Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kátú válasza jozso1989 (#98) üzenetére


kátú
őstag

bízok a samu ban szerintem jólessz

It still works!

(#102) Graphics válasza kátú (#101) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem bizalomtol lesz jobb a tablet.. A szaraz adatokat is eleg megnezni... 60-ert persze mindig leszvaki megveszi az ovalis logo miatt..

Az a jo benne hogy ennyiert már adjak a csalodast is vele: 6 db Szent Istvan.

Vedd meg. Hasznald. Koszonjuk :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#103) f(x)=exp(x) válasza kátú (#100) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Már van 46-ért is, bár nem tudom hogy a kiszállítás mennyi.
Elég gyenge ez a készülék, már 60 ezerért a II. generációs nexus van, ami hardveresen és szoftveresen is jobb ennél, Asus MeMo Pad 7, sokkal olcsóbb (és van ilyen jó), 70 ezerért LG G Pad 8.3 is van, ami egy teljesen más kategória, de akár ha házon belül nézzük a tavalyi 8"-os Samsung is ennyi, ami +1", ez sem éri meg, de rajta van a Samsung logó. :) A noname-eket nem ismerem, de azok között is van sok jó.
Gondold át szerintem az egészet!

[ Szerkesztve ]

(#104) kátú válasza f(x)=exp(x) (#103) üzenetére


kátú
őstag

60 at szántam rá attól többet nem költök a nexus 7 nekem kilőve a tavaji tab 3 8.0 ban meg gondolkodok, ha találok 60 ért

It still works!

(#105) zozzo72 válasza kátú (#104) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Én a helyedben jövöre venném meg 30-ért.. :DD

(#106) kátú válasza zozzo72 (#105) üzenetére


kátú
őstag

nem rossz ötlet, csak annyi a baj, hogy nekem mé a nyár folyamán kell tablet

It still works!

(#107) zozzo72 válasza kátú (#106) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Akkor vedd meg 30-ért a tab 2-t...egy évig kibirod vele..

(#108) kátú válasza zozzo72 (#107) üzenetére


kátú
őstag

Gondoltam rá csak már régi 30 ért inkább Wayteq xTAB 7x

It still works!

(#109) zozzo72 válasza kátú (#108) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Akkor gyüjts még 5 ezret és vedd meg a tab 3-at 35-ért..

(#110) kátú válasza zozzo72 (#109) üzenetére


kátú
őstag

nem rossz ötlet, de azon nincs otg támogatás ami nekem fontos, mivel nincs pc m

It still works!

(#111) zozzo72 válasza kátú (#110) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Akkor nincs más választásod...meg kell venned...

(#112) kátú válasza zozzo72 (#111) üzenetére


kátú
őstag

hát igen... de most ez a vedd mej jövőre fele ennyiért elkezte bojgatni a fanzáziám, és lehet, hogy idén veszek egy droid mini pc t és azzal kibírom egy évig

It still works!

(#113) tatabike válasza kátú (#112) üzenetére


tatabike
őstag

:W Micsoda problémák...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#114) kátú válasza tatabike (#113) üzenetére


kátú
őstag

Hát azok

It still works!

(#115) jozso1989 válasza tatabike (#113) üzenetére


jozso1989
őstag

Nem vetted észre még, hogy trollkodik? :D Ki a halál venne Samsung tabletet? Még telefont sem, na de tabletet? Könyörgöm... A Samu tabletek a legsilányabb minőségűek... viccet csak nem csinál magából az ember.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#116) f(x)=exp(x) válasza jozso1989 (#115) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"A Samu tabletek a legsilányabb minőségűek..."
Abban az árkategóriában amiben vannak. Ha ez 25 lenne bestbuy, ha 35 ajánlott vétel lenne (ha nem lenne a memopad szinte lesöpörne mindent). De így teljesen eltűnik, mivel már nevesebb gyártók is csinálnak jobb cuccokat. Nemsokára jön a G Pad 7.0, Snapi 400-al, jó árral, (szerintem) szebb dizájnnal.
A hozzászolásod teljes egészéhez: +1 :D

(#117) kátú válasza jozso1989 (#115) üzenetére


kátú
őstag

Nem troll vagyok én samu fan vagyok, csak jelen esetben a pénztárcám szab korlátot a vásárlásnak

It still works!

