Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) (ex)Cat válasza NavySeal (#8400) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem ez némiképp ujj- /bőr függő is lehet. Nekem katasztrófa ahogy működik. Mondjuk max 50%-os hatékonysággal, de lehet hogy még ezzel is erősen túlzok. A régi HW-es megoldásokkal sose volt baj, ez meg olyan amilyen. :O

(#8402) espista válasza (ex)Cat (#8401) üzenetére


espista
senior tag

Nekem sincs gondom az ujjlenyomat olvasóval, bár én biztonságos eszközöket használok a feloldáshioz. Kocsiban a bt-s rádiót, egyéb helyeken pedig az órámat.

Romani ite domum!

(#8403) viewdetails


viewdetails
addikt

Függetlenre elérhető a VF4, csak biztonsági.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8404) (ex)Cat válasza espista (#8402) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nekem az óra se oldotta fel. Az égvilágon mindent is beállítottam már - biztonságos hely, óra, arc, ujjlenyomat, BT-s autós rádió - mégis b@szik rá. Van amikor felold ha itthon vagyok, van amikor nem, de jellemzően inkább nem. Mondjuk az órát - mármint a Galaxyt - már eladtam, most egy Garmin van, ezzel jó eséllyel nem is tudná ezt a funkciót, de ettől még azt felismerhetné, hogy hol tartózkodom. Na mindegy. (néha? visszasírom magamban az iPhone XS-t a FaceId-val, ami mindig problémamentesen működött. - de ez itt nagyon OFF)

[ Szerkesztve ]

(#8405) Gaabor80 válasza (ex)Cat (#8401) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Esetleg próbálj meg egy ujjad felvinni több ujjként, az is szokott segíteni :K

(#8406) Gaabor80 válasza viewdetails (#8403) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

OTA?

(#8407) laczkaba válasza laczkaba (#8396) üzenetére


laczkaba
tag

A biztonsági frissítés helyre tette az újjlenyomat olvasó hibát. :K

(#8408) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Mit csinálok rosszul hogy nem tudok rádugni egy usb-t. Ha rádugon akkor csak valamit tölteni szeretne és ha belelépek a vezérlőbe ott sem lehet semmit állítani. Ha rádugom gépre akkor ott sem ismeri fel hogy tudjak egy biztonsági mentést csinálni aksi csere előtt. Köszi.[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#8409) *H* válasza atomka78 (#8408) üzenetére


*H*
aktív tag

Állítsd át az USB vezérlőt "Ez az eszköz"-re.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#8410) atomka78 válasza *H* (#8409) üzenetére


atomka78
tag

Nem engedte állítani. De közben megoldottam,az a hülye usb hibakeresés nem volt bekapcsolva. Így már jó. Azért köszi hogy probáltál segíteni

(#8411) netreg


netreg
tag

Nejem keres fényképezős/facebook közvetítős mobilt (jó kamera alap) elfogadható áron, nem kell, hogy a legújabb model legyen. ajánlanátok az S20, S20+, S20 FE, S20 Ultra szériát? Ha igen, melyiket ezek közül, ha nem, mi lehetne az alternatíva? 3 éve egy Redmi 6 van neki, nagyon stabil kis teló, de nem egy kamerabajnok sajna, ezért kell mennie.

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#8412) Rinocerosz válasza netreg (#8411) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia! Alapvetően ha a fotózás és videózás a fontos akkor az s20 széria nem egy rossz választás.

A galaxy s20Fe egy elég jó alternatíva lehet... mivel ezt kettő féle procival hozták el magyarországra. Egyik a snapdragon a másik az exynos... na most a snapdragon jobb üzemidővel rendelkezik és nem merül annyira mint az Exynos-os társa. Ami még egy jó dolog, hogy viszonylag olcsónak mondható annak ellenére, hogy tudásban semmivel nem kevesebb mint a sima S20 széria tagjai.

A sima galaxy s20-at azért ajánlanám mert iszonyat jó mérete van a telefonnak... előkapod lehet is szépen könnyen használni, kézbe illk. Viszont a melegedés már nagyobb baj lehet, mivel kisebb a készülék ház és ez miatt talán gyorsabban átmelegszik.

