Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 11:03:15

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 lite- van egy tollad?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#521) orangutan4


orangutan4
tag

Hali, 4 hónapja van egy ilyen telóm. Azóta nem találok megoldást az akku instabil merülésére. Álltalában azt tapasztalom, hogy kevés használat ( 1-3 óra képernyőidő ) mellett is egyenesen esik az akku töltöttsége, és max egy napot bír. Illetve éjjel is merül 10-20% ot akár, úgy hogy energiatakarékosra vált, és wifin kívül mindent lekapcsol. Az akku görbe gyakorlatilag lineárisan fut le folyamatosan, függetlenül a körülményektől... Ha rámegyek egy 2 órás sávra amikor merült 10-20%-ot, úgy hogy nem volt bekapcsolva képernyő, akkor a fogyasztókhoz pl nem is ír semmit...
De ritkábban meg azt tapasztalom, hogy az akku görbéje majdnem vízszintes is tud lenni, és szinte nem merül.
Akku beállításokban már mindent próbáltam, visszaállítás, frissítés, appokat töröltem, mélyalvásba tettem már gyakorlatilag mindent, képernyő fix fényerő, sim csere...stb és érezhető különbséget így sem látok. Mintha maga a telefon rendszere nem lenne stabil. Néha újraindítás után jó egy fél napig, de néha meg akkor sem, de kb 7 ből 6 nap merül, és 1 nap meg szinte semmit. Van erre bármi megoldás. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.