Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) SztiviVander válasza kutga (#7850) üzenetére


SztiviVander
őstag

De ott ez rögtön nem a szarkasztikus "minőség" jelzővel lenne illetve, hanem mint egy világrengető és egyedi feature amitől minden almafan a nadrágjába ..vez :U Amúgy valószínűleg lesz is ilyen, majd kb az alma15pro-ban... :D

(#7852) PACSA75 válasza gainwardgs (#7847) üzenetére


PACSA75
őstag

Én szeretem az almát is, szóval tényleg jó cucc, de annak, amit itt művelsz valóban nincs értelme. Egyszer el kell mondani, hogy mit hiányolsz, vagy mi nem tetszik, ezt el is fogadjuk. De aztán vagy megszoksz vagy megszöksz és kész. Az, hogy minden panaszra te rátronfolsz, az már gáz.

(#7853) kutga válasza PACSA75 (#7852) üzenetére


kutga
nagyúr

De értsd már meg, hogy csak ott van minőség. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#7854) slice14 válasza SztiviVander (#7851) üzenetére


slice14
veterán

Ott nincs bug csak feature. :DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7855) Mike81 válasza kutga (#7853) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD

(#7856) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Mennyire jellemző ennél a modellnél a festékkopás? S9-em 2 év után gyári tokban dobja a festéket.

(#7857) EnterR válasza Vitaqo (#7856) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem tokban kopik a kamera"fedél".

PSN ID: marquuard

(#7858) Vitaqo válasza EnterR (#7857) üzenetére


Vitaqo
senior tag

És milyen színű? Vajon a fehér jobban bírja?

(#7859) gainwardgs válasza EnterR (#7857) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nálam is...feketébe

(#7860) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Az eSIM mellett tud kezelni az S21 még két fizikai SIM-et?

Gippazoid Novelties Inc.

(#7861) MadMancs válasza gippazoid (#7860) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia. Egyszerre nem.

Be lehet helyezni, de vagy fizikai 1 + fizikai 2, vagy pedig fizikai 1 + eSIM lehet egyszerre aktív ha duál sim ről beszélünk.
Tripla sim szerintem egyik gyártónál sincs manapság (okosteló vonalon).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7862) helixP válasza MadMancs (#7861) üzenetére


helixP
nagyúr

De több eSIM-et lehet engedélyezni nem? Tehát 1 fizikai + 2-3 db eSIM.

(#7863) Iller válasza helixP (#7862) üzenetére


Iller
tag

Igen de csak egyszere csak egyik aktív. Ki be kell kapcsolnod a esimeket

(#7864) helixP válasza Iller (#7863) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, hát ez így nem buli...

(#7865) sgeza válasza helixP (#7862) üzenetére


sgeza
veterán

Teljesen mindegy, hogy milyen módon adsz neki SIM-eket. 2 hálózaton képes egyszerre lenni a készülék, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#7866) slice14 válasza sgeza (#7865) üzenetére


slice14
veterán

Talán az Android 13 megoldja a dolgot, ha egyáltalán bekerül a véglegesbe. link
Bár itt fizikai sim-ről szó nincs, de szerintem így lenne logikus (1 fizikai + 2 esim multiba).

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7867) MadMancs válasza slice14 (#7866) üzenetére


MadMancs
veterán

Kizárt. A készülék 2 IMEI vel rendelkezik.
Max azt tudják 13 al megoldani hogy 2 eSIM tudja használni a 2 IMEI-t. Jelenleg úgy e IMEI1 az 1es sloté ,IMEI2-n pedig fizikai 2es slot és esimek osztoznak. Azaz fizikai2 és a (max 10, iPhone esetén max 2) eSIM közül egyszerre csak 1 lehet aktív.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7868) sgeza válasza slice14 (#7866) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy a kolléga is írja: ez nem szoftveres kérdés. Két hálózaton lehetsz egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#7869) slice14 válasza MadMancs (#7867) üzenetére


slice14
veterán

Akkor valszeg nekem szállt el a képzeletem. Tényleg csak két IMEI-vel operál a telefon.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7870) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

A plus modellből több üzemidőt lehet kihozni? Mostani S9-em gyatra 1,5 órás sot-ot produkál. Megéri a felárat?

(#7871) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Üdv! A legutóbbi frissítés óta azt csinálja a telefon,hogy gépelés közben nem tudok javítani. Hiába viszem a kurzort a javítandó szóra, akkor is a mondat végéhez teszi hozzá. Csak nálam van ez a bosszantó baromság? Esetleg elállítottam valamit? Először azt hittem messenger hiba,de viber,Skype,még itt is komment írás közben is. :F

(#7872) Curtain válasza Medocsabi (#7871) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez inkább billentyűzet hiba nem? Melyiket használod?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#7873) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Aki "sima" S21-et vett annak mennyire vált be? Vennétek újra? Telefoncsere előtt vagyok, és az S21/22 között vacillálok, de aggaszt a 3700mAh. Méretben viszont tökéletes lenne.

