Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Jó sokan megengedhetik maguknak. :))

Ráadásul Ez csak egy készülék. Belegondolva, hogy az emberek ilyen sűrűn cserélgetik a telefonjaikat. Kicsit pénzkidobásnak érzem.

Beee-Bee! ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

micsoda kreativ kép :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) amanoba válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


amanoba
őstag

főleg annak tükrében, hogy a samsung általában gyorsabb termékfrissülési ciklusai miatt, gyorsabban veszítenek az árukból a telefonok.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) vans? válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


vans?
őstag

Pannonnal pl. kimondottan olcso volt, biztos mashol is akcioztak.:D

A kep meg fantasztikus! :D

hábm bábm

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Méghogy válság van :U ;]

(#6) alcsa


alcsa
senior tag

De elfogadnék én is egyet... :)

(#7) waccamár


waccamár
senior tag

én meg arra lennék kíváncsi, hogy a 10millió userből, ki az aki kihasználja a telefon és az android rendszer minden előnyét, személyreszabhatóságát, és ki az aki csak azért vette meg, mert nagy, jól néz ki, és drága ? :D

(#8) hülyegyerek válasza alcsa (#6) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szerintem jutányos áron várhatóak majd a használt példányok, ha kijön a második verzió....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9) BossBoss válasza hülyegyerek (#8) üzenetére


BossBoss
őstag

+1! :C

(#10) AS


AS
félisten

Azért az Amcsik odacsaptak rendesen, pont azok ahol ipone őrület van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Davidoff91 válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Alapvetően jó sokan NEM engedhetik meg maguknak, ezért megy állandóan mindenkinél a sírás, hogy jajj mennyi a hitelem (most csak Magyarországra szorítkoztam persze). Ettől függetlenül nagyon szép teljesítmény a Samsungtól, nagyon várom az utódot!:K

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#12) SZ4B válasza waccamár (#7) üzenetére


SZ4B
tag

Bpesten sincs egy taposóakna sem, mégis mindig vannak akik Hummerrel járnak a belvárosba...

szigNÓ

(#13) Lotusomega válasza SZ4B (#12) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:C Ez így van,de a 10 millió az már tényleg egy szép szám, főleg amcsi piacot is figyelembe véve.

(#14) aram01


aram01
nagyúr

pont én is cserélnék,de nem tudom hogy mit vegyek :U
lg optimust,galaxy s-t,vagy valami almafélét?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Enjoy válasza aram01 (#14) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha nem volt almád, akkor nyugodtan vedd a Galaxy S-t.
Nekem volt előtte 3GS, ezért 1hónapig bírtam Galaxy S-szel, s visszatértem a 4. almához.

(Lehet, hogy korai egyedet sikerült kifognom, de össze-vissza recsegett-ropogott, sok bug, beakadás, wifi & gps jelet mindig eldobta, hangminőség gyengus, akksi normál használat mellett alig bírta ki az 1 napot. Pedig felnyomtam mindenféle segédprogit, lagfix-et..stb)

► més que un club ◄

(#16) aram01 válasza Enjoy (#15) üzenetére


aram01
nagyúr

aham,értem...hát most végképp nemtudom :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) Morden24 válasza SZ4B (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Baz+ :R :))

(#16) aram01: Jó döntést csak akkor fogsz tudni hozni, ha minden téged érdelő modellt saját kezűleg is ki tudsz próbálni - minél több időre, annál kisebb eséllyel faragsz rá.
Hogy egy kicsit még jobban megkavarjalak, én pl. most vettem először Apple-t az iPhone4-essel, de nekem nem igazán jött be az iOS (mármint a rendszer nagyrészt kiváló, NEKEM nem jött be, érted...), szóval ez a tanácskérés sokra nem fog vezetni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Bögre válasza Enjoy (#15) üzenetére


Bögre
aktív tag

Egyetértek a kollegával. Kiegészíteném annyival, ha szán arra időt (nem keveset) az ember fia/lánya, hogy romoljon, rootoljon, buheráljon, akkor a Galaxy S nagyon jó kis kütyü lesz. De az "alma" sokkal kényelmesebb használatot biztosít, és a buherálások nagy részétől is megkímél. Használtam mindkettőt, és bár most Galaxy S -em van, ez csak a telenoros akciós árnak köszönhető. :)

(#19) Dr.Anonymus válasza aram01 (#16) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

HTC Desiret... :DDD

(#20) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Én a favoritok közt a Galaxy S-t azért tartom számon, mert a SAMOLED kijelzője komoly fegyvertény. Különben kicsit nagy lenne. Várom az új generációs kijelzőket, mert a jelenlegi készenléti idők gyatrák.

(#21) Fr3eWar válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Pont ugyanez fordult meg a fejemben.

