Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hűha... Ez nagyon profitszagú... Ennél egy MT8125-ös is izmosabb ,nem beszélve a grafikus teljesítményről... / igaz az nem képes 3G-re és hívásokra /

Az az igazság, hogy a Samsung árán majdnem kettő normális minőségű és hardveres képességekkel megáldott készüléket lehet venni kintről, de idehaza maradva a PadFone mindenképp jobb választás

@Simba86: Hát lehet abban is az van, meg bár helyen már felbukkant, 3D-s teljesítménye nudli, a 2D-es vállalhatóbb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Simba86


Simba86
senior tag

őőő, lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem ez a GPU (vagyis hasonló..) az oka annak, hogy az ATM7029 erősen kerülendő kategória lett?

ha ez így van, akkor viszont a Samu is mellélőtt ezzel...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#3) tjb007 válasza Simba86 (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak amiatt, van ott más probléma is.

(#4) satz18


satz18
őstag

Ismét egy nevetségesen sikerült Samsung tablet. Ennyiért tavaji nexus 7-et lepet kapni, viszont aki 7 colon akar telefonálni, az egyrészt megérdemli a sorsát, másrészt akkor inkább egy kínai 6 colos csodafone.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) jaszy91


jaszy91
aktív tag

na most miért nincs TFT kijelző fikázás? Vagy csak a sony-nál menő :D

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#6) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Ez egy ipari hulladék! A Samsung a Galaxy S2 óta nem tud egy normális terméket felmutatni. A szappan külsőt elhagyhatnák már és ilyen specifikációval másfél éve vannak tabletek. Eeeeez egy .......
És igen! Ez a kijelző a lanyom játék laptopjaban is szégyen lenne. :D na meg a Vivante 1000es pláne vicc.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#7) satz18 válasza jaszy91 (#5) üzenetére


satz18
őstag

Azért mert ott abba lehet belekötni. Mivel ebben nincs pozitívum, ezért felesleges a kijelzőt kiemelni. Ez a cucc szimplán egy 2x átnevezett, elavult szar.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) culas25


culas25
tag

Önmagában szerintem nem rossz ötlet a SIM-el felszerelt táblagép, bár a legjobb akkor lenne, ha ugyan azt a telefonszámot használná a telefonom és a táblám is. És ha bejön egy hívás, akkor választhatok, hogy melyikkel veszem fel, a másik gép értelemszerűen nem alkalmas ilyenkor hívások kezelésére. Ha lesz egyszer ilyen, akkor jó dolog lesz, de külön telefon előfizetést nem ér meg egy ilyen cucc.

Ja igen, amúgy a felbontása meg kétségbeejtő :D:D Nem lehet, hogy egy 2 éve megtervezett, és a fiókban landolt csúcsgépet adtak most ki?? :P

(#9) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez ebben a formában elég gyengére sikeredett! :(((
De még így is sokat eladnak majd azoknak, akik nem értenek a belsőhöz!

(#10) Graphics válasza NoMagix (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Samsung kicsit ezzel úgy volt mint a Corsair a tápjainak egy részével... / Seasonic -> CWT -> Chicony Hipro/

Befutott még anno normális hardverrel, most már elég lesz a tucatszar is...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Laikus vásárlóknak jó lesz ez is. Aki csak 4-5 márkát ismer és megy "shopingolni" az jó eséllyel ezt választja. Gondolom az a stratégiai cél, hogy az középszegmensbe pozicionálják a sima tabletet, és csupán a márkanévre alapozva próbálják meg elsózni. A Note-okat pedig jóval azok fölé árazzák és fejlesztik. Az más kérdés, hogy a Galaxy Note 8.0 sem akkora durranás, cserébe viszont nagyon ronda, utóbbi szó tökéletes kifejezés az ívelt samsungos design-ra.

