Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 11:03:15

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 lite- van egy tollad?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) RandomName


RandomName
aktív tag

Jut eszembe a tollról.
Főleg kikapcsolt képernyőn rajzolok/jegyzetelek a Notesba.
Nemrég figyeltem fel arra, hogy a szabadkezes rajznál segít a telefon ha a rajzrészlet végén nem engeded fel a tollat.
Azaz húzol egy vonalat, olyan görbe lesz mint amilyenre sikerül. De ha húzol egy vonalat, és a végén nem engeded fel a tollat, akkor csinál belőle egy egyenest. Ést ezt tudja körrel, háromszöggel, stb...
Nektek van valami hasonló izé ami úgy annyira nincs kommunikálva, de hasznos dolog a tollal kapcsolatban?

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#602) istnag válasza RandomName (#601) üzenetére


istnag
addikt

Ezt nézted már?
[link]

(#603) kekedi válasza RandomName (#600) üzenetére


kekedi
senior tag

Most cseréltem ki az imént.
Meg is mutatom nektek mi is a különbség a két hegy között.
Az egyik képen a rossz, a másik képen a 2db jó (érdekes mert a fehér másmilyen mint a fekete, nem "rolytos" a vége, most ezt használom).
Valamint a harmadik képen a jó és rossz hegy.
Hát, van különbség. 🙂 Néha még érezhető is volt.

Képek

[ Szerkesztve ]

(#604) RandomName válasza istnag (#602) üzenetére


RandomName
aktív tag

Nem rossz. Jelentős részét ismertem is, de volt ami új...

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#605) golyós


golyós
őstag

Megérkezett az augusztusi bizti csomag

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#606) ngyjns


ngyjns
tag

Érdeklődni szeretnék Samsung Galaxy Note 10 Lite telefonom képernyő üvegének kicserélését érintően. A telefon jobb felső sarkában pókháló szerű repedés található, amelyből az egyik szál egészen a bal felső sarokig átfut. A kijelző tökéletesen működik, az érintőképernyőben sem esett kár.
Mekkora összeg lenne a képernyő üvegének kicserélése, és melyik szervízt tudnátok ajánlani a SES-en kívül. Köszi

(#607) zitrone88 válasza ngyjns (#606) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én fehérváron egy samsung szervizben informálódtam, azt mondta egy ismerős ismerőse, hogy szinte sehol senki nem foglalkozik csak az üveg cseréjével, mert macerás, ha mégis, sok pénzt kérnek érte. Nekem olyan 50-60ezret mondtak a cserére, sajnos én is megröptettem...

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#608) ngyjns válasza zitrone88 (#607) üzenetére


ngyjns
tag

Köszi, nagyban reménykedtem egy 30ezer körüli üvegcserében, ráadásul eltűntek hardverapróról azok a bolthirdetések, akik többféle samsungnál hirdették az üvegcserét

(#609) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok volna egy olyan kérdésem,hogy gyárilag kell lennie töltőfejnek a dobozban vagy már ebből is kispórolták? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#610) zitrone88 válasza gretzky77 (#609) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Bármit el tudok képzelni, viszont az enyémben volt, ráadásul gyorstöltő, de az már régen volt.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#611) gretzky77 válasza zitrone88 (#610) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ismerős telefonját kellene eladni, tavaly decemberben vette és azt mondta nem volt benne, amit én őszintén szólva kétlek! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#612) golyós válasza gretzky77 (#611) üzenetére


golyós
őstag

Van hozzá

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#613) gretzky77 válasza golyós (#612) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm közben meglett! ;]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#614) namilegyen


namilegyen
tag

Friss update!

(#615) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Köszi az infót!
Kiváncsi vagyok mi lesz 900megában.

[ Szerkesztve ]

(#616) istnag válasza namilegyen (#614) üzenetére


istnag
addikt

Mondjuk lenne mit javítani ezen a telefonon bőven.

(#617) kekedi válasza FroZone99 (#615) üzenetére


kekedi
senior tag

Én még egyenlőre semmit sem vettem észre a frissítésből. 😀
Valaki esetleg?

(#618) zitrone88 válasza kekedi (#617) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Mármint, hogy megjött, vagy hogy változott valami? :D Nálam a Telekomos, erőszakos alkalmazás ikonja megváltozott. :D (Azért erőszakos, mert mindig kipakolja magát a többi közé, én meg nem győzöm belehúzkodni a "szirszar" mappába) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#619) FroZone99


FroZone99
aktív tag

A leírásban benne volt a 360 fokos hang de az gondolom nincs 700 Mb...

