Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Simba86 válasza FET-MEN (#16349) üzenetére


Simba86
senior tag

a kamerával néha nekem is gondok vannak...
megnyitom, aztán csak maga a kép jelenik meg, funkciógombok, menük egyáltalán nem! ha meg alvóba teszem, alig akar felébredni :F

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#16352) kutitomi73 válasza Jason19 (#16345) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Ha felteszem a cuckybean final-t akkor a binary counter számol?
Ha gond lenne a telefonnal és visszateszem a gyári T romot akkor a binary lenullázodik?

"A remény hal meg utoljára"

(#16353) FET-MEN válasza eastsider (#16350) üzenetére


FET-MEN
veterán

jah ezek nekem is vannak mindíg. Úgylátom ez ennyire sz@r :W 60-70k-s telefon és ilyet produkál

Iphone 7

(#16354) Gery15 válasza kutitomi73 (#16352) üzenetére


Gery15
addikt

Nem számol a Chuky-tól. Amiért visszateszed a t-s romot attól nem fog nullázódni, viszont van counter reset már, amivel tudod nullázni.

(#16353) FET-MEN: Nana! GB-vel nincs semmi ilyen probléma! :)

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16355) eastsider válasza FET-MEN (#16353) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem most csinálta először :(

akkor a kamera volt a ludas? van egy megvásárolt camerazoomfx-em végülis...

(#16356) felali


felali
tag

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy nfc-vel tudok fizetni valahogy vagy ez még jövö

(#16357) bartalix


bartalix
csendes tag

Valaki próbálta az új NEW FUTURE romot?

(#16358) beccyboy válasza FET-MEN (#16349) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Pont most tért magához az első fagyásából. Úgy látszik, ez egy ilyen nap. A rádió adatait töröltem, mert a widgeten lévő kapcsoló nem akarta bekapcsolni. Most jó, de az első rádió indításnál rendesen befagyott a telefon.
A kamera megnyitásánál nekem is csinálta azt, h egy ideig nem voltak gombok, chucky v9 alatt. Most a finalt használom, még nem tapasztaltam.

Caffeine addict.

(#16359) FET-MEN válasza Gery15 (#16354) üzenetére


FET-MEN
veterán

GB egy hoki már gio-n is régi volt gb :DDD mindegy jön még update ugyis

Iphone 7

(#16360) eastsider válasza FET-MEN (#16359) üzenetére


eastsider
nagyúr

végül rájöttél a szar csinálta? nekem még sose volt ez.
még LPZ-n anno volt a HD videók miatt 1-2perces akadás stock kernellel, de ezt sokan írták XDA-n. de az nem ilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#16361) Gery15 válasza FET-MEN (#16359) üzenetére


Gery15
addikt

Nem értetted meg a lényeget. :(

HyperX

(#16362) FET-MEN válasza Gery15 (#16361) üzenetére


FET-MEN
veterán

értem amit mondasz de az a felület nekem nem tetszik.

Iphone 7

(#16363) bartalix válasza meke11 (#16319) üzenetére


bartalix
csendes tag

Most teszem fel :C

(#16364) eastsider válasza FET-MEN (#16362) üzenetére


eastsider
nagyúr

ha csak a felület hiányozna a GB-ből :D

(#16365) kutitomi73 válasza Gery15 (#16354) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

THX

"A remény hal meg utoljára"

(#16366) Pietrosz válasza f4hrenheit (#16101) üzenetére


Pietrosz
addikt

Lgcamera-ban van lehetőség fókuszálni videózás közben is, de neked kell rábökni, nem automata sajnos.

(#16367) #97543424 válasza f4hrenheit (#16105) üzenetére


#97543424
törölt tag

Tedd fel az lg camera appot azzal biztos hogy van autó és macro fókusz :[link]

(#16368) Pietrosz válasza Roxkex (#16223) üzenetére


Pietrosz
addikt

Az csak bug, nézd meg a nofrills beépített loggerével az órajeleket, változik az.

