Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Ebből látszik, hogy a kijelző technológiája csak egy dolog...

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na igen, minek vennék ilyet egy Nexus 7 helyett, amikor majdnem egy árban vannak? Ez az ár akkor lenne elfogadható, ha lenne benne 3G/4G modem.

***

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Drága! Nagyon nagyon drága!! Nem is értem ilyen áron hogy veheti meg ezt bárki is, amikor ennyiért vagy olcsóbban jóval jobb terméket kap. :Y :Y

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) bollokcs80 válasza ollie (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De ha azt nézed a WayteQ xTAB-79qci is simán elporolja...azt pedig megkapod 40k alatt...

B.Cs.

(#5) Örni


Örni
senior tag

Inkább Memo Pad HD 7 39000-ért.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) tjb007 válasza helixP (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Samsungnak nem szokása a kijelző technológiájának a konkretizálása, szóval s PLS-től kezdve az S-LCD-ig bezárólag bármi lehet. A TabPRO 10.1 -nél is csak annyit írnak, hogy TFT LCD, pedig pontosan tudjuk, hogy S-LCD.

(#7) roli543


roli543
őstag

Egyébként azt hittem Snapi 400 van benne... Na majd az Lg G Pad 7.0 :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) halkow


halkow
őstag

vállalható a külseje ..... de van ennél jobb is jobb áron

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) jacis válasza Mr President (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Sajnos nagyon el vannak szállva az árakkal. A Tab S-ek is állat áron jöttek ki....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) tjb007 válasza roli543 (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az LTE modemes változatban az van.

(#9) jacis

Várható volt, hogy a Super AMOLED panel miatt a TabPRO szériánál magasabb áron fognak kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#11) erkxt


erkxt
tag

Tab 2 7.0 ra nem jön valami friss android?

(#12) tjb007 válasza erkxt (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olyat, amit maga a Samsung ad ki nem.

(#13) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Külsőre pofás. Viszont egy tab4-től magyon kevés a hardver, az ár meg ... Na arról inkább semmit nem mondok.

Iphone 7

(#14) jacis válasza tjb007 (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Persze én is gondoltam, de azt nem hogy csak a panel miatt dupla áron... Ledöbbent :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Lavar válasza roli543 (#7) üzenetére


Lavar
aktív tag

Engem az érdekelne. Jöhetne már.

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Alsos tabletnek tokeletes lenne, de ennyit nem er meg a markanevhez jaro support.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) kátú


kátú
őstag

Egy nexus 7 ben van sd hely? NINCS. és ha jól tudom akkor az OTG t sem támogatja, de ebben nem vagyok biztos. A másik két felhozott példa (ASUS Wayteq) jó tabletek, de a ram kevesebb és a Wayteq 4:3 as képaránya szerintem nem túl előnyös

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#18) Csapoati válasza kátú (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Netezni sokkal jobb a 4:3, igaz, filmezni meg pont nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) kátú


kátú
őstag

net re jobb, de ott a film, vegyek már rá tokot vagy tegyem be egy farmer zseb be

It still works!

(#20) retroid


retroid
senior tag

Hivatalos garival 65 korul mozog.. Annyiert sok

Plane hogy a nexus 7 (2013) 60ezer extreme digitalban...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#21) devast


devast
addikt

Marvell soc vivante gpu-val mi ? Büntetésnek jó ez is, mint a tegnap tesztelt lg l40.

(#22) kátú


kátú
őstag

miért lenne büntetés?

It still works!

(#23) kátú


kátú
őstag

miért jobb a nexus 7 ?

It still works!

(#24) dvdbackuper válasza erkxt (#11) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Nekem 4.4.3 van rajta, annál frissebb most nincs :)

(#25) vlevi válasza kátú (#23) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért, mert a hardverkomponenseit tekintve ez a samu tablet egy, de inkább 2 évvel le van maradva. Már az előző nexus7, de tovabbmegyek, wayteq xtab70 is jobb harvderrel volt felszerelve.