(#12) ViZion válasza Graphics (#10) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt hívják marketingnek. Itt már a vevők nagy része nem nézi a HW-t, mert a korábbiak jók voltak, tehát ez is kiváló... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) vicze válasza jaszy91 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Mint írták felesleges a kijelzőt szarként kiemelni, mert az egész úgy ahogy van az. :D
Sőt az egész Tab 3 sorozat az. Samsung nem akar tabletet eladni vagy mi a franc? :F

(#14) NoMagix válasza Graphics (#10) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem vagyok valami "tápos", de van benne valami, az biztos! :DDD

ViZion: na ez az, amiért minden szart eladnak!
tegnap láttam egy szórólapot, ahol akcióban 40K adják a Samu Ace-t! :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#15) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szerintem a tervezést észak-koreai munkásokra bízták, ahol a jó káderek véletlen elfelejtették megkritizálni a gépet.

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a GalaxyTab sorozat minden egyes modelljével egyre hitványabb lesz. Alapjában a SIM foglalatos tabletek ötlete nem rossz, csak akkor azt mobilinternetre kell használni.....

All→M8

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

Igazán le lehetett volna írni az árát a cikkben, nem titok (csak ciki).
A hivatalos forgalmazásból származó 2év gyári garanciával rendelkező 3G-s Tab 3 7.0 ára 95e forint.
Mondani sem kell, hogy ez rohadt sok, főleg annak tudatában, hogy az előző szériás 3G-s modell (ami semmivel sem rosszabb, sőt) 65e forintba kerül, és akkor még a többit nem is említettem.

(#18) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez egy újabb galaxy amit kár volt kiadni :D nexus 7 mellet ki veszi ezt meg? :D

[ Szerkesztve ]

(#19) tomee007007


tomee007007
őstag

Samuék mostanában nagyon elkényelmesedtek, ennek nem lesz így jó vége.....

(#20) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Felaron meg talan el lehetne gondolkodni rajta, de annyiert is inkabb mar egy wayteq, normalis belsovel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Dilikutya válasza jaszy91 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegnap raktunk egymás mellé egy Sony Xperia U-t, Samsung Galaxy SIII Minit, és egy kínai IPS-es THL-t. Ezek közül a kínai volt a legolcsóbb, a hardver a Sony-ban és Samsungban ugyanaz, de a THL is hasonló tudású. Kijelzőben a Sony vesztett, de nagyon csúnyán.

Galaxy Tab2-őm van otthon, szerintem jobb kijelzője van, mint sok Sony-nak. Ha ebben is ugyanaz a kijelző van (nem kizárt...), akkor nem rossz az, a gyengesége sem szúr szemet, amíg nem nézed össze egy AMOLED-del. Ennyi pénzért tényleg drága, de lesz ez olcsóbb is.

satz18 #4: a kínai csodafonról tudni kell, hogy lutri, és nem kell elcsábulni minden ígéretes műszaki paraméternek. Ott van még a sok esetben csak 4Gb belső tár, aminek ugyebár fele használható, a botrányos aksi, a nehezebb, lassabb és bizonytalanabb garanciális ügyintézés... ez nem a Samsung mellett érv, hanem úgy általában a minőségi gyártók mellett.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) margithid válasza tjb007 (#17) üzenetére


margithid
veterán

Vicc ez az ár! Kicsivel 50k felett első nexus 7 van már: [link]

(#23) Osibaa


Osibaa
senior tag

Az értékelésnél szereplő pontok biztos erre a készülékre vonatkoznak? Abszolút nincsenek összhangban a leírtakkal (pl. nem jók a gombok = ergonómia 9 pont, harmatos a SOC = sebesség 10 pont, gyenge a kijelző = kijelző 10 pont). Vagy Samsungra nem szabad rossz pontot adni? :F

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#24) Coq válasza tjb007 (#17) üzenetére


Coq
aktív tag

Igen, en is az arat hianyoltam leginkabb a vegerol.

(#25) alfaromeo33 válasza Dilikutya (#21) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Az a helyzet hogy nekem már maga a nyers adat kiszúrta a szemem. Ilyen felbontással ez inkább lebontás. Ezt ha 30ert adnak ujonan akkor lenne kb realis

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#26) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Amugy tudom, hogy nem ide tartozik, de hola hir hogy a nokianak kapaaatak? Felvásárolja a Microsoft!

