLC media player letöltése.

(#254) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Találkozott már bárki is olyan problémával,hogy elhalkul a tablethez csatlakoztatott fülhallgató/fejhallgató?Csak maximum hangerőn hallani a zenét valamennyire.SGS4-en minden említett kiegészító flottul működik.

(#255) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Egy tab 4 t230 megvásárlásán gondolkodok. Amire kéne: Böngészés, csevegés, email, könyvolvasás. Az lenne a kérdésem, hogy gyors a böngészés sebesség? Szép a kijelző (látom, hogy sima tft, azért kérdem) Hangminőség főleg fulessel jó? Gps stabilan működik? Sd-re lehet telepíteni programokat? Nem vagyok egy nagy játékos de latva a 13 ezres antutu eredményt kérdem, hogy a kedvenc minion rush, angry birs 2 játékaim futnak e akadasmentesen? :) Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#256) Trooper82


Trooper82
senior tag

Hali megvettem a tabletet. Antutu nektek is kifagy?

(#257) Trooper82


Trooper82
senior tag

Látom, nem túl aktív a fórum.. Antutu-n kívül amúgy semmi nem fagyassza. Csak abba rögtön sikerült belefutni. Úgy tudom kapunk lollipop-ot. Kíváncsi leszek mennyire lesz működőképes ezen a tableten.

(#258) B.F.G. válasza Trooper82 (#257) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Nem nagyon szoktam rajta benchárkokat futtatni, ,de ha szeretnéd kipróbálom, részemről annak örülnék a legjobban ha Jeally bean lenne rajta az elődjén SGT2 wifi-in is az volt és tökéletes volt arra amire használtam.
Remélem ha frissítik akkor jól csinálják és stabil és bug mentes lesz.

(#259) Trooper82 válasza B.F.G. (#258) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi, de nem kell miattam lefagyasztani a tabodat.:) Nem érdekel annyira engem sem az antutu. Na majd ha kijön a lollipop xda-n megnézem a felhasználói véleményeket. Gondolom downgrade lehetőség nem lesz, ha nem válna be...

[ Szerkesztve ]

(#260) Trooper82


Trooper82
senior tag

Még egy kérdésem lenne.. Szerintetek ha veszek a készülékbe egy 32 gb-os sd kártyát az lassítja majd az eszközt? Továbbá mennyire számít a kartya sebessége, mennyire tudja kihasználni? Amit kinéztem az egy samsung evo ami 48mb/s sebességgel olvas és azt hiszem annyival tud maximum írni is. De láttam jóval drágábban 90 mb/s olvasási sebességgel bíró kártyát is...

(#261) micimacko45


micimacko45
csendes tag

Sziasztok!

Én is tab 4 t230 megvásárlásán gondolkodok. Milyen a Gps-e? Mekkora pontosságot ír magáról a GPS test-ben?

(#262) kirusz1 válasza micimacko45 (#261) üzenetére


kirusz1
őstag

Hello azt nem tudom de teszi a dolgát rendesen.Még jó vétel lehet a Nexus 7 2013 tab.exremedigitalban akciós most.41e

(#263) B.F.G. válasza micimacko45 (#261) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Navigációra is használom, villám gyorsan talál gps-jelet és nem veszti el, hála az orosz műholdaknak is a Glonass miatt. Ajánlom, ha navigálásra is használod a tabot.

(#264) B.F.G. válasza Trooper82 (#259) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Kíváncsi vagyok már én is, meg be sem laktam még annyira..., mert eddig csak navigálásra használtam, de pár egyébként is felteszek akkor ez az egy már nem számít, meg lehet, hogy egyedi esetről van szó és van valami gond nálad, egyébként sok értelme nincs a Bencsmárkoknak... azon mutat többet aki többet fizet... csalnak vele.

(#265) Trooper82 válasza B.F.G. (#264) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ok, kiványcsi leszek nálad mi lesz. Olyan mintha nem lenne kompatibilis az antutuval. Egész teszt közben a kép teteje is fura fekete maszatos volt. De rendesen tesztelem, nyúzom a tabletet, más nem fagyasztotta ki.
A GPS tényleg jó, nálam elég gyakran 82 láb pontosságra lecsökken, de attól még jól navigál, nem veszíti el a jelet.

(#266) B.F.G. válasza Trooper82 (#265) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Gond nélkül végigfutott az Antutu Benchmark v5.7.1 teszt, az eredmény: 15228 pont

Ezek szerint nálad lesz valami gebasz pontszámot ad egyáltalán a végén?

[ Szerkesztve ]

(#267) Trooper82 válasza B.F.G. (#266) üzenetére


Trooper82
senior tag

Egyszer amikor végigfutott adott 16500 körülit. a 230-as tab van neked is?

(#268) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na most kivancsisagbol ujra elindítottam,lefutott. Most mondjuk előtte csináltam egy RAM ürítést.