(#7874) helixP


helixP
nagyúr

Egy hülye kérdésem van: mi van, hogyha a telefon egyszerre kapja az energiát vezetékesen és vezeték nélkül? Amiért kérdezem: telefon autós töltő be van, ami vezetékmentes. Nyilván ezzel lassabban tölt. Ha gyorsan akarok hatékonyan rátölteni, jó lenne a vezetékes töltőt rádugni.
A töltő vezérlés mit csinál ilyenkor? Letiltja az egyik fajta töltést?

(#7875) Essien válasza Vitaqo (#7873) üzenetére


Essien
aktív tag

Nekem bevált, előtte volt az összes s6-s20ig . Ennek valamiért nálam sokkal jobban bírja az aksi. Simán bírja az 1 napot az én felhasznalasom mellett. Játszani nem játszom de minden mást csinálok rajta. 4-5 óra SOT kijön. :R Akkor van baj csak ha rossz a térerő akkor merül nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#7876) Vitaqo válasza Essien (#7875) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Köszi! Csak azt nem tudom, hogy 22 vagy 21. A 22 méretben jobb lenne. Kisebb, de az akku is .

(#7877) sgeza válasza helixP (#7874) üzenetére


sgeza
veterán

Kikapcsolja a vezeték nélkülit.

(#7878) Essien válasza Vitaqo (#7876) üzenetére


Essien
aktív tag

Szerintem lényeges különbség nincs , ha nem számít az ár akkor az újabbat venném. :)

(#7879) Medocsabi válasza Vitaqo (#7873) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem s21-em van, feleségemnek s22. Az övé jóval gyorsabban merül. Nem olyan hatalmas probléma,mert mindenhol van már töltő, autóba is vettem gyorstöltőket,de sűrűn járunk túrázni például,és mondjuk egy 4-5 órás túra végén az én telefonom 60-70% körül van,az övé 50 alatt. Kb ugyan annyit fotózunk, és megy a Humap. Nekem amugy jobban tetszik az s22, mert kicsit kisebb, és talán egy hajszálnyival jobb képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

(#7880) Vitaqo válasza Essien (#7878) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Annyira nem. Kb 30ezer a különbség. És én is a 22 felé kacsingatok.

(#7881) Medocsabi válasza Curtain (#7872) üzenetére


Medocsabi
addikt

Fene tudja,ami az alap :DDD

(#7882) MM válasza Vitaqo (#7873) üzenetére


MM
őstag

Sima S21, bő 1 éve használom, nekem pont jó.

S8-ról jöttem, ahhoz képest mérföldekkel jobb az akksija, nekem 1 napot simán bír. Igaz, inkább csak 1-2 óra SOT, viszont még legalább ennyi telefonálás / nap.

(#7883) Vitaqo válasza MM (#7882) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Még az S21 plus is gondolkodós, azért az a 4800mAh még jópár évig nekem jó lenne. Csak a mérete. Hát S9-em van, és zsebben nem tudom mennyire lesz rosszabb, ha sokkal nagyobbat veszek. Nehéz kérdés. S21/S21+/S22. Nem tudom, hogy az S21 plus akkuja mennyit hozna üzemidőben. Lehet a nagy kijelző el is viszi.

(#7884) Burt1793 válasza Vitaqo (#7883) üzenetére


Burt1793
veterán

S21p helyett a52s-t ajánlom, ha nem játszol vele és kell az üzemidő.
S21nek a mérete miatt nincs más alternatívája, csak az s22.

[ Szerkesztve ]

(#7885) kutga válasza Burt1793 (#7884) üzenetére


kutga
nagyúr

Jó kis dilemma az biztos. Nálam megfordult már A52 és A52s is, azoknak sajnos elég hitvány az anyagminősége.

Let the Zone take me if I am.

(#7886) helixP válasza sgeza (#7877) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi, ez volt a tippem. :R

(#7887) Vitaqo válasza Burt1793 (#7884) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Az a baj, ha megszoksz egy minőséget, pl imindkét telefonom alukeretes, akkor már nem akarsz műanyagot. Marad a fém S21/21+/22. Csak nem tudom a hármat 1-re szűkíteni. Néha az S21+-t hozom ki belőle, néha a 21-et néha a 22-t. És akkor még játszhat az S22+ is.