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#27) jim66


jim66
csendes tag

Az értékelést elírtátok, javítani kéne!
Az alapján valahol az ajánlott, és a különösen ajánlott között kéne legyen...

(#28) vicze válasza alfaromeo33 (#26) üzenetére


vicze
félisten

A nemlétező hír épp 600 komment felett jár... :U

(#29) tothmaxy182 válasza alfaromeo33 (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

[link]

Minden szavam magánvélemény!

(#30) Dilikutya válasza alfaromeo33 (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ár sok, ez nyilvánvaló, maga az eszköz viszont tökéletesen használható, és a képminőséggel sincs baj. Láttál már ilyen felbontású kijelzőt közelről? Nem túl acélos a felbontás, ami amúgy csak a nemrég vett telefonommal összehasonlítva szúrt szemet, de maga a kijelző -legalábbis a Tab2-nél- jó minőségű, szépek a színek is. Én 24-ért vettem a Wifi modellt az otthoni internet előfizetésem mellé januárban, hasonló konstrukcióban a Tab3 is lehet nagyon jó vétel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) icon válasza NoMagix (#9) üzenetére


icon
senior tag

Vagy akinek ez bűven elég, de nem akarnak bruttó 1 év garis csodakütyüt venni, amit 1 év 1 naposan már vihet is a hulladékudvarba...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#32) NoMagix válasza icon (#31) üzenetére


NoMagix
addikt

Lehet.
Amúgy volt Samu Tab 2.0 Wifi-m tavaly, nem volt rossz, cucc a gyerek nagyon élvezte!
De a Tab 3 nem sokkal jobb, a csak wifis verzió 60K, nem éri meg különbözetet szerintem.

(#33) HawerKing


HawerKing
őstag

170ppi ? Fuj :W

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#34) icon válasza NoMagix (#32) üzenetére


icon
senior tag

Szerintem sem... Tab2-m van, de én elégedett vagyok vele. Gondolom pár pixelhuszár, meg apu-lovag még túráztatni fogja magát, hogy fúj kijelző, meg fúj sebesség, de akkor az menjen másik topicba, ahol jobbat lát, vagy vegyen magának jobbat, hogy ne csak félmerev legyen a e-nemesebbik-szerv...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#35) WinPho


WinPho
senior tag

Tucatsamu... Már megint... Mikor fog a Samu egy használható, nem csúcskategóriás cuccot kisz@rni?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#36) Csapoati válasza HawerKing (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ipad mini? Hasznalhato ez is, nekem is 164 ppi-s van (messzebbrol nezve az se olyan tre), csak hat eljart folottuk az ido, kulonosen az egyre jobb arakon jovo Fhd-s tabletek fenyeben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) misx válasza HawerKing (#33) üzenetére


misx
senior tag

Á, az még telefonban is kevés, nem?

Egy jó dolog van a szappantartó formában: méterekről megmondod, hogy Samsung termék. :D

(#38) Graphics válasza jim66 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És miért? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Dilikutya válasza WinPho (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez tökéletesen használható, csak drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Mi vettunk egyet a baratnom szuleinek ajandekba. Ok netezesre, filmnezesre utazaskor, jatekra es videohivasra fogjak hasznalni.

Kiprobaltuk, mielott elkuldtuk volna nekik, es azt kell rola mondanom, hogy van nehany vicces dolog benne, de van amiben hasznalhato es alapjaba veve nem volt gondunk vele.
Akinek valami olcso tablet kell ebben a meretben az vegye meg nyugodtan. Persze ne varjon vilagmegvalto dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#41) Csapoati válasza Touch-ko (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olcso? Pardon?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) beccyboy válasza icon (#34) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ezzel a Tabbal nem is az a legnagyobb baj, hogy nem viszi a csúcs játékokat max grafikán, hanem az, hogy egy laikus megveszi, mert Samsung és 95e, tehát tuti nem lehet rossz. Hétköznapi használatra bőven elég, ez nem vitás. De arra meg, hogy indexet olvass, bőven elég egy ennél olcsóbb is.
Én is belefutottam a hibába, mert haverom akart venni Tab2 7.0-át, és lebeszéltem róla, mert úgyis jön a 3 nemsokára :W Most max annyit nyer belőle, hogy talán ez lenyomja a 2 árát...

