Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43889) silvergod


silvergod
őstag

A tok témához...nem lehet általánosítani mi a tuti és mi nem ..kinek mi..

Egy biztos..én már végigrendeltem a létező összes tokot hozzá szinte ebayről.
Sőt volt slim armor is,az se jó csak azért mert drága.

A fém tokokat azért megnézném majd mennyire karcolják össze a házat/keretet,és milyen karcosak lesznek 1 hét után.
A puha szilikon kitágul és lejön róla zsebben..sz*rt se véd,csak idegesít rajta van-e :)
A nagyon vékony kemény,és pattintós kemény keretgyilkos,sőt ez a bőr ráhajtós is mert amibe pattintod gyenge műanyag elreped vagy karcol...

Amiben nem csalódtam az egy sima tpu tok,amit úgy használok hogy vettem egy hátlapot így nem féltem a gyárit ,a keretre fólia,rá a tok és semmi gond..nem sokkal nagyobb tőle stabilabb a fogása.Mindig ehhez tértem vissza.Ebben már esett 4 akkorát a telefon hogy féltem mindig felvenni hogy na ennek annyi üveg elrepedt..de semmi még a keret se nyomódott pedig koppant nem kicsit igaz parkettára és autóban esett de nem kicsit :)
ilyen [link]
Ami még jó szerintem az s-view de a varrott hatású: [link]
és a sima belebújós kihúzós... [link]

de a többi mind a piacon végezte...

A nagyon tutinak tűnő több ezres armor meg shockproof tokok meg hamisak ahogy írták is..... köze nincs az eredetihez...abba egyszer beviszed vízbe lesz egy zsebben hordható akváriumod ebihalakkal teknőssel meg amit akarsz :D

Persze ez személyes vélemény nem ezeket kell venni ..nehogy utána azt halljam .."ezt mondta... aztán összetört" mindenki vegyen azt amit jónak lát...amibe megbízik. :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.