Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 11:03:15

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 lite- van egy tollad?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) erahurka válasza Somatom (#98) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig nem ma kezdték gyártani ezeket az amorf telefonokat, fura hogy nincs még mindig megoldva hogy vagy belenagyítson és kitöltse a képet, vagy legyen fekete csík alul-felül. Vagy akkor a telefonon ugorjon össze a kép olyanra mint a megjelenítő.

(#102) Somatom válasza erahurka (#101) üzenetére


Somatom
veterán

Most nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, hogy nem a kép torzul, hanem gyászkeret van a TV -n.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#103) erahurka válasza Somatom (#102) üzenetére


erahurka
félisten

Azzal nincs probléma akkor. Bár jó lenne ha ki lehetne választani mit akar az ember.

(#104) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ha most vennék telefont, nem is gondolkodnék tovább, hogy milyen telefon legyen. Simán ezt venném.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#105) sompetike válasza erahurka (#83) üzenetére


sompetike
aktív tag

Sok embernek nem mindegy(ilyen világot élünk,sajnos)mert ha valamiben lite benne van akkor egy olcsóbb gagyi telefonra asszociálnak...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#106) doooo válasza janeszgol (#66) üzenetére


doooo
veterán

Így van. Annyira egységes, hogy legalább 6-szor, molekulára megegyezve adják ki a "jobban összeszerelt" palettájának tagjait.
Az S10 Lite még mindig teljesen más cipőben jár, mint ez, tehát felesleges a keresztes hadjáratod ellene. Egy rakás funkció, vs. gyakorlatban egyáltalán nem észlelhető erőfelesleg. Elég nyilvánvaló, hogy nem mindenkinek éri meg, még neked se, hisz számodra a Samsung halott... nem is értem, hogy lehetne bármilyen telefon is "fantasztikusan jó" tőlük.
Ja amúgy meg már leírtam, hogy miért nem kapott ez is S855-öt. Irreális volt elvárni tőle.

(#107) erahurka válasza sompetike (#105) üzenetére


erahurka
félisten

Olcsóbb az tény, de nem feltétlen gagyi. Akinél meg számít mi van a zsebében az kipengeti a rendes Note 10-et.

(#108) Ck.


Ck.
addikt

“a kamerák a buta panelen viszont értelmes konstellációban nagyon megbízható és több mint kielégítő performanszt nyújtanak a képalkotás minden formájában.”

Ez csak nekem b@ssza a szemem?

[ Szerkesztve ]

(#109) kekedi


kekedi
senior tag

Köszönjük a tesztet!
Én már vagy 2 hónapja használom. Imádom.

Ezt a "gyenge SOC" hisztit nem értem. Nem mindenki kockul a telefonon. Nem mint ha ezzel nem lehetne játszani.
Nyilván van ettől jobb, de semmi képpen se nevezném ezt gyengének. DEX nincs benne. Akkor mi a fenének kéne nagyobb SOC?

(#110) janeszgol válasza kekedi (#109) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor ennyivel tök felesleges ez az egész fórum. Mindenki megvehet bármit, mivel elég ma már a legtöbb telefon az emberek többségének. Személyeskedni meg otthon kell, nem itt.

(#111) kekedi válasza janeszgol (#110) üzenetére


kekedi
senior tag

Van aki szereti mindig a csúcsot megvenni. Nekem ezzel nincs bajom. De valótlan dolgokat nem kell állítani.
Nem azért mert nekem ilyen van. Hanem mert nincs igazad.
Várom a válaszod, miért is nem elég ez a SOC.
Milyen extrém felhasználásra nem tudom használni ezt az elavult SOC ot?

[ Szerkesztve ]

(#112) lalakov


lalakov
senior tag

Kijelzővédő fólia mellett használható az ujjlenyomatolvasó? Van különbség egy Xprotector és egy noname között?

(#113) janeszgol válasza kekedi (#111) üzenetére


janeszgol
félisten

A stílusodban válaszolok. Mert nem elég és kész.

(#114) soniq válasza Ck. (#108) üzenetére


soniq
tag

Nem,rosszul vagyok ettől a kényszeres angolosítástól.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#115) Reggie0 válasza kekedi (#111) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem is teljesen eleg az atlagnak. Nekem akkor jott ki, hogy nem lesz elegendo es a csucs kell, amikor flir one pro-t kezdtem hasznalni. Annak a kepfeldolgozasa eszi a procit. Amugy sokkal jobb egy gyengebb, de energiahatekonyabb soc, az jobban birja az akksival.