(#269) B.F.G. válasza Trooper82 (#267) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Igen az. :K

(#270) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy bár nagyon elégedett vagyok a kijelzővel, de észrevettem, hogy full fekete képernyőnél főleg a bal alsó sarkánál a kijelzőnek, világos felhősödés van. Nem annyira zavaró. Ti is tapasztaltok ilyet? Az ilyen folt nem fokozódhat? Teszteléshez a legegyszerűbb a youtube-on beírni, hogy black screen. Köszönöm, ha megnézitek. Csak feketénél észrevehető

[ Szerkesztve ]

(#271) scincole válasza Trooper82 (#270) üzenetére


scincole
csendes tag

Hali. Bár nem tudom pontosan, mit takar a "felhősödés", szóval, hogy mit kéne keresnem, de én nem láttam különbséget.

(#272) Trooper82


Trooper82
senior tag

Meg van a hiba oka! Már ideges voltam, néztem másik ugyanilyet a boltban, de azon nem láttam hibát. Azon agyaltam, hogy két hete vettem, hogy lehet, hogy nem vettem észre. Pár napja vettem rá Book Cover tokot. Gondoltam utolsó próba garanciális szerviz előtt (bár azt gondoltam nem lehet köze a dologhoz), levettem a tokot és láss csodát elmúlt:)))))))) Most visszatettem finoman így nincs. De akkor ebből fakad a következő kérdésem. Nyomásra nektek is foltosodik a kijelző?:)) Főleg bal oldalt lent, és fent.

scincole: Köszönöm a válaszod!:)

[ Szerkesztve ]

(#273) scincole válasza Trooper82 (#272) üzenetére


scincole
csendes tag

Igen, így látom én is.

(#274) Tibi938


Tibi938
újonc

Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! A tabletem, nem akar csatlakozni a wifi-hez, azt írja mentve és titkosítva (hiába jó jelszót írok be) és fogalmam sincs már mi tévő lehetnék. Légyszíves aki tud segítsen, előre is köszönöm!

(#275) Trooper82 válasza scincole (#273) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ha te is úgy látod, az nem biztos,hogy normális. Az én tabom most samsung garanciális szervizben van, kijelzőt cserélnek. A szervizesek szerint nem normalis a jelenség :(

(#276) Trooper82 válasza Tibi938 (#274) üzenetére


Trooper82
senior tag

Próbáltad tobb helyen is a wifit? Valami router beállítás gond lesz,esetleg nincs beállitva mac filtering? Esetleg próbáld a routerben a titkosítást átállítani. Bár csodálkoznék ha nem lenne kompatibilis valamelyikkel. Nekem wpa 2 vel jól mükszik.

[ Szerkesztve ]

(#277) scincole válasza Trooper82 (#275) üzenetére


scincole
csendes tag

Hát nem tudom, elég erősen nyomtam ahhoz, hogy jelentősen látszódjon, ilyen terhelést nálam nem kap normális körülmények között, tok nélkül van. Viszont szerintem a tok a "nem normális", ha az ilyen nyomást fejt ki.

(#278) Trooper82 válasza scincole (#277) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hát majd kiderül. Mindenesette most ott van a szervízben a tab + a gyári, ehhez a típushoz készült book cover tok. Azért vicces lenne ha nem lenne jó a tabhoz:)

(#279) Tibi938 válasza Trooper82 (#276) üzenetére


Tibi938
újonc

Most nem rég próbáltam, hogy telefonnal megosztom a netet, arra pedig csatlakozott. De a wifire csatlakozásnál továbbra is csak addig jut el, hogy mentve és titkosítva és itt meg áll, nem történik tovább semmi. Esetleg nem tudjátok mi lehet a probléma? Köszi a válaszotokat előre is!

(#280) kirusz1 válasza Tibi938 (#279) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem is volt ilyen mikor nyaralni voltam.itthon semmi gond vele.sztem a routerrel van a gond.probáld ki másikkal esetleg

(#281) Trooper82 válasza scincole (#277) üzenetére


Trooper82
senior tag

Visszakaptam kb 3 hét után a tabletet a szervizből. Előlapi panel csere... A foltosodás nem javult, inkabb romlott. Kiprobáltam másik tokkal, ugyanaz. Szóval hátsó nyomásra a kijelző elszíneződik ami sotetben fekete háttérnél látványos. Nem vagyok elégedett a tablet összeszerelési minőségével. Na mindegy használom tok nélkül, biztos nem adom megegyszer 3 hétre szervízbe. :(

[ Szerkesztve ]

(#282) kirusz1 válasza Trooper82 (#272) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem nem foltosodik egyedi hiba lehet.

(#283) Trooper82 válasza kirusz1 (#282) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az összes csinalja elvileg. Sötét hatternel latszik ha hatul a sarkát nyomod foltosodik. Nappali vagy villanyfenynel nem látod. ..

