Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 11:03:15

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 lite- van egy tollad?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) kekedi


kekedi
senior tag

Gyári samsung smart view alkalmazással tv nézése telefonon funkcionál, nincs eredeti képarány. Vagy függőlegesen vagy vízszintesen nyújtja a képet.

Van valami megoldás erre a problémára?

(#752) FroZone99 válasza RandomName (#748) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Nekem az intelligens widget jött jónak mert igy nem kell több lap abba berakok mindent és kész.

(#753) kekedi


kekedi
senior tag

Megerkezett az apr. 1 biztonsági frissítés.

(#754) RandomName válasza kekedi (#753) üzenetére


RandomName
aktív tag

Szolgáltató?

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#755) RandomName válasza RandomName (#748) üzenetére


RandomName
aktív tag

Valami miatt hülye töltőhang lett. Még nem volt kedvem megnézni, hogy mit lehet vele kezdeni, de rosszkor, rossz helyen tud idegesíteni.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#756) kekedi válasza RandomName (#754) üzenetére


kekedi
senior tag

Yeti

(#757) kekedi


kekedi
senior tag

Nekem a kijelző egyre többet "hülyéskedik". Egyre többször fordul elő hogy nem érzékeli a nyomkodást, vagy más érzékel, vagy egyszerűen random el kezd össze vissza érzékelni mindent nyomkodás nélkül is.

Ja és ezt már mind képes csinálni úgy hogy nincs töltőn. Mert ugye egy rossz töltő már csinált ilyet nekem (másnak is és más telefonnál is)

Van hogy enyhelén izzadt az újbegyem, vagy picit a kijelző is. Csak ez soha nem volt gond más telefonnál.

(#758) zitrone88 válasza kekedi (#757) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Fentebb írtam erről, próbáltam az okára rájönni... Olyan volt nekem, mintha mobilnettel throttlingolt volna a teló, és attól hülyült volna meg.. Wifin nem csináltan nekem soha. Valamint két simmel használtam, arra is gyanakodtam. Aztán lecseréltem végül, mert felidegelt.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#759) kekedi válasza zitrone88 (#758) üzenetére


kekedi
senior tag

Én szinte csak wifizek. Mobilnet annyira keveset használok, hogy nem is rémlik csinálta e volna akkor (vagy nem figyeltem meg).
Nekem még nem sikerült lecserélni sajnos. Nem úgy alakultak a dolgok.

(#760) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Kint van a júniusi frissítőcsomag 670Mb. (XEH)

[ Szerkesztve ]

(#761) kekedi válasza FroZone99 (#760) üzenetére


kekedi
senior tag

Van valami érdemi újítás benne?

(#762) FroZone99 válasza kekedi (#761) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Még nem látok eget rengetőt de ha találok jelzem

(#763) kekedi válasza FroZone99 (#762) üzenetére


kekedi
senior tag

Közben felraktam én is. Fogalmam sincs mi lehet ebben a 670Mb ban. :DDD

(#764) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Sziasztok!A telefonon elindított filmet hogy tudnám tableten nézni?

(#765) kekedi válasza FroZone99 (#764) üzenetére


kekedi
senior tag

Biztos van valami program rá. De mi az oka amúgy hogy így akarod?

(#766) RandomName


RandomName
aktív tag

Azt miért van, hogy ha a telefon újraindul, mert pl ütemezett újraindítás/manuális/szoftverfrissítés bármi van, akkor várok (2+ percet), feloldom, és nem érdekli, hogy én megnyomom a hotspot-ot. Elkékül, mintha bekapcsolna, majd amikor ott vagyok a másik eszköz előtt, akkor látom, hogy mégse. És akkor újra rányomva kapcsol be.
Miért?

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#767) kekedi válasza RandomName (#766) üzenetére


kekedi
senior tag

Egyre több anomáliákat csinál ez a telefon. Érdekes amúgy.

(#768) FroZone99 válasza kekedi (#765) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Csak a nagyobb a kijelző mert a teló is jó de 10" tablet azért fogyaszthatóbb.

