Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) Piloss válasza Roxkex (#16550) üzenetére


Piloss
senior tag

Igen arra

Szerk

Biztos hogy jó elérési útvonalon van, ahogy a parancsban is szerepel?

Szerk2 (#16552)
Elvileg igen, próbáld ki

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#16552) Roxkex válasza Piloss (#16551) üzenetére


Roxkex
senior tag

de úgy is ki írja :'( :@ arrg
megvan ... /storage/extSdCard/clockworkmod/backup ...... nekem ez a vezető út oda nem az amit írtál , ezzel jó lesz ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16553) Roxkex


Roxkex
senior tag

Beírtam a kódot és utána entert nyomtam és CWM recoveryben probáljak recoveryzni ?

Szerk.: mükszik :) isten áldjon téged ! :R :R

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16554) Piloss válasza Roxkex (#16553) üzenetére


Piloss
senior tag

Igen, utána mehet CWM-ből a visszaállítás

Szerk: Na akkor működik :)

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#16555) nheben válasza alex devil (#16537) üzenetére


nheben
csendes tag

GB esetén villámgyors csak JB lassú

(#16556) martin555 válasza lucifer15 (#16520) üzenetére


martin555
aktív tag

basszus drága tezsvíírek

hát könyörgöm léci akkor ha bármi megoldás halvány reménye lenne erre mindenképp írjátok le. (tárcsázás előtti 5 másodperc szünet)

a 20 éve használok mobilt-ra referálnék én is hogy nokia 2110-esemet mikor is kaptam 1999-ben asszem, talán, kis off: nokián én is végigmentem, E50-ig, ami asszem 250 mhz ARM procis volt ha jól emlékszem de SÉRÓBÓL tudta azt hogy (persze angolosan ejtve) bele ordítottad a hivni való fél nevét és tárcsázta (nem előre mentett mp3 mintákból, ugyanúgy, hangszintetizátorral ki is mondta hogy ki hív) nem nokia-brühühü akar ez itt lenni de ugyanezen az E50-esen 250 mhz-cel asszem 32 !!!!mega rammal a FRING kiválóan ment 1 órákat dumáltam AUTÓBÓL!! roaminggal!! és asszem 5 k/sec feltöltésem volt szar alap GPRS-sel! próbáltam HTC wilfire-on 585 mhz , a skype, viber összefosta magát reccs ropp a hang.. szóval programozni kéne tudni. androidon a hangos hívókimondásról, de főleg a hanggal tárcsázásról ne is beszéljünk.

bocs az offért.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#16557) Acef válasza martin555 (#16556) üzenetére


Acef
addikt

Nem így működöttt az elején igaz?
Valamivel leterhelted a rendszert.
Full formázd, és rakd újra az egészet!
(Gyári visszaáll., utána odin-LQB)
Majd meglátod, hogy megoldódik.

(#16558) martin555


martin555
aktív tag

köszönöm szépen a tanácsokat. igen,, az elején nem így működött. oké nincs más, reset.. de ha már ekkorát bizgetek rajta jó lenne egy füsttel akkor frissitenem is, megvárom mostmár valamikor csak kijön a hivatalos frissités (asszem german a telóm, xxl gsm től van és germanra emlékszem sammobile prémiumot megvettem) meg igazából idő hiány és lustaság meg félelem is visszatart hogy ekkorát változtassak a telón, persze lassan majd megcsinálom, eleinte először root-ba gondolkodtam hogy titatniummal le lehessne menteni de tán egy reset utáni friss rendszer kézzel beállítása célraveetőbb lehet ki tudja a titanium milyen be bugzott cache-eket rak vissza amit nem kellene.. jólvan töbet egyenlőre nem fogok nyavalyogni a lassuságon éa köszi mindent még1x mindenkinek.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#16559) Roxkex


Roxkex
senior tag

Kicsit tesztelgettem ezt a Chucky Bean New Future romot és ezekre jutottam.
Kinézete nagyon tetszik leszámítva az állapot sávon lévő középső órát (nem találtam hogy ki lehet-e kapcsolni)
Dolphin Browser kaksi , cseréltem Jelly Mod 4.0-ra (még lefagy de javítom)
Kamera kinézete jó , de maga a kamera funkció egyenlő a ..... ezért cserélve lett alap stock JB kamerára
Sony Xperia kezdő képernyő (launcher) , tetszik de mégis a touch wiz jobb cseléve ....