(#620) Klusi86 válasza zitrone88 (#618) üzenetére


Klusi86
tag

Ismerd meg telefonod trükk: Ha nem akarod látni, akkor van egy olyan funkció, hogy alkalmazások elrejtése :D
A szirszar mappád megszűnhet létezni :C :R
Kérsz képernyőképet merre találod? :P
A hívásképernyő sötét marad még miután hívás után elveszed a füledtől a telefont? Mert arra is adtam már tanácsot (rakd bekapcsológombra a hívásmegszakítást)

(#621) zitrone88 válasza Klusi86 (#620) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom. A szirszar mappám tele van, jóvanazúgy. :D Olyan appok vannak benne, amiket parancsikonként is kiraktam, de eltüntetni végleg nem akarom, hogy körülményes legyen előszedni, a Telekom app meg simkártya piszkálástól meg frissítéskor mászik ki belőle, könnyen el tudom képzelni, hogy az elrejtése sem lenne végleges. :D

A képernyő sötétség mostanában nem fordul elő, szerintem nyáron meg ősszel jó, de lehet, hogy a csillagoktól függ, vagy az évi nyúlszaporulattól, nem tudom. És nem mindig csak hívást szeretnék megszakítani, kihangosítani, kinyomni bluetoothról, ha rámegy az autóra, én meg nem is benne ülök, de előtte azért halóztam egy órát, mire rájöttem, hogy ő meg a kocsiban halózik; akkor telefonos menükben is lépkedni, ha robotokkal beszélgetek, stb... :D Nem menti fel a telefont egy félmegoldás kanyarból a szememben :D De már egészen megbékéltem ezzel a fossal, már csak ritkán húz fel, és nem tudok jobb alternatívát, szóval marad. :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#622) Klusi86


Klusi86
tag

Na panaszkodom már én is egy kicsit :DD ( persze erre is van megoldásom, de nem a legkényelmesebb)
Ti be tudtok lépni Recoverybe? Aki nem tudja mi az, ne is kérdezzen vissza :W :P
Szóval próbáltam a következő kombókat Power + Hangerő Le, Power + Hangerő Fel, Power + Hangerő Fel+Le, de egyikre sem hozza be a recoveryt. Az én telefonomban van a hiba? Esetleg valaki megnézné neki működik-e?
A nem túl kényelmes megoldásom rá jelenleg az, hogy telefont a géphez kötve, a fejlesztői beállításokban engedélyezem a usb hibakeresést, majd linuxban terminalban kiadom a következő parancsot: "adb reboot recovery"
És hogy minek nekem: Mert az android még mindig képes belassulni a sok beragadt futó folyamatok miatt, ez pedig negatív hatással van az akkumulátorra is. A gyári karbantartó meg szart sem ér, így jobban szeretem recoveryben törölni a cachet.
Köszi előre is, ha valaki veszi a fáradtságot és megnézi :R

(#623) istnag válasza Klusi86 (#622) üzenetére


istnag
addikt

Én sem tudok belépni, vagy 200-szor próbáltam múltkor, szintén cache törlés miatt, de nem ment.

(#624) kekedi válasza Klusi86 (#622) üzenetére


kekedi
senior tag

Mi a pisztoly? Nekem se működik?
Érdekes....

(#625) namilegyen válasza Klusi86 (#622) üzenetére


namilegyen
tag

Már csak úgy lehet, ha be van dugva a töltőkábel. Android egyik verziója óta :W

(#626) zitrone88 válasza namilegyen (#625) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Jaj de örülök, már nagyon vártam, hogy ezzel is szívni kelljen. Ez megint komolyan, kinek fájt, hogy be lehet úgy lépni? Annyi felgyülemlett düh van bennem az ilyen baromságok miatt, hogy csak attól nyugodnék meg, ha minden ilyen elmebeteget, aki kitalálja az ilyen agyhalott újításokat, elverném a saját sz.rjával..

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#627) Klusi86 válasza namilegyen (#625) üzenetére


Klusi86
tag

Köszi neked és mindenkinek aki megnézte :R
Ez valami zseniális ötlet :DD jah mégsem :W

(#628) kekedi válasza namilegyen (#625) üzenetére


kekedi
senior tag

Nekem úgy sem megy.
Power+hangerő fel igaz?