(#769) rep3at


rep3at
őstag

Eljött a búcsúzás perce. 2020 őszén kaptam meg a telefont, azóta volt hű társam. igazából mind a mai napig szeretem, nem is adom el (az egyik hallássérült ismerősömnek ajándékozom oda a könnyebb kommunikáció érdekében). Az útódja az utólsó igazi Note, a 20 Ultra lett, újonnan nagyon jó áron sikerült hozzájutnom.

Pár napja már nálam van, ami különbség a kettő között:

Külső. Az Ultra sokkal szebb, egyenesen gyönyörű, a Lite amolyan 12 egy tucat volt, ez sosem tetszett benne. A kamerapúp is tetszik, viszont nagyon nem praktikus, le sem merem tenni miatta, erre talán valami kameravédős tok lesz a megoldás. Gyárilag van a kijelzőn fólia, ezt észre sem vettem, a telefonboltban szóltak hogy inkább maradjon rajta. Victus, talán nagyobb baja nem lesz.

Kijelző: Persze szebb, ez elsősorban a 120 Hz miatt szembetűnő, amúgy ezt is csak Full HD felbontásban használom, pont emiatt. A lekerekítés már az S7 edge-nél is tetszett.

Processzor/memória: Őszintén szólva én nagyobb előrelépést vártam, a magas képfrissítéshez persze kell a kraft de a játékoknál nem sok változást vettem észre. A RAM mennyiség egy időre elég lesz, igazából a 6 GB is elég volt. Maga a rendszer amúgy fluid, minden azonnal történik.

Kamerák: Nekem a Lite széleslátója nem működött, ezt nagyon bántam, sokszor jön jól Instára, itt ez pipa. Főkamerán sem igazán lehet kifogni, egyedül talán a telés kamera ami érdekesség, bár elég jó képet csinál. Videók szintén nagyon királyak, itt azért látható az előrelépés.

Hangszóró(k): Szintén pozitívum, nagyon szépen szól sztereóban.

Akku: Ez egy gyenge pont. Lehet hogy a magas képfrissítés miatt de zabálja rendesen, ebben is 4500-as van de a Lite érezhetően jobban bírta pedig az alapból egy használt telefon volt amikor megkaptam. Igaz, ezen működik a gyorstöltés ami a régin már pár hónapja megadta magát. A vezeték nélküli töltés szintén pozitívum, vettem is hozzá egy Duo töltőt.

A telefon utóéletéről tudni fogok, kíváncsi leszek hogy fog alakulni a sorsa, azért ez a topik mentve marad. Én minden hibái ellenére az eddigi egyik legjobb telefonomnak tartom (eddigi telefonjaimról részletesen), apróbb hibái ellenére nem gondolok rá ,,régi szar" mobilként vissza.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#770) kekedi válasza rep3at (#769) üzenetére


kekedi
senior tag

Használd egészséggel! :)

Nem semmi, volt pár telefonod. :)

(#771) gyuri81 válasza rep3at (#769) üzenetére


gyuri81
veterán

Sok sikert a 20 ultrához és egy hatalmas respect a 10 lite miatt. :R

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#772) rep3at válasza gyuri81 (#771) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm, eddig jól elvagyunk. A Lite sem volt rossz de azért ez egy másik szint.

Forward thinking. كرر

(#773) kekedi


kekedi
senior tag

Kint a juli 1 frissítés (Yetis). 165Mb.

[ Szerkesztve ]

(#774) RandomName válasza kekedi (#773) üzenetére


RandomName
aktív tag

Hja, láttam ma Twitteren... Bár Telekomra még nem jött el....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#775) RandomName válasza RandomName (#774) üzenetére


RandomName
aktív tag

H Ideért.