(#16369) #97543424 válasza Pietrosz (#16368) üzenetére


#97543424
törölt tag

Nem kell rábökni,megy az automatán is!

(#16370) Pietrosz válasza #97543424 (#16369) üzenetére


Pietrosz
addikt

Biztos? Mert tudom, hogy lehet forceolni az autofocust benne, de az csak addig működik, amíg el nem indítod a felvételt. Utána már nem változtatja, csak manuálisan. Mondjuk a gyárinál még ez is jobb.

(#16371) #97543424 válasza Pietrosz (#16370) üzenetére


#97543424
törölt tag

Biztos, tudok mutatni róla videót.Már nem ez az első telóm amire felraktam.De egyébként mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16372) Gery15 válasza Pietrosz (#16370) üzenetére


Gery15
addikt

Csak akkor működik, ha ráböksz.

(#16375) lantiildi: Ha megvásárolod a Pro-t akkor felvétel közben is folyamatos az auto focus? :Y

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16373) vazzz válasza bartalix (#16357) üzenetére


vazzz
őstag

Ja. 1 napja van fenn, nincs vele probléma, bár a felület még mindig nem bejövős... chucky eljárhatna valami designer szakkörre, mert ez nagyon nem megy neki... :DDD

#16322 Nem én írtam, csak linkeltem skifekete helyes megoldását :)

(#16374) Pietrosz válasza #97543424 (#16371) üzenetére


Pietrosz
addikt

Hát nem mind1 azért :D Pontosan melyik verzió van neked?

szerk.: Gery15, szerintem is. De most már nem tudom mi van.

[ Szerkesztve ]

(#16375) #97543424 válasza Pietrosz (#16374) üzenetére


#97543424
törölt tag

Ez:[link] a verzio.

(#16376) Acef válasza vazzz (#16373) üzenetére


Acef
addikt

Felraktam, kicsit fura a design, de: egy eléggé fontos dolgot ígér! Lehet, hogy placebo, de mintha...
vazzz ! te hogy látod? Belakva is hozza, amit ígért? Ha igen, akkor ezt mindössze egy app módosításával csinálták? Kimásolható?

[ Szerkesztve ]

(#16377) Jason19 válasza kutitomi73 (#16352) üzenetére


Jason19
senior tag

Nem számol, mivel cwm-ből teszed fel.

(#16378) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok, elolvastam ezt a cikket ([link]) és feltettem a JB-t a telefonra, viszont rootolni is szeretném, de ahogy olvasom sd kártya szükséges hozzá, ami nekem nincs. Így nincs mód arra, hogy a telefon rootolva legyen? Köszi előre is.

(#16379) Gery15 válasza Cola111 (#16378) üzenetére


Gery15
addikt

Próbáld meg belső sd-re tenni.

(#16380) Jason19: Miért?

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16380) Jason19 válasza Gery15 (#16379) üzenetére


Jason19
senior tag

Nem fog menni.

(#16381) eastsider válasza Gery15 (#16379) üzenetére


eastsider
nagyúr

csak külső SD-ről lehet stock recoveryvel

(#16382) Gery15 válasza eastsider (#16381) üzenetére


Gery15
addikt

Csak root-olni nem lehet belső sd-ről? Mert én kernelt már tettem fel belső sd-ről.

HyperX

(#16383) SajTTTT


SajTTTT
csendes tag

Kernel csere előtt vagyok. meilyiket válasszam szerintetek? CoCora 5.0? :D meg ha van link az is jöhet :D

(#16384) sheep válasza Acef (#16376) üzenetére


sheep
addikt

Nálad lassan nyitja meg a contactokat? Nálam kb. 2 mp alatt, a dialert meg szinte azonnal.
Vagy az is sok?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#16385) Acef válasza sheep (#16384) üzenetére


Acef
addikt

Igen, sok!
Én nem szeretek várni.
De most ezzel a mai Chukyval mintha fürgèbb lenne.

(2mp az extra sok.)

[ Szerkesztve ]

(#16386) vazzz válasza Acef (#16385) üzenetére


vazzz
őstag

Próbáld meg ezt a build.prop file-t beilleszteni a New Future.zip-be és flasheld fel újra a romot, nem kell wipe.