A galaxy s20+ szintén egy jó választás. Nagyobb akkumulátor, nagyobb ház, kijelző is nagyobb... szóval ez is lehet alternatíva.

A Galaxy s20Ultráról nem tudok nyilatkozni azt nem tudtam kezembe venni. Ott mégnagyobb az akkumulátor, de a kijelző is hatalmas... hát ezt is lehet ajánlani mert végül is ez a csúcs.

Lényeg a lényeg... szerintem a Galaxy s20FE Snapdragon a legjobb választás. Esetleg egy 256gb verzió is beleférhet mivel jó áron van. Üzemidőben tudja amit az s20+. Méretben a sima s20 és a s20+ között van. A snapdragonos proci opciója miatt egy jobb üzemidőt és hőkezelést kapsz. Szóval szerintem abszólút jó kis telefon.

(#8413) glacious válasza netreg (#8411) üzenetére


glacious
addikt

S20FE, ezt ugye nagyon szépen kifejtette Rinocerosz fórumtárs.
Kb egy hónapja volt olyan samsung akció, ahol az S21FE ugyanannyira jött ki, mint az S20FE, de valószínűleg nem lesz már hasonló.
Eggyel alacsonyabb kategóriában az A52S lehet esélyes.

(#8414) bajnokpityu válasza Rinocerosz (#8412) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Én biztos a 20+ vagy ultra között vacilalnek. Konkrétan a 21,22 szériából a sima és a + is visszalepes lett volna + után..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8415) Rinocerosz válasza bajnokpityu (#8414) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem most jelenleg S22 van a sima mert amit mondta nekem ez a méret a legjobb. Persze meg szoknám én a nagyobbat is csak nekem a mindennapokban ez tökéletes.
Azt tudnám az s20 és az s22 között felhozni, hogy a processzor végre jobb lett. Főleg az üzemidőben, de amúgy csak a szokásos pici javítások vannak itt-ott.
Most volt szervízben az S20 majd ki karom próbápni, hogy egymás mellett mit bír a 2 telefon mert elvileg lett benne akkumulátor cserélve :DDD.

(#8416) ClioRS válasza Rinocerosz (#8415) üzenetére


ClioRS
őstag

Jobban bírja az S22 akksiban mint az S20? Én is most agyalok váltáson, és nagyon az S22+ felé húzok, de méretben sokkal jobban tetszik a sima.

(#8417) viewdetails válasza ClioRS (#8416) üzenetére


viewdetails
addikt

Nekem most S22-n adaptívra van állítva a képernyőfrissítés, amúgy ugyanazok az appok, felhasználási szokások mint S20 60Hz, így kb. egyforma, két hét után.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8418) ClioRS válasza viewdetails (#8417) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi!

(#8419) Rinocerosz válasza ClioRS (#8416) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én is azt mondanám, hogy az s22 120hz-n tud annyit mint az s20 60hz-n.
Talán térerően is egy picit jobb.

(#8420) ClioRS válasza Rinocerosz (#8419) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi neked is, én 120on használom az S20at, szóval akkor már előrébb lennék :R

(#8421) netreg válasza Rinocerosz (#8412) üzenetére


netreg
tag

Kösz a kimerítőt. A közepénél attól tartottam csak felsorolod az előnyöket és jól a bizonytalanságban hagysz. :U Galaxy S20FE Snap. Ránézek mik az árak. Ha láttok akciót, jöhet. :DDD

Nem kell az utolsó model, írtam is. Egyrészt nem akarjuk a világ pénzét beleölni (azt mondják az iPhone 13 Pro lenne a top-top). Tepsi sem kell, de az üzemidő egy fontos pont.

Az is benne van picit, hogy 1-2 év távlatában vannak már bőven tapasztalatok (hála pl. Nektek :R ), ezért már nem bizonytalanra ugrik az emberke. :K

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#8422) bajnokpityu válasza Rinocerosz (#8415) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Engem meg a felbontasbeli visszalépés zavar .

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8423) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,

a kollégámnak a telefonja (S20+ 5G) eddig még nem frissült android 11-re, van-e mód hivatalos úton frissíteni (PC-n keresztül) vagy várni kell tovább, mert egyszer csak érkezik rá? Azért merült fel most a kérdés, mert van olyan céges alkalmazás rajta, ami néhány héten belül nem fog működni a telefonon, mivel már csak Android 11-en működik. Illetve nagyon felforrósodik és én azt olvastam, hogy többeknél a 11-re frissítés után ez a jelenség megszűnt.
Köszi a segítséget előre is!