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#776) gthomma


gthomma
senior tag

Lehet pattintani a droid 13-at :D

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#777) kekedi válasza gthomma (#776) üzenetére


kekedi
senior tag

Ez jó hír. :)
Bár nekem még nem érkezett meg. De majd hamarosan várható akkor. :)

(#778) golyós válasza gthomma (#776) üzenetére


golyós
őstag

Pont a héten olvastam, hogy megkapjuk. Jó hír, még marad akkor 1 évet, semmi bajom vele.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#779) zitrone88 válasza golyós (#778) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én is épp megszerettem, mikor beszarkázott, aztán vettem egy nem Lite 10-est. Ami nem kapja meg. Ez meg igen. Vesztes típus vagyok. :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#780) rep3at válasza zitrone88 (#779) üzenetére


rep3at
őstag

Sokat nem vesztettél, nekem a jelenleg használt Note 20 Ultrám is megkapta de emiatt a frissítés miatt biztos nem cserélnék. Persze jó hír mert megvan még a Lite is tartaléknak, ha lesz rá időm akkor felrakom (nyilván idő azért kell rá mert főverzió váltásnál újrarakom az egészet).

Forward thinking. كرر

(#781) golyós


golyós
őstag

Megérkezett nekem is ma.
Végre visszahozták a régi Nokiákon lévő üzemmód választót :)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#782) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Feltelepítettem jópofa de ahogy állítgattam módokat stb megjelent egy óra a wifi jel mellett és már kikapcsoltam amit tudtam de nem tűnik el. Tudja valaki melyik mód vagy rutinhoz van köze?

(#783) golyós válasza FroZone99 (#782) üzenetére


golyós
őstag

Még nem találkoztam vele, de nekem nagy csalódás.
A világon semmi értelme ennek az üzemmódoknak, pont ugyan az mint a rutinok annyi különbséggel, hogy a rutinokat el tudom indítani "kézzel" az ikonnal, kirakva widgetre, az üzemmód meg csak automatikus.
Az automata indítás meg használhatatlan mert a gps alapú beállításnál, pl a munkahelyen csatkalozik a wifihez, oké ez a része működik, viszont a 250 méteres hely alapú helymeghatározás szerint nem jó, mert már rég kint vagyok egy másik épületben, de a gps szerint az iroda közelében, tehát lehalkítva marad a telo.
Hónapokat variáltam vele, próbáltam wifire, helyre beállítani, sehogy sem az igazi csak a kézi indítással.
A wifire kapcsolódás sem az igazi mert ha beállitom, hogy hazaérve kapcsolodik a wifire akkor leveszi a hangerőt, mobilnetet, akkor megy , viszont be kell legyen kapcsolva az automata kapcsolódás a wifire, ami azért kever be mert este lefekvéskor kikapcsolok mindent, de az automata wifi miatt ő csatlakozik a wifinkre, emiatt pedig indul a rutin.
:W
Így az egész automata rutin használhatatlan, csak kézi indításnál jó.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#784) FroZone99 válasza golyós (#783) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Én is kínlódtam még a 12-n ezekkel a rutinokkal de én is kézzel kapcsolgattam be ami kellett

(#785) kekedi


kekedi
senior tag

Na felraktam a 13 as Androidot. Korábban sem voltak hatalmas újítások (de pár dolognak éppen örültem), de most konkrétan semmi.
Ja de, ha meg akarok osztani valamit akkor ott kell kerülgetni a quick share-t mert befurta magát az első helyre és nem lehet törölni :W
Valamint a widget összevonás az amit kipróbáltam, talán hasznos lehet.
Amúgy csalódás.

(#786) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Az alvás rutin volt bekapcsolva annak az órája maradt a felső sávban. Nem szoktam ébresztgetni telefonnal ezért nem tudtam minek a jele :))

(#787) golyós válasza kekedi (#785) üzenetére


golyós
őstag

Lányom is örült a widgeteknek, mondtam neki, hogy eddig is volt, okos vagy inteligens widget néven, használtam is , One ui 4.1-el jött.
De egyébként tényleg semmi extra.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#788) rep3at


rep3at
őstag

Nekem is megjött a 13. Voltak kisebb-nagyobb problémák a telefonnal de a mai napig sem bántam meg hogy ezt a modellt választottam. Párhuzamosan használom a Note 20 Ultra mellett de egyáltalán nem kellemetlen. Mondjuk azért kamerában nem váltanék vissza.