(#16387) Acef válasza vazzz (#16386) üzenetére


Acef
addikt

köszi!

beillesztve, újra flasheltem a New Future-t.
Először nem akart működni a névjegy, most viszont talán gyorsabb.

mit csinál ez a build.prop? készenlétben tartja a névjegyet és a tárcsázót?
más ROM-nál is használna, vagy csak ennél? itt eleve ígértek ilyesmit..

[ Szerkesztve ]

(#16388) vazzz válasza Acef (#16387) üzenetére


vazzz
őstag

Nem mondom meg :DDD
Teszteld, ha jobbnak találod, akkor leírom. Lehet, hogy csak placebo... bár gyorsabbnak érzem így. :)

(#16389) Acef válasza vazzz (#16388) üzenetére


Acef
addikt

O.K.
ha rontott, akkor majd hangosan szidlak ;)
ha javított, akkor csak örülök, és csendben használom :B

majd leírom a tapasztalatot, + majd te is jelezhetnéd, mert ennek a telefonnak (JB-nek) ez a legfőbb hibálya

[ Szerkesztve ]

(#16390) FET-MEN


FET-MEN
veterán

napi lagg menüből főképernyőre visszalépés anim :U

kokó izéé cocoree azmiaz? turbo mod? Van oc?

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#16391) eastsider válasza FET-MEN (#16390) üzenetére


eastsider
nagyúr

mi?:D

told fel a cocoret azt cső, ileltve a toucwizt is kukázd

(#16392) royalka


royalka
őstag

Akkor LQB- be nincs baj az ébresztővel. (aki főzöttet is használ az nem ide tartozik mert az más tészta)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16393) eastsider válasza Gery15 (#16382) üzenetére


eastsider
nagyúr

twrp/cwm tud belső sd-ről is telepíteni :)

(#16394) demars válasza sheep (#16337) üzenetére


demars
addikt

Még senki sem erősített meg, tehát ismét megkérdezem: EZ az az app? :F Nekem a számláló 1-en áll! ( yes ), bár gondot most nem okoz de idegesít és azt olvastam itt egy jó régi hsz-nél, hogy leállhat a telo egy idő után!!! :O

Rootolás holnap lesz ( elkérem a notit, már rá sem merem dugni a telót a gépemre a xar USB portok miatt )
annak menete tiszta. ( elvileg :DDD )

A CWM és/vagy a TWRP recovery telepítése/használata homályos kissé...
Ha jól értelmezem CWM-nél fel kell másolnom az sd karira az update.zip-et és recovery módból indítva tudom használni... Miért kell a CWM ha van a telefonon recovery mód? Illetve ha pl. szeretnék feltenni egy kernelt: cocore 5.0 kernel a leírás ( Carline ) alapján CWM-es, tehát a fájlban benne van a CWM? ( az update.zip)? Vagy másoljam fel a CWM fájlt és onnan indítsam a kernel telepítést?

Mi a különbség a kettő között? ( CWM VS TWRP )

TWRP-t nem is nagyon vágom, hogy hol van leírva...

Kernel flasheléshez 2 mód lett részlezetve... :
1. Terminal progival ( személy szerint ezt hanyagolnám, az elírás veszélye miatt)
2. UniversalKernerFlash progival: ez nem tűnik bonyolultnak... ( leszámítva, hogy tudni kell a sorok közt olvasni: "Ott a telepített fájlkezelőddel kiválasztod a /sdcard meghajtóról az előzőleg odamásolt kernel.bin.md5 fájlt." ami nekem feltűnt, az az előre telepített fájlkezelő, hogy ki lehessen választani a fájlt. ( mert akkor előtte le kell szedni egyet a playról)

Még egy "észrevétel", ebben is kérnék megerősítést.
Az írás szerint: ha elszúrok valamit kernel cserénél odinnal kell feltenni a gyári kernelt ugye? + "Lehetőleg a telefonon lévő romnak megfelelő kernelt tedd fel." Kérdés: XXLQB kernel miért nem szerepel? :( ( nekem most az van a telon )

Remélem nem kérdeztem nagy marhaságokat. Elhiszem, sőt tudom, hogy aki napi szinten foglalkozik ezzel a témával, annak a kisujjában van egy rom vagy kernel csere... de nekem "földi halandónak" nagyon végig kell gondolnom, mikor melyik lépés következik, mert még nem csináltam ilyet!