Összegezve egész jó :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16560) Imy


Imy
veterán

A felső sávot, ahol a térerő, akksi szintjelző található, hogy tudom visszahozni:
Még ekkor volt:
Kép
És itt már nincs:
Kép

[ Szerkesztve ]

(#16561) demars


demars
addikt

Accuweather nem szinkronizal 3 napja. Masnal jo?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16562) FET-MEN válasza demars (#16561) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én manuálisan használom :)

Iphone 7

(#16563) demars válasza FET-MEN (#16562) üzenetére


demars
addikt

Én is manuálisan próbáltam minden alkalommal, full térerő mellett se volt hajlandó szinkronizálni. Itthon wifit használom azzal sem ment. Próbáltam bekapcsolt gps-el is, nem sok sikerrel.
Most megint megpróbáltam, tette a dolgát, frissítette pár mp alatt!
Nem értem... eddig ment simán, ha frissíteni akartam! Nah mindegy, csak azért kérdeztem, mert ha JB alatt nem frissítene, gondoltam keresek más appot... de majd meglátjuk!
Köszi

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16564) FET-MEN válasza demars (#16563) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem gyenge fosch térerejű trés mobilnettel is frissít :)

Iphone 7

(#16565) skifekete válasza demars (#16563) üzenetére


skifekete
senior tag

én a transparent weather widgetet használom, sokkal jobb mint a gyári, és sokkal több mindent is ír ki. Ráadásul átlátszó, nekem ez volt a legfontosabb

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16566) Imy válasza Imy (#16560) üzenetére


Imy
veterán

Erre valaki, hogy hova tűnt el a felső státusz sor? Vagy hogyan tudom visszahozni?

(#16567) demars válasza FET-MEN (#16564) üzenetére


demars
addikt

Eddig nekem is. JB felrakása után is ment ( gyártócsarnokban is, ami eléggé szűri a Trés jeleket... ) De most megy! Ez a lényeg!

@skifekete: Majd kipróbálom!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16568) GERIlla83


GERIlla83
tag

Üdv!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Miért csinálja azt a teló, hogy ha töltön van akkor egyszerűen nem lehet használni? úgy csinál mintha 10 ujjal összevissza nyomkodnám.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#16569) Jason19 válasza GERIlla83 (#16568) üzenetére


Jason19
senior tag

Nem a gyári töltőt használod. Nekem a régi xperiámon volt ilyen, mikor nokia töltővel használtam.

[ Szerkesztve ]

(#16570) Keem1 válasza GERIlla83 (#16568) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem semmit. Ugyan SGSA-val még nem tapasztaltam, de az előző telóm (Galaxy Ace) ugyanezt csinálta, bármilyen romot is tettem rá. Megtanultam élni vele így. Esetleg talán főzött romok segíthetnek, én csak sima kernelcserélt JB-t használok.

#16569 Jason19: ez komoly? Nem úgy van, hogy a töltők már univerzálisak?

[ Szerkesztve ]

(#16571) demars


demars
addikt

Oldalra nyílós tokot lehet itthon valahol kapni?
Ezt találtam ( link bszúrás nem működik valamiért... )
http://viewitem.eim.ebay.hu/Magnet-Side-Flip-PU-Leather-BLACK-Wallet-Phone-Case-FOR-Samsung-Galaxy-S-Advance/350729133933/item

Most is flip tokot használok ami lefele nyíílik. Annyi bajom van vele, hogy nem lehet csatlakoztatni csukott állapotban. USB még nem lenne akkora baj, de headsetet sem tudok. Zene hallgatásnál jól jönne.

Még arra is gondoltam, hogy kivágatom bőrössel az alját!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16572) Roxkex


Roxkex
senior tag

Új romokban (custom)(jelly mod / pure vanilla / chucky bean a lényeg) hogyan tudom az y z problémát kiküszöbölni ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16573) skifekete válasza Roxkex (#16572) üzenetére


skifekete
senior tag

fentebb írta acef, olvass vissza, vagy használd a keresőt

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16574) Imy válasza Imy (#16560) üzenetére


Imy
veterán

HOGYAN lehet visszahozni a felső sávot???

(#16575) csorba23 válasza Imy (#16574) üzenetére


csorba23
tag

Próbáltad újraindítani?

(#16576) Imy válasza csorba23 (#16575) üzenetére


Imy
veterán

Hú, ez volt, azt hittem valami beállítás.... fura azért.
Köszi!

(#16577) nLali


nLali
senior tag

Xperia billentyű telepíthető erre a készülékre? New Future romban az tetszik csak. Solában is csak az volt a jó :DDD

(#16578) demars válasza Roxkex (#16572) üzenetére


demars
addikt

Azt hiszem ebben van...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16579) taranis válasza demars (#16578) üzenetére


taranis
addikt

Tegnap tettem fel a 4.1.2-t, eddig minden oké vele, viszont úgy látom, hogy eltűnt a Calendar widget. Note2 alatt van az S Tervezőhöz, ide nem lehet valahogy varázsolni? Vagy ti mit használtok?

Bocs, ez nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#16580) skifekete válasza taranis (#16579) üzenetére


skifekete
senior tag

én smooth calendart használok, de vazzz korábban linkelt s tervező widgetet is

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16581) taranis válasza skifekete (#16580) üzenetére


taranis
addikt

Megtaláltam, köszi :)

colorizer.net

(#16582) Roxkex


Roxkex
senior tag

Skacok 1nem rootolt eszközre vissza lehet àllitani a titanium backup wifi mentéseket ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16583) Gery15 válasza Roxkex (#16582) üzenetére


Gery15
addikt

Tudtommal a TB-hez root szükséges. Szóval, nem.