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#43) Ádám16


Ádám16
addikt

Az a gond, amíg nem fürdenek be komolyabban egy készülékkel, nem fognak új formaterven/minőségen/hardveren gondolkodni. Remélem, ennél a készüléknél el fog jönni a "bukás", és komolyabban veszik a tablet piacot is ezekből a szempontokból.

(#44) devast válasza beccyboy (#42) üzenetére


devast
addikt

Ezzel a tabbal az a baj, hogy reálisan 35k az ára. És itt most a nem a csingcsang kínaival versenyzik, hanem ott van egy asus memopad 7 hd, magyar asus garanciával ami fingom nincs 12 vagy 24 hónap, de az biztos hogy a cucc jól össze van rakva. Mindenben jobb az asus, és bruttó 50k alatt van. És most, nem 3 hónap múlva. A vivante gc1000-et már meg sem merem említeni... Annak a gpu-nak nem a sebességével van baj. Mármint nem csak azzal, ha valami lassú akkor lassú, ez van, ez nem hiba. De ennek a gpu-nak rahedli kompatibilitási problémája van ilyen-olyan 3d alkalmazásokkal. Ez is olyasmi, mint az intel platform androidra. Persze, szép meg jó, meg hasít a böngésző, telefonálni meg emailt olvasni is lehet rajta, meg a fingó app is működik, de az első komolyabb (natív kódot használó) alkalmazás olyan hátast fog dobni, hogy öröm lesz nézni.

[ Szerkesztve ]

(#45) Dilikutya válasza Ádám16 (#43) üzenetére


Dilikutya
félisten

A formatervvel semmi baj, teljesen értelmetlen variálni, mivel nem néz ki rosszul, kit érdekel, hogy ilyen a dizájn. Egyébként, mivel a Tab2 nem így nézett ki, még csak nincs is értelme belekötni. A tabletek minősége jó, ennél jobbat műanyagból nem nagyon lehet kihozni, a Tab2 érzésre pl. masszívabb, mint egy Galaxy S3/S4. A hardver sem rossz, böngészni, levelezni, filmet nézni lehet rajta kiválóan, játszani is, egy baja van, hogy nem erősebb a Tab2-nél, viszont 15-20 ezerrel többe kerül.

Hogy pozitívat is mondjunk: végre elhagyták azt a nyomorult saját csatlakozót, és microUSB-t kapott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46) alfaromeo33 válasza vicze (#28) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Bocsánat! Erről lemaradtam. Sorry.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#47) satz18 válasza Dilikutya (#45) üzenetére


satz18
őstag

"Töltést USB-ről nem vesz fel a cucc, az adatmásolás közepesen gyorsan történik."

Még ez se pozitívum ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#48) Ádám16 válasza Dilikutya (#45) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez a te véleményed, sokunk szerint viszont így 2 év után baromi unalmas a formaterv. A műanyagot pedig lehet hanyagolni is, lsd.: Fonepad, ami azért odapofozza ezt a dizájnt, anyagminőségről nem is beszélve.
És igen, itt a gond, a Tab2-nél aligha jobb, és persze drágán adják.

(#49) alfaromeo33 válasza Dilikutya (#30) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Láttam sajnos :( méghozzá IPS-ben és még úgy is elszomorító volt. Elhiszem h van akinek ez elég, de szerintem ma már ilyen árért ez a kijelző a felhasználók luzernek nézése. Az 1éve vásárolt Hyunday tabletem oda-vissza alázza. Mondjuk vhol az is Samu, mert az S3 SOC-teljesít benne. És hiába kínai, mai napig hibátlan.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#50) Dilikutya válasza Ádám16 (#48) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha egy forma jó, nem mindegy, meddig lesz? Egy korszerű belsővel remek lenne ez így is. Unatkozó hülyegyerekek lovagolnak a külsőn. Mert még ha ronda lenne, de azt felróni, hogy ugyanolyan... ami nem is igaz, tabletben ilyen nem volt idáig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.