Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bferibörs válasza csatacsita (#200) üzenetére


Bferibörs
addikt

Á nem erről van szó :-) , kérdezzél mit szeretnél kb.
Ebook olvasót a Moon Readert ajánlom az ingyenese is jó pdf-et nem kezel de arra jó az adobe reader , egyébként a fizetős 1200 körül van, az pdf-et is olvas.Navinak Be-onroadot használok ,ingyenes offline is ,ha jó az angol megjelent a Here béta ami sz.offline is, van aki a sygiket használja azt nem ismerem.Régen a wazet használtam az online,közössége van ők javítják ha valami nem jól műxik, egy próbát az is megér.
Tokot nem tudom, nekem 4-es van 8" tokkal kaptam.

A NYEREMÉNYHEZ GRATULÁLOK,SZERINTEM SZERETNI FOGOD !

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#202) DJosef


DJosef
őstag

Üdvözlet Urak!

A segítségeteket, illetve a véleményeteket szeretném kérni. Szeretnék vásárolni egy 7" tabot, és a két befutó az az LG G Pad 7 és a Samsung Tab 4 7.

Pro és kontra érveket szeretnék kérni tőletek. Facebook, Twitter, fórumozás, játék szinte soha.

Előre is köszönöm!

Forget about it

(#203) Bferibörs válasza DJosef (#202) üzenetére


Bferibörs
addikt

Üdv!

szerintem itt érdeklődj, kicsi az esély, hogy ebben a topikban valakinek két ilyen tabja van pont

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#204) DJosef válasza Bferibörs (#203) üzenetére


DJosef
őstag

Köszönöm.

Forget about it

(#205) csatacsita válasza Bferibörs (#201) üzenetére


csatacsita
tag

Köszönöm szépen, kipróbálgatom! Szóval azt mondod, hogy a 8"os tokokat is nézegethetem hozzá, bele fog menni nagy valószínűséggel? :D

(#206) Bferibörs válasza csatacsita (#205) üzenetére


Bferibörs
addikt

A 8 colos nem jó hozzá! Pattintós,nekem 8" tabom van gyári tok volt rajta vételkor.A 10 colosomra az auchanban vettem 4 ezer körüli saját terméküket, azt hiszem van 7 colos is nekik,olcsobb korrekt termék szerintem, ja univerzális tok,fényképezőt takarja.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#207) Makkanat


Makkanat
újonc

Szerintem egyàltalàn nincs szükség sok alapból a tabletre pakolt alkalmazàsra, bőven elég az a rohadt sok google app, mint pl. a youtube vagy google + ( mondjuk ezt kevesen hasznàljàk).
Sajnos az előretelepített appok nagyrésze rendszeralkalmazàs, tehàt nem lehet eltàvolítani. Aki pedig nem ért a rootoláshoz, az szophatja a ****t, hogy foglalja a ramot a sok sz*r, ezért nem tudja normàlisan hasznàlni a késszülékét.

(#208) Bferibörs válasza Makkanat (#207) üzenetére


Bferibörs
addikt

Neked volt már ilyen gondod ? Nekem még nem, hogy szopja a RAM-ot és nem tudom használni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#209) xenom0rph


xenom0rph
őstag

5.0 fog érkezni a gépre? Van ahol azt olvastam igen, máshol meg azt, hogy nem..

halahala

(#210) bringasisti válasza xenom0rph (#209) üzenetére


bringasisti
őstag

Ahogy olvasom remélem egy darabig nem jön

BENEFON DELTA--------N8

(#211) Bferibörs válasza bringasisti (#210) üzenetére


Bferibörs
addikt

egyenlőre frissítés sem jött, a 8020 notera tegnap jött.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#212) #90933760


#90933760
törölt tag

Hali

Hogyan lehet a kezdooldal mellett a tobbi oldalt torolni? Nem talalok sehol torles opciot akarhol nyomom hosszan.

