Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz t.dave500 #56751 üzenetére

    Szia, simán megy az xposed 4.4.2 alatt, semmi bajom vele.
    Ha OTA frissítesz, akkor elveszik a root. Talán ha a SuperSU-ban bekapcsolod a túlélő módot (Pro változat kell hozzá), akkor megőrzi, de ez egyáltalán nem biztos. 5.0.1-en meg már nincs towel, csak cf-auto root, de az meg ugraszt.
    Van megoldás a Lollipop frissítésre, a root is megmarad és a knoxot sem bántja. Rootolt 4.4.2-ből kell kiindulni és kell hozzá a FlashFire alkalmazás és a kiválasztott Lollipop rom .tar.md5 fájlja. Nálam ez a FlashFire-s megoldás szépen működött.
    A FlashFire-rel tudod feltenni a cwm-es zipeket is és egészen addig nem üti a knoxot, amíg kernel/recovery csere nincs a .zip-ben.
    9505-ön próbáltam ki az 5.0.1-et és teljesen a 0-ról újrahúzott 4.4.2-höz képest több memóriát eszik (4.4.2: 650 mb szabadon induláskor, 5.0.1: kb. 8-900 mb szabad memória induláskor) szerintem lassabb is, de nem mindenben; két idegesítő hibája van: memória leakelés hiba, a mobilnetes modem felesleges ébrentartása (akku merülés) hiba.

    Bár ma 4.4.2-n találkoztam olyannal, hogy pár perc alatt 100%-ról 92%-ra merült, mert a Google+ alkalmazás ébren tartotta a telefont; se wifi, se a mobilnet nem volt bekapcsolva. Érdemes ezekre odafigyelni :)

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés