Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Teal'C válasza allein (#6500) üzenetére


Teal'C
addikt

A harmadik csere után nem lehet elállni a veteltől? Régebben mintha lett volna ilyen.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6502) kali válasza Teal'C (#6501) üzenetére


kali
legenda

Jogszabályban nincs darabra meghatározva, de a harmadik után jellemzően átvihető a dolog, állásfoglalások vannak rá, amit általában alkalmaznak is.

(#6503) Hitch


Hitch
aktív tag

Manual Camera Dslr ingyenes, ismeretlen okból és ideig ha valakit érdekel.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6504) Teal'C válasza kali (#6502) üzenetére


Teal'C
addikt

Csak mert jobban járna gondolom ha a vételárat kapja vissza mint hogy kézalol eladja :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6505) allein válasza Teal'C (#6501) üzenetére


allein
addikt

Sajnos nem, olvastam youtube hozzàszólàst amiben le volt írva, hogy negyedik alkalommal is cserèlte az apple a hibàs készülèket.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#6506) Saccco válasza Hitch (#6503) üzenetére


Saccco
nagyúr

Manual Camera : DSLR Camera Professional

Javítottam a linket. Viszem tovább. :)

Még 2 napig.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6507) kali válasza allein (#6505) üzenetére


kali
legenda

A forgalmazó felé legközelebb jelzed, hogy elállási jogoddal szeretnél élni, mert a sokadik kijavítás/-cserélés után is probléma adódott és nem bízol már a kijavítás és kicserélés eredményességében, megrendült a bizalmad meghatározott típusú készülékben, továbbá sok kelletlenséget és anyagi kiadást okozott (rászánt idő, utazási költség...stb.) a megannyi garanciális (jótállás/szavatosság) ügyintézés és attól is szeretnéd megkímélni magad a későbbiekben.
Hatványozottan igaz ez, ha egy adott hiba nem csak egy, hanem a kijavított/-cserélt készüléknél is jelentkezett.
Amennyiben a forgalmazó nem akar belemenni a dologba, úgy irány a felügyeleti szerv, igazat fognak neked adni.

(#6508) Seangaijin válasza Saccco (#6506) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Köszi!

Végre ebben lehet állítani a videó minőségét és nincs időkorlát 4K 60FPS-re. SzupeR!!! :R

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#6509) Hitch


Hitch
aktív tag

Köszi:)

(#6510) Teal'C válasza allein (#6505) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt a Apple oldaláról másoltam:

Magyarországon a polgári törvénykönyvben rögzített fogyasztóvédelmi jogok alapján a fogyasztók a meghibásodott vagy a fogyasztói szerződésnek meg nem felelő termékek ingyenes javítása vagy cseréje mellett dönthetnek. Amennyiben a javítás vagy csere aránytalanul nagy költséget jelentene az eladó számára, vagy ha az eladó nem gondoskodik ésszerű időn belül vagy a fogyasztó számára jelentős kényelmetlenség okozása nélkül a javításról vagy a cseréről, illetve ha megtagadja azt, a fogyasztó követelheti a vételár leszállítását, vagy elállhat a szerződéstől, és a vételár teljes visszatérítése ellenében visszaadhatja a terméket. A fogyasztó nem jogosult a szerződéstől való elállásra és a visszatérítésre abban az esetben, ha a szerződésnek való meg nem felelés jelentéktelen. A fogyasztónak a körülmények által lehetővé tett legrövidebb időn belül értesítenie kell az eladót a hibáról vagy meg nem felelésről. A hiba orvoslásának kötelezettsége az eladót terheli, amely az Apple Online Store áruházban történt vásárlások esetén az Apple. Ezek a jogok a termék kézbesítésétől számított két év után elévülnek.

Amit írtak úgy gondolom ha harmadszorra kell visszavinni valamit az jelentős kényelmetlenségnek számít!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6511) -Gerzson- válasza Saccco (#6506) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszi

(#6512) apaszka válasza kali (#6507) üzenetére


apaszka
veterán

Tavaly vizsgáztam hasonló dolgokból. Megerősíteni tudlak.

Más ,,,,
Pár órával ezelőtt szeretem volna egy appot kérni.
Nincs korrekt lehetőség?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6513) Saccco válasza Seangaijin (#6508) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hitch-nek jár a bumerli. :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6514) allein válasza kali (#6507) üzenetére


allein
addikt

(#6510) Teal'C - urak, köszönöm szépen az infókat. Készüléket viszont nem online store-ban vásároltam, hanem személyesen boltban, ez változtat bármin?

