Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kátú válasza Sharp_54 (#150) üzenetére


kátú
őstag

Mi volt a hiba?

It still works!

(#152) Sharp_54 válasza kátú (#151) üzenetére


Sharp_54
csendes tag

A youtube (is) be volt allitva alapertelmezet lejatszonak.. :DDD

(#153) Bferibörs válasza kátú (#148) üzenetére


Bferibörs
addikt

84 e Ft németből

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#154) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Olyan gondom van,hogy T.commanderrel nem lehet pld. törölni,átnevezni ,áthelyezni ,valami ötlet erre ?max.fájlok indítására használható, ezen kívül minden letöltés a belső tárhelyre történik hiába van 32 GB SD a telóban ,nem lehet ezen változtatni valahogy ?
Köszi !

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#155) kátú válasza Bferibörs (#154) üzenetére


kátú
őstag

a böngészőből történő letöltésre gondolsz?

It still works!

(#156) Bferibörs válasza kátú (#155) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen, minden letöltött appot a belsőre tesz,nem lehet áthelyezni ,illetve a telómon pld van olyan beáll.lehetőség,hogy preferaált tárolóhely, ott kiválaszthatom hova mentsen ,app,böngésző letőltés is SD- re megy ,persze ami oda telepítjető csak azt teszi oda,ami pld nem áthelyezhető az megy a belső tárhelyre automatice.
A fájlkezelést meg nem értem csak a Saját fájlok alkalmazáßsal lehet pld. törölni csak.Lehet ez samsung sajátosság?Soha nem volt samsung kütyüm.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#157) Bferibörs válasza Bferibörs (#153) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hozzá tenném,hogy LTE-s kütyü.Vehettem volna asus nexust 7" 70-ért LTE- az is viszont arról nem lehet telefonálni ami nekem fontos tartalék szempontjából ha behal a telóm.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#158) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

"az alul elhelyezkedő, háttérvilágítással rendelkező két érintésérzékeny (visszalépés és alkalmazásváltás), valamint egy fizikai (kezdőképernyőre ugrás) gomb"

Nekem ez a ket erintos gomb nem vilagit. Hol lehet ezt beallitani, hogy vilagitson?

(#159) kátú válasza Kicsikatona7 (#158) üzenetére


kátú
őstag

Beállítások > kijelző > érintőgombok világítása és ott beállítod hogy mindíg vagy csak kis időnként vagy soha ne világitson

It still works!

(#160) kátú válasza Bferibörs (#156) üzenetére


kátú
őstag

a böngészőből betudod azt állítani hogy hova töltsön le az alkalmazásokat meg azthiszem a play ben kell beállítani de az nem biztos

It still works!

(#161) Bferibörs válasza kátú (#160) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ok,megnézem,köszi!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#162) Bferibörs válasza kátú (#159) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem nincs ilyen állítási lehetőség.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#163) kátú válasza Bferibörs (#162) üzenetére


kátú
őstag

???????

It still works!

(#164) Bferibörs válasza kátú (#163) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nincs ilyen beállítási lehetőség a kijelzőnél ,kitkat 4.4.2.
Böngészőben sem lehet állítani,hogy hova mentsen,win. alatt lehet,android alatt nem.A JB felajánl választást a Beállítások menüben, kitkat nem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#165) Burt1793 válasza kátú (#136) üzenetére


Burt1793
veterán

Durva samsung tab bérenc lehetsz. :D Az s5 már-már eléri a többi gyártó csúcsmobiljának szintjét, neked az ingyen se kell, de a legolcsóbb, de túlárazott samsung tablet 60k-ért nagyon is??? :D
Én szinte ingyen szereztem egy tab 3 8.0-t még tavaly. Na, ha az nem ingyen lett volna, sose kellene. Az bizony laggos. A szétromolt s2-m jól használható, de valószínűleg nem samsung lesz a következő, noha az s2 bevált.
Szerintem erről a tabletről gyorsan mondj le.

