Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) alcapone386 válasza Kékes525 (#7599) üzenetére


alcapone386
őstag

S9plus-t örökölte az asszony tőlem. Így, hogy az akksija már döglődik, így rosszabb az s9plus :DD Viccet félretéve, nekem s9plus jobban bírta, viszont semmi pénzért nem térnék vissza. Kicsivel gyengébb SOT jön össze nekem, de s20plus (4g) valahogy gördülékenyebb.

[ Szerkesztve ]

(#7602) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Egyébként mennyi pénz most (hol a legolcsóbb) egy aksi csere az S20+ 4g telón ha már nincs gari a telefonra ?

[ Szerkesztve ]

(#7603) atomka78 válasza DonMarco (#7602) üzenetére


atomka78
tag

Tegnap voltam az aradi utcában a Samsung márkaszervizben és ott 19900ft. Aznap elvileg kész van és vízálló marad a telefon. Más mobilosoknál találtam 17ért ,de elmondják hogy nem lesz vízálló utána. Így én mindenképpen a Samsung gyári szerviznél csináltatom:K

(#7604) Tsebacsi válasza atomka78 (#7603) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ennyiért egyáltalán nem sok! :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7605) jpisti


jpisti
senior tag

Ma megjött az óra, de valamiért az EKG nem működik... illetve a telefonon nem hajlandó elindulni a Health Monitor alkalmazás mondván: "A szolgáltatás nem áll rendelkezésre, A Samsung Health Monitor nem használható a jelenlegi tartózkodási helyén."
...pedig elméletileg már használhatónak kellene lennie Magyarországon. Valakinek valami tipp?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7606) GazRic válasza jpisti (#7605) üzenetére


GazRic
senior tag

Telefon magyar?
Nekem siman mánt kérdés nélkül. Óra is rendben és a teló is. Minden a Telekomtól van.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#7607) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Srácok egyelőre búcsút intek, átmegyek az ellenséghez.
Minden jót és még sok frissítést kívánok mindenkinek! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7608) trent11


trent11
csendes tag

Használ valaki s20+ra Smart Clear View tokot?
Nem igazán hozza azt amit a videókon látok, többek között
1. bejövő hívásnál nem írja ki a hívó felet, csak egy kis ikon mutatja hogy csörög a telefon
2. nem is tudom felvenni a telefont anélkül, hogy kinyitnám a tokot, amikor nyomkodom az ikont hogy elhúzzam valamerre, azt írja hogy pattintsam fel a tokot és úgy használjam a telót
3. eddig semmi testreszabható opciót nem találtam a tokra a telefonban, leszámítva azt hogy a tartozékoknál a szövegirányt tudom állítani.

Bármilyen tapasztalat érdekelne ezzel kapcsolatban. Köszi

(#7609) MadMancs válasza trent11 (#7608) üzenetére


MadMancs
veterán

S20+ 5G, rendesen kiírja ablakban a hívő nevét, és fel is lehet venni csukott tokkal.
Egyedül ne zavarj üzemmódban jelenik csak meg a kis ikon ha hívnak (értelem szerűen nem lehet felvenni, de nyitott tokkal is ugyanez, csak redőnyt lehúzva, de ez rendeltetésszerű működés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7610) nagyj74


nagyj74
senior tag

Üdv!
Segítségre lenne szükségem.
Eddig úgy használtam a S20+-t, hogy 1. SIM VODA, 2. SIM Telekom. A Telekomról megy a net, összes többi rákérdez.
Ma aktiváltam a Vodafone e-sim-et, a Telekom kártyát ugye át kellett rakni az 1. slotba. Azóta viszont nem írja ki a Vodafone e-sim-re a VOLTE-t. A Telekomra eddig alapból nem írta ki.
Mi lehet a gond, ettől még tudja az e-sim a VOLTE-t?

(#7611) MadMancs válasza nagyj74 (#7610) üzenetére


MadMancs
veterán

Be van kapcsolva eSIM hez VoLTE?
Nálam működik rendesen. Szintén voda eSIM. Természetesen kint is a VoLTE2 ikon.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7612) nagyj74 válasza MadMancs (#7611) üzenetére


nagyj74
senior tag

Minden be volt kapcsolva, időközben nem tudom mi történt, de megjelent a VOLTE2 ikon. :)

(#7613) giroud199


giroud199
aktív tag

Valakinek lenne ötlete, hogy hol lehet kikapcsolni a Samsung gyári zenéjét, ha bedugom az USB n tölteni a készüléket az autóban egy fejegysegbe? Illetve miért nem jatsz le hangokat type c n keresztül? Köszönöm a válaszokat

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#7614) jpisti válasza GazRic (#7606) üzenetére


jpisti
senior tag

Egy webshopból vettem utolsó darabos készülék volt. Honnan lehet kideríteni, hogy milyen piacra szánták?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7615) nagyj74


nagyj74
senior tag

Létezhet az, hogy e-sim-el a teló takarékosabb az akksival?