(#8424) belashx válasza Pendragon911 (#8423) üzenetére


belashx
senior tag

Valószínűleg korábban mókolt valamit azért nem frissül.
Már Android 12-nek kéne rajta lennie. Nyugodtan ráteheti ő a megfelelőt. (szvsz)

Valószínűleg PC-n se fog, csak az itt leírt módon tudja magának megoldani. Tán érdemes lehet Smart Switch-csel próbálkozni PC-n, hátha lefrissíti.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#8425) Pendragon911 válasza belashx (#8424) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Köszi, megpróbálom a Switch-csel, aztán majd látjuk. Biztosan nem babrálta, mert csak telefonálásra használja, ilyen téren nem ért hozzá. Megosztanád légyszi, hogy hol van leírva, hogy miként lehet úgymond manuálisan frissíteni?

(#8426) belashx válasza Pendragon911 (#8425) üzenetére


belashx
senior tag

Az az igazság, hogy rég mókoltam telefont, de talán még ODINnal kell csinálni. Keress rá itt a topikban.

Hirtelen ezt találtam:
https://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s20_es_s20_duplateszt/hsz_8063-8063.html

Csak jön valaki, aki még mókolja a telóját, és ad pontos leírást(vagy linket hozzá).

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#8427) Pendragon911 válasza belashx (#8426) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Közben a Switch talált új szoftvert (6GB fölötti csomag), feltételezem, hogy ez lesz az, csak borzasztó lassan tölti, lehet, hogy itt a melóhelyen van korlátozás. De ezt már otthon is meg tudja csinálni.

(#8428) belashx válasza Pendragon911 (#8427) üzenetére


belashx
senior tag

Ez jól hangzik!
Előfordulhat, hogy nem a legfrisebbet teszi fel, hanem sorban halad, bár a méret nem ezt sugallja. Ha Android 12, akkor tuti jó. :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#8429) Rinocerosz válasza bajnokpityu (#8422) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igen az sajnos egy csúnya húzás volt. Igaz én se használtam nagyon, de azért 2 évvel ezelőtt belefért most meg nem... :U .

(#8430) bajnokpityu válasza Rinocerosz (#8429) üzenetére


bajnokpityu
félisten

20 óta nettó spórolás van samunal. Egyik újabb se kéne. Apple meg folyamatosan fejlődik...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8431) Rinocerosz válasza bajnokpityu (#8430) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Az a baj, hogy ott is inkább már csak a Pro Max modellek kapnak meg dolgokat. A többi az meg hát... na nem is igazán kellene.

(#8432) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv urak !
Valakinek van s22 sima ?
Nála hogy bírja az aksi ?
Reggel 6 kor le vettem töltöről 100 ról délután 14 órakor már 18 % volt :C
Sima s21 5G m simán ki bírta egész nap míg haza értem

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#8433) ACE- válasza kisselandras (#8432) üzenetére


ACE-
addikt

És mennyi volt a képernyőidő?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8434) MadMancs válasza kisselandras (#8432) üzenetére


MadMancs
veterán

Most komolyan beirtad S20 topikba s22 ről szóló kérdést S21 el összehasonlitva? :F
Valószínűleg saját topikjában esélyesebb a válasz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#8435) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello - s20+

Ha messengerben csinalok kepet, a kattintas utan homalyos lesz a kép.
Amig nem kattintok addig jo a fokusz, minden.
De miután kattintok, 1 pillanattal kesobb mar homalyos kepet rogzit.
Miert?