(#166) Bferibörs válasza Burt1793 (#165) üzenetére


Bferibörs
addikt

azt hiszem nem vagyunk egyformák ,nekem egyenlőre bejött, pár hete nyúzom,amire használom tökéletesen megfelel , biztos van sokkal jobb is ,olcsóbban is ,most ez van, pár szar már megfordult a kezemben az utóbbi időben.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#167) bringasisti


bringasisti
őstag

Üdv. Behalt a Nexus 7 1 év után ezért ide váltottam. Elsőnek meg szeretném kérdezni hogy eddig a TubeM segítségével rántottam le a zenét, de nem találom és nem tudom telepíteni. Mit használtok helyette vagy ha valaki tudna segíteni? Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#168) bringasisti


bringasisti
őstag

És még egy majdnem elfelejtettem! A képernyő lopót hogy tudom használni?

BENEFON DELTA--------N8

(#169) Bferibörs válasza bringasisti (#167) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez ügyben nézz körül galaxy app- ban,mintha ott láttam volnavagy itt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#170) Bferibörs válasza bringasisti (#168) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem értem pontosan mit értesz ez alatt?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#171) bringasisti válasza Bferibörs (#170) üzenetére


bringasisti
őstag

Üdv. Képernyő mentésnél a screenshot- ra gondoltam Sll nél azt írják hogy a ki-be kapcsoló+vissza. Nekem nem müködik, pedig kéne nagyon! Kicsit lesek hogy a LENOVO és ASUS topik csak úgy hemzseg, viszont Samu csak telefon van. Nekem SM-T235 van aszem megnézem melyik telónak van ilyen vasa és végigolvasom

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#172) bringasisti válasza Bferibörs (#170) üzenetére


bringasisti
őstag

A képernyő mentés rendben van power+home gomb. Viszont az mp3 letöltőt még meg kell találni, mert volt amelyik el se indult, találtam egyet ami faszán működik, csak nem győzöm kivárni

BENEFON DELTA--------N8

(#173) Bferibörs válasza bringasisti (#172) üzenetére


Bferibörs
addikt

Amit limkeltem letöltőt az nem műxik ? ( vagy itt ,szöveg alatt )
Nekem T-335 van ,azon a tenyér él jobbról balra elhúzásával készít képet a képernyőről.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#174) bringasisti válasza Bferibörs (#173) üzenetére


bringasisti
őstag

A linket köszönettel vettem holnap fogom kipróbálni kicsit zűrös volt a hétvége. A tenyérhúzásnál néhányszor beugrott az a fekete sáv ami a képszerkesztésnél pont aktuális, de az előzőn megszoktam a 2 gombot úgyhogy hamar ráállt a kezem. Egyébként halál fasza kis gép

BENEFON DELTA--------N8

(#175) bringasisti válasza Bferibörs (#173) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen ezt kerestem köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#176) Bferibörs válasza bringasisti (#175) üzenetére


Bferibörs
addikt

Próbáltam playon is keresni de nem találtam.Sz.gépen szoktam letölteni.
A cucc nekem is tetszik Nexus 2013 és e között választottam,nem bántam meg eddig.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#177) bringasisti válasza Bferibörs (#176) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem a NEXUS is tetszett de az a gond hogy refurbished és csak egy év a gari, ami természetesen most járt le. Nekem a 8 GB van ami kicsit kevés főleg hogy nincs memkari. Külföldön javítják és 55 E az árajánlat a szállítással amit mindenképp ki kell csengetni+ 30 E az aksi. Nem éri meg! Adtak egy Pesti címet lehet hogy megnézem de szerintem nem aksi mivel ha töltőre teszem a töltő nem melegszik, és a készülék nerült zenehallgatás alatt és most már be se kapcsol

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#178) Bferibörs válasza bringasisti (#177) üzenetére


Bferibörs
addikt

Tetszett a nexus is,hardverileg talán jobb is,erősebb, 7" 3g ,ez 8" 4g + használható telefonálásra is ha behal a telóm.Árban a nexus 4 e. olcsóbb lett volna.
Nekem is fő szerepet játszott a választásban az 500 méterre lévő hivatalos márkaszervíz :-)
Pár tabbal már szívtam, többszöri javítás csere majd pénz vissza fizetés, ez bírja- megjegyzem vigyázok mindegyikre,nem ütöm,vágom.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#179) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv !

Mi lehet(ett) ez ? :F

http://szamitastechnika.vatera.hu/tablet_pc_ipad_e_book_olvaso/tablet_pc/egyeb/samsung_feliratu_galaxy_tablet_4_0_feher_uj_1963541375.html

256 GB ???? :Y :Y :Y

Ki hallott róla ?

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#180) Bferibörs válasza jasonka (#179) üzenetére


Bferibörs
addikt

Valami klón talán,kínában sokat gyártanak,sz.gépen megnézem a linket majd,így macerás tabletről.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#181) Bferibörs válasza jasonka (#179) üzenetére


Bferibörs
addikt

Érdekes,nem derül ki a kérdésekből és a válaszokból,hogy mi is ez tulajdonképpen.A samsung felirat is érdekes ,hogy így jelölik meg,nem tudok másra gondolni mindhogy klón lehet.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#182) Bferibörs válasza jasonka (#179) üzenetére


Bferibörs
addikt

hmm

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#183) mancsaba


mancsaba
újonc

Sziasztok! Tud valaki nekem segíteni? Egy ilyen TABot keresek Lenovo IdeaTab A5500 16GB 59-407773 . Csak azt nem tudom, hogy mennyire lehet megbízható. Nem szeretném ha egy év alatt letolná a gatyáját .
Van esetleg valakinek tapasztalata a géppel kapcsolatban? Előre is köszi.

(#184) Bferibörs válasza mancsaba (#183) üzenetére


Bferibörs
addikt

itt kérdezzél erről

Ha jól emlékszek ebben a topikban ajánlott ez a tab.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#185) bringasisti


bringasisti
őstag

Nincs szerencsém, a behalt NEXUS 7 helyére vettem egy Samu SM-T235- ös készüléket az eMAG kínálatából. Ez is megadta magát, szerintem alaplap! Van valakinek tapasztalata az említett társasággal kapcsolatban?

BENEFON DELTA--------N8

(#186) Bferibörs válasza bringasisti (#185) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem nincs,szerintem neten nézz utána vagy itt a topikok között.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#187) bringasisti válasza Bferibörs (#186) üzenetére


bringasisti
őstag

Reggel 8 kor beszéltem az ügyfélszolis pofával, azt mondta kedden jön a DPD és még ebben a hónapban kicserélik. Eddig korrektek voltak, az tetszett hogy fizetés elött a csomagot ki lehetett bontani. Remélem nem lessz gond

BENEFON DELTA--------N8

(#188) Bferibörs válasza bringasisti (#187) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hány napja van nálad? Van olyan is,hogy pénz vissza fizetés ,ha ezt igényeled, azt hiszem ez most 8 nap.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#189) bringasisti válasza Bferibörs (#188) üzenetére


bringasisti
őstag

Az a helyzet hogy a Samu 30- al drágábban adja, tehát mindenképp a csere a nyerő nekem. Rajta van a fél életem, jelszók, kártyavásárlás. Remélem totál kakukk lett. Most sikálom hófehérre a jelszavaimat.

BENEFON DELTA--------N8

(#190) Bferibörs válasza bringasisti (#189) üzenetére


Bferibörs
addikt

Tudsz csinálni még gyári vissza állítást? Ha nem marad az sz.gép jelszó módosításra,mindenképpen csimáld meg.

Az eMAG sem túl occsó.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#191) bringasisti válasza Bferibörs (#190) üzenetére


bringasisti
őstag

68- ért vettem a Samu 95- ért kínálja. Rendeztem a doksikat 2 percre letettem megszakadt a zene megyek bekapcsolni se kép se hang. Amivel pepecseltem nincs lementve ment a levesbe. A jelszókat rendbetettem

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#192) Bferibörs válasza bringasisti (#191) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nyómógomb kombinációra sem imdul, nem tudom melyek azok de egy factori resetet meg lehetne prónálni, telómom bekapcs + hangerő + ,ezen nem tudom de meg lehet keresni topikban,amit linkeltem feljebb szerintem ott is segítenek.

Esetleg bekapcs gomb hosszan nyomva is elindíthatja- ez nem f.reset.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#193) Bferibörs válasza Bferibörs (#192) üzenetére


Bferibörs
addikt

A hossza nyomva az nagyon hosszan értendő legaláb 10 másodperc,kifutottam a szerkesztésből bocs.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#194) bringasisti válasza Bferibörs (#193) üzenetére


bringasisti
őstag

Mindeféle polipfogást kipróbáltam, de mivel ők ajánlották fel a cserét annyira nem lelkesedtem. A készüléken " fényképek " nincsenek külföldre kerül szöveget nem értik, nem tudnak kényelmetlen helyzetbe hozni. A kártyámon 5 ezer Ft- nál több sosincs

BENEFON DELTA--------N8

(#195) Bferibörs válasza bringasisti (#194) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ok, csak a jelszavak miatt gondoltam erre.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#196) georgbem


georgbem
csendes tag

sziasztok!
Tudna valaki segíteni az sd kártya írási probléma megoldásában, vagy a rootolásban? Úgy olvastam, hogy rootolás után lehet v.mi programmal olvashatóvá tenni a kártyát, de nekem a rootolás nem akar sikerülni.
üdv.

(#197) Bferibörs válasza georgbem (#196) üzenetére


Bferibörs
addikt

esetleg itt érdeklődjsaját fájl kezelővel tudod kezelni- sajna a többihez nem értek, azt tudom,hogy rootolás után kezelhető pld. totalcommanderrel is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#198) csatacsita


csatacsita
tag

Sziasztok, őszinte leszek: csak az utóbbi oldal hozzászólásait olvastam végig, amit majd estére pótolok.
Viszont nyertem egy ilyen tabletet a balaton csokival, jövőhéten szállítják elvileg.
Először is: ezután akinek bármilyen kérdése van vele kapcsolatban, esetleg nézzek meg neki valamit, szívesen megteszem, segítek neki.
Másodszor: tudtok adni valami jó tanácsot vele kapcsolatban? Nem volt még soha tabletom.
Milyen alkalmazásokat ajánlotok? Például milyen gps programot, illetve van valami ebook olvasó üzemmód alkalmazás? Más tippeket is várok, nem csak ezt a két kategóriát.
Válaszotokat, esetleg hasznos linkeket, amik kéznél vannak, szívesen fogadok, előre is köszönöm! :)

(#199) Bferibörs válasza csatacsita (#198) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szia!
Szerintem majd kérdezzél ha gondod akad.Alkalmazások-ahány ember annyi féle igénye van , ha írod mire szeretnéd használni a tabot biztosan kapsz ötleteket ki mit használ.
Egyel feljebb lévő hsz-emben linkeltem egy topikot ahol keresgélhetsz alklmazásokat, vagy kérdezhetsz de jó ha konkrétumot teszel fel, pld. pdf . olvasáshoz mit javasolnak ? ( ebook olvasó-Moon Reader )

GPS- navigációra gondolsz ?
Van fizetős, ingyenes, offline,online , a google térkép azt hiszem gyárilag rajta van a kütyün ami navigál is online.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#200) csatacsita válasza Bferibörs (#199) üzenetére


csatacsita
tag

Akkor szépen fokozatosan "építkezek, még elolvasok 1-2 ezer hozzászólást". Esetleg ebayen kívül tudtok valami jó helyet, ahol lehet klassz tokokat venni hozzá? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.