(#118) tjb007 válasza f(x)=exp(x) (#116) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak jön, már itt is van (ráadásul most az egyik hazai kereskedő -10% kedvezményt is ad rá).

(#119) f(x)=exp(x) válasza tjb007 (#118) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Volt már nálad, kategóriájában szerinted milyen? :)

(#120) zozzo72 válasza jozso1989 (#115) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Tavaly oktoberben németországban nagy dillema elött álltam...
Samsung tab 3 220€ kontra Amazon kindle fire HD 200€..
Nem sokat gondolkodtam... :))

(#121) tatabike válasza jozso1989 (#115) üzenetére


tatabike
őstag

Jah, "végigélveztem" a topicot...:D Ritkán látni Samsung-rajongókat, meg kell becsülni, mert én még nem találkoztam eggyel sem...:)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#122) jozso1989 válasza tatabike (#121) üzenetére


jozso1989
őstag

Egyik kollégám nagy Samsung fan... alig várta, hogy lemenjen picit az S4 ára már vette is meg (előtte valami alsókategóriás volt neki), eladta volna érte a lelkét is. :D Ezzel nincs is baj, de ő azt mondta, csak a Samsung csinál minőségi telefont, minden más szar. Amikor megmutattam neki a One-t, kicsit felkopott az álla és úgy igazából megszólalni sem tudott. :DDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#123) kátú


kátú
őstag

én aláírom jó a HTC is vagy a SONY de én a Samsungot szetem bár az S5 elég szar lett

It still works!

(#124) tatabike válasza kátú (#123) üzenetére


tatabike
őstag

Én meg Motorola Defy mániás vagyok, de azon legalább van mit szeretni... :K Van is belőle öt, abból hármat használok, 2 meg alkatrész... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#125) kátú válasza tatabike (#124) üzenetére


kátú
őstag

na ez a baj amit elmondtál, hogy van 5 abból 2 alkatrész meg 3 at kell használni samsungból egyet kell használni és jó nem kell mellé 2 alkatrésznek

It still works!

(#126) f(x)=exp(x) válasza kátú (#125) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hagyjuk az egészet szerintem... :(

(#127) kátú


kátú
őstag

de ahogy elmondtad az jött le hogy kell a három a jó élményhez és 2 a javítások hoz

It still works!

(#128) tatabike válasza kátú (#127) üzenetére


tatabike
őstag

Nem, hanem szereztem 5 olyat, amiről már lemondtak, és ki akarták dobni, és 3 jót összeraktam belőlük. Samsunggal meg se próbálnám... :N

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#129) kátú válasza tatabike (#128) üzenetére


kátú
őstag

értem, de samsungal nem is kell mert azon maximum romot meg kernelt kell cserélni és olyan mint egy álom

It still works!

(#130) devast válasza kátú (#129) üzenetére


devast
addikt

Tudjuk, a samsung sose romlik el...
ps: Ez egy szakmai fórum, értjük, hogy samsung vallást gyakorolsz, ami szíved joga, de itt észérveket szoktunk használni hit helyett.

(#131) kátú válasza devast (#130) üzenetére


kátú
őstag

ész érvek tessék az én galaxy s advance telefonom sokkal többet tud mint haverom xperia p je pedig abban 256 mb al több a ram

It still works!

(#132) tatabike válasza kátú (#131) üzenetére


tatabike
őstag

Én meg többet tudok mindegyiknél, na... :DDD
Nekem egy hitvallásom van a Samsunggal kapcsolatban: a névért nem fizetek, mert nem ér annyit, továbbá olyan Samu terméket sem veszek, amiben van mozgó alkatrész. Vagyis nem veszek semmit, ami Samsung... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#133) devast válasza tatabike (#132) üzenetére


devast
addikt

HDD-ik jók voltak... meg az ssd-ik is jók. TV-n lehet vitatkozni, ott is eléggé elszálltak az árakkal. De a mobilos/tabletes üzletág az katasztrófa... :U
Valamit nagyon tudhatnak ezek ott kóreában... azokat a termékeket amikben nem népszerű a márka, rohadt jól megcsinálják és reális áron adják, hogy nőjön a népszerűség, ami meg már befutott azt pofátlan áron adják és úgy fejik vele a népet, hogy öröm nézni.