(#114) soniq: Neked is? Azt kellett volna irni, hogy Performanciát. :)

[ Szerkesztve ]

(#116) AliceWake válasza soniq (#114) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Azóta is várom a légyeget tükröző, szövegkörnyezetbe illő rokon értelmű szavakat, ami a szóismétlést elkerülendő, nem a teljesítmény és valamivel cizelláltabb, mint az eredmény. :U

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#117) Reggie0 válasza AliceWake (#116) üzenetére


Reggie0
félisten

Idoegyseg alatti munkavegzesu :)

(#118) beastars


beastars
tag

Jó kis olvasmány volt, grat. Egész korrekt készülék korrekt áron.

[ Szerkesztve ]

(#119) Decske válasza Rodi 4.80 (#61) üzenetére


Decske
aktív tag

A Your Phone Companion app telepítve van a telefonodra?

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#120) janeszgol válasza AliceWake (#116) üzenetére


janeszgol
félisten

Produktivitas, hatasfok?

(#121) soniq válasza AliceWake (#116) üzenetére


soniq
tag

Most akár az egész mondatot át lehetne fogalmazni.😁
Igazából elfér ez itt,nekem ez az irányvonal nem tetszik, mikor háttérbe szorítanak magyar szavakat,sokszor értelmetlenül,divat miatt.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#122) Reggie0 válasza soniq (#121) üzenetére


Reggie0
félisten

Oszinten szolva, informatikaban a magyar szavak sokkal zavarobbak, mint az angol szavak vagy a hunglish.

(#123) balu29 válasza Tomy Yayo (#23) üzenetére


balu29
csendes tag

Tudtommal igen. Annak 3.1-es usb kell legalább.

(#124) erahurka válasza balu29 (#123) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom 3.1 Gen1, vagyis 3.0. Legalábbis nem hinném hogy bepakolták a Gen2-t a telefonjaikba már évekkel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#126) AliceWake válasza #32839680 (#125) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tok kell rá.

Non omnis moriar.

(#127) Reggie0 válasza #32839680 (#125) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem veszes. Inkabb foliat raknek ra, mint tokot. Tokban ronda es bumszli lesz a telefon, akkor mar lehet venni egy eleve nagyobb telefont, amire nem kell tok.

En minden nelkul hasznalom es azert nem karcolodott meg nagyon. Ennek nem tudom milyen a kijelzoje, de az 9-esen azert eleg hajlamos karcolodni minden vacaktol, pedig kulon ures zsebben hordom, nem taskaban vagy mas cuccok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#128) kekedi válasza #32839680 (#125) üzenetére


kekedi
senior tag

Én tokban használom. Így nagyon nem tudok nyilatkozni e téren. Bár a por ami mögé megy, az még nem karcolta meg.
A kijelző jól bírja (karc mentes) , fólia nélkül használom. És farmer zsebben hordom.

(#129) Plug Life válasza Reggie0 (#122) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ékezetek is zavarnak? 😆😂

(#130) Somatom válasza Plug Life (#129) üzenetére


Somatom
veterán

Tusé! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#131) orizsolt73


orizsolt73
csendes tag

Több tesztben azt olvastam, az ujjlenyomat olvasó optikai és nem ultrahangos. Viszont mindenhol dicsérték, gyors és pontos.

(#132) Reggie0 válasza Plug Life (#129) üzenetére


Reggie0
félisten

Azok nem, csak nem hasznalom, ha nem hivatalos iromanyrol van szo.

(#133) Plug Life válasza Reggie0 (#132) üzenetére


Plug Life
senior tag

LOL

(#134) Mercel válasza AliceWake (#9) üzenetére


Mercel
senior tag

Jó cikk lett. Megint :)
És jó a cuccz is.
Ha nem a Note 9-et választom tavaly, erre most biztos rácsapnék.
Jut eszembe, még a Note8 tesztjében írtál arról és ha jól emlékszem a Note9 tesztben is visszautaltál arra, hogy van arra lehetőség, hogy fótózásnál a két kamerát egyszerre használja képkészítésnél a mobil, így nagyobb látószög érhető el.
A Note9-nél egyszerűen nem tudom előcsalni ezt az opciót.
Ha neked még rémlik a dolog és lennél kedves megírni annak nagyon örülnék: )

Marcel

(#135) hardver1985


hardver1985
tag

Tetszetös darab lett.