(#7616) MadMancs válasza nagyj74 (#7615) üzenetére


MadMancs
veterán

Voda esetén igen takarékosabb sokkal, ez tény. Telekomnál nem vettem észre különbséget se s20+ se s21U esetében.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7617) giroud199 válasza giroud199 (#7613) üzenetére


giroud199
aktív tag

Senki? :F

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#7618) jpisti


jpisti
senior tag

Ha nem Magyarországra gyártott készüléket sikerült vennem, akkor vajon fel lehet rá tenni egy olyan ROM-ot amit a Magyarországra gyártott készülékeken van?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7619) trent11 válasza MadMancs (#7609) üzenetére


trent11
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, sajnos nem ad megoldást, soha nincs a telóm ne zavarj üzemmódban....

(#7620) espista


espista
senior tag

Sziasztok! Van rá mód, hogy Microsoft Edge-ről átköltöztessek mindent a Samsung Internet Browswrre és még az asztali Edge-el is szinkronizáljon?

Romani ite domum!

(#7621) polonic válasza espista (#7620) üzenetére


polonic
félisten

Szia
Van egy chrome bővítmény, ami szinkronizálja az adatokat, de lehet csak a könyvjelzőket, a samsung browswerrel. A chrome bővítmények pedig telepíthetők edge-be.

(#7622) nagyj74


nagyj74
senior tag

Vodás S20+-ra jött frissítés

(#7623) polonic válasza nagyj74 (#7622) üzenetére


polonic
félisten

Októberi biztonsági frissítés?

(#7624) MikeWazowski válasza nagyj74 (#7622) üzenetére


MikeWazowski
addikt

TMH még vár...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7625) espista válasza polonic (#7621) üzenetére


espista
senior tag

Köszi! A könyvjelzők átmentek, de sajnos más nem.

Romani ite domum!

(#7626) mg1992mg válasza MikeWazowski (#7624) üzenetére


mg1992mg
senior tag

XEH még szintén semmi.

(#7627) nagyj74 válasza polonic (#7623) üzenetére


nagyj74
senior tag

Igen

(#7628) viewdetails válasza polonic (#7623) üzenetére


viewdetails
addikt

Kint van függetlenre és TMH-ra is, de OTA még nem engedi.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7629) viewdetails válasza viewdetails (#7628) üzenetére


viewdetails
addikt

Smartswitch lehozta, de nagy változást nem látok elsőre. Google hírfolyam legalábbis még mindig nincs a bal oldalon.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7630) MikeWazowski válasza viewdetails (#7629) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az majd csak az android 12-vel jön jövőre.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7631) viewdetails válasza MikeWazowski (#7630) üzenetére


viewdetails
addikt

A52, A72, A32 ami kezembe került mostanában Android 11-el és tudja, nincs rendszerhez kötve, Samsung a hunyó hogy nincs backportolva a régebbi modellekre.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7632) MadMancs válasza viewdetails (#7629) üzenetére


MadMancs
veterán

Mármint erre gondolsz? :

Igazából nem túl nagy szám.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7633) MikeWazowski válasza viewdetails (#7631) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, mert idei telefonok. De mi tavalyi modellesek a12vel kapjuk.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7634) polonic


polonic
félisten

OTA is elérhető a frissítés XEH-re.

(#7635) mldigital


mldigital
tag

Segítenétek megfejteni mi kapcsolja be a ne zavarj üzemmódot? Random módon előjön. Képek :
[kép]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#7636) alcapone386 válasza mldigital (#7635) üzenetére


alcapone386
őstag

Gyári bixby routin? Bluetooth nem kapcsolodik közben valamire?

(#7637) mldigital válasza alcapone386 (#7636) üzenetére


mldigital
tag

Bluetooth órára, bixby nem aktív.

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#7638) alcapone386 válasza mldigital (#7637) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos most nincs nálam a telefonom (szerviz), de ugy emlekszem, hogy bixby és a routin ki-be kapcsolása nem függ össze. Érdemes átnézni a routinokat.