(#629) namilegyen válasza kekedi (#628) üzenetére


namilegyen
tag

connect ur device to pc by usbc cable
and make sure ur device is visible in computer as logged in
turn off ur device with the cable connected to pc
and now hold power up and switch on button together until the recovery menu pops up

(#630) zitrone88 válasza Klusi86 (#620) üzenetére


zitrone88
aktív tag

"A hívásképernyő sötét marad még miután hívás után elveszed a füledtől a telefont? Mert arra is adtam már tanácsot (rakd bekapcsológombra a hívásmegszakítást)"

Na, most megint elkezdte, hogy szorult volna az anyjába a feje. Pedig már alig-alig akartam falhoz szexuálni. :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#631) kekedi válasza namilegyen (#629) üzenetére


kekedi
senior tag

Sikerült. Köszönöm.
Igen azt nem tudtam hogy pc hez kell csatlalkoztatni. Azt hittem elég töltőre dugni. :)

(#632) Plz


Plz
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy Note 10 lite készülékem, ami az lemondás szerint gyakran ujraindult, majd egyszer kikspcsolt és semmi több....
Most SEMMIRE nem reagál.
Gombkombináciora semmi.
Töltéskot semmi.
Sim kártya bele, felpercig nyom a, mahf 2 perc múlva hivva, semmi.
Gépre dugva, semmi.
Akku csatlakozó, egyéb csatlakozo levalasztva, majd vissza, semmi.
HOGYAN lehetne életet lehelni bele? Valami különleges gombkombináció esetleg?
Az esetleges segítséget, eőre is hálásan köszönöm!!! :R
Zoli

(#633) zitrone88 válasza Plz (#632) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Mennyi ideig próbáltad a töltést? Ki kéne mérni az akksiját, nem tudom, magyarázná e a korábbi újraindulásokat. De sok szakit itt szerintem nem fogsz találni, ez általánosabb telefon gond, ha van valami szervizes topik, többre mész, vagy szervíz úgyamúgy. Kétlem, hogy egy gombkombináció lehelne bele életet :)

Még megpróbálhatod egy éjszakára bedobni a fagyasztóba, aztán, ha kivetted, és átvette a szobahőmérsékletet, rádugod töltőre egy órára, és meglátod, észhez tér e. HA akksi baja van. De semmi sem biztos. Az biztos. :D

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#634) kekedi válasza zitrone88 (#633) üzenetére


kekedi
senior tag

Probaltam utána olvasni ennek a fagyasztás módszernek, de csak akkuról találtam ilyen módszert. (bár nem tudom miért jó ez) Bár ez is új. De hogy a telefont berakni a fagyóba, ráadásul egy éjszakára....

(#635) zitrone88 válasza kekedi (#634) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én nem olvasgattam, apósék olvasgattak, mert rendeltek egy tabletet kínából, ami nem tért észhez, töltést sem vette, betették a fagyóba, és láss csodát, működött... Nem tudom mondjuk, mennyi időre, azért írtam éjszakát, mert akkor nem foglalkozik vele az ember úgyse, lehet túlkapás volt részemről. Lehet, hogy nem voltam óvatos, és hozzá kellett volna tennem, hogy saját felelősségre, de azért azt leírtam, hogy el kell vinni szakemberhez, ha nem akar valaki mókolni. Ha meg akar, akkor már ez is megérhet egy próbát :D De amúgy igen, felnyitottad a szemem, hogy ne ajánlgassak ilyeneket. Én ugyan hiszem, hogy baja nem lesz a hidegtől, de biztos nem lehetek benne. Kicsit olyan ez, mint megsütni sütőben a videókártyát. Én csináltam, és jó lett, azóta is működik, volt olyan is, ami kuka, de nem ez a szakszerű. Tartom, hogy aki szakszerűt akar, vigye szakemberhez. Ami fontos, azt én sem bizergálom, ha nem értek hozzá.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#636) kekedi válasza zitrone88 (#635) üzenetére


kekedi
senior tag

Jó jó értem. 🙂
Remélem nem vetted támadásnak, nem annak szántam. Csak kíváncsi voltam. 🙂

De valóban, azt a telefont meg kell nézetni szakemberrel és akkor okosabb lesz ő is. Ha meg garanciás, akkor nem is kérdés.