[ Szerkesztve ]

(#7888) Seraph 16 válasza Vitaqo (#7887) üzenetére


Seraph 16
őstag

Elsőre én is féltem a nagyobb mérettől S7 után, de nem kellett volna. Az egykezes használat ugyan nagyon macerás, de a tartalomfogyasztás sokkal nagyobb élmény. Ha árban nincs jelentősége, akkor a 22-es szériát választanám, mivel csak újabb, tovább kap frissítéseket, hamarabb kapja meg az újításokat. Egyébként azt gondolom, hogy a 21-es jól sikerült széria.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#7889) werszomjas


werszomjas
őstag

Mostanában sok volt a frissítés, kicsit mintha jobban merülne a sima S21.

A kérdésem, hogy mit, hogyan kell ilyenkor cache-t törölni, hogy semmi adat és semmi beállítás ne vesszen el, nem akarom újra belakni a telefont, de jó lenne egy háttéradat törlés. :R

üdv

(#7890) Burt1793 válasza werszomjas (#7889) üzenetére


Burt1793
veterán

Kikapcsolás után usb-n gépre dugva kell hisszan nyomni a power és hangerő fel gombot, amíg be nem tölt a recovery mód.
Aztán ott a wipe cache-re kell lemenni a hangerő gombokkal és a power gombbal kiválasztva.
Amúgy nem fog segíteni. Mobilneten gyalázatos a készenléti idő, óránként merül 4-5%ot a semmitől, aksimonitorozó nem ír semmi beragadást. Nem tudom, hogy telenor bug-e. Wifin semmit nem merül készenlétben.
Gondolkodom egy reseten, de egyelőre inkább töltögetem.

(#7891) Medocsabi válasza Vitaqo (#7887) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igazából nehéz tanácsot adni,mivel mindenkinek egyéni preferenciái vannak. Nekem pl a kompaktság a fő szempont általában. Üzemidő annyira nem,mivel van itthon egy rakat usb c kábel,telken is van vagy 5,autóban is 2 :DDD kompaktság+ kamera+ dual sim nálam a fő vonal. Igazából neked kell tudni,mire van szükséged. De javaslom ne tökölj sokat,mivel ahány tesztet véleményt olvasol,annyival nehezebb lesz a döntés, ez tapasztalat :DDD

(#7892) Burt1793 válasza Medocsabi (#7891) üzenetére


Burt1793
veterán

Én is ezen szempontok alapján vettem az s21-et, nem volt más választási lehetőségem tavaly. :D

(#7893) Mike81 válasza Vitaqo (#7887) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem az utolsó Samu egy S8 plusz volt. Utána lett egy OP 8T 4500 aksival jobb volt üzemidőben mint a mostani S21 plus ami váltotta. De wifin kb ugyan azt a SOT-ot hozza. Egy napot ez is az is kibírt. Az tény hogy jel vételben az OP sokkal jobb volt és ezért az jobban is kezelte aksit. A Samu véleményem szerint ezen csúszik meg, ezért merül jobban. De amúgy összeségében én nem bántam meg a váltást. Az S8 plushoz képest az S21 plus is sokkal jobb aksiban.

[ Szerkesztve ]

(#7894) Vitaqo válasza Mike81 (#7893) üzenetére


Vitaqo
senior tag

És még ott az S22 plus is. Idáig az a nyerő.

(#7895) Mike81 válasza Vitaqo (#7894) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha van rá lehetőség akkor én is lehet az választanám. Ezt neked kell mérlegelni :))

(#7896) ShadowX válasza Vitaqo (#7894) üzenetére


ShadowX
őstag

Ha a méret miatt hezitálsz, akkor javaslom, hogy egy ugyanakkora valamit cipelj magaddal egy hétig. Nyilván az akku is nagyobb a pluszban, de a méretet nehéz megszokni ha kis telefont szeretne az ember.

(#7897) Burt1793


Burt1793
veterán

Ilyet használ valaki? [link]

(#7898) rjy08 válasza Vitaqo (#7873) üzenetére


rjy08
tag

Én elégedett vagyok az akkumulátoros üzemidővel.
Viszonylag sokat használom, bőven van kraft nap végére is. Éjszakára felrakom töltőpadra.
Egyedül térerőproblémával küszködöm.

(#7899) kerobi


kerobi
senior tag

Szeintetek melyik jobb értesités terén ez vagy Iphone 13 pro max. Az üzenet megérkezésének gyorsaságát értem alatta. Sajnos nem találtam erre vonatkozo teszteket

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#7900) sgeza válasza kerobi (#7899) üzenetére


sgeza
veterán

Beállítás kérdése. Mindkettőn meg tudod kapni azonnal. Nekem például soha, semmilyen üzenetem nem késik. Ellenben az Android értesítési rendszere szerintem fényévekkel jobb az iPhone-énál. Ez nagyon jól személyre szabható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.