(#26) retroid


retroid
senior tag

Ez a tablet koszono viszonyban sincs a nexus 7hez kepest

(FULL HD kijelzo, 2GB ram 4x1,5 ghz Snapdragon cpu legfrissebb rom)

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#27) vicze válasza tjb007 (#6) üzenetére


vicze
félisten

Vagy azt raknak bele ami épp a platóról leesik. :P
Általában akkor nem specifikálják ezt a gyártók, ha több különböző forrásból más-más minőségű(típusú) kijelzők kerülnek bele a végtermékbe. Már csak azt kell hogy a Samsung is valami fantázia nevet találjon ki mint a Retina, SLCD, ClearBlack stb...

S-LCD egyáltalán van még? Mármint maga a cég? Az meg hogy a technológiából mi lett egy másik jó kérdés.

(#28) nobiand


nobiand
aktív tag

Tudom nem a cikkhez tartozik, de ez lenne a G pad 7 ? LINK

(#29) tjb007 válasza vicze (#27) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már nincs meg, miután a Sony kiszállt belőle össze lett vonva a Samsung Mobile Display-jel, amiből a Samsung Display született.

(#28) nobiand

Igen, ez.

[ Szerkesztve ]

(#30) kátú


kátú
őstag

Hardverben lehet hogy jobb a nexus 7 de nincs sd lyuk ami szerintem fontos. Az xtab 70 meg miért lenne jobb?

It still works!

(#31) retroid


retroid
senior tag

Egy sd foglalatert nem cserelnem le a gyorsabb mukodest jobb minosegu kijelzot es a garantalt rendszerfrissiteseket.
Sztem egy nexus tulaj se...

Sd foglalat jelenlete eleg gyenge es egyetlen erv ami emellett szol... Nem is erv kb...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#32) piggy2 válasza Örni (#5) üzenetére


piggy2
tag

+1
De csak a 16GB-os változat. A 8GB-osban rosszabb kamera/hangszóró van. :)

streccs strucc cucc

(#33) ollie válasza kátú (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ott a 32GB-s Nexus7, annyi elég. Amúgy sem lehet átmozgatni az SD kártyára az appokat Samsungon, szóval csak médiát tárolni jó az SD.

***

(#34) kátú


kátú
őstag

csak media tárolásra kell az sd, de ha jóltudom a nexus nem tud otg t

It still works!

(#35) tjb007 válasza kátú (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Rosszul tudod, van OTG out of the box.

(#36) kátú


kátú
őstag

akkor az otg miatt elnézést kérek, de nelem az sd kari nagyon fontos és nekem a SAMSUNG logó megéri az árát

It still works!

(#37) ollie válasza kátú (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

***

(#38) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na újabb modell. Egyre gyengebbek.

Ez a Marvell SoC nagyon halvány ..

@kátú: Ne legyél oly büszke erre a Samsung logora.

Egészségedre :D Ha fanatik vagy a szart is megveszed magadtól drágán. De ne reklamozd :D

Újabb elvakult peldaja a markafanatiuzmusnak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) feenty


feenty
aktív tag

Kicsit off:

Folyamatosan olvasgatom a tabletek tesztjeit, de valahogy mindíg sírva fakadok mikor eszembe jut a (sajnos tolvajkézbe került) Galaxy 7.7-em :O
Tudom, hogy annak az akkori ára ma már nem lenne reális, és nem is összehasonlítható ezzel, de valahogy mégis fáj, hogy ennyi pénzért a Samu már csak ennyit képes adni.
Lehet meg leszek kövezve (HTC pártiként), de ráférne már a Samura is, hogy kicsit valaki rendesen megszorongassa a heréit, mert az árakat nézve kezdi nagyon nyeregben érezni magát (aminek persze van némi jogos alapja, hiszen nagyon jól manővereznek a reklámok és a termékpaletta lefedettségének a világában).