(#22) leslieke válasza AS (#10) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert a nekik készült verzió a sorozat legjobban sikerült darabja, kinézetre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23) alcsa válasza hülyegyerek (#8) üzenetére


alcsa
senior tag

Meglátom hogy alakul a pénzügyi helyzetem addig, és lehet veszek egyet én is, már nagyon szeretnék okostelefon tulajdonos lenni. :)

(#24) tDr1v3r válasza kurtuzov (#20) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, szerintem meg pont az miatt nem éri meg. Nagyon erős színhő, kékes fehér, neonos zöld szín, Pentile Matrix, alacsony fényerő.
Persze, aki beveszi a marketingmaszlagot hogy ígymegúgy milyen szép... :U

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) hülyegyerek válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem jobban tetszik,mint akármelyik tft...3 hónapja megvan, de lehet hogy csak a marketingmaszlag miatt tetszik jobban? ?? :W
Szerintem nem kellene itt is szítani a flamet...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#26) joey04


joey04
titán

szép szám, meg is érdemlik, nagyon jó kis gép

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) =Mentor= válasza waccamár (#7) üzenetére


=Mentor=
őstag

Erre én is tudok válaszolni, egy felmérés szerint az okostelefon használók 80%-a egyáltalán nem használja ki a mobilja tudását... Tehát ha úgy tetszik egy divatirányzatot követnek

[ Szerkesztve ]

(#28) Morden24 válasza =Mentor= (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk érdekelne, mi a 100%-os kihasználás ilyen esetben, vagy milyen kategóriák vannak.

Én sem használom ki az iPhone-on mondjuk az iTunes Store-t, vagy a Facetime-ot... aki programokat telepít és netet használ, az már azért szerintem bőven benne van a kihasználásban.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#29) joey04 válasza =Mentor= (#27) üzenetére


joey04
titán

Ez inkább csak a symbianra jellemző, én ezt tapasztalatom. És valóban, az is kérdés, hogy mi is a teljes kihasználás? Ismerősöm eddig kimaradt az okostelefonok világából, míg egy anroidos gépet nem vett. Azóta imádja még az ingyenes Marketet is, root és főzött rom témákban is otthon van már. Vagy ios-nél ugyebár a tulajok 96%-a tölt le alkalmazásokat, és ugye tudjuk, hogy mitől is okostelefon egy okostelefon. Szóval számokat én is tudok neked hozni, de én leginkább a symbiannál érzem azt, amit mondasz, főleg az 5800 és klónjai óta. Mert ezeket az emberek nagy része valóban azért veszi, mert érintős és nokia. Persze ez egyéni tapasztalat, kéretik nem belekötni, ha nem tetszik akkor sem. Te máshogy látod, elfogadom.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Quasi_modo válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem a marketingmaszlaggal kell foglalkozni, hanem meg kell nézni. Talán úgy könnyebb dönteni...

valami

(#31) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Na ez már komoly bevétel! :)

PS4

(#32) plus44


plus44
veterán

Én most egy Nexus S-sel szemezek(nék...) :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nem érdemli meg. Ilyen GPS-el és supportal... :W

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34) joey04 válasza Oppenheimer (#33) üzenetére


joey04
titán

support szinte mindenhol szar, legyen az htc, samsung, motorola, SE.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Oppenheimer válasza joey04 (#34) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Desirere van 2.2 itthon, Galaxy S-re meg nincs.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36) joey04 válasza Oppenheimer (#35) üzenetére


joey04
titán

ennyit sikerült összeszedni ellenérvnek? :D persze új sense, meg további frissítés már szinte kizárt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) PAtr0n válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mit jelent az, hogy sűrűn cserélni? Igencsak relatív. :)
Nekem 8 év alatt a mostani a 3. telóm, és egyiket sem a divat vagy a készülék hibájából cseréltem. Egyszerűen szükségem volt a jobb szolgáltatásokra, amiket a mai napig kihasználok maximálisan.

joey20:
Úgy igaz, ahogy mondod, a gyártók csak dobálják ki az újabbnál újabb kütyüket, a supportra meg nagyon kevés energiát pazarolnak. Persze ennek valahol marketing okai vannak. De szerencsére azért vannak jobbnál jobb modderek, programozók, akik nagyon jó szoftvereket főznek. Ez leginkább az Android rendszernél szembetűnő (lehet iOS-nél is), az én X10-em végre teljes értékű, és jól használható lett egy jó ROM által.

Mellesleg ne sértődjön meg senki, de symbiant már csak erőlködésnek tartom a Nokia részéről, bele fognak dőlni idővel.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38) aram01 válasza Morden24 (#17) üzenetére


aram01
nagyúr

igen én is ettől tartok hogyha egyből a 4 kerül a kezeim közé nem fog letaglózni mint azt aki végigjárta a "szamár létrát" az elejétől fogva :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.