Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4268) batai15 válasza direwolf (#4267) üzenetére


batai15
félisten

Hát csak érted kb két évet skippeltem majdnem az androidot. Na mondom megnézzük hogy mi változott de igazából sok minden nem. 60hzn meg kimondottan zavaró a telefon számomra. Akku idő éppen hogy hozza az xr szintjét de komolyan. Ma voltam állásinterjún alig használtam a telefont két órakor töltőn volt már. Xr estig lazán kibírta. Előlapi kamera szintén olyan hulladék szintű és lassú ( nem úgy van mint iPhone esetén hogy le nyomod a gombot és készült egy normálisan fókuszált kép ,hanem ha nem várok homályos lesz ráadásul előlapi vakut be kell kapcsolni mert szó szerint csúnya a kép ) én nem mondom hogy másik fotós képességei sokkal jobbak főleg bele nagyitva de azért valahogy kellemesebb rá nézni és azért khmm 4 éves modell már. Nagyon sok mindent tud a telefon ez nem vitás de amiért anno váltottam rendszert továbbra se változott semmit. Lehet hogy mást zavar az iOS dolgai stb de számomra nem out of box a telefon meg happy a használat. Nagyon jó hogy itt tudok tvre vlct castolni pl csak 50 perc után össze fosha magát. Idén legalább nem működik nincs ilyen gond :DDD Azt hittem bennem van a hiba , de nem max mások a preferenciáim mint az androidos tábornak.
Szóval ha egy flagship közeli telefon csak annyit tud akkor inkább dobok rá kis pénzt szerintem és még iPhone szinten rosszul sikerült 12 is megfelelőbb lesz számomra.
Sajnálom ha valakinek a lelkébe taposok de azért számok tükrében jóval többet várok el egy ilyen készülék esetén.
Persze adok még időt neki de szerintem jövő héten már az aprón lesz.
Pedig az erősebb 8/256 vettem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.