[ Szerkesztve ]

(#134) kátú


kátú
őstag

jók ott a telefonok is meg a tabletek is

It still works!

(#135) tatabike válasza kátú (#134) üzenetére


tatabike
őstag

Nem arról volt szó, hogy rosszak, hanem arról, hogy a Samu él vissza a leggusztustalanabb mértékben a márkanevével. A birka vásárlóinak köszönhetően eljutott arra a szintre, hogy ha egy zacskó szart kitesznek a polcra Samsung felirattal, azt is megveszik.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#136) kátú


kátú
őstag

nem mindenki nekem pl a Galaxy S5 még akkor se kellene ha ingyen adnák

It still works!

(#137) f(x)=exp(x) válasza kátú (#136) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ja értem, tehát egy FHD-s, snapi 800-al (vagy 1-el?) felszerelt zászlóshajót ingyen se kérnér, de ezért a sz@rért kiadsz 60-at. Logikus! :D

(#138) kátú


kátú
őstag

az s5 öt próbáltadmár? állandó kifagyás laggol mint ageci egy játékból való kilépés a home gombal 5-10 mp az mire jó

It still works!

(#139) f(x)=exp(x) válasza kátú (#138) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerinted ez miben más...Tácsvíz. :(

(#140) mycso válasza kátú (#138) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én próbáltam, nálam nem állnak fenn az általad leírtak.

Ellenben ezzel a táblával, ilyen áron csak rosszul járhatsz. :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#141) kátú


kátú
őstag

arról nem is beszélve hogy mire az ember egy s5 öt feltör hogy lehessen root olni abba megőszül

It still works!

(#142) mycso válasza kátú (#141) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egy kattintás...tényleg nagyon durva munka. [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#143) f(x)=exp(x) válasza mycso (#142) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

De miven ha rosszul, nem érzékeli, rosszra, nem azzal a gombbal kattint? :D

(#144) kátú válasza mycso (#142) üzenetére


kátú
őstag

igen ez már akkor jó ha mindent kinyitottál

It still works!

(#145) mekka_kola válasza kátú (#138) üzenetére


mekka_kola
tag

Látom, te sem próbáltad még ki, vagy divat ostobaságokat írni. :U

(#146) kátú válasza mekka_kola (#145) üzenetére


kátú
őstag

de én próbáltam és egy minecraftból alig akart kilépni

It still works!

(#147) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Vettem egy ilyet 8 colosban (nincs topikja vagy nem találtam) .
2 napja nyúzom, nincs vele gondom, gyors, nem laggol,játékra tény nem használom.
Pár appal megtűzdeltem (hiányzó funkciókat is felpakoltam pld. automata fényerő ) és tökéletesen műxik nekem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#148) kátú válasza Bferibörs (#147) üzenetére


kátú
őstag

Mennyiért vetted és hol?

It still works!

(#149) Sharp_54


Sharp_54
csendes tag

Sziasztok,

Nekem ugyan tabpro 10.1-em van, de remelem tudtok segiteni. A problemam a kovetkezo: facebook alatt gyakorlatilag semmilyen megosztott videot nem tudok megnezni, mert 'ismeretlen hiba' uzenetet kapok. Mi lehet a problema, mx playert leszedtem, codec pack-ot leszedtem, facebook reinstall is volt es megis. A hiba szerintem egyik naprol a masikra jott vagy az elmult 1 hetben nem akartam megosztott videot nezni :DDD
Koszi az epito otleteket, segitsegeket!

(#150) Sharp_54 válasza Sharp_54 (#149) üzenetére


Sharp_54
csendes tag

Megoldva! :DDD :DDD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.