Segítségeteket köszönöm!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16395) demars válasza demars (#16308) üzenetére


demars
addikt

JB-nél a screenshot funkciónál a két gombot mindenkinél hosszan kell nyomni? GB alatt pillanatra megnyomtam, már kész is volt a kép...

Ez jó "eredménynek" számít?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16396) Tyer válasza demars (#16395) üzenetére


Tyer
őstag

Melyik kettő?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16397) royalka válasza demars (#16395) üzenetére


royalka
őstag

Mobilnet nem sokat volt bekapcsolva mi?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16398) beccyboy válasza demars (#16394) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Rootoláshoz nem kell gépre kötni a telefont, ha JB van fent. Felteszed az sd kártyára a root.zip-et és gyári recoveryből telepíted.
CWM-et az update.zip-pel tudod telepíteni, de ez csak ideiglenes. Ha feltetted, akkor újraindítás nélkül tedd fel a választott kernelt. Azért innét, mert a gyári recovery nem engedi. Szóval ezért kell.
Kernel telepítésénél válassz cwm és twrp között. Ugyan azt tudja, a cwm a megszokott, de csak gombokkal tudsz navigálni, a twrp pedig érintős, kényelmesebb. Szóval kernelt ne úgy telepítsd, ahogy leírtad, hanem recoveryből,és igen, benne van a recovery a fájlban, de nem ugyanaz, mint az update.zip, mert az csak ideiglenes.
Amúgy ha kernel flash progival teleőítenél akkor a gyári fájlkezelővel is ki tudod választani a telepítendő kernelt, de tényleg ne ezt használd.
A gyári kernel meg azért nincs ott LQB-re, mert mikor Carline megcsinálta még nem volt kint az LQB.

Szóval nem kérdeztél nagy baromságokat, csak ezen a héten már én is vagy ötször leírtam ezeket. De nem baj én még bírom idegekkel:DDD:DDD

Caffeine addict.

(#16399) Apunk válasza demars (#16394) üzenetére


Apunk
tag

Szerintem az alapvető különbsé CWM és TWRP közt, hogy a TWRP-ben lehet tapizni, míg a CWM-be ugyanúgy hangerő gombbal mászkálsz az opciók közt. Ami alapból a telefonban van Recovery én úgy gondolom azért nem lehet telepíteni, mert nincsenek olyan engedélyei, hogy telefonon belül ekkore változást tegyen, de ez csak egy tipp. Én, ha jól emlékszem a kernel cserét úgy csináltam, hogy sd kártyára Cocore 5.0 kernel TWRP + update.zip. Először update.zip ez felteszi CWM-et. Aztán Cocore dz felteszi a TWRP-t.

Sony Xperia Z2

(#16400) Apunk


Apunk
tag

Mégegy észrevétel a binary counterrel kapcsolatban. Én mióta megvettem ezt a telefont nagyon sokat telepítgettem ide-oda TWRP-ben. Feltettem a Pure vanillat feltettem utána a JellyMod 3.0-át végül a 4.0-át. Kernelt még csak kétfélét Cocore 4.2 és most az 5.0. Most JellyMod 4.0 kitakarítva személyemre szabva(az összes googles szemetet kidobáltam, csak a play maradt meg ami a működéshez kell)+Cocore 5.0. Először az lqb-t telepítettem, aztán meg az lq4-et. Még nemtudtam eldönteni, hogy melyik a jobb. Eddig nem sok különbséget tapasztaltam. Tehát a mondanivalóm az, hogy binary counter azt írja nekem No. Lehet, hogy beszart a számláló?

Sony Xperia Z2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.