Forward thinking. كرر

(#789) rep3at


rep3at
őstag

Hogyan tudnám resetelni a telefont ha elfelejtettem a patternt?

Forward thinking. كرر

(#790) golyós


golyós
őstag

Megérkezett a One ui 5.1

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#791) mazsó


mazsó
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg tudnátok segíteni?
Kislányom telefonja reggelre csak a tollat érzékeli... Mi lehet a baj, beállításoknál állíthatott el valamit? Mit lehet ilyen esetben tenni? Köszönöm!!

(#792) FroZone99 válasza mazsó (#791) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Szia! Egy kicsit bővebben leirhatnád hogy " csak a tollat érzékeli"! Oprendszer feláll műkszik stb vagy nem reagál semmire.Újrainditás volt-e, cerka ki, be stb

(#793) mazsó válasza FroZone99 (#792) üzenetére


mazsó
aktív tag

Csak töltésnél csinálja...

(#794) mazsó


mazsó
aktív tag

A sima hagyományos 1-2Amperos töltővel nem tölt fel egész éjjel alatt, szinte semmit... Ami volt hozzá azzal kb 1óra 20 perc... Nektek is így van? Köszi!

(#795) kekedi válasza mazsó (#793) üzenetére


kekedi
senior tag

Rossz töltő/töltő kábel tud okozni ilyen anomáliákat. Nekem is volt rossz töltő kábel miatt érintő képernyő rosszalkodás. Vagy a töltőt vagy a kábelt ki kell cserélni.

(#796) mazsó válasza kekedi (#795) üzenetére


mazsó
aktív tag

Köszi! Érdekes az én Note 10 plus-omat simán feltölti és semmi gond nincs...

(#797) golyós


golyós
őstag

Búcsúzom srácok, lecseréltem a S23U-ra , Regalaxyval most újíttatom fel, lcd, érintő, hátlap, aksi csere lesz, gyakorlatilag új lesz.
Imádtam, de megy majd eladásra.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#798) zitrone88 válasza golyós (#693) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Sok víz lefolyt a Dunán ezóta a kommented óta akkor, amire válaszoltam :D Valahogy én is így voltam ezzel a telefonnal, a végére megkedveltem, mire minden hülyeségét elfogadtam, végleg beszarkált, és sima Note 10-re cseréltem. Azóta is azt gyűröm, és ezt bizony feltétel nélkül imádom, minden patentül működik benne, amivel a Lite-al csak szívás volt. Visszagondolva esélyes, hogy valami hibás/bugos készüléket fogtam ki. Mondjuk nagy melegben, felmelegedve ez is meg tud úgy őrülni, és nem nagyon lehet rajta csinálni semmit, mert furán viselkedik a képernyő, nem azt vagy egyáltalán nem érzékeli az érintést.. Ha váltok, én is S23U-ra, de lehet, hogy előbb lesz akksicsere még egy utolsó nekifutásra, mert másra köll a pezeta :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#799) golyós válasza zitrone88 (#798) üzenetére


golyós
őstag

Drága szó se róla, én kifigtam egy 3 napost 400ért, Samsung webshop, ReGalaxy is járt hozzá. Ennyit még megért, 3 évig minimum le van a gond. Néztem az S22U-t is de az is 300 körül megy, akkor már inkább az új.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#800) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.
lehet, hogy volt már kérdés, de visszaolvasva nem találtam.
miért van a tesztben és a specifikációkban is ultrahangos ujjlenyomat olvasó írva, holott ebben és az S10 lite-ban is optikai szenzor van?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#801) rep3at válasza Diokhan (#800) üzenetére


rep3at
őstag

Jelezd feléjük, valóban optikai van benne.

Más: Én több mint egy éve cseréltem le Note 20 Ultrára, ezt azóta is megelégedéssel használom, bár márciusig párhuzamosan használtam a kettőt itthon, a réginek érezhetően jobb volt az akkuja még két év használat után is. Minden másban viszont jobb, egy darabig marad, nem érzem az újakat annyival jobbnak mint amennyire drágák jelenleg.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.