(#8436) atomka78


atomka78
tag

Hali. Most voltam akksi cserén az Aradi utcai Samsung szervizbe és 11 kor leadtam,14kor mehettem érte. Amin csodálkoztam, hogy minden adatom megmaradt,de ez azért elég rugalmasan működött. 20ezer pénz volt és 3ora alatt készült el 😀

(#8437) retesz147 válasza atomka78 (#8436) üzenetére


retesz147
addikt

Ha viszont minden adatod megmaradt, akkor a programok is és minden egyéb megmaradt, ergó jól tudsz összehasonlítani, hogy mennyivel bír többet az új akksi.
1-2 hét múlva dobsz egy pár mondatos tapasztalatot?
Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#8438) alcapone386


alcapone386
őstag

S20plus XEH jött frissítés :B

(#8439) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Beruhaztam ma egy S20+ -ra. S9+ -ról átköltöztettem a rendszert smart swich -vel. Minden át ís ment. De a téma és ikon pack amit használtam az nem került át és a Storban sem találom őket. Van erre mót hogy ráerőszakoljam az S20+ -ra? Nagyon hozzászoktam már. Ezekről van szó. Amelyikeken a pipa van.

(#8440) alcapone386 válasza Garsza (#8439) üzenetére


alcapone386
őstag

Csak tippelek, de szerintem nem ugyan az az Android verzió futott a két telón. Ezek szerint Android 12re az eddig használt téma nem elérhető :F Bár tényleg csak tipp.

[ Szerkesztve ]

(#8441) Garsza válasza alcapone386 (#8440) üzenetére


Garsza
veterán

Nem egy az android verzió az igaz.

(#8442) Garsza


Garsza
veterán

Közben átköltözést követő másnap már elérhető volt a a téma és ikonpakk az S20+omra. :F

Üzemidőben kérnék tapasztalat megosztást.
Használati szokásaim a következők: telefonálás, internet, facebook, messenger, Wach 3 -val folyamatos kapcsolat, időjárás widget, Viber, Skype bejelentkezve.
Térerő ingadozó, roominban sokat vagyok.
Szerintetek mi az ami elvárható üzemidőben tapasztalatok alapján? 2 töltés után az Accu Battery azt mondja 80% aksi (nem tudom mennyire ad pontos képet az aksi álapotáról) érdemes volna cserélni szerintetek?
Jelenleg így fogyaszt.

(#8443) BIT_


BIT_
tag

Sziasztok.
Telefonom leszedte a legújabb frissítést és eltűnt róla a mobilnet.
Ha bemegyek a Kapcsolatok - Mobilhálózatok - Hozzáférési pontok neve menüpontba, ott nincs semmi és nem is tudok létrehozni semmit, mert a képernyő közepén ez a felirat fogad:
" A hozzáférési pont nevének beállításai nem érhetőek el ennél a felhasználónál "
Tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#8444) kerobi válasza BIT_ (#8443) üzenetére


kerobi
senior tag

Hiba volt leszedni és a Samsungnak véleményem szerint tömeges perekre kellene számitani, mert letiltotta a band választási lehetoséget. Én a samsung band selector programra be is fizettem, mert a B20-at kiválasztva gyorsabb, stabilabb netem lett bár nem tudtam telefonalni, de nekem adat kell és nem call lehetőség. Nem tudom, hogy lehetne orvosolni az esetedet, max egy koddal probáld, bár nekem nem mukodik: csillagkereszt2263kereszt.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#8445) Garsza válasza BIT_ (#8443) üzenetére


Garsza
veterán

Szolgáltatód internet hozzáférési beállításait kell manuálisan beállítanod. Ezeket neten meg lehet találni.

(#8446) BIT_ válasza Garsza (#8445) üzenetére


BIT_
tag

Nem engedi módosítani. Épp ez a baj.

(#8447) BIT_ válasza kerobi (#8444) üzenetére


BIT_
tag

Downgrade segíthet?

(#8448) kerobi válasza BIT_ (#8447) üzenetére


kerobi
senior tag

Persze, ha van kedved kínlódni vele. De nem kizárt hogy a sunsang később erőltetni fogja az upgrade.et

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#8449) BIT_ válasza kerobi (#8448) üzenetére


BIT_
tag

Megvolt a Downgrade.
Ezzel simán hibátlanul működik minden: G986BXXSEFVF4
Szerintem az új Firmware lehet hibás, mert haver S21-e is meghalt az új szoftvertől.
G986BXXUEFVG5 ezzel volt problémám.
Mindenki csak saját felelősségére rakja fel.

(#8450) alcapone386 válasza BIT_ (#8449) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem XEH van, de hibátlan eddig. (VG5)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.