(#6504) Teal'C - buknék rendesen, készülék, tok ès biztosítàs: 550.000 HUF :K nem beszélve arról, higy mindkét készüléken 3D üvegfólia volt :U

(#6515) kali - èrtem. Momban vàsároltam, oda is vittem vissza az első készüléket, ugyanitt vettem át a csere kèszülèket. Ezt vittem ma az Arena Plaza üzletbe és ugyanide kell majd mennem a harmadik készülékért.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#6515) kali válasza allein (#6514) üzenetére


kali
legenda

Nem változtat, adott üzletben kell a leírtak szerint intézni.
Ha az Apple-re hivatkoznak, akkor megmondod, hogy téged az nem különösebben izgat, mert te direktben az üzlettel állsz szerződésben a vásárlás kapcsán.

(#6516) johnwillow


johnwillow
tag

Üdv! Használ valaki Android Auto alkalmazást? Míg az S8 tökéletes összhangban teszi a dolgát a programmal és az autóm hardwerével, addig Note9 alap kompatibilitási hibákat produkál ugyanazon beállításokkal és android verzióval. Sok apk-t kipróbáltam, de a hibák egyezőek... Valakinél működik jól? Megoldás? Thx!

[ Szerkesztve ]

(#6517) TayRol válasza johnwillow (#6516) üzenetére


TayRol
veterán

nálam ugyan ez.

s7 edge, s9 tökéletes, note9-cel a képernyő nem nagyon érzékel, plusz egy csomószor kidob. átteszem ott azonnal az s9-re és hibátlan.

(#6518) HaliGab23 válasza johnwillow (#6516) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én azt fel sem tudom tenni a note9-re azt írja, hogy nem érhető el ebben a régióban.

Ti hogyan oldottátok meg?

A mirrorlinkkel tudom összekötni az autót (octavia), de a Waze pl. nem megy azzal sehogy, a google maps sem.

Sygic az megy..

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#6519) TayRol válasza HaliGab23 (#6518) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon off, de ne a play áruházból, hanem a program hivatalos oldaláról töltsed le az apk-t.

(#6520) keccsa válasza johnwillow (#6516) üzenetére


keccsa
aktív tag

Nekem megy (Waze, Google, TuneIn...), de csak dróton, a wifis kapcsolat nem működik továbbra sem (C-Max 2017).
Semmi különös beállítás nem kellett hozzá, letöltöttem az utolsó verziós apk-t, és pikkpakk ment.

Mindenki magának hülye!

(#6521) allein válasza kali (#6515) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen, amint lesz valami hírem akkor beszámolok.

Urak - ha már Note, 8 vagy 9? Nyomkodtam pár napja Note 9-et és az S9+ készülékeket, Note9 jobban tetszett. Mennyivel jobb a 8-hoz képest? Mindenképpen dual sim-es készüléket szeretnék vásárolni.

Lehet elmegyek a mai napon kicsit nyomkodni :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#6522) TODI1111 válasza allein (#6521) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha csak a két legalapvetőbb dolgot nézzük máris jobb a note 9. Nagyobb belső tárhely illetve nagyobb akku.
Főként ha dual simesként akarod használni akkor jobb a 128Gb alap tárhely.Kicsit jobb proci, kicsit jobb kamera, kicsivel tovább lesz támogatott........ Ha teheted akkor szerintem a note 9-et válaszd.

(#6523) kali válasza allein (#6521) üzenetére


kali
legenda

A Note9 előnye gyanánt ami hirtelen beugrik: Újabb és erősebb SoC (Exynos 8895 kontra 9810), jóval nagyobb kapacitású akkumulátor (3300 kontra 4000 mAh) és mérvadóan jobb üzemidő, fejlettebb és gyorsabb 4G+ modul (Cat16 kontra Cat18), alapban dupla tár (64 kontra 128 GB), a ceruza bluetooth kapcsolattal alkalmas a készülék távirányítására, a kamera tud olyan funkciót, amit az előd Note és az S9 család nem, sztereó előlapi hang, jobb ujjlenyomat-olvasó, arc + írisz kombinált azonosítás.

(#6524) apaszka válasza allein (#6521) üzenetére


apaszka
veterán

-A cerka fejlődött ugye sokat itt már.
-Aksi nagyobb
-Tovább támogatott
-Hardver fejlődött

-De a neten rengeteg összehasonlító link van.
Lehetne folytatni...

De tényleg nézd meg .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6525) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szóval ki milyen dexet használ? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6527) kali válasza gyuri81 (#6526) üzenetére


kali
legenda

Szuper! :C

(#6528) Hitch


Hitch
aktív tag

Várjuk a Zip fájlt.