(#213) #90933760 válasza #90933760 (#212) üzenetére


#90933760
törölt tag

Megvan, ket ujjal kell osszehuzni es elojon a menu.

(#214) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Olvastam a tesztben,hogy világítanak az érintő gombok.Hát nekem nem...a beállításokban sem találtam semmit.
Van valami ötletetek?:/

(#215) daniel2121


daniel2121
senior tag

Helo vettem egy tab 3-at. Szoftver frissitest erdemes megcsinalni?

(#216) Bferibörs válasza daniel2121 (#215) üzenetére


Bferibörs
addikt

látom itt sem kapsz választ

[próbálj meg itt keresgélni ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#217) Zacsi7


Zacsi7
csendes tag

Sziasztok!
Van egy ilyen készülék a családban... (T230)
Ha egy USB pen driveot csatlakoztatok a készülékhez akkor azt miért nem ismeri fel a készülék?
Ezt a pennát egy másik nem Samu készülék gond nélkül, azonnal megnyitja.
Akinek ilyen készüléke van az tud használni pen driveot?
Köszi.

(#218) Zacsi7 válasza Zacsi7 (#217) üzenetére


Zacsi7
csendes tag

A probléma megoldatlan. Állítólag a 4.4-es droid miatt ilyen.

(#219) Bferibörs válasza Zacsi7 (#218) üzenetére


Bferibörs
addikt

valszeg nem kezeli az OTG-t a kütyüd, nem hiszem,hogy a k.k 4.4 a gond , nekem sajna nem ilyenem van ,rá lehet keresni a neten,hogy OTG kezelő képes e a tab.

OTG

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#220) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy ilyen tabletet. Egyetlen bajom van vele, mégpedig hogy nem tudok a memóriakártyára 720p-s (x264) filmet másolni, mert 15 perc másolás után kiírja a számítógép, hogy az eszköz nem válaszol, vagy nincs csatlakoztatva. Mi lehet a baj?

(#221) #03372544 válasza gam3r-x (#220) üzenetére


#03372544
törölt tag

Mekkora a fájl mérete?
Véletlen nem pont a 4gb utáni részt nem tudja másolni?

(#222) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Közben megoldottam a dolgot, exFAT fájlrendszerbe kellett formázni a kártyát, a tabletnek semmi köze a dologhoz.

(#223) #03372544 válasza gam3r-x (#222) üzenetére


#03372544
törölt tag

Igen, a sima fat32 maximum 4gb fájlokat enged.

(#224) oba


oba
addikt

van aki rootolta már ezt a tabletet? valami egyszerű és biztonságos módszer? :)

custom romok tekintetében mi a helyzet?

(#225) pavika válasza oba (#224) üzenetére


pavika
tag

Szia! Én ez a videó alapján csináltam. A videó alatt ott van a letöltési link is.

(#226) Duroo


Duroo
újonc

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy Sam Tab 4 7.0 t235-ről a neten olvastam, hogy 64 GB-ig kezeli a micro SD kártyát. Valaki kipróbálta már, hogy valóban működik -e vele? Tesztekben max. 32 GB memóriát írnak a legtöbb helyen. Előre is köszi mindenkinek a segítségét! :F

(#227) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Microsoft Office appjai mennek ezen a tablete?
Mik a vélemények, mennyire időtálló készülék?

Köszi előre is! :R

(#228) scapegt válasza Szabcsizz (#214) üzenetére


scapegt
senior tag

Látom nem kaptál választ ... én tegnap vettem és az enyémen sincs ilyen beállítás :( pedig biztosan tudja ...

(#229) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok!

Nővéremnek a napokba vásároltunk egy Tab 4-et, de az eddigi tapasztalatok alapján nem egészen bírja úgy az akksi, mint ahogy az a tesztben fel van tüntetve. Nem tudom, hogy a mi készülékünkkel van-e a baj, vagy valóban ennyit bír! Csatolok pár képet az akku használatról. Kíváncsi lennék nektek, hogy bírja, érdemes-e garanciáztatni vagy valóban csak ennyi! Köszi előre is!