(#637) zitrone88 válasza kekedi (#636) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Ja, nem vettem támadásnak, ez teljesen jogos emberi kétely volt :D Így kerek :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#638) Plz válasza zitrone88 (#637) üzenetére


Plz
csendes tag

Nagyon köszönöm a tanácsot!!! :R
Ezt kipróbálom az akkuval.... :U :C
:R :R :R

(#639) Plz válasza kekedi (#636) üzenetére


Plz
csendes tag

Köszönöm! :R

(#640) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok
Feleségemnek van ilyen telefonja. Sokszor panaszkodik rá, hogy egy ideig nem érzékel, utána meg amikor beindul az érzékelés, akkor meg pörögnek a lapok. Egy ideig a fóliának tulajdonítottuk, de nem az, mert fólia nélkül ugyanaz. Hatványozottan igaz ez, ha zsebből veszi elő. Még garanciás a készülék, de ez sw, vagy inkább hw hiba lesz szerintetek?

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#641) golyós válasza Clubforum2 (#640) üzenetére


golyós
őstag

Ilyesmit én az Index oldalán tapasztalok, hiába lapoznék vissza, nem történik semmi, 5-6 próbálkozás után lapoz vissza. Sokszor több oldalt is.
Az Origonál meg lefelé görgetésnél csak üres fehér lap van, várni kell 10-15 másodpercet amig betölt , aztán megint görgetek egy darabig, megint fehér és tölt.
Cache törlés esetleg recoveryből?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#642) Clubforum2 válasza golyós (#641) üzenetére


Clubforum2
tag

Ha azt törlöm, akkor az adatok megmaradnak jól emlékszem ugye?

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#643) zitrone88 válasza Clubforum2 (#642) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nagyjából, de mindenhova újra be kell jelentkezni, és társai. Amúgy van pár ilyen vacak weboldal, azt tutira zárjátok ki, hogy mindenhol csinálja e, menüben, stb. Gariztatásnál tutira lenullázzák a telót, szóval a factory reset lehet a következő lépés szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#644) golyós válasza Clubforum2 (#642) üzenetére


golyós
őstag

Megmarad minden, havonta megszoktam csinálni, törli a felesleges szemetet a teloról.
Gyorsítótár.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#645) Clubforum2


Clubforum2
tag

Köszönöm a valaszokat
Nem böngészés közben, hanem a menüben előforduló dolog

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#646) trapi80


trapi80
tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ki mit tapasztal a toll töltöttségével kapcsolatban? Nekem kihúzás után merül, méghozzá elég gyorsan. Cirka 10 perc alatt lement 100%-ról 50-%ra. :F
Köszi!

Üdv: Roland

(#647) kekedi válasza trapi80 (#646) üzenetére


kekedi
senior tag

Szia.
Nem mértem még meg soha, de tuti nem bírja órákig. Nekem fél óra rémlik. De egy perc alatt feltoltodik. Vagy még annyi se.

(#648) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Nektek nem csinál olyat, hogy olykor totál összevissza érzékel a kijelző? Borzasztó, és mindig a lehető legrosszabbkor b@szik ki velem. Már épp megbarátkoztam ezzel az elátkozott szeméttel, és akkor ezzel szivat. Szülőszobán csinálta a kórházban, a váróban, majd napok teltek el, mikor mentem értük, ugyanott, ugyanúgy meghülyült ismét. Ma meg waze+yt music közben felhívtak, utána meg kellett állnom, hogy kitaláljam, hova az anyámba menjek, és azért nem fél perc volt, mert meghülyült megint... Ha nem csináltattam volna meg 50ezerért (kijelző csere, Samsung szervízben), falhozb@szn@m sokszor... Csak az enyém ilyen elátkozott f0spermet?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#649) kekedi válasza zitrone88 (#648) üzenetére


kekedi
senior tag

Nekem szokott. De mindig megjavul egy kijelzo törlés után. (persze egy képernyő kikapcsolás is van előtte). Értem én hogy kicsit maszatos, de korábban nem volt gondom ezzel.

Valamint egyszer elofordult egy bizonyos töltő használata közben. Össze vissza működött a virtuális billentyűzet.

(#650) zitrone88 válasza kekedi (#649) üzenetére


zitrone88
aktív tag

November 1-es biztonsági frissítés van neked is fent? Csinálta neked előtte? Kollégámnak is volt valami hasonló nyűgje, viszont az biztos, hogy korábban, mint ez a frissítés. Örülnék, ha jönne rá javítás, mert tuti valami időközbeni elbaltázás ez, korábban nekem sem volt ilyen. (Még a kórházban a kórházi fertőtlenítőnek a kezemen betudtam, de most tényleg nem volt különösebben maszatos, a kezemen is csak a közös céges autó mocska :D )

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.