(#7639) polonic válasza mldigital (#7637) üzenetére


polonic
félisten

Ha az órán bekapcsolod, akkor szinkronizálódik a telefonra. Ha az samsung óra.
Erre beállítás a galaxy wearben van.

(#7640) modd3r


modd3r
őstag

TMH már OTA-n!

(#7641) balintka válasza modd3r (#7640) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, töltöm is. Sima biztonsági lesz a méret alapján.

(#7642) BIT_


BIT_
tag

Sziasztok.
Segítség kellene.
Vettem használtan egy Samsung s20+ 5G telefont és néztem, hogy az utolsó frissítés rajta 2020 Szeptember 1. volt.
Kerestem frissítést, de nem talál semmit.
Szoftver adatainál látom, hogy H3G angol szolgáltatós a telefon.
Van e mód és ha igen mi, hogy egy magyar firmware kerüljön a telefonra?
Előre is köszi a segítséget.

(#7643) Essentials


Essentials
aktív tag

Szeretném leszondázni a véleményeteket, mert egy soha le nem zárható vitában vagyunk egy kedves ismerősömmel. xDD
Szóval én azt állítom ( mert azt látom ) hogy az OLED iPhone-ok kijelzője más színárnyalatokkal dolgozik mint a Galaxy S mobilok megjelenítői, annak ellenére hogy általában a Samsung gyártja le ezeket a paneleket az Apple számára, de az Apple kalibrálja be őket magának.
Amikor megnézek egy S mobilt, nekem alapértelmezett ( default/gyári ) módban hagyva is szaturáltabbnak tűnik a kijelző, élénkebben a színek rajta. Ezt többször észrevettem, és még a legfrissebb sorozatoknál is látom ezt a különbséget.
A kedves ismerős viszont váltik állítja hogy ez nem igaz, ugyanolyanok a panelek, ő nem veszi észre a Samsung szaturáltabb színeit, és azt mondja hogy biztos nem gyári alapbeállítású készülékeket hasonlítok, hanem olyan S mobilt, ami át van témázva élénk módra. ( De ez egyébként nem igaz, mert default beállításon látom a különbséget. ) Sokszor hallom azt is, hogy az iPhone kijelzője "fakó", olyan emberektől, akik Samsung S/Note sorozatot használnak.
Szóval az a kérdés, hogy ti switcherekként, vagy a barátotok OLED iPhonejára, vagy Galaxy S/Note készülékére átnézve észreveszitek ezt a szaturáltabb ( vagy fakóbb ) különbséget, létezik-e szerintetek, avagy nem! Még jobb ha egyszerre használjátok mindkettő típust. Köszi előre a válaszokat! 🙂

(#7644) jpisti válasza jpisti (#7618) üzenetére


jpisti
senior tag

up!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7645) polonic válasza jpisti (#7644) üzenetére


polonic
félisten

Nem biztos. Én nem próbáltam. De ha jól emlékszem, a topikban olyan infók voltak, hogy nem olyan egyszerű már megoldani, mint korábban.
Próbálj visszakeresni ezeket az infókat.

(#7646) Teaway válasza Essentials (#7643) üzenetére


Teaway
veterán

Sajnos (vagy szerencsére :D) nincsenek iPhone-os barátaim.

Nincs itthon csokid??

(#7647) MadMancs válasza Essentials (#7643) üzenetére


MadMancs
veterán

Mindenkinek más ami jó. Lehet neked Samsung jobban bejön, lehet másnak pont nem. Bár mindkettő Samsung panel, kinek ez, kinek az, sok függ a kalibrálástól, és felhasználói színprofil beállítástól.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7648) Koris válasza BIT_ (#7642) üzenetére


Koris
aktív tag

Saját legfrissebbet rakd rá.

(#7649) BIT_ válasza Koris (#7648) üzenetére


BIT_
tag

Köszi Csabi :)
De izgat a magyar rom is :)

(#7650) slybubu


slybubu
csendes újonc

Sziasztok,
Nekem is nagyon bejön a telefon, szándékozom is beruházni rá, feltéve ha futna rajta egy számomra igen fontos alkalmazás.
A neve Guardian connect. Amennyiben valakinek ideje engedi letöltené a készülékére ezt az appot a play áruházon keresztül hogy tudja e a teló futtatni?
Köszönöm előre is! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.