"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#230) tau_ba


tau_ba
tag

sziasztok, tab 4 8.0-val kapcsolatban lenne kerdesem, de nem tallatam hozza sajat topikot. Vettem a gephez egy tokot, ami valoszinuleg "smart cover", tehat van benne egy kis magnes a keszulek ki es visszakapcsolasahoz. Ha nekem nem kell ez a feature, akkor hol tudnam kikapcsolni?

(#231) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Törököknél kijött egy új firmware.(képen legelső)Márciusban jött ki,ez a legfrissebb.Töltsétek bátran,aztán 3.09-es Odinnal flash-eljétek fel.Ha esetleg valakinek kell segítség,szóljon bátran. :))

[ Szerkesztve ]

(#232) pixelking


pixelking
tag

Sziasztok!

Aki vett is ilyen készüléket, attól kérdezném, a Samsung hogy adja a garanciát? Azaz van garancialevél, vagy kizárólag online kell regisztrálni? Illetve ha garanciajegy van, az a lezárt dobozban volt e eredetileg?

Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#233) scapegt válasza pixelking (#232) üzenetére


scapegt
senior tag

Van jótállási jegy a dobozban természetesen, amit ott kell kitöltetni, ahol vásároltad. A tabletet pedig regisztrálhatod a neten, ahol a 12 hónap mellé kapsz újabb 12 hónap garanciát. Nekem legalábbis így volt, én az Auchanban vettem ebben a hónapban.

Az érintőgombok NEM világítására senki nem reagál? Másnak világítanak, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#234) pixelking válasza scapegt (#233) üzenetére


pixelking
tag

Akkor ezek szerint, ha full bontatlan a doboz, akkor nem lett kitöltve a boltban a vásárláskor a garanciajegy? (állítólag cég vett sokat a dolgozóinak)

Tesztvideókat megnézve másnál sem világit

[ Szerkesztve ]

(#235) scapegt válasza pixelking (#234) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, ha bontatlan, akkor még nem érvényesítette senki, nincs kitöltve.

Az itteni tesztben írják, hogy világítanak és kétlem is, hogy ne tudnának, hiszen akkor sötétben sem látszódnának. S4-em van és azon is ugyanilyenek a gombok, de világítanak. Egyébként is az lenne a normális.

[ Szerkesztve ]

(#236) Szabcsizz válasza scapegt (#235) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pedig nem világít.Ez a tesztben is félre lett írva.Utánakérdeztem boltban,és egyiken se világít.Ez festve van,ami látszik is ugye.Mellesleg én is S4-et használok,és ott ha jobban megnézed,csak akkor látszódik ha világít.Tehát érted a lényeget szerintem.
Így is bőven használható,sőt nekem nem is hiányzik.

(#237) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!

Éppen tabletvásárlás előtt állok, 3 kiszemeltem van:

- ASUS MeMo Pad 7 (ME176C)
- Samsung Galaxy Tab 4 7.0
- LG G Pad 7.0

Legfőképpen játékra használnám: Hearthstone, GTA Vice City, San Andreas, Asphalt 8 és hasonló nagyobb rendszerigényű játékokat futtatnék rajta, esetleg 1-2 filmet megnéznék rajta, és persze interneteznék is. Mit gondoltok, a Samsung erre a megfelelő választás? Előre is köszönöm a javaslatokat :R

(#238) scapegt válasza Redcaster (#237) üzenetére


scapegt
senior tag

Ez egy elég lassú tablet (a többiről nem tudok nyilatkozni). Játékra még nem nagyon használtam csak PVZ-re, Where is my water-re, de elég lassan töltötte be mindet. Már egy mozgó háttér is megakasztja, hát még azok a játékok amiket írtál.