(#284) Trooper82 válasza kirusz1 (#282) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az összes csinalja elvileg. Sötét hatternel latszik ha hatul a sarkát nyomod foltosodik. Nappali vagy villanyfenynel nem látod.... Közben latom, hogy a tesztben is írták. Ha neked nem , akkor szerencses vagy.

[ Szerkesztve ]

(#285) kirusz1 válasza Trooper82 (#284) üzenetére


kirusz1
őstag

Nyomkodom a sötét hátteret de semmi foltosodás

(#286) Trooper82 válasza kirusz1 (#285) üzenetére


Trooper82
senior tag

Na akkor te egy minőségibb darabot fogtál ki ezek szerint. Nem tudom 3 hétig volt Samsung szervízben, előlapi panel (gondolom az a kijelző) lett cserélve és nálam csinálja. Megpróbálok együtt élni a problémával. Ha nem rakom tokba jó, amúgy tok nélkül elég erősen kell nyomni a sarkaknál, hogy zavaró legyen, mindennapi használatnál tok nélkül nem zavaró.

(#287) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

Van aki rootolta a készülékét?

Esetleg tudna segíteni abban hogy hogy kell?

(#288) Trooper82


Trooper82
senior tag

Néha nektek is megszűnik működni a wifi? Néha egyszerűen megszűnik az adatkapcsolat. Csatlakozva marad a wifin de nincs internet. Ilyenkor wifi kikapcs, bekapcs segít. Ez szoftveres bug lehet? Néha hetekig semmi gondja.

(#289) kirusz1 válasza Trooper82 (#288) üzenetére


kirusz1
őstag

Igen ez nálam is előfordul

[ Szerkesztve ]

(#290) B.F.G. válasza kirusz1 (#289) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Nekem ilyen még nem volt... eddig...

De ma viszont kész voltam.. az eddig jól működő GPS egyszerűen nem talált jelet.. :N

Még, hó, hogy ott volt a Z3C-én és az rögtön jelet fogott és el tudtam haza indulni külföldről... elég messze voltam... útközben aztán talált jelet és végig a tab navigált haza...., de elég kellemetlen élmény volt... elég esős volt az idő és sok volt a felhő, de a telefon akkor is pik pak jelet talált a tab visont 10 perc után sem.... :(

Nektek is volt, hasonló a gps jel fogással? A Samsung Galaxy Tab2-vel soha nem fordult ehhez hasonló elő....

(#291) Trooper82 válasza B.F.G. (#290) üzenetére


Trooper82
senior tag

Volt.. :) Ilyenkor ujrainditas segített. De eddig kb ketszer fordult elő gps gond majdnem napi használat mellett.

(#292) Trooper82 válasza Trooper82 (#291) üzenetére


Trooper82
senior tag

Elvileg az 5.1.1 frissitésre azt írják, hogy "better wifi connectivity" Bízzunk benne. A t-235 tulajok már megkapták az 5.1.1 frissítést. 7.0 lte. Elegedettek vele, gördülékenyebb a rendszer azt írják a fórumban. Szerintetek az lte verzió az más chipsettel van? Kb minden oldalon más specifikációt írnak.

(#293) Trooper82 válasza B.F.G. (#290) üzenetére


Trooper82
senior tag

A telefon a cellainformacióknak köszönhetően, plusz ha be van kapcsolva a mobil adat, könnyebben talál jelet. Kivéve ha repülő módban van.

[ Szerkesztve ]

(#294) kirusz1 válasza B.F.G. (#290) üzenetére


kirusz1
őstag

Nálam eddig ilyen hiba nem volt még

(#295) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Sziasztok!
Tudja valaki hogy mikor jön a frissítés?
Rootolt készülékre Kiessel fel tudom majd tenni? Ugyan is ha a tableten rábökök a szoftver frissítésre, akkor azt írja hogy jogosulatlan változtatásokat hajtottak végre az oprendszerben, ezért nem lehet frissíteni.

(#296) B.F.G. válasza gam3r-x (#295) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Tudnál abban segíteni, hogy hogy kell rootolni?

Van esetleg leírásod?

Köszi.

(#297) gam3r-x válasza B.F.G. (#296) üzenetére


gam3r-x
csendes tag

Szia, én ez alapján csináltam:
https://youtu.be/J71tRF1K-js

(#298) B.F.G. válasza gam3r-x (#297) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Köszönöm meglesem!

Egyébként melyik rendszert rootoltad? Most melyik android fut rootolva nálad?

(#299) gam3r-x válasza B.F.G. (#298) üzenetére


gam3r-x
csendes tag

Az android 4.4.2

(#300) B.F.G. válasza gam3r-x (#299) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Kösz!

Nekem is az van!

Egyébként honnan tudod, hogy lesz frissítés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.