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#136) #33253120


#33253120
törölt tag

Na, lett teszt. Köszönjük. :)
02.20 óta használom a telefont, annyira nem vagyok elesve tőle.

(#137) pècsimunkás válasza #33253120 (#136) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mi a gond vele? Vagy csak semmi extra?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#138) #33253120 válasza pècsimunkás (#137) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hát.... Olyan mittomén...
Tudni kell, hogy két telefont használok. Kihasználom, hogy sokadik hűségre jellemzően jó vasakat lehet kihozni a szolgáltatótól aránylag olcsón, és nekem ettől jó. Mivel két készüléket használok, ez úgy épül fel, hogy hűségre veszek telefont, használom, amikor lejár a hűség akkor kihozom az újat, a régi megy másodtelefonnak, az új meg lesz az elsődleges. Azaz egy készülék 44 hónapot teljesít nálam. Februárig S9+ és S7 páros volt, jött a lehetőség, bevállaltam ezt a következő lépcsőre, de nem adott annyit, hogy az S9+ le legyen váltva. Tehát így megtört a gyakorlat, és nem az elsőrendű telefon lett lecserélve, hanem az S9+ maradt a helyén, és az S7 helyett lett ez nálam ami szopó a maga módján, mert mire mégegyszer lejár a hűség addigra az elsődleges telefonom lesz kuka....

(#139) #33253120 válasza pècsimunkás (#137) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ráadásul hozzászoksz az üveghez, ez meg karcolódik, első körben nem akartam olyan tokot venni ami nem tetszik a SES-ben drágán, azóta meg szétkarcolódott a hátulja.

[ Szerkesztve ]

(#140) pècsimunkás válasza #33253120 (#138) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Aham... Értem. Köszi az infókat :R !
Fentebb írtam, hogy tetszik ez a telefon. Ha egyszer majd cserélem az A50-et, lehet benevezek a Note 10 lite utódjára- ha lesz neki persze.
Több csúcsmodelt azt hiszem nem veszek- nagyon drágák- , de ilyesmi telefont talán igen. Majd figyelemmel követem az utódjait is... persze, ha lesz neki.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#141) pècsimunkás válasza #33253120 (#139) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az A50- et sokat használtam tok nélkül, az nekem nem lett karcos. Az is ilyesmi anyagból lehet.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#142) #33253120 válasza pècsimunkás (#141) üzenetére


#33253120
törölt tag

De. Ez karcos. Holnap fotózom.

(#143) Schuler888 válasza janeszgol (#87) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Aki jegyzetel az egyetemen, majd elindítana egy Fortnite-ot. Ja hogy minden indította el?"
Gondolom minek akart lenni...
Viszont nem ertem, fut rajta a fortnite... tehat legbol kapott dolgokat nem kene dobalni.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#144) <Lacy85> válasza kekedi (#109) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Note9-ben ugyanez a SoC van és hibátlanul megy vele a Dex. Szóval bőven elég a hardver még mindig. :K
Ugyanolyan gyors a teló, mint amikor 1,5 éve megvettem.

(#145) janeszgol válasza Schuler888 (#143) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom levetted a lényeget. :U

(#146) Somatom válasza <Lacy85> (#144) üzenetére


Somatom
veterán

Nem elég. Az USB csatlakozó is hardver. Abból a Note9 -ben 3.x van, ebben meg 2.x.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147) Schuler888 válasza janeszgol (#145) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tehat hoztal egy alaptezist, mi szerint a TE velemenyed szerint gyonge a gep, ezt egy legbol kapott peldaval probaltad alatamasztani, mire jeleztem hogy tevedsz, es ez a valaszod. Nemar. Tobbet vartam toled. :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#148) Reggie0 válasza Somatom (#146) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez eleg izzadtsagszagu lett :)

(#149) #33253120 válasza Reggie0 (#148) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elvesztem. Mi volt a kérdés?

(#150) Reggie0 válasza #33253120 (#149) üzenetére


Reggie0
félisten

Azon nevetgeltunk, hogy a gyenge a SoC-ra az volt a valasz, hogy note 9-ben is az van, nem gyenge, mire a vegso reakcio az lett, hogy de 2.0-as az usb, nem 3-as, es mivel hardver ezert gyenge a hardver :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.