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#40) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Valaki mondja már meg hogy lehet hogy a tab 4.0 sokkal gyengébb mint az én 3.0ám??most mértem egy antutut és 19328 jött ki. És elvileg ez egy évvel idősebb ergo gyengébb

(#41) Graphics válasza Giorgio1313 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt csinaljak... :)

Folyamatosan gyengebb lett.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) vicze válasza Giorgio1313 (#40) üzenetére


vicze
félisten

Az azért főleg annak köszönhető, hogy a felbontás nőtt, így a GPU eredmények estek azzal arányosan, ez nagyban befolyásolja az összpontszámot, de mivel részeredményeket nem látunk aminek értelme is lenne így nem látszik pontosan, miért ez az eredmény.
Ez összességében erősebb HW a 4-esben.

Direktben gyengébb, csak a 3 volt a 2-höz képest, de ott se mindenben. Viszonyítva lett mindig gyengébb a HW, de szerintem a tabok 90%-ban most ez van(ilyen erősségű) ha pl. a kínaiakat nézem.

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics válasza vicze (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ekkora mértékben nem befolyasolja a pontszamot.

Ez a hardver gyengebb. Persze elodhoz kepwst minimalis elorelepes talan van.

A kinai tabok erosebbek ... Nekem a 2 magos nem sokkal maradvel epenis szamokban..

Samsung elszurta nem fenyezheto eredmenyek. Nem veletlen nem hiresztelik mi van benne

Összesegeben hol látod erősebbnek ezt?

@Csapoati: szarra fos . nekem ez jön le...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Csapoati válasza Graphics (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Izé... igaz, hogy a magok gyengébbek, de mivel 4 vs 2:

Smartbench 2012 Prod 3829 - 2306

Smartbench 2012 Games 2127 - 2651 (sanszos, hogy ez a felbontás miatt)

Quadrant Standard 4360 - 3538

#43: Az most lényegtelen (nyilván elég gyengus cucc ez), de nem gyengébb azért, mint a 3 hardvere.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) devast válasza kátú (#36) üzenetére


devast
addikt

Pont ezért adnak ki ilyeneket.... mert sokan vannak akiknek mindegy milyen a cucc, csak samsung logo legyen rajta. Belerakják a kínainál is ócskább belet, viszonylag normálisan összerakják, és kész is a kelet-európának szánt samsung tömegtermék.
De ha már "márkásról" beszélünk, egy asus memopad 7 hd 1000x inkább mint ez, és az 40k. Akkor ez reálisan mennyit ér? 30-35k max.

[ Szerkesztve ]

(#46) Graphics válasza devast (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem hiába mondod neki. Neki többet ér a Samsung logo... PNG-ben elküldöm majd neki ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) Giorgio1313 válasza vicze (#42) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Most néztem az enyémben egy 1,7ghzes Qualcomm két magos van 1,5gb ram és Mali 400. Ennél erősebb a 4.0 hardver?

[ Szerkesztve ]

(#48) Csapoati válasza Giorgio1313 (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos, hogy az Galaxy 3 7.0? Csak mert abban egy 2 magos 1,2 GHz-es Marvell van 1 GB RAM-mal és Vivante GC1000-rel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) Burt1793 válasza Giorgio1313 (#47) üzenetére


Burt1793
veterán

Az nem a tab 3 8.0? Nekem is van egy olyanom, és az tényleg pörgős és egészen használható.
A kijelzőmérettel változik a hardver.

(#50) tjb007 válasza Giorgio1313 (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez alapján (igaz az a Mali-400 a valóságban Adreno 305) feltételezem neked az LTE-s verzió van, amiben a hiba csak kétmagos, de jóval erősebb MSM8930AB van, szóval nem kell meglepődni azon az AnTuTu pontszámon.

(#41) Duliee & (#42) vicze1 & (#48) Csapoati & (#49) Burt1793

A megoldás pár sorral feljebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.