(#239) scincole válasza Redcaster (#237) üzenetére


scincole
csendes tag

Egyet értek az előttem szólóval. 2 cars és hasonló szintű játékokra használtam, de nem merném nyugodt szívvel ajánlani erre.

(#240) Redcaster válasza scapegt (#238) üzenetére


Redcaster
őstag

Neked és (#239) scincole-nak is köszönöm a választ és a segítséget :R

(#241) jksx válasza Redcaster (#240) üzenetére


jksx
senior tag

Azért nézz be az LG G Pad fórumba is
[link], mert engem nem győzött meg az akkumulátor töltés, kijelző gond, és a billentyűzet gondok.
Az Asus gépe meg Atom procis ami gondot jelent egyes játékoknál, appoknál.

Eddig Samu cuccaim voltak, vannak amikkel semmilyen ilyen gondjaim nem voltak.
Most készülök venni egy másod tabot, amit olvasásra használok majd.
Átnéztem rengeteg üzenetet sok készülék típus kapcsán és maradok a bevált márka mellett.

(#242) MC-BUBU


MC-BUBU
újonc

Üdvözlet! Roottal kapcsolatban tudna valaki nyilatkozni? Mivel érdemes? Esetleg bootloader nyitás, ha szükséges.
Válaszokat köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#243) 4lewis


4lewis
csendes tag

TotalCommander, ES File Explorer, és minden más utólag telepített app nem fog tudni a külső memóriakártyára írni!! Hibaüzenet keressem fel: https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=67570
Ha ezt az APRÓ információt a gyártó vagy a tesztelők leírták volna, nem fáztam volna rá! Rootolgatni nem fogok, nehogymár... vicc az egész. Még jó, hogy a kikapcsoláshoz nem kell rootolni!

Samsung support: memóriakártya formázási gondokkal jön, majd az app-ok fejlesztőire keni, majd azt mondja ez ilyen, írjak a google-nak pff...

(#244) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.vett már valaki autós tartót a készülékhez ami jól bevált.vettem egyet de a tabot se birja el nyeklik nyaklik.inkább a szellőzőre szerelhető érdekelni.köszi

(#245) B.F.G. válasza kirusz1 (#244) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ez hibátlan szellőzőre szerelhető:[link]

Nagyon jó és stabil, nekem még úgy is megfogta, hogy beletettem a tabot és a műszerfal tetejére tettem és úgy nvaigált, sokkal strapabírobb és erősebb mint ami volt régen a SGT2 7.0-hoz.
Bátran ajánlom! :D

(#246) kirusz1 válasza B.F.G. (#245) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a tippet :)
SGT 4 el használtad?Ha jól látom ez univerzális.

[ Szerkesztve ]

(#247) kirusz1 válasza B.F.G. (#245) üzenetére


kirusz1
őstag

Olyan kérdésem lenne bármely szellözőre jó lehet?

(#248) B.F.G. válasza kirusz1 (#246) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Nincs mit!
Igen azzal!

Valóban több tabletthez is használható konkrétan ezekhez jó: "For Samsung Galaxy Tab3 7.0" Lite T110 Tab4 T230"
Nem minden szellőzőhöz jó, a képeken látod, hogy kb milyen méretűnek kell lennie, főleg a régi típusokhoz nem jó, mert túl keskeny a rés a légbeömlő lemezek között, nekem sem jó a lamellákban én sem úgy használom ahogy kéne a saját autómban, de olyan stabil ha letettem egy vízszintes helyre ott is megállt és úgy navigált az a tartó hátul jól kitámasztotta, horizontálisan állt a tablet kijelzője. :)

(#249) SidCorky


SidCorky
senior tag

Gyárilag mennyi szabad hely van a 8GB-ból? Valahol azt olvastam, hogy 3, remélem hogy azért valamivel több

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#250) mckangi válasza SidCorky (#249) üzenetére


mckangi
senior tag

3,19 ☺

Poco F3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.