(#6529) Teal'C válasza gyuri81 (#6526) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem most is ez van fent ez a beta4 volt.

Itt valami ármány van :F Ugyan az a verzió szám N960FXXU2CRLT mint a beta4 de abban nem volt kamera javítás viszont ugyan úgy Januári biztonsági szint.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6530) Dave69


Dave69
tag

Jó hamar kiadták akkor :D 15dikéről volt szó ma meg 4-dike van :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#6531) gyuri81 válasza kali (#6527) üzenetére


gyuri81
veterán

Az a durva, hogy ma jelent meg a Note 8-ra is a béta( a topicba be is linkeltem)

Összekapták magukat a Csamcsungnál :)

(#6532) TODI1111 válasza Teal'C (#6529) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem nagyon értek hozzá de mintha betűeltérést látnék "verzion" sorban.
Béta 4:

Mostani:

(#6533) Teal'C válasza TODI1111 (#6532) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor csak megzavarodtak az ABC ben mert z után c jön. Jöhetne c csak akkor ugrani kellett volna az előző karakternek is vagy nem, eddig elég következetesek voltak.
Na mind1 már készül a zip :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6534) #24536576 válasza Teal'C (#6533) üzenetére


#24536576
törölt tag

Odinos verzió is jó lenne. :D

(#6535) tylerddd


tylerddd
veterán

Ez a pite?! Hogy ilyen kicsi?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6536) Teal'C válasza tylerddd (#6535) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezzel csak beta-ról átugrik normálra. Appró javítással a kamerán. 1-2 nap elvileg és lesz odinos mint az s9 ek nél.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6537) TODI1111 válasza tylerddd (#6535) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért ilyen kicsi mert ez még a béta verzióra jött véglegesítő frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#6538) TODI1111


TODI1111
addikt

Akkor hát Update zip

(#6539) axlfsi válasza kali (#6523) üzenetére


axlfsi
veterán

"...a kamera tud olyan funkciót, amit az előd Note és az S9 család nem"

Itt mire gondolsz, erdekelne :) :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6540) TODI1111


TODI1111
addikt

Ez volt a béta 4

Ez pedig a végleges

(#6541) Teal'C válasza TODI1111 (#6538) üzenetére


Teal'C
addikt

Az ember kicsit dolgozik nem figyel és már meg is előzted :O

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6542) iceQ! válasza TODI1111 (#6538) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi Miszter! :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6543) Teal'C


Teal'C
addikt

Akkor már csak 1 dologban kell reménykedni, hogy az XEH szoftver ugyan ez a verzió lesz mert akkor simán jön majd az OTA frissítés.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6544) TODI1111 válasza Teal'C (#6541) üzenetére


TODI1111
addikt

Előnyben vagyok, mert én csak hétfőn kezdek. :D

(#6545) HaliGab23 válasza TayRol (#6519) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Köszi a tippet Neked is, meg keccsa-nak is, kipróbálom!

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#6546) Hitch


Hitch
aktív tag

+30 le, -3 liter fogyasztás, mióta a végső frissítéssel chippeltem...

[ Szerkesztve ]

(#6547) baladam86 válasza Hitch (#6546) üzenetére


baladam86
aktív tag

Azaz gyorsabb a rendszer, és jobb az akkuidő a legújabb update után? :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#6548) fRooStzzZ válasza Hitch (#6546) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Én még nem szeretnék romolgatni, full eredeti még a cucc, igaz még csak 2 hetes kb, de 2 napja elkezdte a merülést a google play szolgáltatás.
Most keresgélek utána mi okozhatja ennél is, de már kezdem unni minden telefonon egy idő után előjön.
Első 10 napban ~ 2 napokat kibírt. most félig van, úgy hogy nem is piszkáltam a telefont ahhoz képest ahogy szokott lenni.
70% körül megyünk aludni este, most 58%-on van és még jóformán hozzá sem nyúltam.
Most volt wipe cache, kíváncsi leszek. De xda-n is olvasok sok hibát erről, de mindig azokat mondja, hogy wifit kapcsoljuk ki, a sync-et, meg a gps-t stb.
Az elmúlt 2 hétbe ugyan azok voltak használva, most mért kezdte el 2 napja..

Ötlet valakitől?

(#6549) ollie válasza fRooStzzZ (#6548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is előfordult ilyen minden telefonomnál, de általában 2-3 nap után abbahagyja.

***

(#6550) Hitch válasza baladam86 (#6547) üzenetére


Hitch
aktív tag

Nem tudom. Ma tettem fel.. :)
Csak gondoltam megelőzöm a szokásos kérdéseket ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.