HyperX

(#16584) Acef válasza nLali (#16577) üzenetére


Acef
addikt

Igen, minden! változtatható,16251-hsz.-ben leírtam a rom mixelés-módosítás menetét.

(#16585) Gery15 válasza Acef (#16584) üzenetére


Gery15
addikt

Válaszolnál privát üzenetre? :U

HyperX

(#16586) Roxkex


Roxkex
senior tag

Lehet hogy hüly kérdés de én mégis felteszem  A jelly mod 4.0 a böngészője /az új chucky bean future romnak a billentyűzete (xperia bill) / a swiftkey nem nyomozza le a a lenyomott billentyűket ezzel a jelszavakat is menti és valaki meg látja ? pl a rom/progi készítője ?

Szerk; xxlqbre alapulò chucky new futur rom + cocore 5.0 nàl a no frillset vagy a set cput hasznàljam (nem sajnàlom rà a kest) ès hogyan àllitsam h fasza legyen ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16587) Gery15 válasza Roxkex (#16586) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem ez hülyeség.

(#16588) skifekete: Már régen nem lenne akkor FB-om, se bakkártyám se semmim...

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#16588) skifekete válasza Gery15 (#16587) üzenetére


skifekete
senior tag

nem is kicsi.. meg senki másnak se nagyon :D

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16589) Roxkex válasza skifekete (#16588) üzenetére


Roxkex
senior tag

jogos de akkor nekik miért éri meg a rom fejlesztés ? :P

ON:
Ismerõsömnek tegnap felraktuk a xxlqbt ma be akarta addolni a google fiókját és a facebookját és nem lép be valamiért (valamit a felhasználó nèvvel ir neki) pedig jelszót és a nevet is jól írja be... ... de miért?

Egy nem rootolt telóra titaniummal vissza lehet állítani a wifi hozzáférés pontokat ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16590) skifekete válasza Roxkex (#16589) üzenetére


skifekete
senior tag

ezt ugye nem kérdezted komolyan?
ebből amit leírtál kb annyi derül ki hogy a haverod analfabéta.
ezt a kérdést másodszorra teszed fel, holott válaszoltak az elsőre is.

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16591) Simba86


Simba86
senior tag

ne haragudj Roxkex, de olyan kérdéseid vannak, hogy ... :U
ez olyan, mintha azt kérdeznéd meg, hogy "miért csinálnak feliratokat a sorozatokhoz a készítők?"
ráadásul a TB-s kérdést is tényleg másodszorra teszed fel, holott válaszoltak már... :U
egyáltalán nem látni, hogy minimálisan is megpróbálnád feltalálni magad visszaolvasással, a barátod használatával (gugli), vagy az itteni keresővel... :U
kicsit nem ártana pedig, mert nem mindig lesz azonnali segítség...

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#16592) Gery15 válasza Roxkex (#16589) üzenetére


Gery15
addikt

Megkérdezhetem miért kérdezel meg mindent 5000-szer???

HyperX

(#16593) Apunk válasza Roxkex (#16589) üzenetére


Apunk
tag

A Romot nem ők fejlesztik. Ők csak megpróbálják a legjobbat kihozni a telefonjukból. És, ha már megtudják tenni, akkor meg is osztják. Külön szerencse, hogy nekem és neked ugyanolyan telefonunk van, mert mi meg kitudjuk használni az ő szakértelmüket. Ez az én véleményem. Már az én hajam is égnek áll, pedig jó hosszú

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2

(#16594) skifekete válasza Apunk (#16593) üzenetére


skifekete
senior tag

ez nem teljesen igaz, mivel létezik olyan rom, ami nem gyári alapokon nyugszik, pl a cájogenmód vagy a mijuji. Megjegyzem, némelyik rom leírásánál szerepel, egy paypal account, hogy aki akar megjutalmazhatja a készítőt egy üveg sörrel.

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16595) Acef válasza Gery15 (#16585) üzenetére


Acef
addikt

???? Írtál ? Nem kaptam...

(#16596) skifekete válasza Acef (#16595) üzenetére


skifekete
senior tag

én is írtam még régebben :P

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16597) Apunk válasza skifekete (#16594) üzenetére


Apunk
tag

Jaaa, ezt nem tudtam. Ilyen mélyen még nem mentem bele az android maffiába :D

Sony Xperia Z2

(#16598) Gery15 válasza Acef (#16595) üzenetére


Gery15
addikt

Írtam megint akkor...

HyperX

(#16599) Acef


Acef
addikt

Elnézést mindenkitől, valsz. részeg volt a postás, mert nem csengetett (Gmail értesítő), a láda meg dagad a levelektől...

(#16600) demars


demars
addikt

leszedtem a titanium backup progit, mert itt többen is írtak róla h azzal mentettek. Elég bonyolult nekem... de az a legnagyobb gondom, h lefagy.
rootoltam a telót, nem volt gond. binary countert is sikerült nulláznom.
megadtam a TB nek a SU engedélyt is még is lefagy! ( ingyenes verzió )

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.